Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Hrvatska i turizam

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2016., 12:37   #61
Kexx, pricas li o recenzijama na booking.com ili?
Ako da, onda je booking taj koji presucuje o liftu, budem kasnije/sutra objasnila.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 12:41   #62
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Kexx, pricas li o recenzijama na booking.com ili?
Ako da, onda je booking taj koji presucuje o liftu, budem kasnije/sutra objasnila.
Ne, nego recenzijama na homeexchange, puno se može doznati iz recenzija.
Kexx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 13:07   #63
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Ako da, onda je booking taj koji presucuje o liftu, budem kasnije/sutra objasnila.
istina je da booking nigdje ne spominje lift, ali svaki iznajmljivač ima opciju gdje može označiti postojanje dizala

isto tako postoji opcija gornji katovi dostupni isključivo stepenicama
i samo o iznajmljivaču ovisi hoće li na to upozoriti goste prije rezervacije ili neće
__________________
.
Opal Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 15:06   #64
Na booking.com je samo instant rezervacija, pa ne mozes gosta upozoriti da nema lifta.
Postoji obrazac gdje kao host popunis, ima i rubrika o tom jesi li prizemno ili visi kat, ima li lifta ili ne. Nama je jedan app na visem katu bez lifta, ja sam na booking oznacila da smo na visem katu, nema lifta, ali u javnom oglasu ja nigdje ne mogu to pronaci, jer nekim gostima je bilo krivo (vise mladima, starijima i obitelji s djecom ne smeta, sto nas iznenadilo!), zvali booking da stave u tekst da ne bi ispalo da presucujemo, ali ne zele.
Na air smo jasno pisali, vidi se i javno, ali ljudi ne citaju tekst, kad im velimo da nema lifta, oni iznenadjeni, pa priznali skoro svi da UOPCE ne citaju tekst.
Moja poznanica u St renta apartman u potkrovlju bez lifta,isto je napisala da je taj i taj kat bez lifta, potkrovlje..ima bas dobre recenzije, puni se samo preko aira, ali isto mi je pricala kako se svi iznenade sto nema lifta, a jasno pise u tekstu, pa je skuzila isto da ne citaju tekst. A mi imamo i fotke s pogledom, iz balkona, kuhinje i dnevne, bezbroj njih, i danju i nocu, pa se jako ugodno iznenade pogledom, odusevljeni su, (a fotka s pogledom nam je profilna) po tom onda skuzimo i da nisu gledali fotke .
Izgleda da samo cijene gledaju .
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 22:29   #65
Stigla ponuda za Rio de Janeiro, blizina Copacabane i Ipaneme, na slikama normalan stan, nikakva favela. Ali termin koji traže je već zauzet. Ionako sam bio tamo, doduše davno.
Kexx is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 22:51   #66
Pa realiziraj nesto od prijedloga.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."

Zadnje uređivanje nasmijanonebo : 15.09.2016. at 23:19.
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 08:39   #67
Nije to tako jednostavno, puno toga se treba poklopiti, od termina, pa do interesa za ponuđenu lokaciju. Ali fora je ovo, tko ima vremena i volje, može se naputovati, samo plati avion.
Kexx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 02:16   #68
eto meni nažalost istekla pretplata i nisam na kraju nikakve zamjene napravio, tako da sam za sad odlučio odustati od toga
tj. kad nalet na cs nešto takvo onda to dogovaram
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 19:09   #69
Od najnovijih ponuda:
Budimpešta
Nica
Novi Zeland

interesantno, ali prvo već prošli nekoliko puta, drugo me privlači niti najmanje (jednom mi bilo dovoljno); a treće e to mi nije bilo niti u peti prije ponude, a sada se već polako zagrijavam
__________________
"Do what you like. Like what you do. Optimism can take you anywhere."
evelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 19:14   #70
Meni neki dan stigla ponuda za Rim, pa za Novi Zeland, ali svi bi usred ljeta, ne isplati mi se to.
Kexx is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 14:55   #71
Danas Malta i Južna Afrika:
- ja bi i jedno i drugo, ali ne da mi se čekati godinu dana za Maltu, a JAR mi se trenutno malo kosi s financijskim planom

Ovo su sve ljudi koji dogovaraju zamjene i po godinu/dvije/tri u naprijed, do sada im je to svima kuća za odmor i svi do sad su fleksibilni s terminima.
Ja ugodno iznenađena.
__________________
"Do what you like. Like what you do. Optimism can take you anywhere."
evelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 17:50   #72
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
... upozoriti da nema lifta.
interesantni su mi oni koji mi nonsalantno prihvate 4.kat bez lifta,
a onda se iznenade koliko su bez kondicije
__________________
RIJEČKI KARNEVAL
rijeka53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 07:41   #73
da li je netko od vas tko iznajmljuje preko airbnb-a vidio mogućnost da se i tako rade razmjene? davno sam na to bila naletjela i nisam se prijavila pa sad više ne znam da li to i dalje postoji ili ne. u svakom slučaju to bi mi bilo jako zanimljivo, iako imam i onih milion travel credita koje ipak treba potrošiti pa već odavno izdvojimo samo neku sitnicu za smještaj.

ja bih najrađe mijenjala sa nekim zemljama gdje imamo low cost letove pa nam to na kraju ispadne kao da smo doma financijski
__________________
Čekam ljeto i Lavića....dočekala Račića!
think.pink34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2016., 14:19   #74
popust za reg. na home exchange 50%
arenx is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2016., 18:42   #75
Your membership will be HRK600.00 billed annually.
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2016., 22:07   #76
biće onda da je vezano za mail. nisam ni otvarala, mislila sam da je za sve
arenx is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 13:46   #77
Ja sam stavio stan na zamjenu na www.turizamviabalkan.com, imaju dosta oglas, pretplata je povoljna samo 3 eura mjesečno. Oglasi su uglavnom sa područja ex yu dakle nema jezične barijere i velikih troškova puta. A i ako ne uplatim, oglas za zamjenu mogu postaviti besplatno i primati upite za zamjenu od drugih korisnika besplatno.
r.k. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 00:40   #78
zbrčkana stranica skroz, ja sam odustala nakon dva minuta
arenx is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 09:44   #79
Ima još Guest To Guest, nema pretplate, samo provizija ako dođe do realizacije zamjene.
Kexx is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 17:17   #80
Quote:
arenx kaže: Pogledaj post
zbrčkana stranica skroz, ja sam odustala nakon dva minuta
Daj nemoj me zezati, ne može biti jednostavija nego što jest. U glavnom meniju imaš lokacije po zemljama ili u pretraživač po tipu smještaja.
r.k. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:49.