Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2009., 19:48   #81
ne mažem nikakvim posebnim kremicama za vrat i dekolte .. namažem jedino poslije tuširanja losionom i to je to... ma briga me, nikad u životu nisam imala nikakve prištiće i flekice na vratu i dekolteu, dok je tako neću kupovati nikakve posebne preparate za to... svaki dan nakon tuširanja namažem losionom i to je to
iwee is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 10:59   #82
ja sam malo starija 40 g skoro i moram paziti sve
ali mi se taj vrat samo tako izje... ovo ljeto
inace imam masniji ten
pomagao mi je jako puno vishy, ali nisam sigurna da bi to trebala i sad ljeti koristiti
to je bilo za lice, ovo cudo na vratu nisam nikad imala
pomagajte
__________________
We are on the only Planet that has Chocolate, so let's look after it !
nea is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2010., 23:13   #83
Ima tko za preporučiti nešto za sprječavanje bora na vratu i dekolteu, ali da nije masno(zna mi izbiti poneki pristic na dekolteu), i da se moze u dm-u kupiti?
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2010., 21:52   #84
Ne posvecujem neku posebnu paznju vratu.... normalno da ga operem kao i lice, nekad prodjem tonikom, nekad ne, nekad kremom za lice, nekad ne
ali sam primjetila- sto manje petljanja bolje mi je. Imam osjetljivu kozu i na vratu i na dekolteu i znaju mi izbiti oni sitni pristici....
Samazza is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 22:25   #85
Trebam preporuku za kremu za vrat. U 29 godina sram me rec ali nikad nisam mazala vrat ni dekolte. Rezultat je podbradak i labava koza ispod brade/vrh vrata pa sad trazim neku kremu koja barem malo zateze ili sprijecava daljnje opustanje koze. Inace nisam ni debela ni skinny dapace generalno imam sportsku gradju i misice. Ova Gatineau mi se ipak cini preskupa pa mozda nesto jeftinije a efikasno?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 21:59   #86
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
Trebam preporuku za kremu za vrat. U 29 godina sram me rec ali nikad nisam mazala vrat ni dekolte. Rezultat je podbradak i labava koza ispod brade/vrh vrata pa sad trazim neku kremu koja barem malo zateze ili sprijecava daljnje opustanje koze. Inace nisam ni debela ni skinny dapace generalno imam sportsku gradju i misice. Ova Gatineau mi se ipak cini preskupa pa mozda nesto jeftinije a efikasno?
podižem temu... isti problem!
plavi medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2018., 18:21   #87
Jel itko ima pozitivnih.rezultata sa poboljsanjem izgleda koze vrata, nakon redovitog mazanja nekakvim serumom i slicno?

Ili pak nekakav tretman laserom i slicno? da stvarno djeluje
coconut addict is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:51.