Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2017., 00:25   #1
cure,trebam vasa misljenja

Znaci ovako, imam 16 godina i prije nekoliko dana sam imala prvi pravi spolni odnos s deckom koji je 2,5 god stariji od mene. Priznajem da smo oboje bili pripiti, ali on kaze da je cijelo vrijeme koristio kondom. Stvar je u tome da se bojim trudnoce jer ne mogu biti sigurna dal je on svrsio i dal je kondom bio u potpunosti citav ili se mozda nasla koja rupica u njemu. Jos jedan problem je to sto mene uzasno boli donji dio trbuha (ponekad i jajnici), na momente mi postaje vruce, vrti mi se (uz to mi se i zamuti vid) i jednostavno se bojim. Menstruaciju imam vec 3 godine i nikad nisam imala problema s njom, medutim menstruacija mi je zavrsila 17.2.,a ja sam odmah 18.2.imala taj spolni odnos, predugo mi je cekati do iduceg mjeseca da vidim dal cu dobit menstruaciju i zato mi je previse bitno vase misljenje..hvala unaprijed
donab is offline  
Old 22.02.2017., 01:34   #2
Vidi tu https://www.forum.hr/forumdisplay.php...ysprune=&f=198, na Ženskom zdravlju, među top temama je i ona gdje se djevojke međusobno obrazuju o jebanju, trudnoći i vezanom.
Bez drame.
Silajn is offline  
Old 24.02.2017., 10:24   #3
MALE su šanse da si trudna. A simptomi su samo produkt tvoje panike
lara79 is offline  
Old 24.02.2017., 16:22   #4
Please nemoj vise pit toliko da se ne sjecas seksa i sto se odvijalo za vrijeme seksa.

Imas i testove za raniju detekciju trudnoce, pa malo zguglaj koji su trenutno najbolje recenzirani i odi si nabavit jedan. Za pocetak.

Simptomi su ti psihomatika, tesko da imaju realno uporište.
Alexa is offline  
Old 24.02.2017., 19:37   #5
Vrijeme koje potrošiš na otvaranje četiriju istih tema na forumu se da korisnije iskoristiti za barem osnovnu edukaciju
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 01.03.2017., 10:08   #6
Molim te da odgovor potražiš na ovoj temi https://www.forum.hr/showthread.php?t=307578&page=438 ili drugdje na podforumu zdravlje.
Carla Marx is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:03.