Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Radio

Radio Video ga još nije ubio.

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2017., 21:17   #1021
.

Ocekivao sam da ce Unkle odavno pojasniti navode, kad tamo...

Quote:
Dobra Vila 1981 kaže: Pogledaj post
Cat, a i na DB sam se odmah očitovala, tak da ne znam čemu opet spominjanje njega u mom kontekstu i sudjelovanju na običnom podforumu nekog radije. https://www.youtube.com/watch?v=7A7d8l_izEA
pricekajmo da Unkle pojasni navode, bio bi red da pojasni.

DB je s ovim samo dokazao, da je iz kategorije onih, koji nisu zvani, vec sami mole, da ih zovu i mole da se produciraju, sto mi je bilo jasno i nakon nekoliko minuta odslusanog termina DB-a. Buduci da ima poveznicu s linkom kojeg komentiram nize, nije nisko, jos manje sitnicavo, ponovo nas podsjetiti, na sto se Svec kleo nizu objava u kojima je naricao prokletstvo formata i davao vrlo slikovite opise, koje smo vec koji nekoliko tjedana od pokretanja, oslikavali tonovima zbillje - upravo na Yammatu.

Quote:
sunce kaže: Pogledaj post
dal mi se čini ili je Švec znatno smršavio?
http://www.jutarnji.hr/life/zivotne-...ola-5/5824375/

Jel ovo nastavak ucviljenog serijala:

Nisam bio sto sam htio, sudjuka mi daj i malo kefira, od formata mi se podrigiva!

CV vlaka zvanog ceznja, pitanje je samo za koga?

Revalorizacija prema Yammatu ili za nove potencijalne poslodavce?

Ne bi uopce komentirao da ne procitah poruku prije nekoliko minuta, referirano na link, u kojem se konstatira da je Bilic (promocijom) ispao veca faca nego Svec, sudeci po pristupu Yammata.

Jer i za one koji ih vole, pa i one koji ih mrze, svima bi bilo prirodnije da su Svec i Peh "prst i nokat" Yamnice, a ne osoba koja je esencija onoga sto je Svec pljuvao u serijalu - dajmo im da slusaju bez hihotavih kreatura!

Deca draga, zasto sad citamo da je Svecu otplovila ladja kojom je on mogao ploviti, daleko, daleko od formata? Osim linka za frendove i stovatelje, koja tocno svrha linkanog CV-a?

Stvarno sam mislio, da su naucili lekciju nakon nepotrebnog zaletavanja s pocetka. A morti sam kronicno neispavan, pa ce netko biti dobar pojasniti smisao gornje plakalice.

.
Old Jučer, 19:10   #1022
Quote:
Cat6 kaže: Pogledaj post
.

Ocekivao sam da ce Unkle odavno pojasniti navode, kad tamo...

pricekajmo da Unkle pojasni navode, bio bi red da pojasni.

DB je s ovim samo dokazao, da je iz kategorije onih, koji nisu zvani, vec sami mole, da ih zovu i mole da se produciraju, sto mi je bilo jasno i nakon nekoliko minuta odslusanog termina DB-a. Buduci da ima poveznicu s linkom kojeg komentiram nize, nije nisko, jos manje sitnicavo, ponovo nas podsjetiti, na sto se Svec kleo nizu objava u kojima je naricao prokletstvo formata i davao vrlo slikovite opise, koje smo vec koji nekoliko tjedana od pokretanja, oslikavali tonovima zbillje - upravo na Yammatu.

Jel ovo nastavak ucviljenog serijala:

Nisam bio sto sam htio, sudjuka mi daj i malo kefira, od formata mi se podrigiva!

CV vlaka zvanog ceznja, pitanje je samo za koga?

Revalorizacija prema Yammatu ili za nove potencijalne poslodavce?

Ne bi uopce komentirao da ne procitah poruku prije nekoliko minuta, referirano na link, u kojem se konstatira da je Bilic (promocijom) ispao veca faca nego Svec, sudeci po pristupu Yammata.

Jer i za one koji ih vole, pa i one koji ih mrze, svima bi bilo prirodnije da su Svec i Peh "prst i nokat" Yamnice, a ne osoba koja je esencija onoga sto je Svec pljuvao u serijalu - dajmo im da slusaju bez hihotavih kreatura!

Deca draga, zasto sad citamo da je Svecu otplovila ladja kojom je on mogao ploviti, daleko, daleko od formata? Osim linka za frendove i stovatelje, koja tocno svrha linkanog CV-a?

Stvarno sam mislio, da su naucili lekciju nakon nepotrebnog zaletavanja s pocetka. A morti sam kronicno neispavan, pa ce netko biti dobar pojasniti smisao gornje plakalice.

.
meni je švec odličan.
Old Jučer, 19:18   #1023
Biliću su vadili mast njegovi sa radija.
https://www.youtube.com/watch?v=t54igbO4Usw
To mu više leži.
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:35.