Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Fotoalbumi ljubimaca

Fotoalbumi ljubimaca Dogodovštine u riječi i slici

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.06.2016., 14:37   #1
Kyra, Micka, Bruno, Grejdy, Denisa...

Ahoj... moja cupava ekipa je djelomicno u trgovini i djelomicno u dvoristu nase kuce.
Prvog koga bi vam htjela predstavit je macak Bruno u Dugom Selu. Sa bivsim smo ga uzeli kad je bio bebica. Sad ima godinu i pol. Zgodan je frajer.

Pak bi vam rado pokazala nasu u Ceskoj macu Micinku koja ce napunit 10 godina ali izgleda kao beba. Glasno je mjaukala i trazila mamu na cesti u nasoj ulici, pa ju je mama uzela i nagovorili smo tatu da ce postati dio obitelje.


Odesláno z mého HUAWEI U8950-1 pomocí Tapatalk
__________________
Acta, non verba. - Dijela ne riječi.
"Kako bi igra bila užitak, trening bi trebao biti patnja." - Dražen Petrović
Čehinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 16:58   #2

Ovo je vec u trgovini. Zove se Grejdy i vidite da je to mr. Stakor i pravi tata. Lize mi ruke, uho, pokazuje mi koliko sam mu draga. Prije godinu dana je dosao kao mjesec i pol stari misek sa bracom i sestrama kao hrana za zmije. Rodio se jednoj stakorici koja bila divlja. I meni se svidio. Zdrav je i veseli decko, u paru mi je sa biber i sol mrs. Staksicom Denisom koja je izvrsna mama. Nikom nedam da mi ih dira, jer to su moje dvije bebe.
Ali mrzi se kupat no ipak mora. Poslije se ipak cisti jer sam ga "uprljala".


Odesláno z mého HUAWEI U8950-1 pomocí Tapatalk
__________________
Acta, non verba. - Dijela ne riječi.
"Kako bi igra bila užitak, trening bi trebao biti patnja." - Dražen Petrović
Čehinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 07:51   #3

I ovo je nasa velika crna i zla dobermanica Kyra. Ima 4.
Svi kazu da su to ostri.psi, opaki. No ali mi znamo svoje. Maza je to velika. Mora se s njima puno radit i hodat van ali to nije problem. Ona je inace u dvoristu cijelu godinu. Uvijek smo tako imali dobermane i svi su bili do starosti sretni.
Posto imamo trgovinu s kucnim ljubimcima sa puno poslastica za peseke, uvijek joj donesemo nesto. Uho ili penis ili samo neko meseko sa 80% meseka il tak.


Odesláno z mého HUAWEI U8950-1 pomocí Tapatalk
__________________
Acta, non verba. - Dijela ne riječi.
"Kako bi igra bila užitak, trening bi trebao biti patnja." - Dražen Petrović
Čehinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 09:10   #4
Nastavljam dalje. Ovo mi je Kralj od Siama.

tesko ga fotkat jer se stalno mice. Ali to najgore na njemu nije izgled. On je siamske boje. Dakle prljava njuskica i guzica. I crvene oci. Vise ruzicaste. Prekrasan je. Samo se ga ljudi boje.
No otkrila sam malo kasnije da se on ne podnosi sa ostalom ekipom muzjaka i nekim curama. Kad sam to vidjela prvi put, to kad je Diego dosao pogledat njegove bebe, i on je iz vana skocio u akvarij i zamalo Diegu razbio njuskicu da ga nisam izvadila, mislila sam ajde bebe mu je gledao. mislio je da ce mu ih pojest. No kad sam kupala Grejdyja, on se vec nekako nakostrijesio, podignuo dlaku sto je izgledao kao da gledam golemog bijelog jeza crvenih ociju, i hodao nervozno. Pa sam ga pustila nek skoci na svoj kavez i da vidim jel normalan ili ne. E i tu je doslo do karambola. Ugriznuo me ali se vratio u kavez.
Od tog trena kad ga hocu dirat ne smijem drugog stakora dirat. Silno teritorijalan. A sto cu. Kralj ali otac je savrsen. Danas mi je dopustio da ga nosim po trgovini.

Priznajte sami takvog miceka a dat zmiji?! Nikad!

Odesláno z mého HUAWEI U8950-1 pomocí Tapatalk
__________________
Acta, non verba. - Dijela ne riječi.
"Kako bi igra bila užitak, trening bi trebao biti patnja." - Dražen Petrović
Čehinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2016., 09:11   #5
Daj još slika od Bruna
bolid74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2016., 11:41   #6
Sad nemam. U mobitelu imam samo to.

Odesláno z mého HUAWEI U8950-1 pomocí Tapatalk
__________________
Acta, non verba. - Dijela ne riječi.
"Kako bi igra bila užitak, trening bi trebao biti patnja." - Dražen Petrović
Čehinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2016., 11:59   #7

Denisa ljepotica voli popit kavicu. Pogotovo kad ima bebu. Krade toliko hrane koliko stigne i.sve nabaca na mladuncad strasno ju volim. Ona je kcerka Kralja i Sissi dok jos bila ziva. Imala sam tih stakora puno. I svaki je dobivao poseban tretman. Iznimka nije ni ona. U subotu su dobili lubenicu. Vole ju.

To je Grejdy jos papao dok mu je Denisa nije ukrala

Odesláno z mého HUAWEI U8950-1 pomocí Tapatalk
__________________
Acta, non verba. - Dijela ne riječi.
"Kako bi igra bila užitak, trening bi trebao biti patnja." - Dražen Petrović
Čehinja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:30.