Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2014., 15:22   #121
Zna li netko kakvo je stanje u CC1, da li je ostalo još šta na sniženju?
Nisam iz Zga. pa da ne idem bez veze...
mediteranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2014., 16:07   #122
U cc1 lose, odi radije u arenu. U cityu ima veliki natpis da je sve 50% snizeno pa se dosta toga vec rasprodalo, a u areni ne pise nigdje nista vidljivo (ali popust vrijedi, provjereno i iskoristeno ), tako da je tamo izbor jos uvijek sasvim solidan...
Violet35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2014., 15:03   #123
Quote:
Violet35 kaže: Pogledaj post
U cc1 lose, odi radije u arenu. U cityu ima veliki natpis da je sve 50% snizeno pa se dosta toga vec rasprodalo, a u areni ne pise nigdje nista vidljivo (ali popust vrijedi, provjereno i iskoristeno ), tako da je tamo izbor jos uvijek sasvim solidan...
Onda idem u Arenu. Hvala na informaciji
A da li se na kraju dućan u Areni zatvara ili on ostaje?
mediteranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2014., 20:02   #124
Quote:
mediteranea kaže: Pogledaj post
Onda idem u Arenu. Hvala na informaciji
A da li se na kraju dućan u Areni zatvara ili on ostaje?
Svi bi se trebali zatvorit i ostaje samo web shop a sa boljim vremenima opet postoji mogucnost da se otvori. U Mullerilma ce i dalje bit u prodaji
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 19:53   #125
melvita

Je li tko probao ulje mrkve za lice i tijelo?
mlada1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2014., 22:16   #126
Zadnja 3 dana testiram njihovu kremu za lice Nectar de Roses, i jutros se dižem - osula mi se faca, još je i crvena (i čelo i brada što nikad nisu). Mislim da ću se morati oprostiti s njima, jer očito koriste sastojke koji me iritiraju, a baš su mi bili napeti. Ne znam je li problem u eteričnim uljima što koriste ili čemu, ali sad imam potrebu cijelu facu namazati maslom ili svinjskom masti, ne mogu opisati ovaj osjećaj
Imaju li oni išta za osjetljivu kožu?
solilokvij is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 01:59   #127
tko probao feelunique exclusive shower gel od meda?
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2014., 14:15   #128
Obožavam njihovu cvjetnu vodicu od ruže. Odlična je. Koristim je nakon umivanja i pustim da se upije prije nego nanesem kremu za lice.

daylight is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2014., 09:44   #129
jesu se zatvorili melvita dućani? ako ne, jel još uvijek akcija 50% na sve?
znam da je trebao biti popust do kraja 3. mjeseca, ali čini mi se da sam prije mjesec-dva vidjela da dućan u areni još nije zatvoren pa zato pitam .?
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2014., 11:01   #130
ducan u areni nece biti zatvoren, akcije vise nema
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 17:14   #131
Moram ih pohvaliti: poslala sam im mail da sam imala reakciju na tu njihovu kremu, sutra me odmah zvalo na mobitel i obavijestilo da mi šalju testere i da im je jako žao što sam imala neugodno iskustvo. Testeri došli nakon dva dana, stvarno im svaka čast. Još nisam probala taj novi serum i kremu, ali zato jesam ovu kremu za oko očiju http://hr.melvita.com/osvje%C5%BEava...6987,57565.htm Tekstura je stvarno divna za ljeto, upije se odmah, može se stavljati po cijelom kapku pa onda lagano kružim oko cijelog područja. Cijena je ajme, oko 200 kn, a sumnjam da postoji ijedna krema koja briše podočnjake, ali kad i ako bude ekstra love, kupujem za počastit se. Ili ako bude neki popust, još bolje.
solilokvij is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 01:21   #132
Jel probao tko ono novo ulje za celulit u rozoj bocici. Javite dali djeluje ako imate iskustva :-)
madame_tamara is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 19:24   #133
popusti

Sutra rasprodaja u areni centar
mlada1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 17:05   #134
Malo dižem ovu temu... naručila sam preko weba ovaj set:


Ima li netko iskustva?
(nisam mogla odoljeti još jednom anticelulitnom čudoobećavajućem proizvodu... )

Inače pohvale za njihov web shoping, poslali su mi 3x više uzoraka, tj. za svaki naručeni (mogu se naručiti 3 po narudžbi, biraju se) poslali su još dodatno 2 A narudžba je stigla u roku od 3 dana.

I do 26.4. imaju besplatnu poštarinu za sve narudžbe (bez obzira na iznos).
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2016., 12:30   #135
Pozdrav,mene bi zanimalo ako je neka od vas probala ovu BB Melvitinu kremu i kakva su iskustva sa njom?
JAYE is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 09:44   #136
Ako nekoga zanima Melvita ima od 20%-52% na određene artikle.
Poštarina je besplatna do 22.01.2017.

http://hr.melvita.com/-rasprodaja,23...JA-HR-16012017

Meni je ovo zakon pa eto možda nekom uljepšam dan :klap:
Pelargonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 12:21   #137
Za Valentinovo kad su imali odlicnu akciju uzela sam njihovu cvijetnu vodicu od ruze. odusevljena sam, koristim ju umjesto tonika fenomenalno smiruje kozu nije komedogena i pomaze kod dehidracije. Planiram jos par vodica isprobati, nije niti cudo da su im to najprodavaniji proizvodi.
SunyMy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 11:29   #138
Dižem ovu temu... (opet )
Da li je netko možda naručivao kod njih u prosincu i dobio onaj voucher od 50kn za narudžbu iznad 270kn u siječnju?

Ja kod njih najčešće uzimam matičnu mliječ i sad planirala naručiti 2 komada (ukupan je iznos 278kn), ali kod ne prolazi... pokušavala sam u utorak, i danas opet i ništa... poslala sam im mail ali ne odgovaraju...

__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 12:50   #139
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Dižem ovu temu... (opet )
Da li je netko možda naručivao kod njih u prosincu i dobio onaj voucher od 50kn za narudžbu iznad 270kn u siječnju?

Ja kod njih najčešće uzimam matičnu mliječ i sad planirala naručiti 2 komada (ukupan je iznos 278kn), ali kod ne prolazi... pokušavala sam u utorak, i danas opet i ništa... poslala sam im mail ali ne odgovaraju...

Nadam se da si do sada uspjela ali ako nisi probavala poslije - meni je jučer prošao kod normalno.
Maja Zmaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 16:27   #140
Quote:
Maja Zmaja kaže: Pogledaj post
Nadam se da si do sada uspjela ali ako nisi probavala poslije - meni je jučer prošao kod normalno.
Je , prihvaća kod... jedino nisam zadnja 3 dana imala vremena (ili volje) ići gledat što još naručiti (osim matične mliječi), a i čekam da možda promijene one poklone koji se dobiju uz kupnju, jer sam to dobila u prosincu...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:22.