Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2003., 14:36   #41
njemu je bilo normalno da ti nisi uzivala ?

bilo mu je normalaln tvoj izraz lica kad ga je izvadio van ?

bilo mu je oke i ormalno da ti nisi svrsila ?

on bi to ponovio ?

i ti bi i dalje trazila za njega opravdanja ?

Ne, nista od toga sto si navela nije normalno, nista, on je inace savrsen ljubavnik, bitnije mu je da zadovolji mene (sto uvijek cini) i zbilja mi imamo savrsen seksualni zivot, iako mozda ne onoliko cesto koliko oboje zelimo (ne zivimo u istom gradu)
Pazljiv je, njezan i zbilja se trudi da zapamti ono sto volim.
Mi smo vremenom postali dobri prijatelji i ljubavnici i ovo sto se desilo zbilja nije normalno.
Ja sam se predomislila tijekom vodjenja ljubavi (predigra je sastavni dio toga) i ne zbog toga da bi ga "izmaltretirala" nego da bi izbjegla neugodnost u kojoj bi se oboje nasli da je neko od njegovih upao u kucu,
Mogli smo se makniti u spavacu sobu, ja ne bjezim od toga da sam ga zeljela jako, ali ne na takav nacin!

Sada smo u fazi mirovanja, kontaktiramo ali ja rezervirano a on oprezno, ne znam, ne bih voljela da ovo unisti vezu koju smo gradili ovako dugo, s druge strane ne boh voljela da predjem preko ovoga kao preko grube rijeci izrecene u svadji.
Nafilana jesam kojekakvim glupostima pa bas zbog toga i trebam misljenje onih koje znaju o cemu govorim, onih koje shvacaju ozbiljno situaciju u kojoj sam se nasla.
sky is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2003., 14:38   #42
velmax - ali da si ti tad, u zadnji cas , rekla da stane i da nije stao bi li ti i dalje ostala polaskana ?

just a question
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2003., 14:40   #43
sky - odluci sama.

Na kraju krajeva ti najbolje znas sto je bilo i kako se osjecas.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2003., 14:40   #44
Quote:
sky kaže:
E sad, mozete reci da sam luda ili ne, no ovo je ipak nasilni seks, nisam se borila - jer nisam imala sansu, nemam modrice po tijelu jer on nije imao namjeru da me ozlijedi nego da me je** sto je i napravio. Nakon svega pitam se da li je moguce da muskarci ponekad razmisljaju iskljucivo kur***?
Isuse?!

Pa mogla si se lijepo maknut od njega a ne ležat ko klada i pustit da te jebe!
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2003., 14:45   #45
Quote:
Crow Jane kaže:
Isuse?!

Pa mogla si se lijepo maknut od njega a ne ležat ko klada i pustit da te jebe!
Zbilja si mi dosjetljiva, kako li se ja samo nisam sjetila da se lijepo maknem od njega???
sky is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2003., 14:52   #46
sky, vjerujem da se vrijednost vase veze najvise vidi u onome sto se desilo nakon svega. Gledajuc s muske strane, on nikad nece moci osjetiti koliko te je povrijedio, i zbog toga ti nikad neces moci povjerovati njegovim isprikama. Ali svejedno, jos uvijek komunicirate, sto je najvaznije. Pa kud puklo da puklo, vrijeme ce pokazati. U svakom slucaju, mislim da te nije namjeravao silovati.
Cijela ova prica, veza je savrsena, on je savrsen ljubavnik i decko, sve vam je super, i onda se odjednom desi ovako nesto, ne bih htio da ispadne da omalovazam, ma u stvari omalovazam, problemi su IMHO puno dublji od samog cina silovanja. Fali par karika u tvojoj prici.
Do takvih problema ne dolazi u idilicnoj vezi.
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2003., 14:54   #47
Quote:
sky kaže:
Zbilja si mi dosjetljiva, kako li se ja samo nisam sjetila da se lijepo maknem od njega???
Pa kaj te sprečavalo?

