Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.03.2007., 00:05   #61
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
to je bio vise "komentar" nego odgovor mozda mi je falio smajlic
sori
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 00:07   #62
Quote:
emergence kaže: Pogledaj post
ma ne čitamo. vecina ljudi kaze garnie i r ostane u zraku. bar ja tak kazem.

uostalom nes ti problema jel r il nije
procitaj moj prvi post. radi se o tome da u reklami non-stop krivo citaju. nije to bas neka komplicirana rijec poput anais anais i sl. ili da je tesko izgovorit. nije. vrlo je jednostavno GARNIE. zato mi nije jasno. inace, nek cita ko kako hoce
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 00:43   #63
garnier svoje proizvode testira na zivotinjama... a zamislite da je to vas pas, macka, pitica, zec....
GothicRomance is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 03:59   #64
Quote:
Lola kaže: Pogledaj post
procitaj moj prvi post. radi se o tome da u reklami non-stop krivo citaju. nije to bas neka komplicirana rijec poput anais anais i sl. ili da je tesko izgovorit. nije. vrlo je jednostavno GARNIE. zato mi nije jasno. inace, nek cita ko kako hoce
Ja sam prije izgovarala bez r, pa sam se osjecala jako glupo. Ma briga me, ionako cesto ne izgovaram tu rijec...
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 03:59   #65
Quote:
GothicRomance kaže: Pogledaj post
garnier svoje proizvode testira na zivotinjama... a zamislite da je to vas pas, macka, pitica, zec....
Moju lovu nece dobiti.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 09:29   #66
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
koliko je ta u kantici gusca od mlijeka? jel se lako razmazuje ili je vise ko maslac za tijelo?

Malo je gušća od mlijeka, lagano se razmazuje i brzo upija
Koža je poslije baš fina, baršunasta. Nakon par sekundi možeš obući robicu, ne ostavlja masne tragove, skroz se fino upije
studošica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 09:35   #67
crvena kremica je i meni super! niije teška, a koža mi je fino mekana
Kitty Kat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 10:26   #68
ovdje se govori samo u umanjenicama: robica, kremica, jos malo pa ce i temica. oh, bože
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 10:31   #69
Quote:
Lola kaže: Pogledaj post
ovdje se govori samo u umanjenicama: robica, kremica, jos malo pa ce i temica. oh, bože
dobra si
__________________
Filip stigao točno na termin!!
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 11:21   #70
Quote:
Lola kaže: Pogledaj post
ovdje se govori samo u umanjenicama: robica, kremica, jos malo pa ce i temica. oh, bože
to je utjecaj žuži jelinek , sve smo mi fine, prave ženskice
Kitty Kat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 12:36   #71
imam alergijicu na kozici, moze li mi netko preporuciti neku kremicu za to?
mozda je alergijica na vunicu sa vestice
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 12:45   #72
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Moju lovu nece dobiti.
bome ni moju neće. a taman sam se spremala u dm. ne mogu ja protiv malih slatkih zekana.
Aubrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 18:13   #73
Quote:
joanie1 kaže: Pogledaj post
ja sam kupila zuti kao za ucvrscivanje koze i fakat je dobar, a i crvenu kremicu za ruke,svida mi se jer se brzo upije.
Joj a meni žuti očaj, stoji mi već par mjeseci a pokušala sam ga i mami podvalit pa i ona kaže da joj ne valja. Kad se s njim namažem imam osjećaj kao da sam se namazala vodom, valjda mi je koža presuha za žuti. Roza krema za ruke mi je super i onaj njihov odstranjivač šminke s očiju.
SPOT is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2007., 02:12   #74
Ja sam od tog žutog za učvrščivanje prošlog ljeta dobila užasnu alergiju,sve neke crvene fleke,koje su nestale čim sam shvatila da je od toga i prestala ga koristiti...
Pacificgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 15:30   #75
Garnier Nutritionist

Dal je netko probao ovu novu kremu od Garniera? Po opisu, protiv prvih bora i tak to cini mi se prikladna za mene, al opet, dosta puta sam se zeznula sa kremama. Pa ak je netko probao nek podijeli iskustvo, iako znam da je sve to individualno... Na testeru ne pise dal krema ima UV pa evo sastav: AQUA, CYCLOPENTASILOXANE, GLYCERIN, ALCOHOL DENAT.. NYLON-66, CYCLOHEXASILOXANE, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE, ACTINIDIA CHINENSIS/KIWI FRUIT WATER, CITRUS GRANDIS/GRAPEFRUIT FRUIT WATER, ROSA CANINA/ROSA CANINA FRUIT OIL, MAGNESIUM PCA, ZINC PCA, MANGANESE PCA, SODIUM PCA, GLYCINE SOJA/SOYBEAN OIL TOCOPHEROL, SALICYLIC ACID, DIMETHICONE, CETYL ALCOHOL, PEG-100 STEARATE,GLYCERYL STEARATE, SODIUM HYDROXIDE, DISODIUM EDTA, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, PHENOXYETHANOL, METHYLPARABEN, ETHYLPARABEN, BUTYLPARABEN,ISOBUTYLPARABEN, PROPYLPARABEN, PARFUM/FRAGRANCE, LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, GERANIOL, CITRAL (F.I.L. B11100/1)
Eto, nadam se da sam dobro prepisala...Thanx
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 20:32   #76
napisi u sastav proizvoda i pat ce ti sigurno analizirati sastojke. kolko vidim, nema ni UVB ni UVA.
__________________
FIONA
...mais l'important, c'est pas la chute... c'est l'atterrissage...
Cigarette Smoker Fiona is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 20:34   #77
Meni ne valja ništa od Garniera, sve mi je nekak premasno pa sam već odustala od isprovbavanja novih stvari.
littlefoot78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 23:55   #78
a to ipak postoji?
prije skoro dvije godine sam vidjela reklamu, ali nigdje nisam mogla naci kremu.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 02:03   #79
ja sam bas jucer vidjela reklamu i kontala da je za neki novi zacin il nesto...
buca_ljuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 12:47   #80
Quote:
kem kaže: Pogledaj post
a to ipak postoji?
prije skoro dvije godine sam vidjela reklamu, ali nigdje nisam mogla naci kremu.
Vidjela sam je u dm prvi put prije negdje 3 tjedna, a sad je i u Cosmu izasao tester. Al ak nema UV zastitu onda je pusiona!
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:06.