Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.03.2017., 16:29   #7621
Ima negdje kod nas za kupiti deluxe verzija uzoraka šminke?
Panther1989 is offline  
Old 02.04.2017., 09:10   #7622
Quote:
Panther1989 kaže: Pogledaj post
Ima negdje kod nas za kupiti deluxe verzija uzoraka šminke?
To i mene zanima
Jedino za sto znam su MUFE maskare njih ima za kupiti u travel size pakiranjima u SOCAP hr online shopu ja planiram naruciti.
SunyMy is offline  
Old 02.04.2017., 16:14   #7623
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
postoji samo s.fresh piling sa kavom i eteričnim uljem naranče koji se još može pronaći u ponekoj drogeriji ili farmaciji jer su propali. osim njega, ima i ulola anticelulitni piling sapun s kavom. imala sam oba i ne vrijede tu lovu.








nema boljeg dok se cijevi ne začepe jer se kava lako taloži i ne otapa. tad je muka i prokletstvo


Kvragu, skroz sam zaboravila na ovo, a imala sam nedavno eskapade sa sudoperom bas radi soca od kave Al dobro, ja se kavom pilingiram toliko rijetko da za tih dva, tri puta godisnje nece nista bit
Zla_grančica is offline  
Old 11.04.2017., 09:22   #7624
općenito govoreći, kad je na proizvodima naznačeno "avoid eye area" jel automatizmom znači da je "agresivniji" proizvod - da bi naštetio tanjoj koži oko očiju? a u isto vrijeme je lifting i peglač bora! no, bore imam oko očiju. i šta da onda s tim radim?
leonidas27 is offline  
Old 11.04.2017., 15:23   #7625
Slobadno maži oko očiju.
__________________
Volim Dečeca svoga
deya is offline  
Old 22.04.2017., 17:06   #7626
Cure,uputite mene seljaka..davno sam jos kao teen koristila klindamicin losion i sjecam se da je puno pomogo..koza mi podivljala pa sd sjetih njega. Jel jos uvijek ide bez recepta, kolko para je bocica? I kolko dugo/cesto se upotrebljava? Tenks!

Poslano sa mog Lenovo A7010a48 koristeći Tapatalk
Hailie Jade is offline  
Old 24.04.2017., 16:47   #7627
poz ekipa,

zna li netko gdje mogu kupiti boje za lice? (po mogucnosti u rijeci, ako ne moze i zagreb)
__________________
''There's a sucker born every minute'' p.t.b.
Rachela is offline  
Old 01.05.2017., 21:48   #7628
pozdrav svima!

mene zanima neka preporuka za puder drogerijskog ranga, a koji bi meni s neutralnim podtonom koze odgovarao. znam da je tesko ovako napamet govoriti, ali jednostavno sam pokupovala na desetke krivih nijansi svakakvih
pudera da bih shvatila da izgledaju rozo na meni.

hvala
lady_fiona is offline  
Old 01.05.2017., 23:22   #7629
Bourjois ima neutralne i žute pudere. Meni su skoro svi osim njihovih prerozi i izgledam ko praščić.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 02.05.2017., 09:58   #7630
i moja put je takva pa mi osim bourjoisa odgovara i Lorealov true match koji također ima baš žute nijanse
__________________
...always, evermore, and on and on...
julee is offline  
Old 02.05.2017., 10:08   #7631
Imam blesavo pitanje

Ja jako pazim na rokove trajanja svoje kozmetike, toliko da čim otvorim novi proizvod imam mini naljepnice na koje si pišem mjesec i godinu do kad traje i zalijepim na proizvod. Ne volim koristiti proizvode dulje od preporučenog roka, pa čak ne i praškaste proizvode poput rumenila, iako sam čitala da inače imaju rok od 1 do 3 godine. Znam da ima jako puno cura/žena koje godinama koriste jednu te istu paletu sjenila i reći će da im nikad nije bilo ništa, al meni se ta ideja nikako ne sviđa.

E sad, dobih na poklon dugo željeni Benefit Dandelion Blush, i na njemu stoji da traje 6 mjeseci samo to je stvarno kratko. Ima tko kakvu ideju zašto je rok tako kratak i bi li bilo ok ga ipak imati godinu, godinu i pol? Imam strašno osjetljivu kožu i zato ne volim riskirati, a žao mi ga baciti za 6 mjeseci.
ElsaStarfire is offline  
Old 02.05.2017., 14:49   #7632
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
Imam blesavo pitanje

Ja jako pazim na rokove trajanja svoje kozmetike, toliko da čim otvorim novi proizvod imam mini naljepnice na koje si pišem mjesec i godinu do kad traje i zalijepim na proizvod. Ne volim koristiti proizvode dulje od preporučenog roka, pa čak ne i praškaste proizvode poput rumenila, iako sam čitala da inače imaju rok od 1 do 3 godine. Znam da ima jako puno cura/žena koje godinama koriste jednu te istu paletu sjenila i reći će da im nikad nije bilo ništa, al meni se ta ideja nikako ne sviđa.