Quote:
nisam se borila - jer nisam imala sansu, nemam modrice po tijelu jer on nije imao namjeru da me ozlijedi nego da me je**
Zakaj nisi imala šansu? Ne kužim?
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2003., 14:56   #48
Quote:
sky kaže:
Ne mislim na manijake koji siluju nepoznate zene po mracnim ulicicama mislim na muskarce s kojima zivimo, nisu li svi oni potencijalni silovatelji?
nisu.

iz ovog sto si naknadno napisala daju se razluciti neke stvari koje bacaju malo pozitivnije svjetlo.

moje je misljenje da bi se trebala prestati zamarati i preispitivati samu sebe i pokusati iskoristiti to sto ste u vezi dugo, sto se volite, razumijete itd.
jest, tip je pogrijesio, jer mu se zamaglilo pred ocima i nije htio vidjeti da ti je neugodno i da lezis kao klada. da bas ne kazem da te stvarno silovao. nisi ti nista kriva, jer ne znaci upravo to-ne.

ali barem mozes sad mirno sjesti s njim i popricati o tome. rascistiti stvar, pokazati mu koliko te povrijedio, reci mu sve sto te muci i sve sto si ovdje ispricala.
i onda bih pokusala preboljeti to i krenuti ispocetka. jer iz svega napisanog cini mi se da upravo to zelis. a kad vec imate tako bajnu zajednicku proslost, mozda vam i uspije.

glavno da se ti saberes. a za njega je lako.
 
Odgovori s citatom
Old 02.07.2003., 15:00   #49
Quote:
lebowski kaže:
sky, vjerujem da se vrijednost vase veze najvise vidi u onome sto se desilo nakon svega. Gledajuc s muske strane, on nikad nece moci osjetiti koliko te je povrijedio, i zbog toga ti nikad neces moci povjerovati njegovim isprikama. Ali svejedno, jos uvijek komunicirate, sto je najvaznije. Pa kud puklo da puklo, vrijeme ce pokazati. U svakom slucaju, mislim da te nije namjeravao silovati.
Cijela ova prica, veza je savrsena, on je savrsen ljubavnik i decko, sve vam je super, i onda se odjednom desi ovako nesto, ne bih htio da ispadne da omalovazam, ma u stvari omalovazam, problemi su IMHO puno dublji od samog cina silovanja. Fali par karika u tvojoj prici.
Do takvih problema ne dolazi u idilicnoj vezi.
i meni je ovo palo na pamet, da tu jos nest fali...

ti si se u sred sexa sjetila da su vrata otkljucana , hm, mislim ak zbilja zelim sex i TO je zbilja jedina prepreka mom uzitku, naravno da cu otrcat 10 sek zakljucat vrata
(plus ako njemu nije smetalo, mozda je znao da je sansa da oni banu ravna nuli)
medjutim cini mi se da je tebi to samo bio prividni izgovor za ko zna sta... i sad ste jos "pod zatisjem", no sex no nothing... sori ak je sve ostalo tak idealno, onda je ovo definitivno prenapuhano
dakle cini mi se da su ipak korijeni dublji
razmisli, nemoras nama reci, reci sebi
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2003., 15:36   #50
Quote:
lebowski kaže:
Cijela ova prica, veza je savrsena, on je savrsen ljubavnik i decko, sve vam je super, i onda se odjednom desi ovako nesto, ne bih htio da ispadne da omalovazam, ma u stvari omalovazam, problemi su IMHO puno dublji od samog cina silovanja. Fali par karika u tvojoj prici.
Do takvih problema ne dolazi u idilicnoj vezi.
U pravu si, veza nije savrsena, premalo se vidjamo da bilo savrseno. Zeljeli bi biti zajedno a to zbog nekih drugih stvari ne mozemo, ipak mislim da to sto se desilo nije izazvano nikakvim dubljim problemima. Ili mozda jeste a ja ih jos ne znam.
Znam da se kaje i da zna da me povrijedio, ali znam da on od toga nikad nece praviti ovakvu melodramu kakvu ja pravim.
Ja sam malo zatecena cijelom situacijom, i razgovor s njim mi ne pomaze mnogo, naime ako je i on svjestan da je to sto je uradio nesto grubo (a svjestan je), tada se pitam kako mu mogu oprostiti takvo sto?
Da li cu mu sutra oprostiti samar ili batine ako se on nakon toga pokaje?
Septembar;
Ne, ja u stvari i nisam znala za jebena vrata dok ih on nije spomenuo, i tada - gotovo, ja sam se u sekundi ohladila i jedino su mi ta vrata bila na pameti. I u tome i jeste stvar, ja sam od njega samo trazila da ih ode zakljucati ali ne, on nije imao vremena za to. A ja vise nisam bila raspolozena ni za sto i tu je sve pocelo.
Crow Jane
Zanemarivsi to sto smo vec bili polugoli, lezali na krevetu i sto je on bio gore, dodala bih samo jos to da ima dvadesetak kila vise od mene i da nije istina da (kao sto je jedne prilike na talijanskom sudu odluceno) muskarac ne moze jednom rukom skinut traperice sa cure dok joj drugom drzi ruke! Hocu ti reci da naravno da sam pokusala ali nisam imala sanse (fizicke snage) da ga odgurnem sa sebe. Jasnije?
sky is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2003., 15:40   #51
Quote:
sky kaže:
Da li cu mu sutra oprostiti samar ili batine ako se on nakon toga pokaje?
O tom sam bas i razmisljao. On je izgubio kontrolu. Koliko cesto gubi kontrolu? Ovo je bilo gubljenje kontrole uslijed strasti, sto ukoliko izgubi kontrolu kad je bijesan?
Da li je ovo bio izoliran slucaj? Ne mislim na izoliran slucaj silovanja, nego gubitka kontrole?
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2003., 15:44   #52
Quote:
Winona1 kaže:
velmax - ali da si ti tad, u zadnji cas , rekla da stane i da nije stao bi li ti i dalje ostala polaskana ?

