Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2017., 15:06   #2081
I moja je ista.
Nakon usrkavanja barfa i lizanja zdjelice do visokog sjaja, vraća se do nje još par puta provjeriti je li joj što promaklo.
Coco_Nut is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 13:58   #2082
Najjači je kad mu mijenjam vodu - parkira se kraj prazne zdjelice za klopu i pokazuje mi njuškom unutra Kao da mi želi reći da poklanjam pažnju krivoj zdjelici.
zo-ey is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 08:41   #2083
Quote:
zo-ey kaže: Pogledaj post
Najjači je kad mu mijenjam vodu - parkira se kraj prazne zdjelice za klopu i pokazuje mi njuškom unutra Kao da mi želi reći da poklanjam pažnju krivoj zdjelici.


Nema toga što nam dlakavci ne pokazuju. Mene moja kad god nešto hoće, lagano njuškom takne i bulji
__________________
Sapere aude.
Quirita is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 11:45   #2084
Quote:
Kirita kaže: Pogledaj post


Nema toga što nam dlakavci ne pokazuju. Mene moja kad god nešto hoće, lagano njuškom takne i bulji
Sitko je, valjda zahvaljujući poremećajima u mozgu (), otišla i korak dalje pa se izražava vokalno: stane pred dvosjed pa sitno zacvili i čeka dopuštenje da skoči. Zapravo, nije dopuštenje, nego poticaj, stalno joj to treba. Za sve. Jucko se još uvijek izražava cijelim tijelom, falabogu.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 15:27   #2085
@OOOOOOO post sam ti prebacila na temu Neobične navike i neobično ponašanje u pasa.
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 23:18   #2086
Zanima li nekoga Dunbarov online tečajevi- za tečaj Reliability and Games 2-Day Dog Training Workshop
Training games are great for motivating owners and dogs alike. Learn to harness games to achieve rock-solid
navedena je cijena od 200 €, uz kod: GAMETIME cijena je 20 €. Ja sam ga kupila, i sada su i svi ostali njegovi tečajevi također ponuđeni po istoj cijeni.

reliabilityhttps://www.udemy.com/reliability-and-games-2-day-dog-training-workshop/
glenn is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 14:43   #2087
Famozni su ti pesi, i sva bića koja nisu čovjek a " velebni" čovjek kaže da nisu pametni, da ne znaju razmišljati ili slično......

Kuja je nogu ozljedila, u srijedu. U četvrtak smo došli doma i zatekli joj zadnju šapu naotečenu , četverostruko veću nego normalno. Slonovu nogu je imala.

Ulaz u kuću nam je sa stepeništem, sa lijeve i desne strane po četiri stepenice.
Da bi se izašlo van, na dvorište pred garažu, može se ili tim stepenicama ili po ravnom kroz garažu. Uvijek, ali uvijek oni idu po tim stepenicama. O vratima, valjda, uopće i ne razmišljaju.

Jučer sam ih otvorila, kao neka budu otvorena da ju tuda provedem da ne mora po štengama. No, nisam ju ja provela, pokazala joj ili slično.....

Ali, dali moram napomenuti da ih je ona sama koristila, ono, bez greške, ni da bi pokušala po stepenicama nego drito ide putem da prođe po ravnom i kroz ta vrata.

Jebga, ne može me nitko uvjeriti , i nije nikad mogao, da psi ne razmišljaju. Na svoj način, jasno, pseći, ali itekako razmišljaju.

Svaki novi dan i situacja kroz život i suživot sa njima mi je nova potvrda.
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 15:10   #2088
Kutušo, ja sam potpuno uvjerena da psi razmišljaju, a to sam sigurna da će potvrditi svatko tko PROMATRA svog psa, a ne samo da pas kraj njega postoji.

Kira dok gonja po šumi, uvik nekako zapadne u draču (ne znam kako to nazvat drugačije) i to da joj se uvijek nekako zabode u šapicu, u jastučić.

Onda došepesa do mene na tri noge i takne me njuškom i bulji

Vidim šapicu, izvadim šta treba, dobijem liz po ruci i ona odjuri dalje.

Naravno da razmišlja, zna kuja da ću je spasit
__________________
Sapere aude.
Quirita is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 15:13   #2089
Ma jasno da razmišljaju; svako biće razmišlja.....

