Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2006., 19:35   #61
Exclamation

moja frendica,dapaće najbolja je vizažistica.naplaćuje 300 kn probno i generalno-sve skupa 300 kn, da nebi bilo zabune. radi s art deco-om,mac-om,chanelom. cura je u parizu završila za vizažista.eto,toliko.
5RICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2006., 19:38   #62
da, i?

inače vizažisti rade i s mejkapom za koje mi nikad čuli ali su iz profi linija
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2006., 20:22   #63
Quote:
tilla kaže:
dok sve pokupuješ potrošit ćeš 2000kn, a rezultat ko zna kakav bi bio.

ma daj, pa nije šminka za jednokratnu upotrebu! osim ak ti to sve onda da ili npr samo ruž da si popravljaš tijekom večeri...

mislim jasno mi je da je kapitalizam i slična sranja, al računaj koliko košta 1sat profesora, doktora i to ne koji su na državnim jaslama nego kad radeprivatno... jebote kud ide taj svijet
naranđica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2006., 20:29   #64
Quote:
naranđica kaže:
ma daj, pa nije šminka za jednokratnu upotrebu! osim ak ti to sve onda da ili npr samo ruž da si popravljaš tijekom večeri...

mislim jasno mi je da je kapitalizam i slična sranja, al računaj koliko košta 1sat profesora, doktora i to ne koji su na državnim jaslama nego kad radeprivatno... jebote kud ide taj svijet
pa naravno da nije; ali plaćaš mu ruke.
da chanel radi sam od sebe čuda, tomo bi bez posla ostao.

sat vizažista u nas ako računamo da mu treba nešto manje od 2h jest 250kn.
moj dr. digne 300kn za 15.ak min posla.
ali jebatga mogu ja i ne otić privatniku
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2006., 20:36   #65
a kaj te ima šminkat 2 sata? jedino ak ti je faca kajjaznam, deformirana il unakažena. mislim ja se sama kompletno našminkam za max 10 minuta, tak da mi zbilja nije jasno kaj ima radit 2 ure, nije to bodypaint
naranđica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2006., 20:53   #66
blagotise.
na meni bi tomo imaš što kamuflirat.

akajtijaznam profi šminkanje traje malo više od 10ak min ne računamo samostalno trackanje pod profi uradak zar ne
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2006., 21:06   #67
Jednom me jedna mlada cura šminkala u jednoj parfumeriji sa, uf, ne sjećam se čijom kozmeticom. Uglavnom, vrlo brzo me sredila, podloga, puder, sjenilo, rumenilo i za kraj ruž. Frend me se nije mogao nagledati, a moram priznati da nije radila bog zna šta već je jednostavno "povukla" par pravih poteza
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2006., 21:20   #68
mda, ali ti izgledaš

isto tako ta promo šminkanja ne bi usporedjivala; trackali su me i jedni i drugi; ova šminka za prigode tipa vjenčanja i sprovode mora trajat puuuuno dulje.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2006., 21:27   #69
Quote:
naranđica kaže:
a kaj te ima šminkat 2 sata? jedino ak ti je faca kajjaznam, deformirana il unakažena. mislim ja se sama kompletno našminkam za max 10 minuta, tak da mi zbilja nije jasno kaj ima radit 2 ure, nije to bodypaint
Dva sata je stvarno malo too much, mislim, nije to neki kunst, ali nije bas da je i drek na sibici. Ipak moras znati znanje. Meni je zena samo podlogu nanosila 20-ak min, ali ta podloga je drzala za ne vjerovati. Osim toga, treba kod npr. otvorenih ramena dobro istenirati lice da ne bude preveliki kontrast izmedju face i ostatka tijela. Dobro, ona bas nije nesto brzala jer na dan vjencanja si tako i tako napet pa ti jedna smirena ruka koja se samo tebi posveti sat vremena zbilja dobro dodje, a imala je i veliku trudnicku skembu pa mozda ni zato nije bila speedy Gonzales. A cinilo mi se i da radi pauze izmedju pojedinih faza sminkanja valjda da sve dobro prione i "slijepi" se, ne znam. Uglavnom, to je bilo prvi put da sam trazila takve usluge i moram priznati da bih se ponovno odlucila na tako nesto da se ukaze prigoda. Osim toga, 150 kn mislim da doista nije previse, osobito ne za svadbu, ali vise od toga ni u ludilu ne bih dala. A opet, imam frendicu koja se sama nasminkala za svoje vjencanje i to tako dobro da mislim da je ni Tomo Vrban ne bi bolje sredio. Opet, ja sam se ipak htjela prepustiti strucnijim rukama jer znam sebe i znam da bih sigurno nesto zaribala i onda bih bila nervozna k'o pas.
__________________
.::Ne brinite o mogućem smaku svijeta danas. U Australiji je već ionako sutra!(Charles Schultz)::.
.:.G&L... cekajte nas....:.
...the best portion of a good man's life is his little, nameless, unremembered acts of kindness and of love...(W. Wordsworth)
Sandee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2006., 23:18   #70
Mene je jednom šminkala neka cura u parfumeriji Lyra u Rijeci. Tu curu često vidim u Limoniju, valjda radi tamo. I nije me našminkla bolje nego se ja sama našminkam. Čak mi je bila lijena skinuti sloj moje maskare, već je natofala drugu preko toga i napravila mi onaj spider efekt trpavice Katafakinstjofa. Bilo me sram hodat po cesti jer sam izgledala ko kurva. Očaj.
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2006., 00:11   #71
moja frendica radi kao manekenka u Milanu,kad sam je upoznala to je zadnje zanimanje na koje bi pomislila da se bavi,znaci faca totalno bezvezna...prijateljica mi je pa necu reci ruzna