just a question
Ja sam navela jedan primjer koji je na prvi pogled dosta sličan, a sasvim različito doživljen.

Iz toga se ne može ništa zaključiti osim da nitko od nas ne može sa strane odlučiti je li riječ o silovanju ili ne.

Silovanje izaziva osjećaj poniženja i gubitka dostojanstva, a taj osjećaj (često ga je moguće kod nekoga probuditi i puno običnijim stvarima nego što je sex na silu) ovisi o nizu okilnosti.

Ne mogu reći kako bih se osjećala da je bilo nešto što nije, ali znam da kad dušom i tijelom osjećam "da", ne govorim "ne".
(Govor tijela je u sexu bitan, zar ne?)
Moje predomišljanje se jako dobro može primijetiti i nisam imala tu nesreću da me taj netko nije uspio dešifrirati.

Da mi muž napravi nešto ponižavajuće, nešto čime pokazuje da se ne obazire na mene, bila bih vrlo povrijeđena. Ne znam kako bi to završilo.

(Recimo, da mi silom natrpa omiljeni kolač u usta iako ja na svaki način pokazujem da ne mogu jesti - to bi meni isto bilo kao da me silovao. Ponižavajuće i nedopustivo.)

Mislim da silovanje u vezi odaje dublji poremećaj komunikacije, jer si inače ne mogu ni zamisliti da je moguće.
VelmaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2003., 15:45   #53
Inace nije takav da izgubi glavu i da reaguje impulsivno, i bas zbog toga ja u tom "gubitku kontrole uslijed strasti" i nasam pokusala pronaci razlog njegovo cinu.
sky is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2003., 15:50   #54
Quote:
Zanemarivsi to sto smo vec bili polugoli, lezali na krevetu i sto je on bio gore, dodala bih samo jos to da ima dvadesetak kila vise od mene i da nije istina da (kao sto je jedne prilike na talijanskom sudu odluceno) muskarac ne moze jednom rukom skinut traperice sa cure dok joj drugom drzi ruke! Hocu ti reci da naravno da sam pokusala ali nisam imala sanse (fizicke snage) da ga odgurnem sa sebe. Jasnije?
Draga sky, ako je on tebi držao ruke, ako si ga ti pokušala odgurnuti a on niti nakon toga nije prestao, onda nažalost uopće nema dvojbe da je to što se dogodilo bilo silovanje.
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2003., 15:58   #55
Quote:
Inace nije takav da izgubi glavu i da reaguje impulsivno, i bas zbog toga ja u tom "gubitku kontrole uslijed strasti" i nasam pokusala pronaci razlog njegovo cinu.
Macak, ne znam kako ce ti ovo zvucati, ne mislim nista lose, ali mozda si ti jos uvijek seksi zena koje moze popaliti svog muskarca.
Gle, ja sam jednom prerano svrsio i djevojka mi je zavalila samarcinu. Bijesna ko ris.
To sto ti se desilo, po svemu sudeci je izoliran slucaj.
I mogu samo reci u njegovu obranu, da je u tom trenutku pomislio : Jebes vrata.
Silovanje je ponizavanje sa namjerom, IMHO.
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2003., 16:00   #56
oona

