Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2017., 10:58   #121
Po mom osobnom iskustvu moj privatni MPO doktor između dvije pune stimulacije ostavlja 2-3 mjeseca razmaka.
Frixie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 18:46   #122
meni su rekli tri puna ciklusa. s tim da prvi preskačemo i za fet (ili da je bio prirodni) da bi se tijelo odmorilo. onda bi isla 2. i onaj poslije može opet stimulirani.
tomorrow2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 20:18   #123
hvala puno svima na odgovorima. Imam jos jedno pitanje, koja je razlika između stimuliranog i polustimuliranog postupka ? Moj je stimuliran menopurima. Ja sam primala menopur od 3. dana menstruacije 3ampule , zatim nakon 6.og dana 4ampule menopura i 9.dan pa sve do 14.og dana 4 Menopura + orgalutran.
nocturno11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 21:34   #124
Stimulirani od početka ciklusa idu injekcije. U polustimuliranima ide se prvo tabletama (klomifen/femara) i onda se dodaje par injekcija, prema potrebi.
Ugrubo pojašnjeno...
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 23:42   #125
U dugom sam protokolu, Suprefact spray od 21 d.c. + Menopur (od 3 d.c.) sutra mi je zadnji dan stimulacije Menopurom (12 dan)- zavrsavam i sprej i injekcije Menopura prije podne, a na vecer uz Pregnyl (1500) si moram dati i 2 injekcije Decapeptyla, punkcija zakazana za nedjelju (16 d.c.).

Je l netko imao takvu kombinaciju kao stopericu? Ne sjecam se da sa to procitala..

Nisam pitala u klinici jer su me tek popodne zvali da pokupim injekcije (Pregnyl i Decapeptyl) jer se cekao estradiol i tad nije bilo doktora da pitam, vec mi je sve dala sestra.
Imam 13 folikula i skicnula sam u karton -- estradiol mi je 3750..
Pitam jer nisam pitala doktora. a bez veze mi je sutra posebno zbog toga zvati, a zanima me.
Thanks.
Rastana is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 07:54   #126
Decapeptly se daje kao stoperice kad je prisutan veci hiper i estradiol kao kod tebe.
Ja sam isto bila na granici da dobijem takvu stopericu,al mi na kraju estradiol nije bio jako visok.

Drzi se i javi rezultat
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 08:26   #127
Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
Decapeptly se daje kao stoperice kad je prisutan veci hiper i estradiol kao kod tebe.
Ja sam isto bila na granici da dobijem takvu stopericu,al mi na kraju estradiol nije bio jako visok.

Drzi se i javi rezultat

Hvala 😀
Sad mi je lakse kad kazes da je uobicajeno.. sve strepim da se nesto ne poremeti..
Rastana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 14:45   #128
Drage mame samo da javim da je moj prvi ivf bio uspjesan. danas sam 6+3 i vidi se lijepa gestacijska, zumanjcana i maleniiii fetus <3 Sretno svima od <3 i da ubrzo drzite svoje bebice
lepa007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 13:44   #129
Quote:
lepa007 kaže: Pogledaj post
Drage mame samo da javim da je moj prvi ivf bio uspjesan. danas sam 6+3 i vidi se lijepa gestacijska, zumanjcana i maleniiii fetus <3 Sretno svima od <3 i da ubrzo drzite svoje bebice
Cestitam! 😁
Rastana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:42.