Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Hrvatska i turizam

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2016., 18:43   #1
Toplice

Planirao sam sutra s curom na more, samo preko vikenda, ali vremenska prognoza je kompromitirala taj plan.

Trazim prijedloge za toplice gdje bi se mogao lijepo provesti vikend. Prespavali bi 1 noc (sa petka na subotu). Nije nam bitno nista osim da se lijepo opustimo i da se ne guzvamo u bazenu sa jos 500 ljudi...2 dana kupanja plus nocenje smo spremni platiti do 100e.

Gledali smo rimske terme u SLO, jel ima kakavih iskustava?


Sent from my iPhone using Tapatalk
nigda_vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2016., 00:09   #2
Tesko ces naci toplice bez gizve bilo zimi bilo ljeti. Nisi napisao koje destinacije te zanimaju-Hrvatska,Slovenija, Mađarska.......-najbolje u Češku u Karlovi Vari.
Otvorenomore is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2016., 07:55   #3
Ma necu zbog 2 dana kupanja i jednog nocenja potezat u Cesku
Do 200-250km u jednom smjeru.
Slusam prijedloge jer jos uvijek neznamo kuda cemo
nigda_vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2016., 13:23   #4
Da, ali jos uvijek je nepoznato odakle kreces tj koja je to onda ruta od 200 km...mozda Varazdin sudeci po Nick-u? Mađarska ti ima svako selo toplice pa fino krenes i di ti se svidi ostanes.
Otvorenomore is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2016., 20:46   #5
Ako si s curom onda ti je svejedno gdje si.
Najbliže toplice će biti sasvim u redu.
Ja Osobno is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2016., 00:33   #6
Quote:
Otvorenomore kaže: Pogledaj post
Da, ali jos uvijek je nepoznato odakle kreces tj koja je to onda ruta od 200 km...mozda Varazdin sudeci po Nick-u? Mađarska ti ima svako selo toplice pa fino krenes i di ti se svidi ostanes.
Predpostavljao sam da se iz nicka moze zakljucit odakle sam, sorry
Otpalo je ovo za vikend kupanje tako da smo odlucili da idemo sutra u krapinske toplice (aquae vivie). Prema tome sto sam uspio procitat, trebalo bi biti dobro

Quote:
Ja Osobno kaže: Pogledaj post
Ako si s curom onda ti je svejedno gdje si.
Najbliže toplice će biti sasvim u redu.
Varazdinske su mi 15-20min voznje. Ali tam nema ama bas nikakvog sadrzaja i unutarnji bazeni su puni "babica i dedeka" koji su tam na rehabilitaciji, tak da mi se bas i neda tam buckat s njima
nigda_vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2016., 08:10   #7
Eto - odlučeno.
Pa zašto ne bi u slijedećem periodu obišao i Jezerčicu (D. Stubica) koja je vrlo uredna i s dosta sadržaja, Sv. Martin koji se dosta reklamirao, Tuhelj i ako još štogod ima? Na kraju bi nam ovdje mogao prikazati svoje dojmove da i ostali znaju kuda se isplati ići.
Ja Osobno is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2016., 09:09   #8
Sv. Martin je ok za otic na vanjske bazene. Unutarnji im trenutno rade samo od 15:00-19:00 jer nesto renoviraju.
Usrali su motku s time sto su odvojili unutarnje bazene od vanjskih i za svake se kupuje posebna ulaznica. Svi frendovi koji su isli tamo, sad idu ili u Terme 3000 ili u Terme Olimia.
Za tuhelj sam citao da je lose, veoma lose...tak da to nebi ni isprobavao, vjerujem na riječ

Za sljedeci puta definitivno idemo u rimske terme na vikend opustanje , imaju jako dobru ponudu, pametno slozene pakete, a ni cijene nisu pretjerane...

A sad odo put Krapinskih
nigda_vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2016., 10:13   #9
A onda se preselite na ovu temu https://www.forum.hr/showthread.php?t=164763 gdje su, vidi čuda, već skupljene raznorazne informacije
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:13.