Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2008., 22:42   #41
Quote:
PilotInstruktor kaže: Pogledaj post
saznao isto

jebemu, ranije nemrem a kasnije, eh ko ce gubiti vrijeme

ici cu rano, najkasnije u 10 pa se mozda i ne zajebem pred rokom...
a iz kojeg smjera ideš?

zna biti zajebano pred rokom, ali valjda će 2009. napraviti i drugu cijev pa će biti lakše. ako u međuvremenu cijena benzina ne naraste na 15 kn

jel znaš kakve još dobre plaže osim ručice? moram društvo impresionirati poznavanjem otoka, ljetujem tamo cijeli život a na pola otoka nisam ni bio. i ono kolansko blato, gdje je to?
piacere_dfn is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2008., 22:49   #42
Quote:
piacere_dfn kaže: Pogledaj post
a iz kojeg smjera ideš?

zna biti zajebano pred rokom, ali valjda će 2009. napraviti i drugu cijev pa će biti lakše. ako u međuvremenu cijena benzina ne naraste na 15 kn

jel znaš kakve još dobre plaže osim ručice? moram društvo impresionirati poznavanjem otoka, ljetujem tamo cijeli život a na pola otoka nisam ni bio. i ono kolansko blato, gdje je to?
Znas za Prnjicu?

iskreno, uglavnom sam isao (tj idem ) na divlje plaze camcem, do kojih se nemoze doci autom, tako da ti nisam kompetentan odgovoriti na pitanje...jedina koju za preporuku imam je ova gore navedena, predivna plaza (barem bila )...
Do nje dodzes kada ides prema zrcu onom cestom iz novalje , i samo produzis dalje pokraj onog ulaza, i nakon nekog kraceg vremena s lijeve strane vidis hand-made natpis s imenom plaze...bakica i didek naplacuju parking, al nesto sitno i to neograniceno , na cijeli dan...
PilotInstruktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2008., 23:08   #43
Quote:
PilotInstruktor kaže: Pogledaj post
Znas za Prnjicu?

iskreno, uglavnom sam isao (tj idem ) na divlje plaze camcem, do kojih se nemoze doci autom, tako da ti nisam kompetentan odgovoriti na pitanje...jedina koju za preporuku imam je ova gore navedena, predivna plaza (barem bila )...
Do nje dodzes kada ides prema zrcu onom cestom iz novalje , i samo produzis dalje pokraj onog ulaza, i nakon nekog kraceg vremena s lijeve strane vidis hand-made natpis s imenom plaze...bakica i didek naplacuju parking, al nesto sitno i to neograniceno , na cijeli dan...
da, sve sam te plaže obišao tak da

ti bar imaš čamac dok s kadom od moga djeda (ima tomosa od čak 4 ks ) se ne može dalje od st. novalje

htio bi tamo malo prema lunu, možda se neš nađe. al kažeš da si u metajni, tamo u tom zaljevu ima stvarno super plažica, bio sam jednom prilikom (poznanik iz kustića ima gliser)i fenomenalno je. i ta manja mjesta su mi super, samo što bi bilo najbolje uzet nekog wranglera ili slično pa to sve obići.

a nešto da se može doći s autom? slikao sam se kraj table Dražica i uočio sam par uvalica dolje, samo što nemam pojma kako doći do tamo.
piacere_dfn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2008., 20:47   #44
Evo došao danas iz Novalje...ako koga kaj zanima neka sobodno pita...sve znam
Goran2@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 13:41   #45
Prvi put idem u Novalji mozete li mi reci cijene smjestaja kako se krecu i cijene pica na Zrcu ?
akcija1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 16:05   #46
Quote:
piacere_dfn kaže: Pogledaj post
da, sve sam te plaže obišao tak da

ti bar imaš čamac dok s kadom od moga djeda (ima tomosa od čak 4 ks ) se ne može dalje od st. novalje

htio bi tamo malo prema lunu, možda se neš nađe. al kažeš da si u metajni, tamo u tom zaljevu ima stvarno super plažica, bio sam jednom prilikom (poznanik iz kustića ima gliser)i fenomenalno je. i ta manja mjesta su mi super, samo što bi bilo najbolje uzet nekog wranglera ili slično pa to sve obići.

a nešto da se može doći s autom? slikao sam se kraj table Dražica i uočio sam par uvalica dolje, samo što nemam pojma kako doći do tamo.
u uvalicama ispod drazice sam bio, camcem doduse.

da, moze se naci super plazica, samo se do njih uglavnom dolazi iskljucivo brodom.

idem sutra ili preksutra
PilotInstruktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 20:23   #47
Quote:
akcija1 kaže: Pogledaj post
Prvi put idem u Novalji mozete li mi reci cijene smjestaja kako se krecu i cijene pica na Zrcu ?
Cijene smještaja su ti od 50 Eura do 80....za apartmane...a za sobe ti je 100kn po osobi...

