Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2017., 12:37   #1181
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Kakav je Little Sequin Dress???
ako voliš cvjetne parfeme, u stvari je cvjetno-voćni parfem. Meni osobno nije nešto posebno, onako prosječno. Ima mošusa, ambera, sandalovine u bazi, a od voćnog ima mandarine i avokada u gornjim notama, ima ti tu još nekog cvijeća.... U svakom slučaju, nije moj odabir, ima puno boljih Avonovih parfema. Najbolje si uzmi uzorak pa probaj kako se ponaša na tvojoj koži.
Avonlady VK is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 12:43   #1182
Quote:
Tommina kaže: Pogledaj post
Da, da, mislim na taj miris! Hvala!

Ajme, ovi iznosi na lipe iritantno! Meni se sve čini da ovi u avonu sustavno rade na tome da se ukine avon hrvatska...Ne znam kako drugačije objasniti sulude poteze u zadnje vrijeme osim tjeranja mušterija
a stvarno, ne znam kome je to trebalo???
umijesto da se bave pametnijim stvarima oni izvode gluposti
Avonlady VK is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 16:30   #1183
Gdje mogu vidjeti katalog koji izlazi sutra ako nisam Avon Lady? Ima neko link, screeshot, i sl.?
Ivanchy91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 23:37   #1184
Quote:
Ivanchy91 kaže: Pogledaj post
Gdje mogu vidjeti katalog koji izlazi sutra ako nisam Avon Lady? Ima neko link, screeshot, i sl.?
novi katalog 5 će biti sutra nakon 16 h, ni AL ga ne mogu vidjeti prije
Avonlady VK is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 16:41   #1185
Stigo: http://katalozi.net/avon-katalog/avon-katalog-05-2017

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
LittlePanda010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 17:00   #1186
Quote:
LittlePanda010 kaže: Pogledaj post
Ivanchy91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 19:29   #1187
Je li netko od vas naručio onu body košulju... u katalogu 5 je na stranici 130.
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 13:41   #1188
Da li je itko isprobao Skin So Soft 2u1 aparat za brijanje i trimer? Već ga dugo pikiram jer nije cijena previsoka (kada popust uključimo od 20%) ali ako ne valja radije ću izdvojiti više novaca pa kupiti pošteni aparat ...
kafendžija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 18:32   #1189
Zeznula sam i nisam promjenila način dostave, tj. nisam odabrala dostavu na poštu, jer sam žurila, tako da će mi dostaviti doma... ne samo da su mi obračunali 17,90kn dostavu, nego vozi Oversease i još mi u to vrijeme nema tko doma preuzeti pošiljku...
I ne, naravno da sad ne mogu promjeniti način dostave.
Ne.
U svim drugim slučajevima se može SVE, ali kad je Avon u pitanju, ne možeš ništa.
Ni stornirati narudžbu, ni promjeniti način dostave... ništa.

Sad me zanima i je li to u skladu sa Zakonom o zaštiti potrošača.
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 18:52   #1190
http://ecc-croatia.hr/trgovina-putem-interneta
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 13:12   #1191
Odmah da se javim jer nisam jedina koja se zeznula,onaj MARK mineralni puder u prahu..naručila sam NUDE međutim to je za tamni ten definitivno..Vidjela sam da 1 cura prodaje kao i ja na krpicama isto jer je falila nijansu .misleći da je za svijetliju put sto bi nude trebao i biti..Naravno nije se ona zeznula nego nas je AVON zeznuo ,pošto totalno slika odudara od stvarnog stanja!

I još napomena one gel super shock olovke su super,ali pucaju mi u svakom siljilu,nenašiljive su! Takoda ju potrosim za cas..ahhh
I jos pohvala za ovaj neki novi iluminator i rumenilo u jednom..SUPER

I naravno carnation divna nijansa onog hidrokolor ruža--postojana i divna nijansa za koju me svi pitaju sto je to
__________________
sutra je novi dan...misliti cu o tome sutra!

