Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2017., 04:32   #1441
O kome sad točno pričate? O Đihanu?? Šta se sad opet desilo ne kontam?
Na koju foru je on naredio da želi finale? Kakav je on šef? Otkad glumci mogu sami stvarati radnju kakvu oni žele? Nista vise ne kuzim :/
__________________
Temu kod -30% za nove korisnike: aam11835
mp3david is offline  
Old 05.03.2017., 08:09   #1442
Cihan...glumac uloge po najnovijim vijestima je dobio ponudu za novi posao.

On je "alfa i omega" serije i radilo se sve da se zadovolje njegovi hirovi.... smrt Gulseren, Ajse je njegov izbor (ne baš uspješan), toleriranje kašnjenja na set i dr. maltretiranja. Svojim postupcima je uništio prvotni scenarij i doveo do vidimo neuspješnog mijenjanja cijele koncepcije priče.

Sada kad mu je sve ovo dosadilo ( pad gledanosti) odlučio se za odlazak, u isto vrijeme iskoristivši fin.probleme tehničke ekipe i produkcije....za koje je i sam u neku ruku kriv.

Produkciji nije ništa drugo ostalo nego završit ovu glupost u sljedećih par epki.
BBC drama is offline  
Old 13.03.2017., 22:26   #1443
Red face

Dragi moji evo da vam se opet malo javim pošto nam je iduča epizoda vjerojatno posljednja nadam se da čemo nakon završetka serije mislim odgledane posljednje epizzode naći se na temi da još jednom nadugo i naširokoprokomentiramo nešto što je zapoćelo kao serija sa potencijalom a završilo katastrofalno. neznam uopče dali nova kani otkupiti ovu treču sezonu i prikazati je i ma li to uoće smisla.Nadam se da čemo zajeno podjelti utiske na posljednju epizodu kad se ona dogodi kao i da čemo jošjedamput nadugo i našitrroko secirati sve likove koji su kroz seriju prošli.
Malo ču va m prevesti najavu 96 epizode
Hazaline riječi: silno želim svoj život podjelit s tobom
Matičar.Uzimate li vi Hazal Gulpinar svojom voljom Damira za muža
Hazal : da
Dilara : Damire
Hazal :Mama
Dilara .Damire neču ti dozvoliti da uništiš život moje kčeri i dilara puca u Damira
Hazal plaće iznad ranjenog damira
Damire ne osavljaj me samu, molim te otvori oči damire
Cihan: Moja djeca dsu moj život rekao sam da se držiš podalje od njih
nisan uspio
Nadam se da sam vam ispravno prevela najavu i očekujem komentare i druženje
toliko za sada
ebru is offline  
Old 14.03.2017., 18:55   #1444
Nije mi jasno, ako je Đandan prodala kuću od Ekrema i uzela pare koje je kasnije uzela Asuman i te pare na kraju pare izgubila kad je bježala sa zgrade, kako je onda moguce da Ekrem išta ostavi Dilari?
U 93.epizodi je receno da je prodo kucu, stime placa lijecenje i sve sto mu je ostalo on zeli ostaviti Dilari.
Kako je moguce dvaput prodati istu kucu?
__________________
Temu kod -30% za nove korisnike: aam11835
mp3david is offline  
Old 14.03.2017., 20:39   #1445
Evo ja nisam mogla izdržati pa bacila pogled na propuštene epizode i upravo gledam 94-tu.. i ono, divim se, mislim, dok je Harun bio živ, Cihan mi nekako patio za Dilarom, vodilo je sve tome da bi razjasnili stvari Dilara i Cihan i zbližili se ponovno, a sve protiv Haruna. A gle čuda sad, Dilara ponovno sama a Cihan upoznaje neku novu žensku, priju iz mladih dana, i oni će da plaću jedno drugom na ramenu Ma ovo je za ne povjerovati .

Nema Haruna, pa ni Cihana više ne zanima Dilara
__________________
nikoina
nikoina is offline  
Old 22.03.2017., 18:54   #1446
Cini se da nije 96.epizoda zadnja,imamo i 97.epizodu..nešto vidim Đihan u zatvoru.
Nebih se čudio da nakon što Dilara puca u Damira, Đihan odluči ispasti krivac.
__________________
Temu kod -30% za nove korisnike: aam11835
mp3david is offline  
Old 24.03.2017., 16:40   #1447
Snimljeno je finale, a pogledajte Dilaru - u vjenčanici. Djeca su sva tu, vidim obučena u svečanu obleku, znači, izgleda da će velika ljubav Cihana i Dilare pobijediti. Imamo vjenčanje.

