Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2006., 23:12   #41
Meni kozmetičarka rekla da ih je ok početi koristiti u 20-ima. (Više ko povremenu kuru nego ko redovni tretman.)

Ja tražim isto neki da je ok cijenom, a i da učini štogod dobra. Još se nisam odlučila, ali mi je Matisov s kisikom na piku.

U biti, koga kod pitam, nitko mi nije znao nešto konkretno reći.

Nadam se da će ovdje netko nešto kvalitetno i ne preskupo preporučiti.
B.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2006., 04:24   #42
a za kakve serume pitas???ja koristim green tea serum...mana je ta kaj steze facu ali to mora jer je za lifting...no ja stavim kremu na to ...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2006., 10:03   #43
ja koristim guinot-ov serum za hidratizaciju, stavljam ga ispod kreme.
on u stvari pojačava kremu.
meni je odličan, jer imam dehidriranu kožu.
koža je poslije prekrasna, sjajna, glatka.
__________________
do not forget to have fun at work
t.star is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2006., 12:11   #44
ma ja imam normalnu kozu,koja je dosta blijeda i pomalo onako bljutava,bez sjaja,pa da me malo osvjezi...ne treba mi se za neke probleme tipa dehidriranost,u svakom slucaju da mi ne isusi kozu...
marija82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2006., 13:36   #45
pa ne znam šta da ti kažem, hidratizacija ti nikako neće naškodit.
__________________
do not forget to have fun at work
t.star is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2006., 21:50   #46
meni je super iz avona anew skin optimiser, cijena oko 100 kn, imam suhu kožu ali ne jako i baš mi je dobar, čak i preko ljeta kad je koža masnija, a pore se smanje. Mana je što mi se koža brzo privikne na njega pa mi ne djeluje kao u početku, ali ga ja koristim onda samo ponekad, umjesto dnevne kreme. Odmah na to stavim puder jer koža ne bude masna.
Inače mi kreme iz avona ne valjaju, ali ovo sam slučajno probala i super je
Martinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2006., 23:15   #47
Quote:
t.star kaže:
ja koristim guinot-ov serum za hidratizaciju, stavljam ga ispod kreme.
on u stvari pojačava kremu.
meni je odličan, jer imam dehidriranu kožu.
koža je poslije prekrasna, sjajna, glatka.

ima u ljekarnama?ili neka parfumerija tipa iris,martimex,limoni?cijena?thanx!
marija82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2006., 10:29   #48
Quote:
marija82 kaže:
ima u ljekarnama?ili neka parfumerija tipa iris,martimex,limoni?cijena?thanx!
ja to kupim u kozmetičkom salonu.
mislim da nema u prodaji po dućanima.
__________________
do not forget to have fun at work
t.star is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2006., 22:32   #49
Vidjela sam u ljekarni da imaju velik izbor Guinot kozmetike, možda ima i taj serum.
Martinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2006., 16:43   #50
Ovo je moje "novo" otkrice!

Nedavno sam dobila tester koji sam probala prije tjedan dana i zaljubila se u ovaj serum. Nakon sto ocistim kozu, stavim tri/cetiri kapi seruma na prste i lagano nanesem na cijelo lice.
Za mene je dosta lagan (imam mjesovitu kozu) lako se nanosi i koza ga upija izvrsno. Ne ostavlja ljepljivi film. Nakon toga stavljam svoj redoviti moisturizer. Koza je tako fino silky ood ovoga seruma, one tri pjegice od sunca su dosta blijedje nego sto su ranije bile...uglavnom koza mi izgleda odlicno. I osjeca se odlicno.

