Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2017., 23:36   #21
Quote:
The Maystor kaže: Pogledaj post
Zapadni svijet je u globalu veoma pokvaren i veoma umjetan
Zašto ograničavaš svoju spoznaju samo na zapadni svijet?
stilicon is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 10:35   #22
Zato jer zapadni svijet ima najvise utjecaja na ostatak svijeta
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 13:33   #23
Quote:
stilicon kaže: Pogledaj post
Zašto ograničavaš svoju spoznaju samo na zapadni svijet?
Valjda još nije spoznao istočni svijet.
Quote:
The Maystor kaže: Pogledaj post
Zato jer zapadni svijet ima najvise utjecaja na ostatak svijeta
Kako bi tek bilo da sustav poput onog Sjeverne Koreje dopre do zapada. hmmm lol
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 14:41   #24
Quote:
Tomgold kaže: Pogledaj post
Odmah na početku,naslov je glup,jer se ipak,po meni,radi o "nenormalnoj" stvari.

Da ne pišem predugo,nastojat ću najkraće reći,eventualno odgovoriti na potpitanja.

Imam primjera oko sebe (možda sam i sam taakv) koji su od početka života siromašni,da bi stvorili poprilično tijekom svog života,odričući se i previše toga.I onda dođu u jednu podmaklu dob,gdje njihova djeca nisu više gladna ni žedna,unučad isto tako....ali oni su isti.Štede svaku kunu,poslastica im je kupiti 300g jegera
Različiti ljudi imaju različite prioritete. Ono što nekome izgleda kao škrtost i odricanje nekom drugom ne izgleda, jer taj možda ni ne želi te stvari ili misli da su preskupe za to što pružaju.

Slično kao što jedno petogodišnje dijete ne može shvatiti perspektivu vlasnika dućana s bombonima koji cijeli dan stoji kraj svih tih prekrasnih slatkiša i mijenja ih za nekakve papiriće.
A - po njegovom mišljenju - svaka normalna osoba bi se zaključala unutra i sve ih sama pojela!
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 15:53   #25
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Različiti ljudi imaju različite prioritete. Ono što nekome izgleda kao škrtost i odricanje nekom drugom ne izgleda, jer taj možda ni ne želi te stvari ili misli da su preskupe za to što pružaju.

Slično kao što jedno petogodišnje dijete ne može shvatiti perspektivu vlasnika dućana s bombonima koji cijeli dan stoji kraj svih tih prekrasnih slatkiša i mijenja ih za nekakve papiriće.
A - po njegovom mišljenju - svaka normalna osoba bi se zaključala unutra i sve ih sama pojela!
Da,ali nisam na to mislio.

Složit ću se da svatko ima svoje prioritete i navike,ali nemožeš reći da je normlano jesti 2-3 dana tari kruh,a imaš dobru mirovinu,ili da ti dođe želja za najboičnijom čokoladom,a nećeš ju kupiti.

Ne pričamo o željama da imam za Opel,a sviđa mi se Audi i sl.
Tomgold is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:52.