Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2016., 00:59   #701
e,pa sis duhice,drago mi je da ti se svidja serija,kao i meni uostalom
i drago mi je da je ova tema opet zazivela,podseca me na neka lepsa vremena.
uglavnom,vi koji sada gledate seriju uzivajte,a vi koji niste odgledali,slobodno se ukljucite,verujte mi,necete zazaliti.
gataric is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 14:58   #702
Jao, da, baaš si me podsjetio da sam završila seriju, a da nisam ostavila javni zaključak. :bruka:

Aaali s obzirom na to da je bilo daaavno, neću duljiti...samo par natuknica...

- Nuria, jaoo...!! Kako sam je obožavala! Definitivno zasluženo pobrana nagrada za antagonico !! A nadam se, ne i zadnja!

- Što se tiče dviju etapa; ha malkec sam imala bipolarni jer; ako gledam cijeli elenco, radnju, dinamiku onda mi je prva etapa bolja :klap:, aaaali bilo bi puno bolja da nije bilo onog mrtvog puhala od BEnavidesa. -.-
Ako pak gledam protagonistički par; onda mi je druga bolja. Lepi su mi bili skupa , malo zmrdano jer su se našli kakti tek na kraju; tj. malo previše razvueno kao i cijela etapa; ali imali su divan odnos cijelo vrijeme (po meni), tako da je taj dio meni bolje odrađen u drugom dijelu.

- Što se tiče svega ostalog; prva etapa odlična, s malim glupostima i blesavim likovima; ali u redu; a druga...ha razvučena;: kaj se može; aaali mi se sviđa način na koji su išli spajati ove mlade , pa i one stare; tj. što su zapravo svi završili sa svojim novim ljubavima.
Vjerujem da to mnogima nije sjelo; ali ja sam, po običaju, iznimka, a i bilo mi je odmah na početku jasno da tadašnji parovi neće opstati.
Pogotovo su mi bili divni Osvaldo&Mónica & Almudena&Alan - baaš su mi nekkao pasali skupa.

Sve u svemu dobra serijica - divan elenco (osim Benavidesa i one dosadne Gisele :kako.se.god.zvala: ); više-manje dosljedni likovi i prekrasni odnosi među njima; muzika predivna , i u drugoj etapi lijepi protagonisti; a u prvoj bi bilo bolje da je Pau ostala s Camilom. Hah. Nisam ga preboljela.

Ee, da, i izdvajam jednu Carolinu i cijelu njezinu priču - sviđa mi se što se opametila; a uloga joj je sjela kao budlai šamar!

Aaa, da, i jedna, jedina Nuria Murat!
Kad smo kod nje; nadodajem da mi je žao što je na kraju Julieta ispala veća negativka od Nurije; a ova je postala tragičarka iako je Carmine tootalno zasjenila Barrosicu svojom Nurijom (ako se mene pita).
Znam da joj je ono brutalna i zaslužena kazna za sve gluparije koje je napravila, pogotovo za cjeloživotno ismijavanje malog Mauricija; ali meni ju je bilo žao. Radije bih onda je umrla i da se izvukla na neki način; ili da je bar uspjela u onom pokušaju samoubojstva.

Najdraži likovi...LOL
Nuria&Leonel i njihova podbadanja
Doctorcito
Inés; Camilo u prvoj etapi
Carolina, Almudena u drugoj etapi

Eh...mislim da je to više-manje to što sam htjela izreći još daavnih dana.

A sad...bi li je preporučila ili ne - ha u globalu bih jer je bilo više pluseva nego minusa samim time što sam je jedna ja uspjela odgledati do kraja jer me vuklo. xD
Jedino; tko ne voli Benavidesa i/ili još neke određene - pripremite se za premotavanje. :P
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 17:30   #703
slazem se sa svim sto si napisala.
i kao i uvek,nemam reci,uvek uspes sve da pogodis u sred srede.
za nuriju se slazem,preterano je sa kaznom stvarno.
iako je pravila gluposti,zao mi ju je i voleo sam je.
voleo sam i karolinu(hade stvarno razbila,ona u svakoj ulozi blista,ali doslovno),iako nije blanca palomita,ali opet bila mi je draga.
i zao mi je rakel,bas jedan tragican lik,po meni je injoj trebao bolji kraj da se napise.
uglavnom,ova serija mi je potvrdila da i dalje volim morena kao producenta,i nastavljam sa gledanjem njegovih serija(kao i ma patinih).
gataric is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 17:45   #704
Quote:
Duhizproslosti kaže: Pogledaj post
a u prvoj bi bilo bolje da je Pau ostala s Camilom. Hah. Nisam ga preboljela.
Joj, nisam ni ja. Njegova smrt je baš bila tragična i nekako baš ostavlja snažan utisak, mislim barem je to bio slučaj kod mene. A rijetko mi se to dešava u novijim serijama. Onaj tužan oproštaj u bolnici, pa ono kad šeće po plaži te polako nestaje, baš su to sve dobro odradili. Btw, tu sam epizodu gledala sa suzama u očima. Sad sam na 89 ep, gledam paralelno sa epizodama na Univisionu.
Ana Paula is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 17:17   #705
Voli me zauvijek / A que no me dejas



Od 22. ožujka - HRT 1 12:20


Nova meksička telenovela "Voli me zauvijek" dirljiva je priča u kojoj će moć, zavist, sebičnost i posesivna želja tragično obilježiti istinsku ljubav Pauline i Adriána, no oni će se unatoč svemu boriti za svoju ljubav i pod cijenu svoga života.

