Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Hrvatska i turizam

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2016., 23:27   #1
Povezivanje s turističkim vodičima

Pozdrav, živim u Jelsi na Hvaru. Bavim se turizmom, imam apartmane i shop sa vinima, uljem, lavandom, i sl. Na jedan način to je gift shop, ima tu jako puno lijepih kompleta za kupiti. I dok apartmani idu dosta dobro, posao u ducanu nije kao prijasnjih godina. Jelsa nema hotele kao npr Hvar i tu nastaje problem jer gosti koji dolaze u te hotele nemaju novaca za kupovanje bilo cega drugoga osim vode u konzumu. I tako smo osuđeni na turisticke brodove sa braca, makarske i ostalih gradova koji dolaze tjekom jutra ali poanta je da se tu neki znacajniji profit ne moze ostvariti. Eto zato, otvaram ovaj topic jer nikad ne znas na koga mozes naletiti. Volio bih se povezati sa nekim vodicem ili popularno tour guideom po mogucnosti iz SD zupanije koji bi dovodio goste u moj ducan i zauzvarat dobijao proviziju. Za sve detalje pisite u inbox
jurun is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2016., 23:56   #2
Imali smo jednog forumasa koji je tur vodic, vodi turiste po Hvaru, pa i po Jelsi, ali be pise vise na forumu negdje od lani u studenom. Mozda procita ovu temu.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2016., 20:20   #3
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Imali smo jednog forumasa koji je tur vodic, vodi turiste po Hvaru, pa i po Jelsi, ali be pise vise na forumu negdje od lani u studenom. Mozda procita ovu temu.
Mozda je promjenio profesiju ili otisao trbuhom za kruhom u bijeli svijet

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
pandorum999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2016., 20:42   #4
Nije . Odustao iz svojih principa od foruma.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 07:55   #5
Da li postoji mjesto na forumu gdje ponuditi hand made suvenire? Ovdje na ovoj temi ili?
Otvorenomore is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:24.