Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.12.2016., 11:48   #6801
Sad ste me zaintrigirale, a i recenzije na netu su stvarno dobre, tako da ću čekati taj popust i kupiti si tu kremicu, pogotovo ako tako dugo traje.

Hvala na preporuci!
__________________
“Just because you’re offended, doesn’t mean you’re right.” – Ricky Gervais
IG: *livin' la vida low carb*
jjinxie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2016., 06:31   #6802
Quote:
jjinxie kaže: Pogledaj post
Sad ste me zaintrigirale, a i recenzije na netu su stvarno dobre, tako da ću čekati taj popust i kupiti si tu kremicu, pogotovo ako tako dugo traje.

Hvala na preporuci!
čim čujem za popust javim ti
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2016., 10:29   #6803
Super, hvala ti!
__________________
“Just because you’re offended, doesn’t mean you’re right.” – Ricky Gervais
IG: *livin' la vida low carb*
jjinxie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 17:22   #6804
I mene privlači ta Bobbi Brown ali strah me da nebi od nje dobivala milije jer sam im sklona.... Jel ima neko kome su se pojavile od te kreme?

Sad se spremam opet uzet Clinique Rich verziju ali mislim da bih trebala početi razmišljati o nećem što će malo konkretnije djelovati na borice. Istražujući naišla sam na ovo http://www.sephora.com/ferulic-retin...20care:p377531
Jel netko ima iskustva ili bar neko ko se kuži u sastav može li reći nešto malo više? Je li možda ovo malo pre agresivno za okoloočno područje ili?

leonidas27 aj pliz podjeli dojmove za Filorgu kad je isprovaš, hvala
Dalmatinaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 20:35   #6805
Quote:
Dalmatinaa kaže: Pogledaj post
I mene privlači ta Bobbi Brown ali strah me da nebi od nje dobivala milije jer sam im sklona.... Jel ima neko kome su se pojavile od te kreme?

Sad se spremam opet uzet Clinique Rich verziju ali mislim da bih trebala početi razmišljati o nećem što će malo konkretnije djelovati na borice. Istražujući naišla sam na ovo http://www.sephora.com/ferulic-retin...20care:p377531
Jel netko ima iskustva ili bar neko ko se kuži u sastav može li reći nešto malo više? Je li možda ovo malo pre agresivno za okoloočno područje ili?

leonidas27 aj pliz podjeli dojmove za Filorgu kad je isprovaš, hvala
evo kako su dvije članice doživjele taj Gross:
https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...postcount=6742
https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...postcount=6743
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 21:11   #6806
Super, fala ti
Ovo mi je promaklo jer priko lita i nisam baš bila aktivna na forumu.
Dalmatinaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 09:07   #6807
zadnja 3 tj koristim khiels avokado, i prije 2 dana sam uočila boru (ne baš malu) ispod jednog oka. Točno na pola podočnjaka.

Korektor mi naravno uđe baš u nju... Koma! Krenulo je.

Molim preporuke neku hranjivu kremicu, ne preskupu.

jel ko probao ovo; http://www.clinique.co.uk/product/16...rttm-eye-cream Tete me uvjeravaju da se dobro prodaje.
freckles is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 10:05   #6808
Imam ja dobra mi je ispod korektora, taman je, nit premasna nit presuha, taman da korektor dobro sjedne i ostane di treba biti.
Za borice mi je najbolja bila Nikelova Nikelhidris. Nakon prvih par korištenja su mi bile izraženije - crvenkaste, ko kad se "otvori" pregib kože, ali pliće. Kasnije je crvenilo nestalo i podočnjaci su mi postali zaglađeniji Minus je cijena od 300kn, u teglici je i mislim da se može kupiti samo u Nikelovom dućanu.
wakarimasen is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 11:10   #6809
Quote:
wakarimasen kaže: Pogledaj post
Imam ja dobra mi je ispod korektora, taman je, nit premasna nit presuha, taman da korektor dobro sjedne i ostane di treba biti.
Za borice mi je najbolja bila Nikelova Nikelhidris. Nakon prvih par korištenja su mi bile izraženije - crvenkaste, ko kad se "otvori" pregib kože, ali pliće. Kasnije je crvenilo nestalo i podočnjaci su mi postali zaglađeniji Minus je cijena od 300kn, u teglici je i mislim da se može kupiti samo u Nikelovom dućanu.
nebi žalila kn da znam da pomaže!

