Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2006., 23:37   #21
Wink

Quote:
nisha_665 kaže:
u viškoj,tamo kraj popaja di su ležeći
nishooo
baće su zakon.
 
Odgovori s citatom
Old 19.11.2006., 23:39   #22
Quote:
DIO$ kaže:
Ma jebo bačvice,svi hvale tu plazu,a kurcu ne valja...jedino bircevi valjaju na njoj...
onnda ti ostani u zg-u i kupaj se na jarunu....enjoy!
 
Odgovori s citatom
Old 21.11.2006., 01:55   #23
molin lipo da se ovi neboder u pojišanskoj briše iz bačvica. malo-pomalo pa će ispat da su bače do koteksa.
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2006., 10:50   #24
Quote:
DIO$ kaže:
Ma jebo bačvice,svi hvale tu plazu,a kurcu ne valja...jedino bircevi valjaju na njoj...
ma ne valja ni to
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 10:45   #25
Quote:
znatiželja kaže:
molin lipo da se ovi neboder u pojišanskoj briše iz bačvica. malo-pomalo pa će ispat da su bače do koteksa.

oh...
pa nemoj se osjećati ugroženom, to je pojišan, a ne bače, ja sam samo malo zalutala
__________________
Until this moment, I never understood how hard it was to lose something you never had.
Mary Bellows is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2006., 15:21   #26
Quote:
Mary Bellows kaže:
oh...
pa nemoj se osjećati ugroženom, to je pojišan, a ne bače, ja sam samo malo zalutala
dobro, uvažava se.
nego, bija je jedan prozor u tome neboderu (to je onaj kod pumpe, jel' da) negdi cca na sedmon katu koji je uvik do kasno u noć svitlija. masu bi se razoćarala da je neko dite koje nije moglo zaspat bez svitla.
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2007., 11:10   #27
Wink

Ovo ljeto prvi put sam bio u Splitu i jako mi se svidjelo.Mada sam bio kratko uspio sam obici veci io toga,od same jezgre ,Dioklecijanove palace,Peristila,Marjana,Poljuda,Žnjana,a kad sam vec sve to prosao cudno bi bilo da nisam bio na bačvicama.Posjetio sam Bače prvi put u zivotu i mogu var reci da mi se veoma svida mislim cool je.Pjescana uvala za picigin,barovi,disco clubovi sve na jednom mjest predobro.Iduce ljeto dolazim obavezno i veoma se radujem.
__________________
CASUAL BASTARD
casual bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2007., 16:45   #28
I mi smo na Bačama. i lipo nan je. Di to ima da živiš u urbanom kvartu, u centru grada, a da ti je plaža sa super kavom i urednom poslugom 50 m od kuće?
Ko to more platit?
flekica35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 12:58   #29
Quote:
Piggy kaže: Pogledaj post
Nisam cajkarošica. Jedino idem u ohare ili pina. Ovo ostalo ne mogu podnijeti, ko da su iz brda!
Fiffy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2009., 13:03   #30
Onda oće li taj šljunak ili ne
__________________
Meni već dugo smeta to što vrijeme prolazi. I mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gdje. Jesen je, znači...Ponovo...
merder is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2009., 13:07   #31
Quote:
merder kaže: Pogledaj post
Onda oće li taj šljunak ili ne

ma koji šljunak jes popizdila....i ono malo šta su uvalili u more izvadili....budale
lana74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2009., 13:08   #32
Quote:
flekica35 kaže: Pogledaj post
I mi smo na Bačama. i lipo nan je. Di to ima da živiš u urbanom kvartu, u centru grada, a da ti je plaža sa super kavom i urednom poslugom 50 m od kuće?
Ko to more platit?
a nije to baš tako....i ja živin na baće 20 metri od pjeska....pa jebeš ti to kad se liti nemoš okupat isprid kuće od bosanaca
lana74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2009., 22:41   #33
^^^^ jesi zbog ovog dobila ?
DelmatST is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2009., 23:28   #34
a jebemu,....Lana je samo rekla sta je mislila,......puno,puno ih je Lana,....
angelina39 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2009., 04:24   #35
Bacvice je elitni kvart...bia i osta...bez obzira na kafice..i ostale sadrzaje...zivim na bacama i nebi se minjala..ni za jedan drugi kvart......iako san sad nadolaze neke seljacine..da se tako izrazim..koji bi htjeli postat fini..al sta mozemo imaju puno novaca pa mogu dobit i svoje mjesto na bacama...
boksačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2009., 00:27   #36
bačvice liti pare ukrajinsko radničko ljetovalište- puno svita svi kriče još se cilo more zamuti od pijeska
ni navečer nije puno bolje

ali izuzev plaže kvart je super....ima zelenila, mirno je a blizu je centra
šteta šta ne živim tamo
moscow is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2009., 14:18   #37
Quote:
June Miller kaže: Pogledaj post
E da nema Tropica i sličnih oaza seljačluka
potpisujem!!!

ima na bacama svakakvog svita i svega a ima i dobrog svita ma ka i svugdi
__________________
''Čovik je od svega gospodar, samo je od mora rob, more ga isa u zvizde, more ga kala u grob.
''Postoje tri vrste ljudi: oni koji su živi, oni koji su mrtvi i oni koji plove.''
PONISTRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2009., 14:37   #38
Quote:
boksačica kaže: Pogledaj post
Bacvice je elitni kvart...bia i osta...bez obzira na kafice..i ostale sadrzaje...zivim na bacama i nebi se minjala..ni za jedan drugi kvart......iako san sad nadolaze neke seljacine..da se tako izrazim..koji bi htjeli postat fini..al sta mozemo imaju puno novaca pa mogu dobit i svoje mjesto na bacama...
A vi 'starosjedioci' ste svi od reda fina aristokracija elitnoga kraja koja je ugrožena nadolazećim seljačinama dubokoga džepa? Ovo je gore nego zavijanje dubrovačke vlastele u Držićevim djelima
Hildegard is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2009., 10:39   #39
jebate, počeli sa koncertima na Baćama

Jučer momak izlazi iz mora rasjećenog stopala.

Tko može počistiti to što na koncertima ekipa pobaca, od igala do razbijenog stakla u moru.

A ujitra kad grn na posa vidin penziće i mame sa malon dicom kako gredu ugrabit zeru mora dok nije počela gužva. I ondak ih dočekaju igle, razbijeno staklo ...........
Saharun is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2009., 14:21   #40
ja san se kupala u subotu na baće oko jedne ure (znači dva dana iza koncerta). učinilo mi se da je plaža dobro očišćena, a more je bilo ludilo čisto jer je za veliko čudo bilo samo 50-tak ljudi (?!). ne znam za to staklo u moru, nisam ništa vidila, al sam čula da je na koncert bilo zabranjeno unositi alkohol i sl.
lana74 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:40.