Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2014., 20:39   #201
Pokušaj požuriti potvrdu o nekažnjavanju, ja sam je dobila unutar jednog dana kad mi je bila frka za natječaj.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2014., 11:30   #202
Talking

Quote:
Livadna kaže: Pogledaj post
I pogotovo mi nisu jasni oglasi koji traže modele/hostese i traže ofc 5 slika, a ono, mejl im je neštoneš[email protected] ili net.hr Aha, jako ozbiljna ponuda.
takve su oglase počeli primjenjivati i za uredske poslove.. nažalost.
__________________
"The only thing worse than a sorcerer is a sorcerer's apprentice." - M. Mouse
Hazunfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2014., 12:11   #203
Quote:
Hazunfefer kaže: Pogledaj post
takve su oglase počeli primjenjivati i za uredske poslove.. nažalost.
Može primjer takvog oglasa za uredski posao, neki link?
CrvenoUho is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2014., 16:32   #204
Ima kakav posao za mene u zg?gluha sam osoba.moze mi netko pomoci iz iskustva.
Malacrnokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 13:57   #205
Hotel Luna-Jakišnica- Novalja posao sobarice

Ne bi nikome preporučila. Preko telefona ženska koja se zove Dragana jako je ljubazna i puno toga obećava. Kao npr. 3 obroka i plaću 3.200kn. Kada dođete tamo jedan obrok i to u 11h, hrana užasna. Plaću će vam smanjivati po 500kn kada ona hoće. Radna odjeća, hlače i kuta, prejadno izgledate u najmanju ruku kao smetlar poderana radna odjeća i zaprljana. Rekli su kada budu izabrali radnike za sezonu svatko će dati 200kn za novu uniformu. Domaćica Dragana grozna osoba koja se dere na svoje sobarice, baca im stvari, prijeti nepodnošljivo za rad. Smještaj grozan, živite sa žoharima,nemate ništa morate kupovati hranu (jer vam jedan obrok u 11h nije dovoljan ) , wc papir, prašak za veš, omekšivač, sapun deterđenti s koja ćete čistiti kupaonicu koju koristite. Imate više troškova nego zarade. U Novalji je sve jako skupo. Kada odlazite nitko vas neće odvesti jer Draganu to ne zanima kako ćete vi otići. Morate pješačiti sat vremena do kolodvora bez kofera a s koferima puno duže i gotovo nemoguća misija. Cura je radila 10 dana dala joj otkaz nije dobila ni kune i rekla joj da se nema s čime vratiti kući.Dragana je rekla da to nije njezin problem. Izrabljivanje, ponižavanje bez da ćete vidjeti novce koje ste na takav način zaradili.
trešnja 23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 17:14   #206
javio se na oglas
http://www.moj-posao.net/Posao/23918...nistraciji-mz/
za manje od 24 sata javljeno da sam primljen i da trebam poslati svoje podatke zbog ugovora.
u odgovoru piše da je rad od kuće.
moram priznat da mi ništa nije jasno, bez razgovora, usput mail udruge je gmail
BijedniVitez is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 18:08   #207
sumnjivo, ja im nebi nis slao bez jedan na jedan.
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2014., 16:37   #208
Zanimaju me iskustva ljudi koji su u zadnjih godinu, eventualno dvije, tražili prvo zaposlenje. Završio sam preddiplomski strojarstvo, imam završen i tečaj za CNC operatera i u velikoj večini se na takve oglase javljam. Firme u svom gradu sam uglavnom osobno obišao, ali od blizu sigurno 80ak molbi, još ni jedan odgovor nisam dobio, kamoli razgovor.
Počeo sam slati i različite seminare koje sam radio na faksu, a koji bi bili relevantni za taj oglas, al opet ništa
Imam onaj "stari" životopis, imam eurpski, svaku moblu upriličim i izvučem ono najbolje što bi me posebno motiviralo za rad (posao koji si baš želim, ili istaknem da je u pitanju vrhunska firma, bla bla...).
Za sad nema sreće, ne muči me ni broj molbi, nego to što nemam nikakvu povratnu informaciju, pa ne znam ni dal su baš uvijek svi bolji od mene, ili svi imaju vezu, ili grdo griješim negdje.
filip989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2014., 08:32   #209
Oglas za posao Cabin Crew.

http://www.moj-posao.net/Posao/239976/Cabin-Crew-mf/

Sve lijepo i krasno, milijun stvari traže - ko da su veliki , ko da su ozbiljna firma.
I još su stavili link na njihovu stanicu. Ono čega se pametan srami, budala se ponosi:


http://www.flydalmatian.com/


sunshinestar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2014., 08:45   #210
vidi ovaj oglas:

Opis posla Predstavništvo njemačke multinacionalne kompanije traži potencijalne voditelje budućih regionalnih ureda diljem Hrvatske.