kad sam joj gledala foto book nisam mogla vjerovati da je to ona...

kaze da je sminkaju po 3 sata,po 4-5 razlicitih nijansi pudera na lice....a tek ostalo.

uglavnom totalni preobrazaj.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2006., 00:12   #72
Mislim da se danas malo cura zna lijepo našminkat(barem kad gledam oko sebe curke po gradu).Neznam jel je u pitanju nedostatak volje,novaca,interesa il šta..Ja obožavam kozmetiku i oduvijek trošim novce na nešto šta mi se svidi,dok druge curke valjda kupuju cipelice i sl.Stvar prioriteta.
Baš zato,iz vlastitog neznanja,plaćaju tolke novce na nekakve vizažiste koji sigurno ne otkrivaju toplu vodu .Ako nekog to interesira,ima hrpa knjiga(npr.u Algoritmu i sl.),ima na netu svega,čak i filmića.I,ne,neznaju oni ništa bolje!!
A da ne pričam,koji je ono glupi argument netko iznjeo,kao tipa,opravdano je da on to naplati 500kn jer on troši chanel kozmetiku,a samo jedan njihov proizvod bi nas toliko koštao Hallo??Nadam se da nije potrebno objašnjavat da on s tim jedni puderom,sjenilom il čim već namaže još 100 baba..
A da ne spominjem da nitko nezna svoje lice ko mi sami.
Al ako netko ne želi sad proučavat tajne šminkanja zbog samo jedne prilike,a inače ne pati za tim,onda jebiga-platit il ništa
Dadli is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2006., 00:17   #73
Quote:
Samantha kaže:
moja frendica radi kao manekenka u Milanu,kad sam je upoznala to je zadnje zanimanje na koje bi pomislila da se bavi,znaci faca totalno bezvezna...prijateljica mi je pa necu reci ruzna

kad sam joj gledala foto book nisam mogla vjerovati da je to ona...

kaze da je sminkaju po 3 sata,po 4-5 razlicitih nijansi pudera na lice....a tek ostalo.

uglavnom totalni preobrazaj.
ponešto i photoshopa, ha?

Quote:
Dadli kaže:
Baš zato,iz vlastitog neznanja,plaćaju tolke novce na nekakve vizažiste koji sigurno ne otkrivaju toplu vodu .Ako nekog to interesira,ima hrpa knjiga(npr.u Algoritmu i sl.),ima na netu svega,čak i filmića.I,ne,neznaju oni ništa bolje!!
to svakako; mi smo inače poznate da sve moremo same isto ko i profići.
ja se čudim prosječnoj rvatici koja zna se ofarbat, našminkat, ispedikirat, nema što mi ne znamo i to sve vrhunski i sve u kućnoj radinosti
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2006., 00:19   #74
i da,Samantha,čisto sumnjam da bi netko kod nas,ako nije za kakav fotosession radio sa svim tim nijansama pudera,mada ni to nije neki bauk!!Obično naglašavanje kontura lica..
Al,ok,ima ljudi koji su stvarno freakovi za šminku i njima se klanjam Al,ipak mislim da ih se više trpa pod tu kategoriju,nego šta im je realno tamo mjesto.
A glede tvoje frendice manekenke i velike većine slikica danas,to najmanje im a veze sa šminkom,a ponajviše sa photoshopom i sličnim kompjuterskim izumima...
Dadli is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2006., 00:30   #75
Quote:
tilla kaže:

ja se čudim prosječnoj rvatici koja zna se ofarbat, našminkat, ispedikirat, nema što mi ne znamo i to sve vrhunski i sve u kućnoj radinosti
Zaboravila si dodati-i izdepilirati i oblikovati "frizuricu" E,ko nas ne bi poznao...
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2006., 00:37   #76
gledala sam neki reality show gdje su akteri poznate licnosti talijanske televizije,modele...e da vidite jednu zensku,neprepoznatljiva,prije ulaska u taj reality gledala je po tv,snimila calendario,po nekim festama...komad prva liga...
kad sam cula da je u tom realitiju nisam mogla skuzit koja je od svih clanica.Cak je make up-om prikrila razrokost.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2006., 00:40   #77
Quote:
Noemi kaže:
Zaboravila si dodati-i izdepilirati i oblikovati "frizuricu" E,ko nas ne bi poznao...
dobro i to
i masaža i intirijor dizajner i obučene smo ko da su nas vogue stilisti složili
ma serem; jas se šminkam u mraku, a oblačim ko daltonist.
ni vrban mi ne bi pomogao da izadjem iz ormara.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2006., 00:41   #78
Quote:
Samantha kaže:
gledala sam neki reality show gdje su akteri poznate licnosti talijanske televizije,modele...e da vidite jednu zensku,neprepoznatljiva,prije ulaska u taj reality gledala je po tv,snimila calendario,po nekim festama...komad prva liga...
kad sam cula da je u tom realitiju nisam mogla skuzit koja je od svih clanica.Cak je make up-om prikrila razrokost.
pa bio je i aucoin dok je bio živ kod opre.
i sad par baba, ali zaista baba je tako složio da padneš u nesvjest.
ali aucoin je goli za nas; što mi sve možemo
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2006., 00:41   #79
Quote:
tilla kaže:
mda, ali ti izgledaš

isto tako ta promo šminkanja ne bi usporedjivala; trackali su me i jedni i drugi; ova šminka za prigode tipa vjenčanja i sprovode mora trajat puuuuno dulje.
Ja?

Well, moja susjeda se udavala prije jedno par godina i uglavnom, otišla u kozmetički (obližnji) da ju našminkaju. Nemam pojma koliko je platila jer iskreno, meni ju je bilo žao kako je izgledala Ono, lice joj je bilo za par nijansi tamnije od vrata i dekolte. Totalno odskakanje. A i umjetni nokti su joj očajno izgledali. Mislim, nagledala sam se umjetnih noktiju i njezini su definitivno jedni od lošijih.

A da ne pričam kako joj je taj puder izgledao. Sjećam se one jedne scene iz španjolske sapunice kad je neka glumica cvilila i prikazali joj lice u krupnom planu kad ono, lice u potpunosti natapirano puderom (drugo nisam niti očekivala, ali baš toliko ) i ful nekako kao naborano. Tako je i ta moja susjeda izgledala, sva smežurana u faci, oči k'o u rakuna Za vjenčanje je trebala ipak izgledati malo prozračnije, a ne tak' odvratno i primitivno našminkano

Ista ta "šminkerica" je šminkala na jednom eventu u mom gradu, neke cure koje su nosile neke kostime i trebale su izgledati kao porculanske lutke. I sve je to ok, al' ta žena je svaku pojedinačno unakazila. I još ima kozmetički salon. Strava.

Ja joj nisam dala blizu mene (iako, malo je morala popraviti šminku).
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2006., 00:43   #80
Quote:
Samantha kaže:
moja frendica radi kao manekenka u Milanu,kad sam je upoznala to je zadnje zanimanje na koje bi pomislila da se bavi,znaci faca totalno bezvezna...prijateljica mi je pa necu reci ruzna

kad sam joj gledala foto book nisam mogla vjerovati da je to ona...

kaze da je sminkaju po 3 sata,po 4-5 razlicitih nijansi pudera na lice....a tek ostalo.

uglavnom totalni preobrazaj.
Svi bismo mi izgledali k'o top modeli da nas malo srede (na nekih par sati)
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:05.