Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Vrt

Vrt Sobne i vrtne biljke, kantice i lopatice, vaši zeleni ljubimci.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2010., 08:58   #61
postoje vrste grožđa koje se prskaju i koje se ne prskaju. ako želite krupno slatko stolno grožđe plemenite vrste, mora se prskati svakih 10-ak dana. da se naći i sorti koje su izuzetno krupne i slatke, a koje se ne prskaju. treba prvo vidjeti da li imate volje često prskati, ako ne onda neprskane vrste. ima ih jako finih samo treba potražiti kod vinogradara.
bing01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 17:54   #62
ok
hvala
__________________
Good day to be alive, sir.
Ognjen_Ogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 21:01   #63
Quote:
bing01 kaže: Pogledaj post
postoje vrste grožđa koje se prskaju i koje se ne prskaju. ako želite krupno slatko stolno grožđe plemenite vrste, mora se prskati svakih 10-ak dana. da se naći i sorti koje su izuzetno krupne i slatke, a koje se ne prskaju. treba prvo vidjeti da li imate volje često prskati, ako ne onda neprskane vrste. ima ih jako finih samo treba potražiti kod vinogradara.
Daj nas prosvijetli, koje su to sorte koje ne trebaju prskanje i gdje se mogu kupiti ?
panorama is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2010., 11:42   #64
ok

pokušat ću stavit slike od ovog proljeća i sada kad je zazelenilo . Nikad nisam
na sigurno jesam li dobro obrezao vinograd i neznam to raditi sve sam radio napamet i koliko visdim dobro je poraslo.
sfar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2010., 12:16   #65
ok

poušavam ubacit slike.
sfar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2010., 12:19   #66
sfar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2010., 12:21   #67
sfar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2010., 12:22   #68
Pokušao sam tako da su slike iste samo je slikano u različito god. doba i nadam se da je uspjelo.
sfar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 09:26   #69
v









IMG]http://i52.tinypic.com/2dtuidd.jpg[/IMG]

plodovi gore slikane brajde
sfar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 21:06   #70
eto posto su ovdje neki spominjali da imaju direktora ili izabelu kako god (fragola mi ok ali preferiram bijelo grožđe)

dal ima neko ko bi mi ustupio nekoliko sadnica ili grančica kod obrezivanja?
NoNameBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2010., 08:48   #71
Kako stoji stvar s octom od izabele/fragole? Ima li i tu problema s metanolom ili ne? Je li zabranjen kod nas? Ako nije gdje se dade nabaviti?
82000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2011., 22:21   #72
eto da se ponovim posto je sad sezona obrezivanja
eto posto su ovdje neki spominjali da imaju direktora ili izabelu kako god (fragola mi ok ali preferiram bijelo grožđe)

dal ima neko ko bi mi ustupio nekoliko sadnica ili grančica kod obrezivanja? i fragole i direktora

hvala
NoNameBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 17:10   #73
Oprostite što upadam ali ovako htijela bih posaditi neku lozu, da imam crno vino za osobne potrebe, ali pošto se ja u to ne razumijem, zanima me koju je lozu najbolje posaditi? Lokacija je Stubička Slatina (Krapinsko-Zagorska županija).
Voljela bih da je vino intenzivno slatkog okusa, probala sam Portugizac ledenu berbu i takav okus me oduševio. hvala
Hera34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2011., 10:09   #74
Quote:
NoNameBoy kaže: Pogledaj post
eto da se ponovim posto je sad sezona obrezivanja
eto posto su ovdje neki spominjali da imaju direktora ili izabelu kako god (fragola mi ok ali preferiram bijelo grožđe)

dal ima neko ko bi mi ustupio nekoliko sadnica ili grančica kod obrezivanja? i fragole i direktora

hvala
..vidjeh ovaj post tek sada...imam bijelo grozdje koje se ne prska niti kojemu treba bilo kakva posebna njega..zivim na Grobniku,pa se cujemo, kad dodje vrijeme za sadnju,ako vas zanima..grozdje je jako dobro i slatko...
ucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 23:42   #75
ej ljudovi imam jedno pitanje,zanima me sta je to crijevo za mladi trst,koga god pitam nitko nezna sta to je na internetu isto nisam pronasao nista
vlad66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 16:02   #76
Quote:
ucka kaže: Pogledaj post
..vidjeh ovaj post tek sada...imam bijelo grozdje koje se ne prska niti kojemu treba bilo kakva posebna njega..zivim na Grobniku,pa se cujemo, kad dodje vrijeme za sadnju,ako vas zanima..grozdje je jako dobro i slatko...
pozdrav
nabavio sam nesto stolnog, volio bi bas direktora
u svakom slucaju mozemo se cut kad se bude obrezivalo
NoNameBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 21:56   #77
ako ima tko sadnice crne noje, seksarde,moldove(mislim da se tak zove) nek mi javi trabam svakog po 10 kom.
rajder is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 19:30   #78
šta poslije mraza napravit, da li ofurene i povenule mladice, tj okrenute nadolje, poskidati ili ostaviti na trsovima?
vbr666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2012., 21:45   #79
a što je sa sortom concord crni dali je to isto hibrid ko i izabela i netreba ga špricati,gdje to ima za nabaviti? mogu li se posaditi samo narezane šibe odnosno ključići? ak ima tko nek javi.
rajder is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 11:59   #80
Izabela

U potrazi sam za sadnicama ili grancicama crnog grozdja izabela za sjenovitu pergolu. Kako sam na otoku Cresu, nemam bas neke mogucnosti obilazit rasadnike po Hrvatskoj, a kamoli u Sloveniji. Dal ima netko makar grancice za pikiranje? Naravno da bih platila, pouzecem.
__________________
Od ljubitelja, za ljubitelje:
http://www.glodavci.sanja.name
SheDreamer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:42.