Kad su sve žene poubijali, dobra je i Dilara.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 24.03.2017., 19:03   #1448
I na kraju pokušavam dokučit o čemu je bila ova serija?
Obiteljska drama ne.

Koliko nepotrebnih smrti, brzo zaboravljenih ljudskih bića, užasnih događaja i sve je to ojačalo i na koncu učvrstilo ljubav D i C...koja većinom serije nije ni postojala
"nema ljubavi i nije je nikada ni bilo" poznata Cihanova.....uz to mu sinove "pravi" neko drugi.


Nešto površnije i duševno ispraznije nisam u životu imala prilike gledat.

Kurtoazno bi se reklo...Gurpinarovi su na kraju zaslužili sreću. Haha veza i brak do kojih se doslovno došlo gaženjem preko leševa. Morbidno.

Zadnje uređivanje BBC drama : 24.03.2017. at 19:20.
BBC drama is offline  
Old 24.03.2017., 19:06   #1449
mislim da je zadnja 27.3 konacno
dany00711 is offline  
Old 28.03.2017., 00:36   #1450
Video sam kraj serije malo pre.Dzihan i Dilara se vencali!?!U cemu je onda smisao ove serije?Zali Boze oni sto su gledali do kraja...Ja napustio kad su ubili Gulseren...
simmke is offline  
Old 28.03.2017., 19:21   #1451
Čim izađe sa prijevodom malo ću preletiti zadnju da vidim jel Cansu čudom ozdravila, spominje li se uopće više Deniz..?
Da,serija je izgubila svaki smisao nakon odlaska Nurgul.
Pogotovo je negledljiva postala dolaskom ovog Demira.
I jel to Cihan postao ubojica na kraju??? Naredio da se smakne cijela mafija? Kad misliš da ne može gore uvijek može
Manuela Lena is offline  
Old 28.03.2017., 20:22   #1452
Scenaristi su baš maštoviti.
Cihan Michael Corleone .

Kakva serija takav i završetak... nadam se da naši neće otkupit ovu škovacu...
BBC drama is offline  
Old 28.03.2017., 20:44   #1453
NovaTv otkupila, uskoro starta.
Znaci taman odgledam finale, i onda ponovo na TV-u sa svojima
__________________
Temu kod -30% za nove korisnike: aam11835
mp3david is offline  
Old 28.03.2017., 20:50   #1454
Ajme...neee. Nikako ih se riješit.

Da ih bar stave u lito, ne gledam TV.
BBC drama is offline  
Old 29.03.2017., 12:02   #1455
Dilara i Cihan su cijelu trecu sezonu imali ljubavne poglede, ali bojali su se priznati. Asuman ih je uhvatila u zagrljaju u zadnjoj. Meni je serija odlična bila samo sam htio da malo duze traje kraj i te lijepe scene obitelji na okupu, ali nije...
Cansu je isla na operaciju u Ameriku, operirala se tako da ce biti bolje, Deniz ju je napustio u bolesti, nije se mogao nositi s time ,tako da se i ona razocarala u njega i nisu zajedno. Izgubili su svaki kontakt.
bagrembili is offline  
Old 30.03.2017., 08:13   #1456
I na kraju isplivaje istina zašto je bilo u seriji toliko ubistava Evo jedan članak lik kaže da je Nurgul zbog svađe s Erkanom i njegovog problema s alkoholom (ovo se niko nije usudio pisati kad je ljiga medisjki pokušavao uništiti nju) napustila seriju. Dalje kaže da Endemol nije mogao da plaća svoje zaposlene, kasnili su s plaćanjem i po 10 epizoda zbog toga je par puta otkazivano snimanje a 2-3 usporavano. Barış Falay koji nije dugo mogao dobiti svoj novac, odlučio je napustiti seriju, pa su ga ubili. Scenaristica nije pisala scenario nego neki drugi. Zbog toga je reyting pao a time i prihodi od oglašivanja. Zbog žaljenja zaposlenih na setu dva puta je dolazio Sindikat...
Ovo je moj GT prevod....nešto kontam Endemol nije toliko ambiciozno krenuo u ove dizi projekte jer imaju lovu, oni su krenuli nadajući se da će zaraditi lovu pa tek onda pokriti troškove. S Paramparčom su i dobro prošli u svijetu, ali očito su njenom lovom finansirali i sve druge projekte koji su im bili neuspješni. Možda je i Belcim Belgiin zbog toga napustila Kordugum
Opet ću napisati, prseravali su se s onom vilom čija je kirija 50 0000 $ a obične radnike nisu mogli plaćati (glumaca mi nije toliko žao kao onih običnih tehničkiha radnika
evo članak http://www.medyaege.com.tr/yapimci-f...mis-41406h.htm
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Old 31.03.2017., 08:46   #1457
I na kraju zaključujem da me je ova serija od početka ubijala u pojam.. Prvo mi je bilo prestrašno gledati Gulseren i ponašanje Keriman prema njoj, situacija u kojoj Ozkan šalje pare Keriman, telefonira sa njom, a Gulseren nema pravo ni ćuti ga, ni znatii da on šalje pare užas, jako depresivna situacija. Sa druge strane Hazal koja traži svoje, a tetka po skrivečki kad Gulseren da svoj zadnji sitniš za Hazaline prohtjeve i ode, tetka daje još , da bi ispala bolja od mame, sa time da daje upravo novac koji je Ozkan slao za njih. A on, mislim, neshvatljivo, šalje novac sestri, koju je vjerojatno dobro poznavao, zaobilazećui svoju ženu , vjerujem da su takve situacije moguće, no jako je teško i za gledati takvu torturu nad nekim..