Kak se tiče cijena na Zrću, ako se želiš napiti produžiš malo niže prema benzinskoj i kupiš cugu, ili jednostavno kupiš cugu u Konzumu i dofuraš ju sa sobom...

U Kalypsu ti je Bavaria 15kn dok ti je u Euforiji 20kn....Becks 0,33 ti je u Aquariusu 20 kn presudi sam...
Goran2@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2008., 17:23   #48
ima li na zrču kladionice? baš na plaži?
__________________
...obožavam sitnice koje mame osmijeh na lice...
...sve je super...
:lol:
more & dupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2008., 17:32   #49
gle pak ovoga ovisnika o klađenju

Na more se ide na odmor...stoga svaka prisutnost kladionice ugrožava odmor ..zato na Zrću nema kladionice...samo 4 diska i jedan fast food
Goran2@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2008., 16:37   #50
dostava pizze u novalji?

btw: ovaj je ova
__________________
...obožavam sitnice koje mame osmijeh na lice...
...sve je super...
:lol:
more & dupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2008., 21:35   #51
a cijene da boli glava,od trajekta pa nadalje,biće sve manje turista kod nas,al možda je to i dobro biće manja zagađenost
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 01:06   #52
Radio sam u Novalji 3 sezone! Ja ne znam sta je s tim ljudima tamo! Da je uvalit govno i naplatit 100 eura za noc,al bilo bi najbolje da im turisti samo posalju pare,al da ne dodu! Svi gosti su im ''Divljac'' i sl.
Harpun/ne idi tamo radit!
Destructor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2009., 13:10   #53
ja sam radila za zensku čiji je harpun, ali nisam radila u harpunu već u kastelu - zena je mrak!
mala888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2009., 10:09   #54
U kom smislu?
A šta veliš na gazdu?
zzzmija is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 22:28   #55
dali mi moze neko reci kako je stara novalja povezana sa zrcem? ima li kakav busic il neshto ? ak ne , moze li se pjehe?
__________________
It's you, it's you, it's all for you Everything I do I tell you all the time Heaven is a place on earth with you Tell me all the things you want to do...<3
~StarPrincess~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2009., 11:39   #56
može li mi tko reći ima li u staroj novalji za iznajmit neki čamac, barku, kadu, nešto i za koje novce...?? možda idem tamo ovo ljeto, a htio bi posjetit neke plažice, koje nisu krcate ljudima jer baš me ne privlači čovjek na čovjeku plaža
studioworks is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2009., 23:53   #57
Quote:
~StarPrincess~ kaže: Pogledaj post
dali mi moze neko reci kako je stara novalja povezana sa zrcem? ima li kakav busic il neshto ? ak ne , moze li se pjehe?
Stara novalja ti je mozda malo predaleko za pjeske od zrca. Vjerujem da postoji neki bus do tamo.

Quote:
studioworks kaže: Pogledaj post
može li mi tko reći ima li u staroj novalji za iznajmit neki čamac, barku, kadu, nešto i za koje novce...?? možda idem tamo ovo ljeto, a htio bi posjetit neke plažice, koje nisu krcate ljudima jer baš me ne privlači čovjek na čovjeku plaža
Hm, sto se tice divljih plaza do kojih se dolazi brodom, nisam bas siguran da je takvih hrpa u blizini stare novalje.

Mada nisam kompetentan odgovarati na ta pitanja, to podrucje mi i nije nesto poznato.
PilotInstruktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2010., 16:32   #58
postoji li u novalji prodavaonica dm, i studio za sunčanje - solarij???
misti is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2010., 19:46   #59
ako mi netko može pomoći...
kako se zove ona mala uličica u novalji, koja je točno pokraj kioska s kruhom..odmah na izlazu lunjske ulice prema centru
bila sam u apartmanu iza tog kioska prije dvije godine, pa bi ga opet htjela pronaći da vidim jel ima mjesta
pliz....da li mi itko može pomoći
__________________
Album robice
marija36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 22:57   #60
jel tko bio u hotelu terra u novalji?
a hotel luana?

koji preporučate?
Hana020 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:08.