Natrag   Forum.hr > Razno > Off Topic

Off Topic Chat, spam ma sve s kratkim rokom trajanja, a srcu drago

Zatvorena tema

Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2017., 12:58   #10341
Quote:
Lolita_19 kaže: Pogledaj post
Ja sam se prestala nadati i ocekivati onome sta su mi tete govorile i iskreno jednim dijelom bi volila da su falile, jos samo cekam da Reno odgovori i polako okrecem novu stranicu... A predvidanja po nekim tetama su se trebala kreniti sada ostvarivati, a realno situacija je da nista od toga ni na vidiku...

Poslano sa mog KIW-L21 koristeći Tapatalk
pa to im je i cilj koliko sam shvatila... ti bi sada nakon sto se nista ne ostvaruje trebala ponovo sve nazvati da ti one ponove pricu uz nekakvu XY napomenu zasto se do sada stvari nisu dogodile i kako on sjedi pored telefona i ceka. karikiram ovo zadnje, ali vjerujem da si shvatila poantu.

koliko god se Reno cini izvan forme u odnosu na prijasnje godine kada je tumacio, mislim da ti je najpametnije sacekati njegov odgovor kao onaj koji bi mogao biti ispravan. ali ti ces to najbolje sama znati.
fefa is offline  
Old 23.03.2017., 13:13   #10342
Quote:
Hataitla kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Da li bi koja od vas bila voljna u jednom postu napisati redom sve tete koje ste spominjale i pored njih njihove brojeve telefona na koje ih se može dobiti?
Ili barem ove najčešće i po vama nekako najbolje?

Zahvaljujem ...
Tonka, Lela, Ivana... 060/321 134
Anja, Dunja, Senka... 060/341 237
Iris 064/518 181
Tarot centar 064/533 335, meni je ok Nives, kod 20
gerard01 is offline  
Old 23.03.2017., 13:14   #10343
Ma koji Reno izvan forme? To sam i ja mislila i popljuvala ga , ali se s par mjeseci odmaka ostvarilo sve kako je rekao i što je rekao.
Hataitla pitaj Rena makar čekala pola godine.
ljubavsva is offline  
Old 23.03.2017., 13:16   #10344
Quote:
ljubavsva kaže: Pogledaj post
Ma koji Reno izvan forme? To sam i ja mislila i popljuvala ga , ali se s par mjeseci odmaka ostvarilo sve kako je rekao i što je rekao.
Hataitla pitaj Rena makar čekala pola godine.
meni se zadnje njegovo pedviđanje ipak nije ostvarilo a proslo je podosta vremena. imam sjajna iskustva s Renom u proslosti ali ovo zadnje nije ispalo dobro. on je meni i dalje autoritet ali mi se cini da je u slabijoj formi nego prije. to je moj dojam na temelju zadnje analize koju sam dobila od njega, ali drago mi je sto se ostvarilo tvoje pa neka je i s vremenskim odmakom.
fefa is offline  
Old 23.03.2017., 15:44   #10345
gerard01 hvala ti na odgovoru ...

ljubavsva od njega još uvijek čekam odgovor ...

Vidjela sam da spominjete i Selmu, i neku Ivu? Na kojim su one brojevima?
Old 23.03.2017., 17:16   #10346
Quote:
fefa kaže: Pogledaj post
pa to im je i cilj koliko sam shvatila... ti bi sada nakon sto se nista ne ostvaruje trebala ponovo sve nazvati da ti one ponove pricu uz nekakvu XY napomenu zasto se do sada stvari nisu dogodile i kako on sjedi pored telefona i ceka. karikiram ovo zadnje, ali vjerujem da si shvatila poantu.

koliko god se Reno cini izvan forme u odnosu na prijasnje godine kada je tumacio, mislim da ti je najpametnije sacekati njegov odgovor kao onaj koji bi mogao biti ispravan. ali ti ces to najbolje sama znati.
U potpunosti se slazem s tobom!!! Renu se uvijek isplati sacekati... Nedavno sam ga pitala i mislim da znam.koji cu odgovor od njega dobiti. Cistu realnost, na koju se lagano i sama pripremam... A svaka teta ima svoju pricu i svoje tumcenje...

Na kraju krajeva, suncno je vrijeme izlazimo vani kanimo se teta 😀😂

Poslano sa mog KIW-L21 koristeći Tapatalk
Lolita_19 is offline  
Old 24.03.2017., 09:03   #10347
Quote:
gerard01 hvala ti na odgovoru ...

ljubavsva od njega još uvijek čekam odgovor ...

One su ti kao i Nives na tarot centru.
gerard01 is offline  
Old 24.03.2017., 11:02   #10348
Quote:
gerard01 kaže: Pogledaj post
One su ti kao i Nives na tarot centru.
Hvala ti ...
Old 24.03.2017., 17:53   #10349
LJudi kad je zadnji put vidjena Eva da radi na astrologijatarot?? ja je hocu nazvat pa nikako da se pojavi.
Xana1 is offline  
Old 24.03.2017., 19:43   #10350
Quote:
Pa poslala sam ti link na Selmu kad si me pitala neki dan, a na istoj liniji ti je i Iva.
Gošća is offline  
Old 25.03.2017., 05:52   #10351
Ma imala sam neki problem s priv. porukama. Nisam mogla slati ni primiti, a one koje jesam primila kao da nisu potpune.
U svakom slučaju, hvala ti.

Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Pa poslala sam ti link na Selmu kad si me pitala neki dan, a na istoj liniji ti je i Iva.
Old 25.03.2017., 21:21   #10352
I tak je i meni Ivana pokušala jučer prodati čudesni medaljon zaštite. Nisam ni čula ali ni pitala kolko košta čim je spomenula zaštitu i medaljon ja poklopila slušalicu.
Sve do toga kaj je rekla stoji ma nemrem belivit koje stvari ta ženska vidi. Pa kaaaaaaaaak?????????????????????????????
nensikeksi is offline  
Old 26.03.2017., 22:44   #10353
Da li ima nekog da mu je Iva potpuno fulala?
Xana1 is offline  
Old 26.03.2017., 23:30   #10354
Tema je odavno prešla 10.000 postova, a kada dođe do toga, onda se ta zatvara, a otvara se nova tema.

No, kako je tijekom ove teme meni kao moderatoru OFFTOPICA došlo bezbroj prijava za offtopic i trollanje, vrijeđanje i što sve niste razvlačili po ovoj temi, otvaranje nastavka ove teme nije dozvoljeno.

Većinom ste zloupotrijebili 'strpljenje' i otvorenost podforuma Offtopic i stoga nastavka ovoga neće biti.

Odluka je konačna i molim da mi ne zatrpavate inbox upitima kako i zašto, jer nije prvi put da sam tu morao konstantno intervenirati.

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:39.