Naravno nastavila sam gledati, jer sam pretpostavljala i željela da serija krene u tom smjeru, da Gulseren bude sretna, da nađe utjehu za sve u tom Cihanu.. i taman kada je došlo skoro do te zaslužene sreće.. scenaristi taj lik ubijaju

Prvi šok i žaljenje što sam je gledala, no nastavljam, mučiti sebe i gledati dalje.. tek toliko, u nadi da neće odužiti previše, i iz razloga što ne volim ostavljati stvari nedovršene, pa tako i serije koje pratim, obično je to samo jedna, eventualno dvije istovremeno, volim vidjeti kraj...

No ovdje su me još jednom uspjeli unesrečiti, razočarati slijedom događaja, ma ne samo jednom.. više puta; Još jedan, od kasnije glavnih likova za kojeg nisam mogla zamisliti takav kraj je Harun, od one zabranjene ljubavi iz mladosti, Dilare i Haruna, koja se ponovo rodila, sada bez zapreka njenog oca, i u ono vrijeme još uvijek NEljubavi sa Cihanom, čiji brak od početka serije kao nije nikada ni valjao.. od jednom postaje kao neki ucjenjivač za Dilaru, sa kojim je po drugi puta pogriješila i dobila dijete A na karaju kao jedva čekala da ga se riješi, povjerenje nula, sve se pretvorilo u farsu oko tog Harna, najbolji mi je broj nekretnina koje je ostavio Dilari i Alazu ..

Ima tu još stvari koje su po meni otišle u totalno krivom smjeru od mog naivnog očekivanja; Deniz i Cansu, Hazal i Mitat, a mislim na kraju i Hazal sa ovim mafijašem.. ono od velike ljubavi prema Mitatu se uspjela zaljubiti u mafijaša i okrenuti od obitelji.. tu ljubav bi lakše shvatila da Mitata nije ni bilo...

Ozan, što reći, mrzi sve , nosa pištolj okolo, uhvatio se isto Demira , i na kraju kad se probudi pored one mrtve djevojke , on zove taticu, kao da nikada ništa nije bilo, i sav u čudu da se Hazal udaje, ono, a dao joj ej svoj blagoslov.

Kerman i Ozkan dva lika koja su mi povremeno užasno teško padala na želudac...

