Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2004., 22:28   #81
Živio RHCP
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2004., 22:45   #82
Quote:
Cripple kaže:
A ako kupiš live @ slane..imaš pregršt videa
Inace, ovo im je definitivno najbolji DVD do sad.
Na VIVI je za Božić (give or take 2 days) bio njihov koncert live@slane ali prikazano je samo 9 pjesama: by the way, scar tissue, universally speaking, zephyr song, otherside, can't stop, give it away, californication i under the bridge. Bi li bio tako ljubazan pa napisao koje su još na DVDu? Naravno ako se radi o dotičnom koncertu
Čisto informativno

BTW Jel tko gledao onu reportažu o njima na Briljanteenu prošli vikend? Našli neke seljačine na ulici. Jedan kaže da voli RHCP, a najviše By The Way album, jedan da ima sve albume - a najbolja mu pjesma By The Way.
Još mi je najbolji bio onaj što je reko: Ne volim ih. Ne razumijem kako netko takvo nešto može slušati!
meMYSELFandI is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2004., 23:08   #83
oce netko slucajno ici u bec ove godine?
__________________
tu cave ne tristi cupias pugnare puellae,
neve superba loqui, neve tacere diu;
neu, si quid petiit, ingrata fronte negaris,
neu tibi pro vano verba benigna cadant
Obeliks is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2004., 23:27   #84
hmmmm...išlo bi se, ali nema se para
too bad.
meMYSELFandI is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2004., 23:37   #85
By The Way, Scar Tissue, Around The World, Universally Speaking, Parallel Universe, The Zephyr Song, Throw Away Your Television, Havana Affair, Other Side, Purple Stain, Don't Forget Me, Right On Time, Can't Stop, Venice Queen, Give It Away, Californication, Under The Bridge, The Power of Equality.



Da..gledao sam, no nisu rekli ništa meni novo ni zanimljivo, recimo jedan podatak..da bi ušao u bend Frusciante je morao ostalima pokazati svoj penis u erekciji..neki chili test

Ja se nadam da ću ići u Beč.
__________________
I consider a typing mistake an error of creation (G.G.M.)
Ariston is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2004., 23:52   #86
ako zalba na kaznu koju jos nisam ni dobio uspije... i budem imao para, idem u bec
__________________
tu cave ne tristi cupias pugnare puellae,
neve superba loqui, neve tacere diu;
neu, si quid petiit, ingrata fronte negaris,
neu tibi pro vano verba benigna cadant
Obeliks is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2004., 23:56   #87
[BTW Jel tko gledao onu reportažu o njima na Briljanteenu prošli vikend? Našli neke seljačine na ulici. Jedan kaže da voli RHCP, a najviše By The Way album, jedan da ima sve albume - a najbolja mu pjesma By The Way.
Još mi je najbolji bio onaj što je reko: Ne volim ih. Ne razumijem kako netko takvo nešto može slušati! [/B][/QUOTE]

a gledala sam pa što možeš kad su pitali dicu
__________________
At one point you've got it, than you lose it- than it's gone forever
ane is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2004., 00:01   #88
a mislim stvarno, da su pitali moju mlađu sestru (10 god. ima) rekla bi im da joj je njihova najbolja pjesma californication (eventualno under the bridge). Možda bi malo krivo izgovorila, ali sigurno ne bi rekla da joj je najbolja by the way.
Ma oni su tražili negdje na ulici ovakve tipove. pa da se ljudi mogu malo nasmijat kad gledaju. Eventualno prebaciti program dok prođe likov komentar
meMYSELFandI is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2004., 05:24   #89
Quote:
Obeliks kaže:
oce netko slucajno ici u bec ove godine?
Ja sam josh u nedoumici dali da idem na Rock am Ring ili u Bec. Ishla bi negdje gdje je manja guzva makar to znachilo 50000 ljudi naspram 70000, a posto je u becu to dvodnevni festival a metallica je drugi dan brijem da bi moglo bit ekipe ohoho.
Dali zna neko sluchajno kada ce neke od nasih agencija pocet prodavati karte,jerbo za obadva eventa (rock am ring i aerodrome04)su vani karte vech u prodaji skoro dva mjeseca?
 
Odgovori s citatom
Old 13.01.2004., 08:38   #90
Quote:
deep kick kaže:
Dali zna neko sluchajno kada ce neke od nasih agencija pocet prodavati karte,jerbo za obadva eventa (rock am ring i aerodrome04)su vani karte vech u prodaji skoro dva mjeseca?
jooj... sad sam im zaboravio ime... sa tom agencijom sam išao na REM u Padovu prošlo ljeto - ok su i idu svugdje, čak su organizirali put u Berlin na RHCP, tako da će biti sigurno i za Beč. (ako se sjetim imena agencije, napisat ću).
ja idem 100%
solat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2004., 09:09   #91
Quote:
Cripple kaže:
recimo jedan podatak..da bi ušao u bend Frusciante je morao ostalima pokazati svoj penis u erekciji..neki chili test
pa sto mene nisu zvali da ja to procijenim..
__________________
Perfektan dan za banana ribe.
xiola bleu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2004., 09:40   #92
E, a ja cu se sad pohvaliti da je RHCP jedini bend od kojih imam najvise oriđiđi cdja i to čak četiri.

Jaaaako volim RHCP, a najdrazu pjesmu ne bih mogla izabrati, previse se ih je.

A Anthony je
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2004., 10:52   #93
Quote:
Ipanema kaže:
A Anthony je
da? u kojoj varijanti? sa dugom ili kratkom kosom?
solat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2004., 10:58   #94
Quote:
solat kaže:
da? u kojoj varijanti? sa dugom ili kratkom kosom?
Ma u bilo kojoj!
Doduse, kad se je tek osisao i ofarbao u plavo je bilo veliko iznenadjenje i osvjezenje.
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2004., 13:41   #95
Quote:
Ipanema kaže:
Ma u bilo kojoj!
Doduse, kad se je tek osisao i ofarbao u plavo je bilo veliko iznenadjenje i osvjezenje.
definitivno! totalno sexy tip!
__________________
At one point you've got it, than you lose it- than it's gone forever
ane is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2004., 16:03   #96
Quote:
ane kaže:
definitivno! totalno sexy tip!
nemate pojma..

frusciante je car..
__________________
Perfektan dan za banana ribe.
xiola bleu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2004., 16:05   #97
Quote:
xiola bleu kaže:
nemate pojma..

frusciante je car..
Niš se ti ne brini, svatko ima svoje veselje
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2004., 18:24   #98
ime agencije je ART TRAVEL... bilo bi super otići u wiesen!!!
KUMPIRp is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2004., 03:52   #99
Quote:
KUMPIRp kaže:
ime agencije je ART TRAVEL... bilo bi super otići u wiesen!!!
thx, ali eto ja pretrazila internet ta agencija se nigdje ne spominje, cak ni na nekoj stranici gdje su popisane sve turisticke agencije u rvackoj.
svi vi koji namjeravate ichi u bech, jel chete ichi preko agencije ili karta prek neta+auto?

btw: FLEA JE IPAK THE HOTTEST MEMBER RHCP-a
 
Odgovori s citatom
Old 14.01.2004., 08:21   #100
art travel

art travel, berislavićeva ulica, zg
KUMPIRp is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:42.