Zadnje uređivanje Tintinila79 : 27.03.2017. at 13:23.
Tintinila79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 14:17   #1192
Je li neka od AL voljna poslati mi katalog? Imala bi narudzbu ali ga moram vidjeti uzivo
Doma sam inace u Zg (spansko) pa je i to opcija
Javite na pp
Jenny888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 14:58   #1193
Zabunom sama naručila dostavu doma, a ne na poštu ... i sad umjesto da dođe dan ranije, dolazi isti dan kad i na poštu... samo 8 sati kasnije... tj. još je čekam... glupi Oversease ne može napisati ni okvirni termin dostave...

A da maknu tu dostavu i ostave samo poštu?

__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 15:41   #1194
http://www.avon.hr/REPSuite/static/pdf/segmentacija.pdf - i što je sad s ovim?? Kampanja 5 je počela...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 19:03   #1195
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
http://www.avon.hr/REPSuite/static/pdf/segmentacija.pdf - i što je sad s ovim?? Kampanja 5 je počela...
baš sam i ja to mislila pitati, baš me nervira to - ako nešto počinje sa kampanjom 5 pa valjda bi trebalo biti objavljeno sa prvim danom kampanje. Šta će čekati kraj kampanje 9?
Avonlady VK is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 08:57   #1196
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
http://www.avon.hr/REPSuite/static/pdf/segmentacija.pdf - i što je sad s ovim?? Kampanja 5 je počela...
još ništa o ovome????!!!
Avonlady VK is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 18:26   #1197
Quote:
Avonlady VK kaže: Pogledaj post
još ništa o ovome????!!!
Mozda su se predomislili meni su iskreno puno bolji oni programi "predaj toliku i toliku narudzbu + uzmi min. 1 katalog i dobijes neki set", nego one pljacke kao sto su oko Bozica bile. Ovako barem znam za sta se trsim i za koga. Koliko vidim u iducoj kampanji ce opet biti ovakva motivacija kao sto sam navela, odredjeni iznos + katalog = neki set.
Svartur is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 18:46   #1198
Ma oni su se skroz pogubili i više ne znaju što izmisliti i kako sve to zakomplicirati...

A ovi iznosi u motivacijskim programima su im jednostavno - previsoki.
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 23:23   #1199
Bok! Nisam nikad narucivala, no dobila sam jedan Avon ruz i odusevila se. Radi se o 3D plumping ruzu. Nasla sam novi katalog i vidim da vise nema tog ruza. Pitanje: postoji li sansa da se ponovi kolekcija u nekom od iducih kataloga ili je kad jednom prestanu s prodajom neceg to konacno? Hvala
majya is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 00:22   #1200
Quote:
majya kaže: Pogledaj post
Bok! Nisam nikad narucivala, no dobila sam jedan Avon ruz i odusevila se. Radi se o 3D plumping ruzu. Nasla sam novi katalog i vidim da vise nema tog ruza. Pitanje: postoji li sansa da se ponovi kolekcija u nekom od iducih kataloga ili je kad jednom prestanu s prodajom neceg to konacno? Hvala
O kojoj se nijansi radi? 3D Plumping linija se sada zove Mark Plump It linija ili tako nekako, no radi se o identicnim ruzevima, samo su nekima promijenjena imena, a dodali su i nove nijanse.

Da odgovorim i na ovo posljednje, naravno da postoji sansa da se nesto "izbaceno" vrati, jer Avon cesto "reciklira" svoje proizvode, samo budu u novom ruhu ili cak ostane sve identicno, ali nema ga duze vremena pa valjda ljudi zaborave ili ne znam, ali uglavnom se sve vraca. Zna se desiti i da bas necega nema, ali to zavisi od dijela svijeta isto. Npr. kod nas vise nema ili ne znam je li uopce bilo Far Away Exotic parfema, kao i jos nekih tako stvari; ali 90% se sve vrti, tako da nemas brige, samo moras malo duze nekad cekati.
Svartur is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:45.