E sad, dobih na poklon dugo željeni Benefit Dandelion Blush, i na njemu stoji da traje 6 mjeseci samo to je stvarno kratko. Ima tko kakvu ideju zašto je rok tako kratak i bi li bilo ok ga ipak imati godinu, godinu i pol? Imam strašno osjetljivu kožu i zato ne volim riskirati, a žao mi ga baciti za 6 mjeseci.
Koristi ga s čistim kistom uvijek ako te tolko strah, nek ti lice bude čisto i to je to...

Ja imam dosta sjenila i pigmenata i malo mi žao to sve baciti, jer se rijetko šminkam...
Panther1989 is offline  
Old 02.05.2017., 15:07   #7633
Quote:
lady_fiona kaže: Pogledaj post
pozdrav svima!

mene zanima neka preporuka za puder drogerijskog ranga, a koji bi meni s neutralnim podtonom koze odgovarao. znam da je tesko ovako napamet govoriti, ali jednostavno sam pokupovala na desetke krivih nijansi svakakvih
pudera da bih shvatila da izgledaju rozo na meni.

hvala
L'Oreal True Match ima savršene neutralne nijanse. Prije su imali N 0 ali kako ga više kod nas nema sad prolazi i onaj N 1 Vanilla.

Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
Imam blesavo pitanje

Ja jako pazim na rokove trajanja svoje kozmetike, toliko da čim otvorim novi proizvod imam mini naljepnice na koje si pišem mjesec i godinu do kad traje i zalijepim na proizvod. Ne volim koristiti proizvode dulje od preporučenog roka, pa čak ne i praškaste proizvode poput rumenila, iako sam čitala da inače imaju rok od 1 do 3 godine. Znam da ima jako puno cura/žena koje godinama koriste jednu te istu paletu sjenila i reći će da im nikad nije bilo ništa, al meni se ta ideja nikako ne sviđa.

E sad, dobih na poklon dugo željeni Benefit Dandelion Blush, i na njemu stoji da traje 6 mjeseci samo to je stvarno kratko. Ima tko kakvu ideju zašto je rok tako kratak i bi li bilo ok ga ipak imati godinu, godinu i pol? Imam strašno osjetljivu kožu i zato ne volim riskirati, a žao mi ga baciti za 6 mjeseci.
Ne znam zašto tako kratak rok trajanja od 6 mj. Po meni se sve praškaste stvari mogu koristiti do 3 godine. Kad promjeni miris bacam.
Little lioness is offline  
Old 11.05.2017., 01:31   #7634
imam pitanje za cure koje koriste The Balm tekuće ruževe. kupila sam nedavno tamno crveni (nije mi pri ruci da nijansu pročitam), navikla na sephorine, aura i bourjois tekuće dosad koji su mi normalni baš...ja ovo jedva nanesem normalno
samo aplikatorom njegovim mi je nemoguće nanijeti taj ruž normalno, prebrzo se suši na usnama, pogrešaka ne smije biti jer su teško popravljive
probala sam s olovkom prvo, pa kistom lagano nanijeti rub pa popuniti unutra...nisam uopće zadovoljna a boja mi se sviđa jako.
jel postoji neka caka kako ga ljepše nanijeti, ono da fino prati liniju usana
mali_cox is offline  
Old 11.05.2017., 08:59   #7635
ima li koji kod za feel?
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 11.05.2017., 09:49   #7636
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
ima li koji kod za feel?
Ja sam dobila kod na mail GIVEAWAY15
Vrijedi jos danas

Poslano sa mog SM-A500FU koristeći Tapatalk
malinica is offline  
Old 11.05.2017., 10:06   #7637
Quote:
malinica kaže: Pogledaj post
Ja sam dobila kod na mail GIVEAWAY15
Vrijedi jos danas

Poslano sa mog SM-A500FU koristeći Tapatalk
kod radi još uvijek

imam u košarici 85€ parfema
piše free shipment
a onda kad idem na checkout mi zakelje 20€ shipmenta


why?
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 11.05.2017., 11:27   #7638
Mozda imas nekakvu opasnu tekucinu () tipa parfem? Meni su tak digli shipping kad sam imala tester od parfema
wakarimasen is offline  
Old 11.05.2017., 12:36   #7639
Quote:
wakarimasen kaže: Pogledaj post
Mozda imas nekakvu opasnu tekucinu () tipa parfem? Meni su tak digli shipping kad sam imala tester od parfema
da, parfem je bio. no - kupila sam ga drugoj stranici, gdje mi je bez obzira na poštarinu ispalo puno povoljnije!
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 14.05.2017., 16:37   #7640
Uzela sam si pretamnu toniranu kremu, da li je mogu miješati s običnom kremom da bude svijetlija ili mi nema druge nego čekati da potamnim po ljeti?
blaenka is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:17.