Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.03.2017., 19:50   #6961
OK, ovo s minIP nisam znao. Da morat ce onda jos kojeg FA SP dignuti, ima ih jos dobrih, ne znam da li je bas u interesu da komentiram to ovdje. U svakom slucaju, 6 RP je dobra strategija, ali on ih ima ja mislim 9 sto nema previse smisla jer ih za razliku od SP ne mozes rotirati. Imati daily lienups?
the smoke is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 20:04   #6962
Ne, H2H kroz tjedan.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
__________________
Prepucavanje na internetu je kao specijalna olimpijada,cak i kada pobjedis retardiran si...
gorguc is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 20:10   #6963
Weekly lineups s 10 Bench Spotova? Pa to je malo steta, jer onda vecinu tih igraca bas ni ne koristis.

Ha onda moras bar na jednom od P spotova imat SP, vjerojatno i na dva, ako zelis biti siguran da stizes na 30 IP
the smoke is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 20:12   #6964
Daily je, nemoj njega slusat
__________________
«This power is something but the force is blind»
guderian is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 20:26   #6965
Quote:
guderian kaže: Pogledaj post
Daily je, nemoj njega slusat


Onda ostajem kod onoga prvoga. Strategija sa 6-8 RP i streamanjem jedno 3-5 SP je vjerojatno najbolja
the smoke is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 20:33   #6966
E jebemu, sad ga vise necemo moci trpit do kraja sezone kad ovo procita.
Hvala ti na tome

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
__________________
Prepucavanje na internetu je kao specijalna olimpijada,cak i kada pobjedis retardiran si...
gorguc is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 20:35   #6967
Sto ne znaci bas da je automatski i najbolje draftat 9 rp
__________________
«This power is something but the force is blind»
guderian is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 20:36   #6968
Quote:
gorguc kaže: Pogledaj post
E jebemu, sad ga vise necemo moci trpit do kraja sezone kad ovo procita.
Hvala ti na tome

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Koga, Managera C? Pa prvo on ima 9 RP, ali ni jednoga kojeg moze staviti na SP (Devenski, Iglesias, Kelly, Phelps, Nicasio...). A drugo lineup mu nije nesto
the smoke is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 20:37   #6969
Quote:
guderian kaže: Pogledaj post
Sto ne znaci bas da je automatski i najbolje draftat 9 rp
Tako je, nakon 6 RP, dolaze samo dual eligible u obzir
the smoke is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 20:45   #6970
Ekipa D

Blackmon je mozda malo preplacen, Rizzo zato nesto ispod cijene. Prva koja nema niti jednog $50 igraca. Posey mi se za $21 jako svidja.

Darvish, Carrasco, Martinez su odlicni 1-2-3. Ja mozda ne bih dao $17 za Desmonda jer ce barem jedan mjesec faliti, ali nije neka pogreska.

Nema nekoh prevelikih sleepra, mozda Pederson, ali sve u svemu solidan ekipa. Zelis igrati protiv njih kad Colorado igra u gostima
the smoke is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 20:55   #6971
Ekipa E

Prva koja nije isla na temu Stars & Scrubs na draftu i mislim da je dobro koristila valove aukcije i uzimala najcesce best value. Ali jedna velika pogreska - nikad ne poklanjaj dolare na draftu. Ovih $27 sto su ostali u dzepu su manje vise Gyorko umjesto Miguela Cabrere.

Inace ekipa je puna igraca s velikim potencijalom. McCullers, Paxton, Russel, Bautista, Liriano, Bird, Moncada... Ako ne ove godine, sljedece bi morala biti jedna od favorita.
the smoke is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 22:20   #6972
Nevjerojatno je da se u jednom ozbiljnoj ligi dize broj inninga samo jer se boje nesvakidašnje strategije.

Ja navijam za njega da uspije.
RAY777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 06:23   #6973
Quote:
RAY777 kaže: Pogledaj post
Nevjerojatno je da se u jednom ozbiljnoj ligi dize broj inninga samo jer se boje nesvakidašnje strategije.

Ja navijam za njega da uspije.
Dobro, limit je sigurno dignut prije drafta, zar ne? Tako da svi znaju sto moraju ocekivati.
the smoke is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 11:26   #6974
Naravno

Daj samo napiši da nisi nikad vidio tako fantastičnu ekipu kao Team C, da ne plače više ovdje
__________________
«This power is something but the force is blind»
guderian is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 17:50   #6975
Smoke, kad ce ostale ekipe? Tvoje analize se prate na chatu lige kao radio prijenosi Ive Tomica
I na kraju slozi neke power rankinge za ovu sezonu.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
__________________
Prepucavanje na internetu je kao specijalna olimpijada,cak i kada pobjedis retardiran si...
gorguc is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 21:43   #6976
Piše (opći topic) pa da napomenem za mali predah od MLB da je startala srednjoeuropska Interliga, u prvoj utakmici karlovačka Olimpija u Beogradu je svladala prvaka Srbije Beograd 96 sa 21:7, što bi se reklo, golijada na otvaranju sezone

Prvu ligu ove sezone čine dva hrvatska (Olimpija Karlovac i Nada Split), dva slovačka (Apollo Bratislava i Angels Trnava) te po jedan srpski (Beograd 96) i slovenski klub (Zajčki Ljubljana).

