Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.07.2007., 20:16   #41
Quote:
Schockrae kaže: Pogledaj post
Dobro Ana, pa ima i jednostavnijih načina da si izreklamiraš taj svoj s-faktor. Ne moraš pod krinkom... jako je lijepo što si se ti educirala na pravim mjestima i što si ti baš original donijela u našu malu zemljicu i za sitne pare nesebično podučavaš druge cure...

Šalu na stranu, ali nisi odgovorila ništa od onoga što sam pitao, a i usporedba ti je bezvezna.
Pogotovo ono s autima. Ima previše idiota u preometu i ovako, a di još kad bi svako svkoga podučavao, bez reda i plana.

Pitanje je bilo konkretno vezano uz s-faktor. Što će se konkretno dogoditi ako će neka cura vježbati kod neke druge trenerice (necertificirane), a ne kod famozne Ane?
Ostavit će je dečko jer će prepoznati lošu tehniku izvedbe plesa na štangi?
Ili nečemu drugom što se vježba?

Koji je cilj s-faktora?

Ja to vidim kao neku laganu rekreaciju i zabavu. Cure si nešto malo vježbaju, plesuckaju, istežu i sve5. Zabave se, druže i rekreiraju.
Što se sad tu ima patentirat i di je tu neka velika znanost?

Lijepo mi precizno odgovori na pitanje i izvuci me iz ponora neukosti.


nece se nista dogodit ako curke idu negdje drugdje. iz iskustva (mog i drugih ljudi) znam kak to izgleda na drugim finessima. Razlika postoji i jako je velika. Nazalost jedino tko ju moze znati i razumjeti su curke koje vjezbaju S. raspitaj se malo, vjerojatno oko tebe ima nekoliko zena koje kuze o cemu pricam. neka ti one probaju objasnit.
Nema tu prevelike filozofije-stvar je toliko jednostavna da je naprosto smjesno sto prije nije bila patentirana, licencirana ili sto god....
ali je opet dovoljno komplicirana da nije za raspravu...
Mrs.Scarlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 20:31   #42
ja za ovo p[rvi put cujem. Ali mozda bi mi se i dopalo da znam gde ima u bg-u. Zvci mi dovoljno budalasto da bi mi se mozda i dopalo.
lilly53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 20:48   #43
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
s-faktor

vidim da je tesko potrazit temu i prosetat po teretanama
Ja sam u Bodyelementu išla na jogu. Tamo rade Irena i Petra i nijedna ne vodi s-factor.
Tj. u body-elementu imaš power yogu, ashtangu i pilates. Eventualno neke privane lekcije, al s-factor siher ne.

mene zanima kako izlazite na kraj s onim modricama po rukama i nogama. Žena poslije s-factora izgleda ko da je doma tuku.
Lyla is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 21:08   #44
Quote:
Mrs.Scarlet kaže: Pogledaj post
nece se nista dogodit ako curke idu negdje drugdje. iz iskustva (mog i drugih ljudi) znam kak to izgleda na drugim finessima. Razlika postoji i jako je velika. Nazalost jedino tko ju moze znati i razumjeti su curke koje vjezbaju S. raspitaj se malo, vjerojatno oko tebe ima nekoliko zena koje kuze o cemu pricam. neka ti one probaju objasnit.
Nema tu prevelike filozofije-stvar je toliko jednostavna da je naprosto smjesno sto prije nije bila patentirana, licencirana ili sto god....
ali je opet dovoljno komplicirana da nije za raspravu...
Jesi razmišljala o političkoj karijeri? Imaš talenta. Reći nekoliko rečenica, a zapravo ne reći ništa. Premda sve zvuči kao da si nešto htjela reći.
Pogotovo me se dojmilo ovo - stvar je toliko jednostavna da je naprosto smješno, ali je opet dovoljno komplicirana da nije za raspravu -
Definitivno mi ništa nije jasno. Jednostavno je, ali je komplicirano da nije za raspravu.
Razumijevanje toga što si htjela reći nadmašuje moje sposobnosti, pa ću ti dati svoje viđenje tog s-faktora.

To nije sportska disciplina. Niti ima za cilj konkretan razvoj određenih kvaliteta (to šta razvija se može na milijun drugih načina) tipa neki fizički parametri ili slično.
Ali zabavlja. I tu leži cijeli misterij popularnosti.

Gluposti oko originalnosti i nekakve certificiranosti ne želim komentriati. Naprosto, svakome sa imalo soli u glavi je jasno da su to gluposti. Ta finta se prodaje i stvara se mit kako bi se to moglo dobro naplatiti i ništa drugo.
Niti se može izmjeriti neki konkretan napredak u bilo čemu, niti se može usporediti rad certificirane trenerice i necertificirane (osim zadovoljstva ili nezadovoljstva klijentica koje treniraju kod njih), tako da gluposti o originalnosti stvarno služe samo za dobru zajebanciju.