Rahmi, ma također, njegov lik je šarao iz epizode u epizodu, od pozitivnog do negativnog, zadnji primjer, vara onog starog Dilarinog oca, svađa se sa Cihanom, odlazi, radi protiv njega u slučaju Ozan i na kraju za Dilaru ide u zatvor što reći, kralj prevrtljivosti

I sad mi je ostalo odgledati tu finalnu epizodu, i još jednom razočarati se .. ma sve ok, samo je stvar u tome, da je serija na smom početku vodila nečem drugom, nekoj drugoj temi, i bilo je naivno očekivati nakon ubojstva Gulseren, da se može vratiti tom putu.
__________________
nikoina
nikoina is offline  
Old 03.04.2017., 00:04   #1458
Evo, odgledala sam i to finale, pa s obzirom na cijelu seriju, zadnja je zadovoljavajuća... mislim sretna sam što je gotovo

Sad ozbiljno, uspjeli su tu zadnju epizodu upristojiti.. ha ha, čuj mene, ma dala se odgledati cijela, sa djelom raspleta sam zadovoljna. No zbunjujuće je koliko taj pošteni Cihan posjeduje oružja i ljudi koji su spremni ubiti za njega Pari mi Cihan kao neki turski Chuk Norris

Nadala sam se da će Rahmija na neku foru izvući iz zatvora, kad su već uspjeli neizlječivo bolesnu Cansu izliječiti, a biće i Dilarin otac ozdravio, a do nedavno bio jednom nogom u grobu.

Neka je gotovo, čestitam svima koji su izdržali ovo odgledati do kraja :klap::klap:
__________________
nikoina
nikoina is offline  
Old 03.04.2017., 01:13   #1459
Citat iznad: Neka je gotovo, čestitam svima koji su izdržali ovo odgledati do kraja

Pa naspram one užasne "Crne ruže" koja je imala cak 4.sezone ova serija je avion!

Ne mogu upisati koliko su se moji doma živcirali sa serijama kao što je Bila Crna ruža koja je bila toliko dosadna da su je razvukli u toliko sezona zbog slow motion efekata koje su se non stop dešavale, te ove serije Sudbina ciji je glavni lik ko neki njonjo, non stop isti ko neko mrtvo puhalo,to je ono zbog čega je Đihan vrh!
Tuđi Život nije serija za "curice", to se najviše da vidjeti kroz prvu i drugu sezonu, koje su bile zanimljive i napete cijelo vrijeme, te koja je kasnije postala sve više mafijaška sa dosta ubijanja i akcije...to je valjda i razlikuje od svih ostalih Turskih serija.

Koliko god da bilo problema sa snimanjem ove serije, zbog svih stvari koje su se dešavale, moram priznati da je kraj bio odličan. Mada, mislim da bi bilo u redu da se Hazal još jednom susrela sa Damirom prije nego šta su ga ubili, jer nakon što je saznala sve u vezi njega, radnja se nastavila 3.mjeseca kasnije.
Nekako mi je žao što su ubili onog Damirovog čovjeka jer se Asuman baš nekako zanimala za njega, a i on za nju...
Zadnja se epizoda činila baš onako mirna, sve do negdje sredine, onda je počelo biti napeto i neizvjesno.
Na kraju poslije 3.mjeseca i Javuz i Damir vani, nitko nije u zatvoru, neznam na koju foru jer su svi dokazi bili protiv njih.
Već sam mislio da će onaj mafijaški obračun biti takav da će Damirovi ljudi ubiti Đihana na vjenčanju i da će se ponoviti nešto slično kao i sa Gulseren, ali nisam mogao vjerovati da je Đihan bio iza svega. Užasno napeta akcija za kraj. Ostao sam paf! A scena kad je Bahtijar pobio onu dvojicu u autu, jebenica!
Mogli su komotno ubaciti još neke odjavne scene, jer nakon svega nekako mi se brzo završilo,ali bilo kako bilo, jedina Turska serija koju sam pratio i sumnjam da ću uskoro naići na neku sličnu.
__________________
Temu kod -30% za nove korisnike: aam11835

Zadnje uređivanje mp3david : 03.04.2017. at 01:46.
mp3david is offline  
Old 03.04.2017., 21:33   #1460
Što reći.. vidi se da je sve završeno na horuk.. poetska pravda za svakoga lika bla bla.. Hazal je valjda platila svojom nevinošću

I jedino mi palo na pamet, ajde, nek su Azmi i Bahtijar nakon toliko epizoda šikaniranja i izigravanja nekih tjelohranitelja, a totalno su mice mace bili, doživjei svojih 5 minuta "frajerske", u branši slave

A Đihan.. kakav lik.. kakav glumac, kakva uloga.. mislim da nećemo tako skoro takvog ŠEFA viditi

Svima želim - brz oporavak i (ne) ponovilo se hihihi
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:54.