Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2017., 13:58   #8901
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Ja kad sam bio u Nu prošle godine nisam imao nikakvih zamjerki na konobara, baš naprotiv.
Simpa lik, crnac.
e i taj je bio simpa skroz
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 17:31   #8902
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
e i taj je bio simpa skroz
Ovaj je bio stariji (40+), celav i nadrkan
Old 27.03.2017., 18:01   #8903
ne sjećam se jel moj isto bio ćelav, ali nadrkanost je bila na nivou... pokušao me nagovoriti da uzmem ono što nisam naručio u stilu "pa uzmite to, svi se mi ovdje trudimo a vi sad nešto nebi" ono, skoro da mi je rekao "drugi put kad se pojaviš ovdje ako se budeš tako ponašao razmislit ću da li ćeš uopće nešto dobiti za jesti"
Old 27.03.2017., 19:37   #8904
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Jedna savršena Zero Zero pizza s prepoznatljivim leopard uzorkom i pizza O'Hara Sofia.

Novinarski nemar ili...?
Šta je, da je, netko bi se sutra trebao ispričati.
Standardni hvalospjev za ZeroZero picu - pršutastu i ljutu.
Dakle, smažeš tjestasti ugljikohidratni uradak - btw, pojede ga čak i ženska čeljad, budeš sit, a nemaš osjećaj kao da si progutao kamen za kupus kiselit.
Pače&poglavito, popiješ i pivo nakon pice (ne baš u istom lokalu, jer mi i nemaju neku ponudu piva), a poslije nemaš osjećaj helijem ispunjenog balona.

Sastojci iznimno kvalitetni, osjeti se svaki pojedini sastojak, rukola odlična, ljutina fino balansirana, tartuf-ulje na stolu izvrsno.

Posebno ističem domišljatost u postavljanju staklene krletke koja zatomljuje ne samo pozadinsku buku velegrada već i nalete nestašnog i još uvijek neugodnog vjetrića, pri vrhu krletke taman prostora za ugodnu ventilaciju.

P.S. Leopardasti uzorak po difoltu
Izvrstan
Mi u ovom trenutku stimuliramo u RH visoko obrazovanje, iako znamo da nositelj razvoja nije visoko obrazovanje. Ta količina visoko obrazovanih ljudi ni u Hrvatskoj niti igdje u svijetu nije potrebna" - Nada Šikić, ministrica Vlade Republike Hrvatske 2016.
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 19:54   #8905
Hm. nisam bio u zero zero cca 3 mjeseca i ne znam je li se što promijenilo, ali ne pamtim da sam ikad tamo na pizzi dobio baš leopardov uzorak
MisterNo007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 20:02   #8906
Samo "podvozje" je leopardasto - no, cijela ekipa uvijek traži malo jače pečeno
Mi u ovom trenutku stimuliramo u RH visoko obrazovanje, iako znamo da nositelj razvoja nije visoko obrazovanje. Ta količina visoko obrazovanih ljudi ni u Hrvatskoj niti igdje u svijetu nije potrebna" - Nada Šikić, ministrica Vlade Republike Hrvatske 2016.
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 20:45   #8907
Quote:
body halleck kaže: Pogledaj post
Standardni hvalospjev za ZeroZero picu - pršutastu i ljutu.
Ja tamo volim pojesti bijelu dimljenu i DOP. Te dvije su mi jako dobre ali tijesto nije ni blizu O'Harinom. I slažem se s 007, ja tamo nikada nisam dobio leoparda. Možda pokoju mrljicu, a podvozje nisam zagledavao.

ZeroZero ima samo jednu prednost nad O'Harom. U Zagrebu je.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 21:27   #8908

Meni bjelkinje ( i još k tome napušene ) nisu interesantne, malo sam rasist po tom pitanju

Pozadinu uvijek zagledavam
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 00:04   #8909
Čisto da se nadovežem na Nu,daleko najbolja postava je bila ona prva izvorna po samom otvorenju, osim što su bili super profesionalni ostavljali su iskren dojam da im je drago kada te vide..radili cu cca godinu i pol i od onda gazda mijenja osoblje kao čarape,mislim da se izredalo desetak ljudi i tu se gubi onaj neki početni šarm i ugođaj što je šteta..uz tu početnu postavu upravo još taj tamnoputi momak zaslužuje pohvale za ljubaznost i profesionalnost..
Andre Linoge is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 20:20   #8910
Pizza Bar, Selska

Sasvim solidno za lokalnu kvartovsku pizzu. Jeli smo vegansku i bila je jako ukusna. Ali ne bih preporučio nekome da dolazi na Trešnjevku samo zbog njih.
Old 29.03.2017., 00:01   #8911
Quote:
suzuki750 kaže: Pogledaj post
Mi smo odustali od zagrebackih pizza, nakon obilazenja pizzeria nasli smo fantasticnu pizzu u pizzerii Špiro 2.

Zagorski standard, od jedne velike najedemo se suprug, mala i ja. Cijene perfektne, cca oko 45 kn velika pizza. Miljun kombinacija. Pizze prefineeee!

Frend nam ju je preporucio, bas cudno (a i steta) da nije razvikana.

Lijepo je uredena, mala, konobari i osoblje jako ljubazni. Nije guzva.

Steta kaj nije blize pa da mozemo narucit dostavu

Nedavno smo narucili i pizzu iz Mr. Jacka, cula sam da se pokvarila, al ajme to je bilo nejestivo. Nikako ne preporucam.

Špiro pokraj nogometnog igrališta u donjoj bistri???
Oni mi imaju bolji roštilj nego pizzu
Pizza im je stvarno velika jer su cca 2km od odvratnog oro gora pa da privuku takve gladuše
Plus im je krušna peč
Davorček is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:41.