Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.03.2017., 21:01   #4841
Upravo sam odgledala prevedenu epizodu, i moram da kažem da jedva čekam nedelju, da vidim u kom pravcu će se sve ovo odvijati. Hulija i Kerim divni u ovoj epizodi, a Kerim šaljivdžija i u onakvim momentima. Hulija i Mahir i njihovi planovi, prava deca, mada biće da će od obične zezancije stvarno da dobiju ozbiljan posao i da se bave ozbiljnim problemima i neprijateljima (Hazar).
Onaj razgovor između Hulije i Hazara mi je nekako uneo neki nemir (ne zato što mislim da je Kerim nešto uradio, već zbog onog onakvog hladnog Hazara i toliko ubeđenog da Kerim nije onakav kakvim se pokazuje i da je Hulija zaslepljena ljubavlju, ufff evo i sad me jeza podilazi), pa zbog toga jedva čekam da se situacija sa pismom razreši i da vidim šta će Kerim reći i kako će odreagovati. A i ona scena kada Hulija dolazi u kuću i oprašta se od Cevherovih, prvo onako srećna, pa onda tužna me je opet pogodila. Ali samo da se ispune njene želje, da ona i od one kuće napravi njihovo gnezdo u kojem će svi biti srećni, pa neka se Hazar i Melisa nose u 3PM.

Samo neka su nam oni srećni.


I preslatka Emine i Zejnep.
RenaSe is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 15:13   #4842
Odavno nisam pisala na ovoj temi jer nisam mogla da pratim tempo blagovremeno odgledaniih epizoda.

Quote:
TheWitch kaže: Pogledaj post
nema sanse da je "Stena" kresnuo Melisu. ne mogu ici u trom pravcu. Ali da je sve sto sad dolazi nezanimljivo, jeste. Apsolutno me ne zanima Bayrino svaleranje ni Suheylino proganjanje njega, moguci razvod njih dvoje, Hazarova "osveta" ( ) ... ali isto ne vidim ni neki drugi zaplet koji bi drzao radnju jos 3-4 epizode Proslom epizodom su trebali zavrsiti seriju, dodati samo malo scena zivota u novoj kuci, Nilayinu svadbu i Huso& Zeynep ponovno vjencanje.
Već neko vreme počeli su da se služe uobičajenim trikovima za razvlačenje radnje, kako bi se popunio planirani broj epki.
Cemovo vaskrsnuće do ponovne sahrane dosadno skroz, kao i Turuntaši, svi u komletu.
Najzanimljiviji deo svega toga je da je ovog puta Kaya lično propratio sahranu, jer on nemože da promaši ko je živ a ko mrtav.

Slažem se sa boldanim.

Husinmi&Zeynepinim ponovnim venčanjem bi mogli komotno da me zaobidju. Ič ne zanima. U tu ljubav ič nisam poverovala, a Husin lik su mi srozali onim kratkoročnim "zaljubljivanjem" u Melek. Iako mi je zaista drag.
Po svemu ostalom njemu nije pristajalo da ne zna šta hoće. Hoće piški, neće piški.