Opis posla: osvajanje tržišta RH sa novim proizvodom iz područja pročišćavanja onečišćenog zraka u zatvorenim prostorima

Prema načelima direktne prodaje, postavljanje regionalnih timova koji će demonstracijama kod krajnjeg korisnika posredovati u sklapanju ugovora o prodaji. Uvjeti

Tražimo: - osobe sa iskustvom u osobnoj prodaji, direktnoj regrutaciji, vođenje timova - osobe sa iskustvom u direktnoj prodaji, a koje trenutno nemaju pravi proizvod ili organizaciju s kojom bi zajednički postigli svoje ciljeve - osobe koje ne traže posao s kojim će samo preživjeti, već imaju poduzetnički duh i ambicije - osobe spremne na vanjske oblike suradnje (samozapošljavanje)

Što nudimo

- sustav nagrađivanja prema rezultatima (provizija) - proizvod i sustav za ostvarenje vaših ambicija - sve zakonske oblike vanjske suradnje

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos

MojPosao.net - Djelatnik za prodaju (m/ž) - cijela Hrvatska - Vendere



...sta bi po opisu posla rekao, koji je to posao?
Mislim, ja znam odgovor.
Štoviše, našao sam ga tu na ovom pdf-u.
Ali pitam vas što je to? Samo mišljenje molim. Bez varanja.
samo što biste zaključili na temelju oglasa.
sunshinestar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2014., 11:06   #211
ideš od vrata do vrata i nagovaraš ljude da kupe ono što oni ne žele - kratko i jasno...bljuje mi se od takvih poslova...radio sam u prodaji gdje ljudi dolaze kad stvarno trebaju nešto pa im nemreš uvijek prodat...ali ovakvi poslovi...
k-kekec is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2014., 20:50   #212
da, i to usisavače
sunshinestar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 17:49   #213
Pozdrav

da li se tko od vas javljao na oglase recepcionera u Zagrebu? Bio je prije par dana za Hotel I, sad još traje za hotel Vienna i HUP je na svojoj stranici stavio natječaj??

Jel tko inače radio ili radi kao recepcionar hotelima u zg da mi kaže svoje iskustvo?

tnx
neven123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 20:10   #214
Sajtovi za traženje posla i obavijesti?

Imam dva pitanja:

1. Koji sve sajtovi postoje za traženje posla?

Ja znam za moj-posao i sajt HZZ-a.

2. Postoji li neki sajt na kojem se može namjestiti da dobijete obavijest mailom kad god se pojavi niki posao određene kategorije?
Kwe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 11:21   #215
Quote:
Kwe kaže: Pogledaj post
Imam dva pitanja:

1. Koji sve sajtovi postoje za traženje posla?

Ja znam za moj-posao i sajt HZZ-a.

2. Postoji li neki sajt na kojem se može namjestiti da dobijete obavijest mailom kad god se pojavi niki posao određene kategorije?
Posao.hr k ova dva, a k tome ici na stranice firmi i gledati dal ima otvorenih radnih mjesta, pogotovo velikih firmi koje znaju imati poprilicno dobre korporativne sajtove i popise poslova...
__________________
"Tako, tako sam umoran, i cekam valove, valove mora..."
Aubrigo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 12:06   #216
Narodne novine, i zavisi koje si struke, pa pretraži komore i kojekakve udruge.
Na moj posao si možeš namjestiti da ti mailom šalju, ali svakako ti je bolje odvojiti si pola sata sat dnevno pa prekopat što ima novo...
ex nihilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2018., 13:44   #217
Pozdrav!
Gledam po forumu nigdje nitko nije pricao o ovom poslodavcu.
Heraldi fancy trgovina ok placa... Medutim ne mogu nac nikakvo iskustvo nekoga ko je radio tamo ili trenutno radi.
Pozvana sam na razgovor ali bi voljela cuti ako ima neko kakva iskustva sa njima???
Tnx
ZG ZG 023 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2018., 13:46   #218
Quote:
filip989 kaže: Pogledaj post
Za sad nema sreće, ne muči me ni broj molbi, nego to što nemam nikakvu povratnu informaciju, pa ne znam ni dal su baš uvijek svi bolji od mene, ili svi imaju vezu, ili grdo griješim negdje.
zapošljavanje je kod nas isključivo preko veze i poznanstva, a poslovi koji se naposljetku nađu u oglasima su oni "bezvezni" za koje se nije moglo naći "nekog svog".
ako si iz manje sredine, osim što oglasa niti nema (poznanstva...), uzalud obilaziš firme sa diplomom strojarstva i šalješ seminare, jer pola onih koji te trebaju ocijeniti ionako imaju kupljen fakultet i ispite, i pojma nemaju što je to strojarstvo niti što bi mogao raditi sa tim.

ako nemaš u planu selidbu u veću sredinu ili u njemačku, potraži posao sa srednjom školom ili bilo koji jednostavniji posao u nekoj kakvoj takvoj "većoj" firmi, i kasnije napreduj u skladu sa zadnje završenim stupnjem obrazovanja.
Glavni frajer kaže: is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2018., 16:35   #219
Quote:
Glavni frajer kaže: kaže: Pogledaj post
ako nemaš u planu selidbu u veću sredinu ili u njemačku, potraži posao sa srednjom školom ili bilo koji jednostavniji posao u nekoj kakvoj takvoj "većoj" firmi, i kasnije napreduj u skladu sa zadnje završenim stupnjem obrazovanja.
želim samo reći kako nekome meni poznatom upravo sređuju i takav posao preko veze.
bolje nek ide odmah u njemačku.
ladybug24 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:06.