Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2017., 14:15   #9481
Super. Hvala.

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
blenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 10:15   #9482
Evo malo rasporeda za vikend, naletite večeras do Bukse Mislim, i na ostalo, ali u Buksu posebno


PETAK

17:00 (do 02:00) – Caffe bar Buksa: PASKEMBAL (humanitarna akcija pomoći psima iz azila – prikupljaju se donacije u hrani, opremi, igračkama za pse, novcu…dio prihoda od pića ide u donacije, zabavni dio programa: Bob Milan)

17:30 ŠSD Mladost, Košarka A-2 liga Zapad: Šanac – Kraljevica

19:00 Zorin dom: Otvaranje izložbe fotografija “Himalaja – gdje oblaci prenose poruke”

22:00 Podroom: Koncert na bocama: Dalibor Mateša

22:00 Papa’s bar: koncert benda Detour (ZG)

SUBOTA

11:00 Zorin dom, Vikend matineje: Scena Gorica “Grga Čvarak”

16:15 ŠSD Mladost, Odbojka Superliga: Karlovac – Centrometal (Črečan)

16:30 Promenada: promocija Prvog karlovačkog uz svirku sedam karlovačkih i dugoreških bendova te večernje (od 20h) koncerte bendova EoT i Hladno pivo

20:00 Mala scena Hrvatskog doma – kazališna predstava “Mala poduzetnica u velikoj blokadi”

20:00 Zorin dom: Koncert orkestra Hrvatskog glazbenog zavoda

22:00 Podroom: Disco/Funky/Soul večer; DJ-i Simba & Roman

NEDJELJA

11:00 Zorin dom, Vikend matineje: Scena Gorica “Grga Čvarak”

12:00 Caffe bar Ziggy “Nedjeljom u podne” – Krajina & Mateša sviraju Claptona & JJ Calea

20:30 Caffe bar Ziggy, Stand up comedy: Marina Orsag “Ružičaste naočale”
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 11:00   #9483
Quote:
volverine kaže: Pogledaj post

i jos nesto, koga bi mi preporucili za PVC stolariju ovdje u KA?
netko??
volverine is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 08:06   #9484
Quote:
volverine kaže: Pogledaj post
netko??