Paulina je kći Gonzala Murata, bogatoga hotelijera. Otac ne prihvaća njezinu vezu s Adriánom jer ga smatra nedovoljno dobrim za njihov društveni status. S druge pak strane, Adriánova sestra Julieta pokušava upravljati bratovim životom i ne prihvaća njegovu vezu s Paulinom. Ne želi da se Adrián oženi kćeri očevog ubojice.
Sve to ugrožava Paulinin i Adriánov odnos i njihov budući brak. Činjenica je da Julieta govori istinu. Gonzalo je doista u prošlosti prevario njezinog oca, ali on to nikada neće priznati jer sada uživa u ugledu i imidžu besprijekornoga čovjeka, no daleko je on od savršene osobe.

Unatoč svemu, Adrián i Paulina štite svoju vezu, a pomaže im Camilo koji je oduvijek zaljubljen u Paulinu, ali u želji da ona bude sretna, odluči im pomoći. Na dan vjenčanja, Julieta uspije nabaviti dokument koji dokazuje da je Gonzalo počinio prijevaru za koju ga ona optužuje. Ona prisili Paulinu da odustane od udaje za Adriána kako joj ne bi oca poslala u zatvor. Paulina kaže Adriánu da ga ne voli toliko da bi se zbog njega svega odrekla. Shrvani Adrián odlazi u London.

Paulina vene od tuge, ali utjehu nalazi u malenome Mauriciju, siročetu gluhome od rođenja, o kojemu se brine kao o svome djetetu. Kada otkrije da je trudna, Paulina odluči otići u London u potragu za Adriánom, ali ondje je uvjere da on već ima drugu. Ona prešuti svoju trudnoću i pristane na brak s Camilom koji će poslije dati svoje prezime njezinoj djevojčici, malenoj Valentini. No Paulininu opet dočeka tužna sudbina jer Camilo stradava u nesreći.

Nakon nekoga vremena, Adrián sazna da je Valentina njegova kći i da je Paulina sama. Vraća se u Meksiko s čvrstom željom da je potraži i oženi se s njom, ali na dan njihova vjenčanja pojavi se Julieta i puca u Paulinu i Adriána.

Godine prolaze, Valentina je sada lijepa djevojka, a Mauricio postaje njezin najbolji prijatelj. Od djetinjstva je zaljubljen u nju, ali Valentina ga ne doživljava kao muškarca nego kao svoga brata. Ona vjeruje da se njezina prava ljubav krije iza bloga u kojem joj netko piše s puno osjećaja. Jednoga dana ona otkrije da je to Mauricio. U tome trenutku Valentina shvaća da je oduvijek voljela Mauricija.

Valentinina i Mauriciova sreća je ugrožena jer Julieta ne želi da Paulinina kći bude sretna. Spremna je na sve samo da ih razdvoji, čak i na to da ponovi zločin iz prošlosti...

Uloge tumače Camila Sodi (Paulina Murat / Valentina Murat), Osvaldo Benavides (Adrián lmedo), Leticia Calderón (Inés Murat), Laura Carmine (Nuria Murat), Arturo Peniche (Gonzalo Murat), Alfredo Adame (Alfonso Fonseca) Cecilia Gabriela (Raquel Fonseca), Alejandra Barros (Julieta Olmedo), Alfonso Dosal (Camilo Fonseca) i dr.

Književni predložak Fernanda Garcilite i Juana Ivána Argüellesa adaptirala je Karol Dennise Peiffer, a originalni scenarij napisao je Erick Vonn. Scenaristi su i Martha Carrillo i Cristina García, a izvršni producent Carlos Moreno Laguillo.
Serija je snimljena 2015. godine.


Uloge: Camila Sodi (Paulina Murat / Valentina Murat), Osvaldo Benavides (Adrián Olmedo), Leticia Calderón (Inés Murat), Laura Carmine (Nuria Murat), Arturo Peniche (Gonzalo Murat), Alfredo Adame (Alfonso Fonseca), Cecilia Gabriela (Raquel Fonseca), Alejandra Barros (Julieta Olmedo), Alfonso Dosal (Camilo Fonseca).
Režija: Lily Garza, Fernando Nesme, Jorge Robles
Scenarij: Martha Carrillo, Cristina García
Urednica: Ranka Horvat
Lucio is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 17:59   #706
Baš mi je drago. :klap:
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 18:27   #707
ne mogu vjerovat :klap::klap:
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 20:46   #708
Perdón, tek sad vidim da je tema otvorena, ostavih odgovor na Općenitoj temi.

