Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2004., 15:02   #61
Evo baš jučer sam malo s mamom razgovarala i tim kremama za suhe ruke i kaže ona kako je njoj atrix oke al da nakon što namaže ruke ne smije s njima blizu lica jer joj se baci nekakva alergija i oči je počnu peć.

Jel ima netko slične nuspojave?
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2004., 15:12   #62
Trenutno koristim noćnu Dove, al i po danu . Nije masna, i ok je za mazat se svako malo. A mala tuba je zgodna za ponesti u torbi i sl.
Imam i neku jeftinu Balea s kamilicom, koja ne miriši bajno, no efekti su pristojni.

Inače mi je dobra baleina q10. ili namazat ruke s nekom turbo masnom kremom (dječja nivea) preko noći.
U biti, glavno se natrackat. Ionako to stalno ponavaljamo, bilo da se radi o skupim ili jeftinim kremicama .
Hannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2004., 15:26   #63
probala sam jedno 20-tak različitih krema za ruke jer sam na to osjetljiva. i mnoge su dobre ali ona od Hollyplanta s bademovim uljem od 12 kn je jedina kojoj bi spomenik digla

jednom tjedno radim onu foru s debelim slojem kreme, ali stvarno debelim, i navučem tanke pamučne rukavice i tako spavam. super stvar. a i garancija da vas dragi smatra pomalo luckastom ali slatkom
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2004., 15:48   #64
holyplant je
i jeftina k tomu

Super je i od Vichyja, al ta je nekih 50-ak kuna....
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2004., 15:51   #65
Quote:
goldberry kaže:
holyplant je
i jeftina k tomu
a baš mi je drago da to i od tebe čujem jer koliko kužim frik si za kozmetiku kao i ja i odvojit ćeš pare ako nešto to zaslužuje a ova kremica je samo 12 kuna i prepiša sve atrixe, neutrogene i sl.
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2004., 16:11   #66
Quote:
LadyInRed kaže:
probala sam jedno 20-tak različitih krema za ruke jer sam na to osjetljiva. i mnoge su dobre ali ona od Hollyplanta s bademovim uljem od 12 kn je jedina kojoj bi spomenik digla

jednom tjedno radim onu foru s debelim slojem kreme, ali stvarno debelim, i navučem tanke pamučne rukavice i tako spavam. super stvar. a i garancija da vas dragi smatra pomalo luckastom ali slatkom
Kakvo je pakiranje (boja, tuba ili kutija...) ?

Vjerujem, da je ta fora sa rukavicama dobra za ruke, ali meni bi to ponoci smetalo.
sergio is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2004., 08:48   #67
Quote:
sergio kaže:
Kakvo je pakiranje (boja, tuba ili kutija...) ?

Vjerujem, da je ta fora sa rukavicama dobra za ruke, ali meni bi to ponoci smetalo.
obična bijela tubica sa žutim okvirom u kojem je nacrtana ruka i piše "krema za ruke i nokte" a na dnu je nacrtan badem mislim gledam drito u nju na radnom stolu dok pišem pa znam

i meni su rukavice smetale u početku ali sam se navkla. iako nikad ne dočekam jutro s njima, redovito same skliznu tokom noći, ali ipak ima efekta
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2004., 09:11   #68
Quote:
LadyInRed kaže:
obična bijela tubica sa žutim okvirom u kojem je nacrtana ruka i piše "krema za ruke i nokte" a na dnu je nacrtan badem mislim gledam drito u nju na radnom stolu dok pišem pa znam
tnx
sergio is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2004., 10:06   #69
Sve više uviđam koliko je moja majka izvršila presudan utjecaj na mene što se njege tiče.
Ona nikada nije otišla u krevet bez da namaže ruke, da ne govorim tijekom dana, a te manire prepoznajem već dugo na sebi.
Stavljala je i ona maske preko noći, pa one rukavice, usw., ali fenomenalna je bila jedna tinktura koja se napravi od destilirane vode, glicerina, limunovog soka i...(ne znam da li još nekaj dolazi i u kojim omjerima). Uglavnom, ruke su bile bijele i baršunaste od te mješavine, glatke doslovno poput bebine guze.

Krema za ruke je moja konstanta, tijekom dana, poslije pranja ruku, prije izlaska izvan kuće i prije spavanja.
Troši se nemilice.