Pazi ovako:
Nikada nije voleo Zeynep po sopstvenom priznanju. Nateran ucenom na brak. Naprasno se "zaljubi" bori se lavovski sa se oslobodi nametnutog braka, zarad ljubavi. I kada na kraju uspe da se oslobodi Zeynep koja je raznim intrigama pokušavala da ga zadrži, jer nije mogla da zamisli život bez njega, naglo ukapira da bi ponovo radije u Zeynepin krevet. Zeynep pak naglo otkrije da i pored Husa ima Husa, pa bleyi najpre za Mahirom, pa šacuje Hazara... Na kraju se flertovi pretvoriše u velika i duboka prijateljstva, a zabludeli par shvati da im je trebao isprobat malo druge, pa shvatit da se u stvari ludo vole. Ma da.
zambak32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 17:51   #4843
zambak32, slažem se i sa tobom i sa TheWitch, a mislim i da je to mišljenje većine nas sa ove grupe, a to je da je serija već mogla da se završi. Sve ovo što gledamo poslednje dve-tri epizode, a i što ćemo gledati u narednim epizodama je čista glupost i nabacano, s brda, s dola, samo kako bi produžili seriju. Osim naravno ovog dela sa Hulijom i Kerimom, njihov odnos su taman doveli na onaj nivo koji sam očekivala, nadala sam se da ćemo imati i deo gde se Hulija u potpunosti otvara pred Kerimom, kada je deo sa Cemom u pitanju i da ćemo videti upravo ono što joj je i Kerim reko, da će on bitu tu da je sasluša. Ali dobro, očito se Hulija vratila na staro, i da ju je ovakav Kerim skroz zacelio. Po meni bi sad bilo idealno kad bi mogli još 1-2 epizode da uživamo u njihovoj ljubavi i sreći. Da ih vidim kako zajedno idu na neko Kerimovo istraživanje, npr. Safari, a može makar i do ZOO vrta, i da svi porodično gledaju žirafe, mladunče slona i sl. I kako Hulija i Mahir osnivaju svoju detektivsku agenciju i eto po meni idealan kraj.
Kada je u pitanju ovaj odnos Zejnep-Husein-Melek i meni je to čista glupost. Prvo mi navodna ljubav između Huse i Melek ni malo nije pogodila i ni malo mi nisu bili ubedljivi, tako da joj nisam ni pridavala neki značaj. Ali kad su već otišli u tom pravcu, još je Melek i bila trudna sa njim, mislila sa da će to možda i imati nego smisla. Kad eto ti sad Huso i Zejnep rešili da krenu iz početka, a ovamo Melek u bolničkoj sobi kaže da će ga uvek voleti (i eto to je prvi put da sam poverovala da je tu neke ljubavi i bilo). Po meni je Zejnep trebala odavno da napusti kuću i da sa Huseinom ima čisto prijateljski odnos, jer se ona sama promeneila, postala zrelija, zadovoljna sobom i onim što ima, tako da mi je ovo pomirenje sa Husom suvišno. Efektnije bi mi bilo da je ostala sama, srećna, uspešna, da uživa malo u životu nego ovako, a isto tako mislim i za Huseina.
Sad se samo bojim da oni ne promene ovaj datum za poslednju epizodu i da kako su krenuli sa ovom pričom o Bajramu, Hazaru i Melisi, ne produže seriju. Po meni je vrlo verovatno da oni ovu novu seriju utorkom ukinu i da vrate PŽ u stari termin, jer ona i sa 47-48 epizoda ima bolji rejting nego ova koja je tek krenula, a vidim po društvenim mrežama da niko pričom, tj. serijom KY nije oduševljen, pa ne verujem ni da će im se rejting popraviti. Tako da ovi naši sa ovim novim zapletom mislim da mogu da teraju još dugo, samo ako im rejting bude solidan.

Zanimljiva slika. Kako bi mogli da izgledaju Bahar, Emine i Memo.

Zadnje uređivanje RenaSe : 30.03.2017. at 18:29.
RenaSe is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 11:21   #4844
slike za 48. epizodu.
https://www.kanald.com.tr/hayat-sark...m-fotograflari

U ozetu nista specijalno.
Hazar je resio da se suoci sa Keimom i da ga optuzi za smrt svoje sestre. Usled dogadjaja koji su se izdesavali u kuci, Bajram je odlucio da uzme kratak odmor (predah) i da nestane. Hulija i Kerim moraju da se bave novim problemima, bas kada su kernuli da sredjuju kucu i da uzivaju u njoj. Shejla je resila da pronadje Bajrama uz Huseinovu pomc, koji je uspeo da locira Bajrama, a Suhejla se uputila da vidi svog miza, ali tamo ce ih sve sacekati veliko iznenadjenje.
RenaSe is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 13:58   #4845
Bas su se pretrgli sa fotkama
Modesty78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 17:56   #4846
Quote:
Modesty78 kaže: Pogledaj post
Bas su se pretrgli sa fotkama
Taman tako

Prosto da čovik izgubi volju za praćenjem

Izludiše s ovom promjenom termina ovaj utorak mi sve nešto bilo čudno, čak su i ukućani primjetili da ne blesim u laptop

al eto i ja nešto nauči o turskim serijama, pa se više ne uznemiravam
do kraja samo laganini
makiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 18:15   #4847
Jedan ovakav kraj i svi srecni i zadovoljni
Modesty78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 18:45   #4848
Quote:
makiba kaže: Pogledaj post
Taman tako