Odličan post je od 'paklenog patuljka' premda malo uznemirujuč (za sve certificirane trenerice )

Kao zabavna i neopterečavajuća rekreacija za cure, taj s-faktor je odlična stvar (pred nekih pola goidine mi je pričala jedna frendica o njemu, pa znam o čemu se tu radi), ali svatko treba biti svjestan da su to u pravilu najobičnije gluposti.
Nikakvi certificirani treneri nisu potrebni niti ima išta mističnog u tome. Uz malo mašte (i neke podloge u sportu/vježbanju) svaka cura/djevojka/žena/baba/neven c. može vježbati i uz knjigu i postići isto sve. Jedino što nije isto vježbati sam i u grupi, no to se može riješiti da vježba sa frendicom ili više njih.

Ako bi trebao skratiti u jednu rečenicu što je to s-faktor, rekao bi: Pomodarska glupost kojoj se daje lažna težina, ne bi li se skuplje prodala, a di ćeš boljeg zamaskiravanja, nego prodaja spike o 'originalnosti' i 'certificiranim trenericama'.

No, da nebude kako samo nešto omalovažavm famozni s-faktor, nudim pomoć. Pročitao sam prije kako cure uče i ples u krilu, a kako će to naučiti ako nema nekakvog odgovarajučeg primjerka muškog roda, pa bi ja tu ponudio svoje usluge.
Mogao bi i raditi kao ocjenjivač stečenog znanja i dostignutog stupnja kvalitete izvedbe. Vidiš,vidiš, možda se ipak može usporediti rad certificiranih i necertificiranih trenerica

Ne bi bio pre skup, naravno.
Schockrae is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 21:31   #45
Quote:
Schockrae kaže: Pogledaj post
Pročitao sam prije kako cure uče i ples u krilu, a kako će to naučiti ako nema nekakvog odgovarajučeg primjerka muškog roda, pa bi ja tu ponudio svoje usluge.
Mogao bi i raditi kao ocjenjivač stečenog znanja i dostignutog stupnja kvalitete izvedbe.

Ne bi bio pre skup, naravno.
Jel moze prvi (ogledni) sat besplatno?
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 21:53   #46
Quote:
Lyla kaže: Pogledaj post
Ja sam u Bodyelementu išla na jogu. Tamo rade Irena i Petra i nijedna ne vodi s-factor.
Tj. u body-elementu imaš power yogu, ashtangu i pilates. Eventualno neke privane lekcije, al s-factor siher ne.

mene zanima kako izlazite na kraj s onim modricama po rukama i nogama. Žena poslije s-factora izgleda ko da je doma tuku.
pa idi i dalje u svoj bodielemenat niko te ne zove na s-faktor, tamo idu samo prave seksipilne žene ostavrene u majčinstvu i braku kakva sam i sama.

ne zelim da te vređam ali takve ukoćene ko ti teško da bi našle svoje mesto tamo.

takva ko ti na najjednostavniji okret bi valjda iskršila ruku i nogu , žalim te.
Mindy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 22:00   #47
Quote:
Mindy kaže: Pogledaj post
pa idi i dalje u svoj bodielemenat niko te ne zove na s-faktor, tamo idu samo prave seksipilne žene ostavrene u majčinstvu i braku kakva sam i sama.

ne zelim da te vređam ali takve ukoćene ko ti teško da bi našle svoje mesto tamo.

takva ko ti na najjednostavniji okret bi valjda iskršila ruku i nogu , žalim te.
Tako je.
Vidi se da ti ti jedna inteligentna, pismena, prodorna zena izgradjenih stavova i sredjenog zivota, dok je ova provokatorica Lylusa (fuj, kakav je samo jadan, napadalackoagresivni post napisala) zena sa ne metlom, vec citavim usisavacem u dupetu kojoj je vjerojatno vrhunac plesnog umijeca cupkanje na jednoj nozi i nemuzikalno njihanje lijevo desno dok svojim pohlepnim okicama pokusava uociti najblize musko (koje ni ne sluti sto ga ceka) sporadi bacanja na istoga i ponovnog (uzaludnog) pokusaja udomljavanja.

Jedva cekam jesen.
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 22:28   #48
Vidjela sam reportažu o tome davno, kad je tek došlo u HR. Exkluziv ili tako nešto. Odmah su se, naravno, upisale sve naše 'đet seterice'.
Meni se činilo zanimljivo jer mi je šipka uvijek bila privlačna, a nije baš da možeš sam uletit u lokalni striptiz klub i tražit da ti 'pokažu malo'.