Žena sa grubim rukama mi ne ostavlja neki posebno ugodan dojam.
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2004., 13:51   #70
Interesira me kakve su to pamucne rukavice i gdje si ih nabavila.Ruke su mi cista koma ,zbog posla ih perem barem 15 puta na dan,a nosim i rukavice pa mi ih onaj talk dodatno isusi.

Maristella mozes pitati mamu za tu tinkturu.Rado bi probala
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2004., 13:53   #71
Mi smo isto koristili glicerin i limun. Samo shto ako imash oshtecenu kozhu prilichno peche i jako je ljigavo, pa ne mozhesh nish radit dok se ne upije.

Al je zakon za ruke i stopala
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2004., 15:45   #72
Quote:
a i garancija da vas dragi smatra pomalo luckastom ali slatkom
o ovo sigurno. Ili da pomisle da imaju davitelja u krevetu Ali metoda je super
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2004., 15:48   #73
Quote:
Noemi kaže:
Interesira me kakve su to pamucne rukavice i gdje si ih nabavila.Ruke su mi cista koma ,zbog posla ih perem barem 15 puta na dan,a nosim i rukavice pa mi ih onaj talk dodatno isusi.

Maristella mozes pitati mamu za tu tinkturu.Rado bi probala
ja sam svoje kupila u apoteci. Par eura. Bas moraju biti 100% pamuk, onaj tanki.

Mislim probala sam ja i s onim obicnim rukavicama, ali bi pobrisale svu kremu Obicno iste rukavice koriste ljudi koji se lijece od nekog koznog problema pa isto preko noci rade intezivnu terapiju.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2004., 15:57   #74
i ja sam te pamučne rukavice kupila u apoteci. mislim da postoje brojevi 7,8 i 9. meni su 8 bile taman. bijele su i od tankog pamuka. ali sloj kreme mora biti oko pol cm debel jer jedino tako ima efekta. isto vrijedi i za stopala. debeli sloj kremice i pamučne čarapice.

te rukavice su možda 20-tak kn, ne više
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2004., 16:04   #75
da, tako i ja, nozno-rucni tretman odrapim odjednom pa sam mirna. Nego jednom sam njega pogladila po licu, usred noci, dobro da ga nije slagiralo ...zbog rukavice
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2004., 22:41   #76
večeras stavljam maskicu na ruke
pink_cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2004., 22:47   #77
Quote:
Tihana kaže:

i stavila ja dobru staru seljačku 48-icu koju stari koristi..... ma genijalno....i lijepo miriši i baš je taman i košta oko 5 kn
i moj stari isto nju

ma nijeee seljacka.... vise radnicka
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2004., 08:47   #78
Hvala cure za savjet.DAnas idem i ja po rukavice pa se ukljucim u klub
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2004., 09:33   #79
Quote:
Bluegirl kaže:
Eto vidis kak ja udesim ljude .

L'occitaneja nema u Zg, najblizi je u Europarku u Mb ili u Grazu u jednoj ulici na S (ak se ide s Jakomini plaza prema Bruehl&Sohne onda malo dalje od te trgovine na lijevo).

Prosli put sam si kupila masku za lice od suhocvetke (e sad, kak se kaze tom cvijetu na hrvatskom nemam blage) to su oni sitni cvijetici zuti, kaj su odma suhi. To tako mirisiiiiii. Moze se ju koristit ko krema, ja je nanosim kao nocnu. Kod njih me fascinira jer sve stvarno mirisi kao u prirodi. Recimo svijecica s medom stvarno mirisi na med. Lavanda stvarno snjofka na lavadnu. Lipa.......Steta jedino kaj im se toaletne vode tak brzo zluftaju, imala sam jednu od lipe, to je stvarno bilo LIIIPEEEEE CVAAAATUUUUU .
L'occitane
Hvala za link, sad sam saznala da ima njihova trgovina u shoping centru gdje redovno odlazim, ali ocito nisam nikad obracala paznju.Obozavam shea butter, redovni sam kupac shea b. u body shopu u Nici.
__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2004., 10:28   #80
Zgodna fora ovo s rukavicama. Doduse, ja sam se na redovnu upotrebu kreme za ruke tek nedavno navukla jer nemam bas nesto grubu kozu na rukama. Namazem poslije pranja ruku i prije spavanja, trenutno Garnier Extra Dry ili tak nekak, a sad me ceka A. Vandini ona teglica kreme za lice vanilla i badem koja kosta 20 kn, ja sam to kupila sebi za ruke. Svidjalo mi se pakiranje, a krema mi je premasna za lice
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:45.