I da, apsolutno ti je rečenica točna i ispravna i sve......

c/p Kirita : " a to sam sigurna da će potvrditi svatko tko PROMATRA svog psa, a ne samo da pas kraj njega postoji."
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 16:04   #2090
Normalno da razmišljaju.

Ostavila sam bila nešto na najvišoj polici u kuhinji da poslije mama njima da za večeru. I mužjak cijelo popodne hoda okolo i pokazuje gore. U jednom trenutku je ostao bez strpljenja te se dignuo na zadnje noge i probao dosegnuti. Ali je previsoko bilo
Mama je izašla iz kuhinje po nešto i dok se vratila si je gospodin odgurao stolac ispred i krenuo se penjati na njega
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 08:41   #2091
Preksinoć ostane jedna palačinka (prazna) na tanjuru ispod folije. ujutro dođem uzet palačinku, dignem foliju-palačinke nema.

Ne da razmišlja, nego je EVIL MIND. Ili je toliko pažljivo izvukla palačinku, il bogami zna vratit foliju na tanjur! Vrag!
__________________
Sapere aude.
Quirita is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 11:38   #2092
Ljubimcoljupci, vrijeme je za chat! - Vol. 2

Moja junacina kad god ima proljev cilja samo jedno mjesto - spojnicu (konektor) koja spaja dva ADSL kabla. Kod normalne probave sve odraduje u svom zahodu, prvo vrijeme pokusavao to ocistiti dok danas samo odrezem i napravim novi spoj
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 17:48   #2093
Quote:
AndrejX kaže: Pogledaj post
Moja junacina kad god ima proljev cilja samo jedno mjesto - spojnicu (konektor) koja spaja dva ADSL kabla. Kod normalne probave sve odraduje u svom zahodu, prvo vrijeme pokusavao to ocistiti dok danas samo odrezem i napravim novi spoj


Dobro te izdresira
__________________
Sapere aude.
Quirita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 09:01   #2094
Quote:
AndrejX kaže: Pogledaj post
Moja junacina kad god ima proljev cilja samo jedno mjesto - spojnicu (konektor) koja spaja dva ADSL kabla. Kod normalne probave sve odraduje u svom zahodu, prvo vrijeme pokusavao to ocistiti dok danas samo odrezem i napravim novi spoj
Ahahahhahahah!! A daj me nemoj.........

ahahhahahaha.......

Želim vam što manje proljeva; da nebi bili preveliki potrošači žica......
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 09:06   #2095
Quote:
Didi kaže: Pogledaj post
Sitko je, valjda zahvaljujući poremećajima u mozgu (), otišla i korak dalje pa se izražava vokalno: stane pred dvosjed pa sitno zacvili i čeka dopuštenje da skoči. Zapravo, nije dopuštenje, nego poticaj, stalno joj to treba. Za sve. Jucko se još uvijek izražava cijelim tijelom, falabogu.
I moj "priča". To nije lavež nego baš onako složi neku facu, zableji se u mene i ispod glasa mrmlja pa me odvede gdje želi i pokazuje to što bi htio (hrana, igračke, vrata). Ima i poseban sklop zvukova kojima pita može li se uvaliti u krilo.
zo-ey is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 11:57   #2096
Da ne spamam temu dog friendly tvrtkama kod nas, evo zanimljivoga članka.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 14:57   #2097
Rasprava o košarama za prijevoz pasa na biciklima prebačena je na ovu temu.
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 06:42   #2098
Popis opasnih pasa ipak postoji. Još samo kad bi se to ugradilo u zakon. Link.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 14:44   #2099
Jutros smo vadili krv za titar pa sam im rekao neka uzmu malo više za dodatne krvne pretrage. Bubrezi, jetra, šećer... sve je kako treba
Preventiva.
Coco_Nut is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 14:53   #2100
Ljubimcoljupci, vrijeme je za chat! - Vol. 2

Sa prethodnikom smo s osam godina krenuli na sistematske za seniore.

Da li ima smisla gnjaviti trogodisnjaka (makar krv/mokraca) koji nikad nije bio bolestan i ne pokazuje nikakve naznake problema? Nema on problema s vetovima ali ima traume od voznje.

Zadnje uređivanje AndrejX : 15.05.2017. at 15:11.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:35.