Ako vam se ne da odmah dati toliko novca na produkt koji nikad niste trebale ( a ne znate da ga trebate dok ga ne probate, hehehe ) pokusajte s njihovim koncentratima za vas tip koze.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2006., 16:46   #51
Quote:
marija82 kaže:
ma ja imam normalnu kozu,koja je dosta blijeda i pomalo onako bljutava,bez sjaja,pa da me malo osvjezi...ne treba mi se za neke probleme tipa dehidriranost,u svakom slucaju da mi ne isusi kozu...
pokusaj ovo i redovito radi lagane peelinge koze.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2006., 16:50   #52
Nisam neki serum ekspert (ali sam na dobrom put da to postanem ) ali ovaj ne preporucam. Nije vrijedan novca. Nema nikakvih vidljivih promijena niti nakon tjedan dana svakodneven upotrebe.
__________________
One Kill Wonder

Zadnje uređivanje Karmela : 08.08.2006. at 20:30.
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2006., 16:56   #53
Quote:
Martinka kaže:
Vidjela sam u ljekarni da imaju velik izbor Guinot kozmetike, možda ima i taj serum.

u ljekarnama imaju veliki izbor kozmetike Gatineau, dok Guinot možeš kupiti u salonima.Koliko ja znam ne drže ga ljekarne.
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2006., 01:04   #54
koristim biotherm oleo source elixer i ne vidim neku promjenu. mjerkam good morning skin serum e. arden, je li možda netlo zna kakav je?
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2006., 05:23   #55
Sudeci po ovima, a ja im vjerujem - Biotherm prozivodi su relativno rizicni na duge staze.

Evo ti lista za E Arden.
http://www.ewg.org/reports/skindeep2...o.x=16&Go.y=19

Ja koristim ove ceramide za kozu oko ociju i super sam zadovoljna.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2006., 17:39   #56
Karmela, uništila si me s ovom listom, sad ću trošit vrijeme i na to. Ispalo je da mi je puder koma, ovaj EA serum se cini ok.
Koje ceramide koristiš, ove - Elizabeth Arden Ceramide Time Complex Capsules?
za kakvu je kožu to oko očiju? Baš sam u potrazi za nekom kremom okoloočnom za suhu kožu.
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2006., 17:45   #57
dok ga je jos bilo u katalogu kupila sam si avonov white tea serum iz planet spa linije, i odlican je, samo ja jos poslije njega stavim i kremu jer sam na nedavnom testiranju koze u ljekarni otkrila da imam dehidriranu kozu pa se zato malo vise trackam.
marija82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2006., 20:03   #58
Da -Ceramide Eyes Time Complex Capsules. Pisala sam o njima ranije - moja jedina zamjerka je da su kapsule dosta velike i ne treba ti cijela. Ja radim ovako: ( a trgovkinje me upozoravaju da to ne radim) otvorim ampulu uvecer, uzmem koliko mi treba, ostatak koristim ujutro. Navodno ne bih to trebala raditi jer ampule ne sadrze prezervative pa ne bi trebale biti otvorene neiskoristene, ali ja ujutro zelim ionako samo malo vlage, da se lagano upije da se mogu nasminkati. Meni su odlicne. Takodjer imam i jednu malo masniju koju stavljam po potrebi...od Burt's Bees.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2006., 20:05   #59
Quote:
marija82 kaže:
dok ga je jos bilo u katalogu kupila sam si avonov white tea serum iz planet spa linije, i odlican je, samo ja jos poslije njega stavim i kremu jer sam na nedavnom testiranju koze u ljekarni otkrila da imam dehidriranu kozu pa se zato malo vise trackam.

mari, ako imas dehidriranu kozu moras raditi lagane peelinge. Znam da ne zvuci bas logicno ali kad napravis peling, skines sve te mrtve cells koje sprecavaju penetraciju aktivnih tvari u tvoju kozu.
Tako da ces prije vratiti sjaj svojoj kozi. Pokusaj svojoj redovitoj njezi dodati i lagane pelinge, rezultat ce biti neuporedivo bolji.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2006., 23:02   #60
karmela, imaš neki piling za lice koji preporučaš? kožda mi je baš dehidrirana. kenzo od djumbira se čini dobar.
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:47.