Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2011., 11:03   #81
Nekidan san podera cilu vozacevu stranu. ne pitajte kako
trazin nekog limara koji bi mi sredija to ali s proslin san ima losa iskustva. bija bi zahvalan ako bi mi dali kontakt hvaljenog limara iz Velike gorice.
fala unaprid.
slippy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 01:10   #82
Quote:
Jackie kaže: Pogledaj post
dobar limar:
limar mate kod autoskole koncar na voltinu, nije skup. sve zavisi kaj trebas popraviti. ako trebas odi do njega i on ce ti reci cijenu
Mislim da sam ja radi tvojeg posta i otišao bio tamo.

Nisam bio zadovoljan, preskup. I nije mi mogao odma reći unaprijed cijenu nego tek nakon popravka, iako se radilo o vrlo sitnom brzom popravku, koji čak nije ni bilo na limariji nego ispod vozila. Možda je mislio da sam padobranac koji više neće doći nego samo jednom ali svejedno nije to način.
mfranic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 19:03   #83
Quote:
spirou kaže: Pogledaj post
ticinovic i knezovic 2 vrhunska, ali ako se ne varam i najskuplja servisa


btw...dam ti broj tipa koji je meni sredio auto....

vrhunski ga je uradio...nikakvu primjedbu nisam imao, a bio je 50% jeftiniji od prosječne cijene koju su mi ostali tražili

ako želiš...javi se na pp za broj
Pozdrav spirou, bi li mi moga poslat njegov broj u pp da dogovorim da mi sredi neka oštećenja? Fala ti unaprid, pozz
yelman is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2011., 18:49   #84
Limara trazim

Trebao bih preporuku za dobrog auto limara.
Ako tko ima iskustva s dobrim limarem za preporuciti, molim da napise ovdje ili mi posalje pm..
Ja sam iz Zagorja, ali limar moze biti iz Zagreba i okolice Zagorja...
huskybucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 23:25   #85
vrhunski autolimar zg

Mogu preporuciti vrhunskog autolimara u zg pa ako kome treba saljem broj na pm. Bio izuzetno zadovoljan te se jos odrekao 10% popusta u moju korist pri nabavi djelova
patrit is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 00:08   #86
Quote:
barevg kaže: Pogledaj post
Limar Zlatan M. u Rakarju (VG). Limarija je 50€, a lakiranje 300kn po komadu lima. Ja sam do njega dosao preko mnostva preporuka na njuzama i potpuno sam zadovoljan njegovim djelom.
da, znam da je post iz 2005 ali ako slucajno vidis ovu poruku, molim te posalji mi kontakt na pm jer iz nekog razloga ja tebi ne mogu poslati upit na pm!?

hvala!

takodjer, ostali kontakti za dobar i povoljan rad su apsolutno pozeljni i dobrodosli. imam izgrebanu cijelu lijevu stranu na opel astri sa 2 rupe promjera oko 5cm.

puno hvala!
betrion is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 23:49   #87
Evo samo info vidim da svi traže kontakt od gdina. Zlatana, ja sam nekako ni sam neznam kako dosao do njegovog broja prije god dana, čuo se sa čovjekom, ugl već dugo on ništa ne radi pošto je bolestan pa da ne tražite bzvz.
__________________
Ljudska glupost u akciji - najjača sila u svemiru!!!!
bobanzvone is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 09:59   #88
Ja sam kupio staru kantu, s obzirom da mi je stari limar(da ne bi bilo zabune, plaatio sam limariju na svom autu 100€ više nego moj susjed,toliko o odnosu, no znao sam što dobivam),krenuli smo u pustolovinu zvana kocka

U startu je to izgledalo ovako...


U startu je izgledala jako ok, no fora je bila jedna mala sitnica, bila je friško polakirana i pokitana sa svih strana,i to do tih razmjera da je moj otac spomenuo da nikad nije vidio toliko kita na jednom autu...

2 table lima... 1mm debljine... i mogli smo krenuti...


Auto je fakat bio trul sa svih mogućih strana..






Pragovi su rađeni po old school varijanti jer drugačije i ne zna, i isključivo bez ikakvih šablona i smjernica...






__________________
ovako bi SVI trebali parkirati
thumb is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 10:01   #89




Radio je obavezna oprema radnika










Sve poslije lijepo zaštićeno


__________________
ovako bi SVI trebali parkirati
thumb is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 10:01   #90



Klasika, auto je bio fino upakiran i spreman za prodaju naivcu koji sam trebao biti ja.. no ipak sam ja imao jaču kartu u rukavu








Poslije limarije je auto ovako izgledao..