Prosto da čovik izgubi volju za praćenjem

Izludiše s ovom promjenom termina ovaj utorak mi sve nešto bilo čudno, čak su i ukućani primjetili da ne blesim u laptop

al eto i ja nešto nauči o turskim serijama, pa se više ne uznemiravam
do kraja samo laganini
Ja zbog ove pauze imam osecaj kao da se serija zavrsila i to upravo onako kako smo prizeljkivali, Hulija i Kerim srecni sa svojom decom.
Tako da meni sve ovo sto sledi u narednim epizodama i nije nesto sto je neophodno gledati jer je ocito ubaceno na silu i zbog rejtinga, bez ikakvog smisla (ali gledacu i to naravno, potrebna mi je dnevna doza HulKer i mafije ). Pa cu i ja kao i ti onako bez nerviranja, opusteno da gledam ove naredne epizode (mada ispasce da zavaravam sebe ).
RenaSe is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 20:02   #4849
Sulis bi mogla da skine i odlozi ovu bundu od nerca
Snupika is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 20:15   #4850
Birkan, na premijeri serije njegove sevgili.


Zadnje uređivanje RenaSe : 31.03.2017. at 20:36.
RenaSe is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 21:29   #4851
Quote:
RenaSe kaže: Pogledaj post
Birkan, na premijeri serije njegove sevgili.

http://i65.tinypic.com/2cz9hqq.jpg
A koja je to njena nova serija? Kad krece ili je vec krenula?
Da nam organizujem zajednicko gledanje
Modesty78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 21:52   #4852
Quote:
Modesty78 kaže: Pogledaj post
A koja je to njena nova serija? Kad krece ili je vec krenula?
Da nam organizujem zajednicko gledanje
Ha, ha ...večeras je premijera oko 22:00, a u 20:00 je bilo gala veče. Okupio se krem de la krem Turske, sve sami glumci na premijeri. A serija je Fi, rađena po knjizi i koja će odstupati od do sadašnjih serija (bar je najava takva).
Samo što se ovde nije znalo ko je ko, da li je ona muško ili Birkan, jer je očito obukla/ukrala sako/kaput od nekoga. (zlo progovara iz mene, ali šta ću kad mi nije simpatična )



A on se baš skockao.

RenaSe is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 09:55   #4853
Quote:
RenaSe kaže: Pogledaj post
Ha, ha ...večeras je premijera oko 22:00, a u 20:00 je bilo gala veče. Okupio se krem de la krem Turske, sve sami glumci na premijeri. A serija je Fi, rađena po knjizi i koja će odstupati od do sadašnjih serija (bar je najava takva).
Samo što se ovde nije znalo ko je ko, da li je ona muško ili Birkan, jer je očito obukla/ukrala sako/kaput od nekoga. (zlo progovara iz mene, ali šta ću kad mi nije simpatična )

http://i65.tinypic.com/11guhsg.jpg http://i67.tinypic.com/2e5i5c0.jpg

A on se baš skockao.

http://i66.tinypic.com/fncw7r.jpg
Mogla bi se na ovo zakačit, već sam bacila oko na ovog macana s cvikama

Ovako djeluju svi zanimljivo, ova u plavome mi je najlipša, a ova Birkanova mi je s ovim čizmamam-cipelama ne mogu ni skontat šta je to, bez veze

A Birkanić zgođušan
makiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 11:11   #4854
Ooo makiba canim ovaj sa cvikama je odavno rezervisan
Mehmet Gunsur ali kad vec delimo loknicu podelicemo i njega... ali prvo da se resimo njegove zenice

(Jedan od filmova koje sam ti preporucila je njegov )
Modesty78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 11:44   #4855
Quote:
Modesty78 kaže: Pogledaj post
Ooo makiba canim ovaj sa cvikama je odavno rezervisan
Mehmet Gunsur ali kad vec delimo loknicu podelicemo i njega... ali prvo da se resimo njegove zenice

(Jedan od filmova koje sam ti preporucila je njegov )
hahahhahha znači sestrice po ukusu

znači Mehmet, uf bacam se na istraživanje

nisam još pogledala sve filmove ne stignem, al počela sam da pratim i već lagano kapiram ko je ko al sad ću sigurno i to što prije

bome ja se zakači na tursku kinematografiju još malo i bit ću pravo dobro upućena