a clinique, jel što djeluje na podočnjake?
freckles is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 13:44   #6810
Poprilično sam zadovoljna ovim Natura Siberica gelom za okoloočno područje, nakon 2 tjedna korištenja mogu reći da su podočnjaci zaista manje vidljivi. Za neke anti age rezultate mislim da je to premali protok vremena.
ali omjer cijene, količine i kvalitete je za mene poprilično zadovoljavajući

https://www.biobio.hr/hidratantni-ge...roizvod-21615/
__________________
Svi odrasli su nekad bili djeca, samo se mali broj njih toga sjeća.
Legica OSK is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 14:12   #6811
moji crveno-smeđi podočnjaci su konstanta, godinama isti ne vidim neki efekt. bitno mi je da je sve glatko i da se dobro da zakamuflirati.
wakarimasen is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 13:55   #6812
Ima netko Caudalie vinosource lift balzam za podrucje oko ociju? Bezuspijesno trazim testere no kako stvari stoje bit ce blind buy iskustva dobrodosla
SunyMy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 23:37   #6813
Moja bobbi brown je dosla do kraja,trajala je tocno 7 mjeseci ( bespostedno sam se mazala). Kako mi se sad ne da davati toliko para za kremu uzela sam keihl's avokado i mogu reci da mi se cini ok za sad i mislim da ce biti ok za toplo doba godine. I kosta samo 195 kn. A za bobbi brown cekam ono duglasovo snjizenje od 30% u rujnu. Ta krema je stvarno izvrsna.

Sent from my B3-A20 using Tapatalk
luda vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 13:45   #6814
Jer ima netko iskustva sa Ziajom kremom za oko ociju?
Ludjaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 16:05   #6815
Meni ta Kiehls kremica ne radi nista. Potrosit cu je,ali je necu vise kupovat
Lakonoga777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 19:15   #6816
Ja stvarno moram pohvaliti Filorga Optim-eyes. Kupila sam je naslijepo naravno, čitala dobre recenzije. Ispočetka mi se činilo da sam baš potrošila pare bezveze. Međutim, sad nakon cca 2 i po mjeseca korištenja, mogu samo reći
Baš mi je zagladilo okoloočno područje. Ne znam da li se radi o dobroj hidrataciji, ali izgledam kao da više nemam sitnih borica oko očiju. 41 godina, nemam problema s podočnjacima. Krema je fino hidratantna, lipo se upije, stavljam ispod bb kreme.
Moj primjerak je kupljen online, malo mi je previše cijena u našim ljekarnama.
uppsala is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 20:54   #6817
Quote:
Lakonoga777 kaže: Pogledaj post
Meni ta Kiehls kremica ne radi nista. Potrosit cu je,ali je necu vise kupovat
Ja ne mogu zimu prezivjet bez nje. Sad sam ju prestala koristiti i bas se vide jace bore od suhoce

Sent from my LG-H840 using Tapatalk
Catrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 18:53   #6818
Nakon dva mjeseca korištenja keihlsa mogu reći sa sigurnošću da mi ne valja. Potrošila sam preko pola kreme ma žući se više nego obično jer nikako da mi nahrani kožu, stvarno ne radi ništa. Sad sam kupila za probu filorgu i to je totalna promjena, koža je nahranjena i treba samo mrvica kreme. Da se ne ureknem i za ovu kremu javit ću se za par tjedana kad vidim da li mi stvarno paše. Ah, bobi Brown zašto koštaš 650 kn?

Sent from my F8331 using Tapatalk
luda vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 21:35   #6819
Quote:
luda vjeverica kaže: Pogledaj post
Nakon dva mjeseca korištenja keihlsa mogu reći sa sigurnošću da mi ne valja. Potrošila sam preko pola kreme ma žući se više nego obično jer nikako da mi nahrani kožu, stvarno ne radi ništa. Sad sam kupila za probu filorgu i to je totalna promjena, koža je nahranjena i treba samo mrvica kreme. Da se ne ureknem i za ovu kremu javit ću se za par tjedana kad vidim da li mi stvarno paše. Ah, bobi Brown zašto koštaš 650 kn?

Sent from my F8331 using Tapatalk
Imaš je ovdje dosta povoljnije http://www.harveynichols.com/int/bra...15ml/p2590326/, sa svom poštarinom koja je 10eura opet je dosta jeftinija, pogotovo ako se uzme više stvari. Ja sam svoju isto tu uzela.
sobarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 09:18   #6820
Ja prvo isprobala kihels, za zimu ok ali očekivala sam iskreno više, nakon toga isprobala clinique all about eyes, sad sam trenutno na bobby brown...kupila na aerodromu za 30 eura 15 ml. Možda sam i previše očekivala nakon toliko hvalospjeva, ali moram priznati da mi je clinique bolje odgovarala, nije tolko masna ko kihels, a ni lagana ko bobbi brown. Ali kako Vam te kremice tako dugo traju ? Meni uz svakodnevno mazanje ujutro i navečer u minimalnom sloju izdrže maksimalno 3 mj. S tim da sam kihels kupila u 11 mj. (a u međuvremenu potrošila i clinique) a bobbi brown sad početkom sad na početku 5 mj. i već sam na pola.
ksenija00 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:41.