.valjalo je poraditi na ovjesu, felgama, i jasno lakliranje.. i onda to izgleda ovako nekako...



jasno nije gotovo još...

Ugl. što se tiče postavljanja mojih slika, na to sam se odlučio jer sam dobio dosta PM-ova o upitima za mog oca, što radi, kako, jel se može što vidjeti, s obzirom da bez tuđih dopuštenja ne mogu staviti tuđe automobile, odlučih se na svoj....
Nadam se da modovi neće zamjeriti
__________________
ovako bi SVI trebali parkirati
thumb is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 10:30   #91
Thumb, svaka čast na odrađenom poslu, super reklama
__________________
Ljudska glupost u akciji - najjača sila u svemiru!!!!
bobanzvone is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 11:44   #92
ajde da dobijem odgovor iz prve ruke...kak se ponaša mat boja kaj se tiče pranja, jel ostaju fleke i sl?
kak murja reagira na nju i jel problem tehnički?
tomi0806 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 11:48   #93
Quote:
tomi0806 kaže: Pogledaj post
ajde da dobijem odgovor iz prve ruke...kak se ponaša mat boja kaj se tiče pranja, jel ostaju fleke i sl?
kak murja reagira na nju i jel problem tehnički?
Mat boja je govno za održavat, no ako stavi mat bezbojni lak to je već onda druga priča.

Što se tiče policije,u knjižicu se upiše promjena boje i to je to,s obzirom da imam u trećem mjesecu iduće godine registraciju, promijenit ću u knjižici tad boju da ne plaćam, to je sasvim u redu i ima prolaz kod policije.
__________________
ovako bi SVI trebali parkirati
thumb is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 12:01   #94
tomi0806 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 15:06   #95
Ovako, trazim nekog jeftinog i brzog limara, treba mi sredit lijevi zadnji branik na starom mercedesu. Auto nije u nekom stanju, dapace hrdav je i trul, pa ne treba posao biti izvrstan i da traje godinama ionako ga vozim do 4.mjeseca jos i onda na kloce i detaljno uredenje...dali mi netko zna preporucit nekog i da je u Zagrebu? hvala
locerko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 07:52   #96
[QUOTE=Anson;4540123]zanima me da li netko zna dobrog a ne preskupog autolimara u Zagrebu?

tnx

[/QUOTE

znam ja dobrog limara,malo je izvan zagreba(10min) ali garantiram
da je dobar i jeftin. broj ti je 0997032800 pa ga zovite ako vas zanima
 
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 12:59   #97
Quote:
thumb kaže: Pogledaj post
...
fenomenalno izgleda, svaka čast na trudu
flint is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 11:46   #98
Trebao bih jedan savjet vezano uz pucanje laka i kita. Naime prije 2 godine sam zakacio desna vrata na autu za stupić i to prilicno. Limar je to pokitao i polakirao, no očito od zime i vremenskih uvjeta prije neki dan sam uočio da mi je na 2 mjesta popucao lak. Nije strasno, no bojim se da će se proces nastaviti. E sad me interesira da li postoji neka shema da se to sanira uz minimalne troškove, odnosno da se novi popravak prolongira za godinu dvije?

mesetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 23:08   #99
ima neko nekog limara za preporucit na podrucju crnomerca/kustosije/voltino/remiza/tresnjevka? sto povoljnije to bolje...

takodjer da li mi limar moze pomoci za gumice koje su mi otpale na autu i slicne stvari? ili za to trebam nekog drugog?
Astral07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 17:57   #100
ja isto imam problemić, išla sam kod jednog u stenjevcu po preporuci s time da sam razbila cijeli vozačev dio, ja sam mislila super bu on to napravil kad onooo prvo, far ima rupu ispod što znači da ga ni dobro namjestil, točno se vidi da nije sjeo kako treba, žmigavac mi se klima, polakiral ga je tak da mi se sad nakon dva mjeseca pojavili mjehurići na boji, hauba je nova, a on ju je uspio nekak saviti tak da kad ga gledaš sa strane vidi se kak je na jednom djelu savijena i uopće nije opet dobro sjela jer kad ju otvaram imam puno problema...on mi je i volan išo slagat i sad umjesto da kad mi je volan ravno auto ide ravno, moj ide u desno...uglavnom, i kad sam mu to sve rekla, on je meni samo rekao: " pa jel auto vozi?, ako vozi onda je sve ok.. platila sam ga 3.000,00 kn, i sad fino kad god neko vidi moj auto veli mi :" auto to je bio razbijen"...hahahah, da, i sad moram nać nekog limara koji će mi to sve popravit jer sam beveze hitilavnovce...
sopanje is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:11.