Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.03.2017., 23:07   #1821
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Onda nije baš najbolji trenutak da pitam da mi objasniš tko je šogorova žena?
Mozak mi je zablokirao skroz. Šogor bi bio muž tvog brata ili sestre. Onda bi po tome šogorova žena bila tvoja sestra?
Brat mog muza je moj sogor.

I sad da ne usljedi pitanje kako ne poznam dobro svoju novu sogiricu, ostavimo se mojih obiteljskih odnosa jer su nevezani za temu.
Hvala.
__________________
Like the drink, only not spelled the same.
Coffey is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 07:30   #1822
Quote:
Coffey kaže: Pogledaj post
Znas mozda gdje bi ga mogla nac?
Douglas?
Frendica ga je prije dosta godina kupila u nekoj parfumeriji na trgu, mislim da je tada još bio Martimex, ali pretpostavljam da ga sad ima u bilo kojem Muelleru koji drži Chanel.
Nije urnebesno skupo a pomalo je statusni simbol, i ne možeš fulat s nijansom ili nešto. Ono, mala, relativno skupa fensi drangulijica koju će netko tko "pati na marke" lijepo moći pred svima izvaditi kad joj upadne trepavica u oko.
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 09:44   #1823
Šogor je brat od muža

Edit: sori, nije mi pokazalo da postoji još jedna strana, na kojoj je odgovor, dok nisam napisala post.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 14:05   #1824
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
Chanel kozmetičko ogledalce. Ozbiljno.
Jako dobar prijedlog. Mislim da se s time može jako teško fulati, kad osoba već voli brendirane stvarice, a ovo je pomalo staple i statement proizvod. Yap!
Možda i Douglas ima nešto slično.

Ako ni tamo ne nađeš, sigurno imaju nešto ovakvog tipa u MACu.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 09:18   #1825
Uskoro idem na party useljenja jednom paru koji ima sve što si novcem mogu kupiti, pa bih rado čula prijedloge što kupiti u takvom slučaju. Nju ne poznajem dobro, a on je više tip da je zadovoljan svime čime je i ona zadovoljna.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 09:20   #1826
Quote:
hypnotic candy kaže: Pogledaj post
Uskoro idem na party useljenja jednom paru koji ima sve što si novcem mogu kupiti, pa bih rado čula prijedloge što kupiti u takvom slučaju. Nju ne poznajem dobro, a on je više tip da je zadovoljan svime čime je i ona zadovoljna.
Sobnu biljku.
Flying Buttress is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 09:24   #1827
Quote:
hypnotic candy kaže: Pogledaj post
Uskoro idem na party useljenja jednom paru koji ima sve što si novcem mogu kupiti, pa bih rado čula prijedloge što kupiti u takvom slučaju. Nju ne poznajem dobro, a on je više tip da je zadovoljan svime čime je i ona zadovoljna.
Lijep otirač za pred vrata
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 09:29   #1828
Quote:
hypnotic candy kaže: Pogledaj post
Uskoro idem na party useljenja jednom paru koji ima sve što si novcem mogu kupiti, pa bih rado čula prijedloge što kupiti u takvom slučaju. Nju ne poznajem dobro, a on je više tip da je zadovoljan svime čime je i ona zadovoljna.
Hranu, preciznije košaru s delikatesama. Tako se ne moraš brinuti jesi li joj pogodila ukus, jesi li kupila nešto što već imaju ili što njoj ide na živce. A ima i tradicionalne korijene, ono, kruh i sol . I možeš odrediti vrijednost u skladu sa željama i mogućnostima.
S tim da nije potrebno ići u skupe dućane s delikatesama, i po supermarketima se može složiti dobra košarica, četvrtina paškog sira u vakumu, masline, fini džem, neka kobasica, boca vina...
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 13:48   #1829
Dobre ideje, hvala .
Najviše mi se sviđa ovo s otiračem, doduše, ali budem s mužem još razgovarala.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 20:38   #1830
Što kupiti dječaku (9) za prvu pričest? Da nije biblija ili ajfon
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 21:06   #1831
https://brick.hr/teme/lego-star-wars/k2so-75120.html

ili masku za ajfon
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 21:14   #1832
Mislim da ne brije na SW, više nogomet i plejka, ali legići su kul ideja, tnx.
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 21:17   #1833
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
Mislim da ne brije na SW, više nogomet i plejka, ali legići su kul ideja, tnx.
Onda neki dres? Sezonsku kartu? Ili igricu za playstation? Nemam pojma kako se kreću cijene toga.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 21:21   #1834
PS mu kontroliraju roditelji, na tekme ne ide nego ih igra. Možda prije neki kostobrani ili nešto.
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 21:17   #1835
Kupujem poklone za jedan par koji ne poznajem baš dobro (u srednjim 40-ima su), a htjela bih im kupiti nešto finjak i luksuzno.

Dobrostojeći su, jedino što im sigurno neću kupiti su neka vrhunska vina ili žestice jer znam da su oko toga izuzetno izbirljivi.
Za nju znam da voli parfeme pa joj to ne bih kupovala jer sam čula da već ima pozamašnu kolekciju.

Što kupiti? Za nju sam mislila možda neku Chanel/Dior kremu za tijelo i neki L'occitane set. A što onda njemu?
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 21:27   #1836
Što radi? Finu kravatu? Nalivpero ili neku sličnu fensi pisaljku? Ako je pušač, tabakeru?
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 21:32   #1837
To mi se čine sve jako intimni pokloni za nekoga koga ne poznaješ dobro. Možda radije kakve unikatne čaše ili zdjela za voće?
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 21:41   #1838
Aha, fulala sam taj dio. Da, ako vole finu kapljicu, možda dobre čaše kao zajednički poklon.
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 09:23   #1839
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
PS mu kontroliraju roditelji, na tekme ne ide nego ih igra. Možda prije neki kostobrani ili nešto.


Kupi mu kostobrane i pozdravi se s njim. Najgori poklon koji moze dobiti djecacic koji igra nogomet. Radije mu kupi stucne ili dres, moze i donji dio kluba koji navija, ako poklon mora ici u nogometnom smislu. Ili nekakav jastuk, plahta...
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 09:31   #1840
Quote:
Ndreca kaže: Pogledaj post
Kupi mu kostobrane i pozdravi se s njim. Najgori poklon koji moze dobiti djecacic koji igra nogomet.
Kaj?
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:23.