Druga liga ima sedam momčadi - tri hrvatske (Zagreb, Vindija Varaždin, Medvednica Zagreb), dvije mađarske (Budapest Reds, Janossomorja Rascals) te po jedna slovenska (Ježica Ljubljana) i srpska (Vojvodina Novi Sad).
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 22:46   #6977
Quote:
KLCCLK kaže: Pogledaj post
Piše (opći topic) pa da napomenem za mali predah od MLB da je startala srednjoeuropska Interliga, u prvoj utakmici karlovačka Olimpija u Beogradu je svladala prvaka Srbije Beograd 96 sa 21:7, što bi se reklo, golijada na otvaranju sezone

Prvu ligu ove sezone čine dva hrvatska (Olimpija Karlovac i Nada Split), dva slovačka (Apollo Bratislava i Angels Trnava) te po jedan srpski (Beograd 96) i slovenski klub (Zajčki Ljubljana).

Druga liga ima sedam momčadi - tri hrvatske (Zagreb, Vindija Varaždin, Medvednica Zagreb), dvije mađarske (Budapest Reds, Janossomorja Rascals) te po jedna slovenska (Ježica Ljubljana) i srpska (Vojvodina Novi Sad).
jel razlika u kvaliteti tolika da samo 6 ekipa igra prvu ligu ili da smanje broj utakmica i troškove? 13 ekipa bi bilo super za jednu ligu, a ne dvije. pitam kao totalni tudum koji nije svladao ni pravila još
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 02:49   #6978
Pa zapravo ne znam zašto je samo šest ekipa. Vjerojatno ima dosta toga u troškovima, ali opet, barem osam su mogli navuć. Npr. kad su hrvatski klubovi u pitanju Karlovac i Split zadnje tri ili četiri sezone igraju sva finala (domaće prvenstvo, domaći kup, a Interliga ili su oboje u finalu ili barem u polufinalu). S te strane ispada da ovi ostali zaostaju debelo, ali opet, donekle su kompetitivni, uzevši u obzir da je sport mali možda bi bilo dobro da Zagreb stvori jednu jaku ekipu. Do prije par godina je BK Zagreb bio apsolutno uz Karlovac i Split, ali sad su u velikom padu, a Medvednica raste i vjerojatno je sad i bolja od njih, ali još uvijek ne dovoljno da se stavi uz bok Karlovcu i Splitu. Ne znam kakvi su im inače odnosi, ali mislim da bi za HR baseball bilo dobro da se ujedine i stvore jednu dobru ekipu. Varaždin već 10-15 godina ima odlične klince, ali uvijek negdje nestanu do seniora.

Budapest Reds su prošle godine igrali prvu ligu i bili su u borbi za final four do kraja (je da je malo smiješno kad 4 od 6 ide na final four, ali znači mjesto im je tu), drugi Mađari su bili jako loši (ne ovi koji sad igraju drugu ligu, nego treća momčad koja je prošle godine igrala prvu ligu a sad je nema ni u drugoj).

Dijelom je vjerojatno i zbog troškova u kontekstu igračkog kadra. Karlovac ove godine ima jednog jedinog čistog pitchera, Amerikanca Keima. Ima izvrsnog multitalenta Horvatića koji može igrat sve, a dobar je i kao pitcher i "na papiru" ima vjerojatno najboljeg domaćeg pitchera Galesa, ali on je imao operaciju ramena i neće ove godine bacati. Ima jednog relievera koji je došao iz Splita i zasad nikako da se snađe, a sve ostalo su igrači koji pomalo i bacaju kad zatreba. I u većini momčadi je tako pa se i ne mogu igrat sezone kao u Americi, nego se igraju dvije utakmice vikendom pa pauza do sljedećeg.

Zna se dogodit da momčad ostane doslovno na jednom pristojnom pitcheru. Karlovac obično ima recimo tri solidna tokom sezone (ove godine je klimavo) pa se znalo događat na tim vikendima da igraš s nekim i prva utakmica bude 2:1 ili za Karlovac ili za protivnika, a druga utakmica je 23:0 jer ovima jednostavno nema tko bacat drugi dan.
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 10:04   #6979
danas kreće ludilo, vi dugogodišnji fanovi vjerojatno ćete sve tekme gledati, ja sam za danas uzeo NYY i Rays i moožda uhvatim Giantse, inače uhvatilo me totalno ludilo ovog baseballa da bi najradije dao otkaz i samo to gledao po cijele dane
tonimeister is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 12:58   #6980
Sto mislite vi koji duze pratite ligu mogu li Cubsi obraniti WS?
Po Vegasu su izraziti favoriti, ali opet veca je sansa da nece osvojiti nego da hoce .
Dobro je odradena offsezona, otisli su Fowler koji je dominirao prosle sezone i Chapman a dosli su Jon Jay i Davis (koji sasvim sigurno moze dostojno zamjeniti Chapmana u bullpenu) tu je i dinosaur Uehara .
Takoder vraca se Schwarber (iako je igrao ws kao dh) koji bi trebao biti upgrade u odnosu na Rossa bar sto se tice battinga.
Ali strasna mlada jezgra koja bi trebala jos godinama dominirati Bryant, Russell, Baez, Schwarber i meni najdrazi Rizzo koji je malo stariji ali 27. god je nista u bejzbolu.
russell0 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:01.