Jedino što je u k. je to što je užasno skupo.
I zato se slažem sa svima koji su rekli da je to samo još jedan od načina kako izrabit pomodarke. I one koje se takvima osjećaju.
Da nije, ne bi bilo tako skupo. Ekskluziva, ma molim te.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 22:30   #49
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
Jel moze prvi (ogledni) sat besplatno?
Čekaj, čekaj, kaj sad i ti vodiš s-faktor treninge?

Ili ti samo misliš ići na taj s-faktor, a mene bi uzela kao lutku na kojoj češ vježbat koreografiju famoznog plesa u krilu?
(ono, furaš torbu sa robom, ručnikom i ostalim glupostima koje ti mogu zatrebati na teningu i nakon njega... i mene za ručicu, da možeš potpuno uvježbati sve elemente koreografije s-faktora )

O tarifi se dogovorimo na pm.
Schockrae is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 22:36   #50
Quote:
Mindy kaže: Pogledaj post
takva ko ti na najjednostavniji okret bi valjda iskršila ruku i nogu , žalim te.
vaka ko ja ti je mužu iskršila kukove. :ekla:
Lyla is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 22:38   #51
Quote:
Schockrae kaže: Pogledaj post
Čekaj, čekaj, kaj sad i ti vodiš s-faktor treninge?
Zar ti ja tako izgledam

Quote:
Schockrae kaže: Pogledaj post
Ili ti samo misliš ići na taj s-faktor, a mene bi uzela kao lutku na kojoj češ vježbat koreografiju famoznog plesa u krilu?
(ono, furaš torbu sa robom, ručnikom i ostalim glupostima koje ti mogu zatrebati na teningu i nakon njega... i mene za ručicu, da možeš potpuno uvježbati sve elemente koreografije s-faktora )
Ja bih samo htjela navabiti nekoga da mu plesem u krilu
I da za to ne moram placati
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 22:45   #52
Quote:
Lyla kaže: Pogledaj post
vaka ko ja ti je mužu iskršila kukove. :ekla:
Cat-fight

Ajmo koke ...

Ulažem soma ojra na Lylu ...
Schockrae is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 22:48   #53
Ja bih samo htjela navabiti nekoga da mu plesem u krilu
I da za to ne moram placati [/QUOTE]

Ajde, ajde... nije beg cicija!

Dogovorit ćemo se! Ako mi platiš sladoled u mekdonaldcu - tvoj sam
il nemaš love ni za to?
Schockrae is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 22:58   #54
za kog vraga će mi taj s-faktor?

ima li nešto za prigušit sexipil ?
-gloria- is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 23:02   #55
Quote:
-gloria- kaže: Pogledaj post
za kog vraga će mi taj s-faktor?

ima li nešto za prigušit sexipil ?
Ima!

Opet s-faktor!

Ali kod necertificirane trenerice.
Schockrae is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 23:08   #56
Quote:
Schockrae kaže: Pogledaj post
Ima!

Opet s-faktor!

Ali kod necertificirane trenerice.
ma šalim se, ja čupam il skrivam sexipil po potrebi, kako zatreba

ako nekoga zanima kako, objasnit ću -vrlo povoljno
-gloria- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 13:36   #57
Quote:
Lyla kaže: Pogledaj post
Ja sam u Bodyelementu išla na jogu. Tamo rade Irena i Petra i nijedna ne vodi s-factor.
Tj. u body-elementu imaš power yogu, ashtangu i pilates. Eventualno neke privane lekcije, al s-factor siher ne.

mene zanima kako izlazite na kraj s onim modricama po rukama i nogama. Žena poslije s-factora izgleda ko da je doma tuku.
to je bilo prije cca 2 godine... Irena nije bila zainteresirana za postavljanje sipki u svoju dvoranu pa je s factor morao odseliti... ma stara prica
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 13:42   #58
Quote:
Schockrae kaže: Pogledaj post
Dogovorit ćemo se! Ako mi platiš sladoled u mekdonaldcu - tvoj sam
il nemaš love ni za to?
: prosi ispred mekdonaldsa :
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 22:25   #59
zna li tko ima li s faktor u splitu?
liya is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 22:35   #60
jooj ja bi na to...goky mi je blizu..a i bili su mi susjedi..skupa smo setali nekad pse..oboje su super i ana i goran...
__________________
...stigao nas je grad...reci da se bar ponekad sjetis..
...nyxica... is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:56.