Ne bi ti preporucila Troha dil, nepouzdani su. Danima sam ih cekala kad bi rekli da dolaze, kad sam zvala da vidim zasto ih nema, odbijali su pozive. Puno puta sam ja ili netko od mojih uzimali slobodan dan jer su najavili da ce doci pa nit bi dosli nit bi se javljali na telefon. Kad su dosli, neke stvari su krivo narucili i donesli, neke su zaboravili. Te zaboravljene sam cekala par mjeseci jos. I nema prozora koji dobro radi, nakon nekog vremena svi su poceli zapinjat, zvala sam ih da reklamiram da dodju porihtat, ali se nikad nisu pojavili. I uz to pokusavaju muljat, malo bi s racunom, malo ne bi.
Prijateljici i mojima doma je Ilsad radio, nesto je skuplji od Trohadila, ali za svaku pohvalu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
"If your dog doesn't like someone, you probably shouldn't either."
pink hero is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 07:27   #9485
Quote:
volverine kaže: Pogledaj post
netko??
Nama je prošle godine Že-Ma radio stolariju, super zadovoljni smo.
carmen85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 20:14   #9486
hvala na odgovorima, znaci Že-Ma.
drugo pitanje. jel netko zna - one narance tamo sto se prodaju kod interspara ispred ulaza - jesu domace nespricane ili nisu? htio bih si radit arancine, a ne mogu to sa spricanim korama
volverine is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 22:17   #9487
Quote:
carmen85 kaže: Pogledaj post
Nama je prošle godine Že-Ma radio stolariju, super zadovoljni smo.
i meni je že-ma radio stolariju, eto drži se deset godina.
zadovoljna sam.
__________________
"neidem gore po pečat ali to nazivam planinarskim orgazmom, kad ga lupim u hpo il svoj dnevnik" by osbourne
C71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 13:04   #9488
Pozdrav!
Kanim ići studirati strojarstvo u Karlovcu i može li mi netko reći kako je tamo,jesu li profesori zahtjevni,koliko ljudi iz zg idu u ka i koliko ljudi padne prvu godinu?
mihael2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 08:43   #9489
Bok! Ima netko ideju gdje bih mogla staviti oglas da trebam nekoga za povremenu pomoć u težim poslovima u vrtu? (tipa kopanje rupa za ogradu, krčenje živice i tako to). Gledala sam po Njuškalu, ali tamo se u rubrici posao nude samo ozbiljnija zaposlenja. Plavi oglasnik? Jel itko to uopće još čita? Naletila sam i na neke lokalne karlovačke oglasnike, ali mi se ne čine baš posjećeni.
ja-koja-jesam is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 09:44   #9490
Quote:
ja-koja-jesam kaže: Pogledaj post
Bok! Ima netko ideju gdje bih mogla staviti oglas da trebam nekoga za povremenu pomoć u težim poslovima u vrtu? (tipa kopanje rupa za ogradu, krčenje živice i tako to). Gledala sam po Njuškalu, ali tamo se u rubrici posao nude samo ozbiljnija zaposlenja. Plavi oglasnik? Jel itko to uopće još čita? Naletila sam i na neke lokalne karlovačke oglasnike, ali mi se ne čine baš posjećeni.
bolje se raspitat usmeno jer mislim da uvijek postoji neka muska ruka kojoj bi dobro dosla koja kuna vise i vrijedna je.
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 10:01   #9491
Quote:
ja-koja-jesam kaže: Pogledaj post
Bok! Ima netko ideju gdje bih mogla staviti oglas da trebam nekoga za povremenu pomoć u težim poslovima u vrtu? (tipa kopanje rupa za ogradu, krčenje živice i tako to). Gledala sam po Njuškalu, ali tamo se u rubrici posao nude samo ozbiljnija zaposlenja. Plavi oglasnik? Jel itko to uopće još čita? Naletila sam i na neke lokalne karlovačke oglasnike, ali mi se ne čine baš posjećeni.
ja znam jednog. radi za malu plaću, pa prihvaća svakakve usputne poslove. jednom sam ga spojila s kolegicom s posla, pa joj je odradio to što je tražila.
ak te zanima javi se na pm, ako još nisi našla nekoga.
__________________
"neidem gore po pečat ali to nazivam planinarskim orgazmom, kad ga lupim u hpo il svoj dnevnik" by osbourne
C71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 09:20   #9492
može li preporuka za oftamologa?
__________________
"neidem gore po pečat ali to nazivam planinarskim orgazmom, kad ga lupim u hpo il svoj dnevnik" by osbourne
C71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 09:29   #9493
Quote:
C71 kaže: Pogledaj post
može li preporuka za oftamologa?


Dr. Vukusic, u Karlovcu daleko najbolji


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
"If your dog doesn't like someone, you probably shouldn't either."
pink hero is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 22:48   #9494
Quote:
pink hero kaže: Pogledaj post
Dr. Vukusic, u Karlovcu daleko najbolji


Sent from my iPhone using Tapatalk
hvala, naručila sam se kod njega.
__________________
"neidem gore po pečat ali to nazivam planinarskim orgazmom, kad ga lupim u hpo il svoj dnevnik" by osbourne
C71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 09:41   #9495
koje fora mjesto u gradu bi preporucili za papicu na brzinu?
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 11:15   #9496
McDonalds.
fawlty82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 12:19   #9497
Ak je naglasak na brzini onda definitivno McDonalds

Ak misliš inače na taj tip prehrane onda Porter Street Food.
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 12:50   #9498
negdje gdje se moze sjest i narucit brza hrana, to sam mislila
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 14:09   #9499
Naksi na turnju (dobro ajd to je malo van grada), najbolji cevapi!
Porter je dobar al vecini ljudi je preskup.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 20:14   #9500
Steta kaj je zamrla ova tema pogotovo sad kad je u ka vise dogadaja nego ikad prije. Ide ko na rijecke beatlese danas?
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:31.