Al ovaj mi je Mehmet zbilja ako ni zbog čega onda zbog njega počinjem gledat ovaj Fi
makiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 11:49   #4856
Quote:
makiba kaže: Pogledaj post
hahahhahha znači sestrice po ukusu

znači Mehmut, uf bacam se na istraživanje

nisam još pogledala sve filmove ne stignem, al počela sam da pratim i već lagano kapiram ko je ko al sad ću sigurno i to što prije

bome ja se zakači na tursku kinematografiju još malo i bit ću pravo dobro upućena
Al ovaj mi je Mehmet zbilja ako ni zbog čega onda zbog njega počinjem gledat ovaj Fi
Cure izgleda da ćemo se mi zbog ovoga pored loknice prebaciti na još jednu temu, da ne kažem Mehmuta. A ja sam zbog ove Birkanove već odgledala epizodu (morala sam da vidim šta je to opčinilo Birkana, a i konkurencia se uvek mora držati na oku ), tako da mogu da kažem da ima šta da se vidi u ovoj seriji, pa se slobodno možemo aktivirati i na njihovoj temi, jer smo ovde otišli malo više u off.
RenaSe is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 13:42   #4857
Reno draga moja vidis da sam bila vidovita, rekoh ja da cu nam organizovati zajednicko gledanje
Ali salu na stranu, ako odlucite da se aktivirate ja sam za, samo javnite makibica i ja vec imamo jak motiv

Slazem se da smo otisle u off jer ovo je ipak mesto za nase HulKere
Sa nestrpljenjem cekam sutrasnju epizodu samo zbog njih dvoje iako znam da ce ih uz ove sporednjake biti na kasicicu. Ne daju im ni sekunde predaha, ali vazno je da se oni drze zajedno i da vise medju njima nema tajni. Ostali me hic ne zanimaju
Modesty78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 13:59   #4858
Quote:
Modesty78 kaže: Pogledaj post
Reno draga moja vidis da sam bila vidovita, rekoh ja da cu nam organizovati zajednicko gledanje
Ali salu na stranu, ako odlucite da se aktivirate ja sam za, samo javnite makibica i ja vec imamo jak motiv


Slazem se da smo otisle u off jer ovo je ipak mesto za nase HulKere
Sa nestrpljenjem cekam sutrasnju epizodu samo zbog njih dvoje iako znam da ce ih uz ove sporednjake biti na kasicicu. Ne daju im ni sekunde predaha, ali vazno je da se oni drze zajedno i da vise medju njima nema tajni. Ostali me hic ne zanimaju
Slažem se. Jesmo otišle u off, ali eto mi sve to iz dobrih namera. Morali smo da vidimo ovu Birkanovu, sve je to u službi opšteg dobra, da procenimo da li je spašavanje neophodno ili ne. I ja sam i dalje za spašavanje, a vi odlučite.
Mada ovaj tvoj i makibin ni malo nije loš, a ko bi rekao da ima 41. godinu?ccc (ja sam ga na TV videla kao Sulejmanovog sina i nikad mu ne bih dala ove godine (tamo mi je izgledao baš kao neki momčić), a ovaj umetnički stil, sa dužom kosom, bradicom koja je počela da sedi mu baš pristaje).
Mada meni je tu po godinama više odgovara loknica , pa ću se ja držati njega, ali ću vam se svakako priključitu ako i vi budete krenuli sa gledanjem, a ja sam već neke utiske o seriji i ostavila.
Eto dotakli smo se mi svega na ovoj našoj temi, ali sve je to jer se ova nedelja odužila, pa smo prešli i na voljene ovih naših iz PŽ, tako da jedva čekam sutra, baš sam ih se uželela. :klap:
RenaSe is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 16:38   #4859
Vidi ti njih, cim ovi nasi zakazali eto njih na drugoj seriji
Snupika is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 19:54   #4860
Quote:
Snupika kaže: Pogledaj post
Vidi ti njih, cim ovi nasi zakazali eto njih na drugoj seriji
Još uvijek našu ne može ništa zamijenit malo se sve odužilo, al jedva čekam sutra i live
makiba is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:28.