Ugl. drago je i meni; uživajte, ljudii!!
Preporuke bez obzira na moje picajzliranje, Benavidesa, mučenja određenih likova i tak to. ( )

__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥

Zadnje uređivanje Duhizproslosti : 08.03.2017. at 21:41.
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 21:02   #709
Koliko dugo Camilu Sodi nisam gledala?!? Bas mi je drago!
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 21:38   #710
Nezaboravna Florecita.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 21:46   #711
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Nezaboravna Florecita.

Kako si pogodila
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 14:51   #712
Kad vidim obrve od glavnog lika ,dođe mi da uzmem pincetu i počupam ih.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 18:44   #713
Quote:
Ana Paula kaže: Pogledaj post
Joj, nisam ni ja. Njegova smrt je baš bila tragična i nekako baš ostavlja snažan utisak, mislim barem je to bio slučaj kod mene. A rijetko mi se to dešava u novijim serijama. Onaj tužan oproštaj u bolnici, pa ono kad šeće po plaži te polako nestaje, baš su to sve dobro odradili. Btw, tu sam epizodu gledala sa suzama u očima. Sad sam na 89 ep, gledam paralelno sa epizodama na Univisionu.
od 22.3.2017. na hrt1 od 12:30,tako da cemo uzivati ponovo.
ja planiram da gledam.
gataric is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 19:06   #714
Ja sam na 125 epizodi, na Univisionu završava 31.03. A sad da opet sve iznova gledam, ne znam.
Ana Paula is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 19:53   #715
Ha ha bas super.ovi s hrt-a su dosli k sebi.neka se tradicija nastavi.

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
__________________
Samosvladavanje vodi u nebo,a neobuzdana strast put je u beskrajnu tamu...
Plavi kaputić is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 21:29   #716
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Kad vidim obrve od glavnog lika ,dođe mi da uzmem pincetu i počupam ih.
E, a tek kad ga vidiš cijelog i još na sceni

Ma živo me zanima kako ćete reagirati općenito na tog lika.

Por cierto; malo mi je čudno što su u sinopsisu maltene cijelu radnju otkrili..?
No, možda se samo ne sjećam originalnog sinopsisa. Hm.

Usput broj 2, nisam za prijevod naslova stavila -u.
A baš sam mislila da će ostati HRT (jer, po meni su uvijek bili dosljedni u prevođenju), kad ono, moooraju oni nešto s ljubavlju; ma neeš ti sapunjare bez ljubavi u naslovu iako je u originalu nema. ( )
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥

Zadnje uređivanje Duhizproslosti : 09.03.2017. at 22:02.
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 21:54   #717
Ma meni je on jako dobar glumac, ali te obrve bodu u oči.

Nemojte slušati previše @Duhicu, ona ga hejta pa nije objektivna.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 22:09   #718
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Ma meni je on jako dobar glumac, ali te obrve bodu u oči. : D

Nemojte slušati previše @Duhicu, ona ga hejta pa nije objektivna. : zubo:
Ajde, ajde, a ti si kao objektivan. Na istu foru ja mogu reć da ga ti voliš pa nisi objektivan, ne.

Gle, ja u njemu jednostavno ne vidim ni k od karizme, a kaamoli glume. Svih 70 epizoda samo je mlatarao tim rukama i čiiitavo vrijeme ista namrgođena i prisiljavam-se-glumiti-a-ne-ide-mi-faca. Nije poanta u hejtanju, čak prije AQNMD nisam ga vidjela nigdje doli u LQNPA (skraćenoj). Mislila sam da je bilo do lika, međutim potvrdih da je do njega.

Mislim, to je sve moje gledište, to stoji.

No, kao to rekoh, gledajte, ljudi! Kod mene nije Adrián bio u prvom planu za promatranje, a bogme ni općenito protagonistički par (što se u drugoj etapi čak laganini promijenilo hah).
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 22:17   #719
Quote:
Duhizproslosti kaže: Pogledaj post
prisiljavam-se-glumiti-a-ne-ide-mi-faca.
haha nažalost upravo tako mi i izgleda, to sam još komentirala kad je sadašnja spoiler tema bila na ovom podforumu, ali dat ću mu šansu
Ja bi mu isto počupala obrve
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 22:27   #720
Previše se na ovoj temi spojla . Prvo uvodni post otkriva veći dio radnje , a sada se govori o glumcima i likovima .
Mislim da to nije u redu . Neka oni koji nisu gledali sami otkriju radnju i glumce , a ako žele više znati neka si sami potraže informacije .
Ne želim cjepidlačiti , ali tako je .
Ispričavam se ako sam nekoga uvrijedio .
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:55.