..mene je dosadasnje iskustvo bilo moje bilo meni bliskih zena naucilo da u takvoj situaciji raspoznajem samo dva tipa muskaraca: ili je "moj" ili nije......trecega nema, a to "moj" znaci da me dobro poznaje, da me akceptira, da ZNA = prepozna kada jesam ili nisam raspolozena za seks, cak i u izvanrednim situacijama (a bilo ih je napretek!), da mu moj govor tijela uvijek daje tocan odgovor, a pri tome mogu cak i sutjeti, ili se neckati, da me poslusa ako ga nesto BITNO zamolim da ucini tijekom ne samo predigre, vec mozda i samog vodjenja ljubavi, jer je njegov cilj u svemu tome i MOJE zadovoljstvo, ako mi se pruze (zadovolje!) neki (bitni) preduvjeti (zatvorena vrata kao u tvojoj prici), kroz sam cin predavanja i davanja dolazimo do NASEGA ZAJEDNICKOG CILJA I DALJE OSTAJEMO NASI, on "moj", a ja "njegova"........ako toga nema, ni udaljenost, ni dugogodisnja veza ili brak, ni hrpa zajednicke djece, ne bi me mogli natjerati da pomislim da je on "moj".......a zapravo on ne misli na mene, tj. NE ZNA sto mi je potrebno za zajednicke opustajuce trenutke.....brr, jezim se od toga.........i takve kreature nisu nikada nosile epitet "mojih".........o tome odlucuje svaka zena sama, ili ako ona misli da to ne zna, govor njezina tijela nepogresivo daj ispravan odgovor.....
oona is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2003., 16:09   #57
Quote:
lebowski kaže:
Silovanje je ponizavanje sa namjerom, IMHO.
Ma ne mora biti s namjerom, ali ako je tako doživljeno ostavlja duboke ožiljke.

Sad je veliko pitanje što je on zapravo mislio, osjećao, kakav je inače i koliko je sposoban ne upasti do kraja u vrtlog vlastitih osjećaja.

Mislim da je ovo dobilo obrise koji su puno ozbiljniji nego što mi se na prvi pogled učinilo.

Stvar je u tome da mi ovako sa strane teško možemo znati što je u pitanju. Svatko polazi od sebe i uživljava se u priču na svoj način... ali jedna od mogućnosti je da je on zaista malo nekontroliran.

Jer, lebowski, zar ti ne osjećaš iznanadno hlađenje svoje partnerice kao smetnju? Zar ne osjećaš curu koju ševiš i sve njezine reakcije? Ne pali te njena želja i obratno, hladi njeno hlađenje? Ti i dalje tjeraš svojim ritmom, bez obzira?

Usput koristim priliku da saznam malo više o tvom sexualnom ponašanju, he he.
VelmaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2003., 16:10   #58
ja mislim da sky definitvno zna kojim imenom bi ovo trebala nazvati - ali trazi opravdanja od nas.

Opravdanja za njega.

Zene ne dizu lako ruke od dugogodisnjih veza .

Quote:
(Govor tijela je u sexu bitan, zar ne?)
tocno !

Bas zato mi nije jasno da njenog partnera nije odbilo njeno mlitavo drzanje, mene bi moj vec pitao - kaj je, jesi za ili nisi ?
Definitvno mu ne bi promaklo.

No sto ljudi, sto cudi.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2003., 16:10   #59
Quote:
sky kaže:
Crow Jane
Zanemarivsi to sto smo vec bili polugoli, lezali na krevetu i sto je on bio gore, dodala bih samo jos to da ima dvadesetak kila vise od mene i da nije istina da (kao sto je jedne prilike na talijanskom sudu odluceno) muskarac ne moze jednom rukom skinut traperice sa cure dok joj drugom drzi ruke! Hocu ti reci da naravno da sam pokusala ali nisam imala sanse (fizicke snage) da ga odgurnem sa sebe. Jasnije?
E, pa tak si mogla odmah napisati...to definitivno baca novo svjetlo na slučaj. U tom slučaju, ja to smatram silovanjem. Nije ti valjda tijekom cijelog tog "akta" držao ruke?

Ali, tako to počinje, draga moja. Dobro je tam leb reko - ne može se kontrolirat - sad sexualno, drugi put neće moć kontrolirat bijes...pa kad dobiješ prvi šamar mislit ćeš da si ga zaslužila... To za mene nije LJUBAV! Nego čisto sranje.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2003., 16:15   #60
kaj je to IMHO ?

Quote:
i davanja dolazimo do NASEGA ZAJEDNICKOG CILJA I DALJE OSTAJEMO NASI, on "moj", a ja "njegova"........ako toga nema, ni udaljenost, ni dugogodisnja veza ili brak, ni hrpa zajednicke djece, ne bi me mogli natjerati da pomislim da je on "moj"...


oona cijeli post je krasan.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:53.