Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2004., 05:52   #1
vrat

Kako ga njegujete?
Prije neku vecer sam vidjela zenu sa prekrasnim, njegovanim lice , a vrat sto me naravno podsjetilo da svom vratu ne posvecujem ama bas nikakvu paznju.
__________________
...and in the end the love you take is equal to the love you make..
ah...
diadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 11:49   #2
Hmm...pa...da..zapravo i nikako...jebemu, to je baš mejsto koje tu i tamo zahvatim s kremom za lice, a uvijek preskočim s mlijekom za tijelo...
Ups! Baš si me podsjetila neugodno da niš ne radim....
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 11:58   #3
Kaj vrat ne spada u uobičajene metode njege lica, zašto ga izuzimate?!
Ja rutinski, u svakom postupku čišćenja, toniziranja, hranjenja kremom i apliciranja maski - normalno obuhvatim i vrat, pa sad - da li mi zato tako dobro izgleda ili je ipak sve stvar naslijeđa, ne znam, ali znam da se dobro vidi ako ga zanemarujete.
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 12:13   #4
Hm... Ima nas svakakvih... pa ja odoh u takovu krajnost da za vrat imam čak i posebnu kremu. Rekla mi kozmetičarka da ove agresivnije kreme koje idu na lice ne idu i na vrat... pa za vrat imam jednu nježnu... aromaterapijsku...
Anteaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 12:34   #5
Pa za sada, isto kao i sa licem.. (Ne koristim još nikakve agresivne kremice.)


Sjećam se, još dok sam bila jako mala, baka mi je uvijek govorila: ''I vrat, i vrat namaži, nije ciganov!''
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 12:47   #6
Eeee, meni to baka nije govorila pa ga često zaboravim....
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 13:04   #7
Quote:
maristella69 kaže:
Kaj vrat ne spada u uobičajene metode njege lica, zašto ga izuzimate?!
Ja rutinski, u svakom postupku čišćenja, toniziranja, hranjenja kremom i apliciranja maski - normalno obuhvatim i vrat, pa sad - da li mi zato tako dobro izgleda ili je ipak sve stvar naslijeđa, ne znam, ali znam da se dobro vidi ako ga zanemarujete.
isto tako.

Krema za lice moze i na vrat jer je koza na vratu deblja i ne toliko osjetljiva kao na licu, nis mu ne bude. Zapravo meni moja kozmeticarka istim preparatima masira i vrat ( kod peelinga ) i stavlja istu masku poslije....naime nema poriv da mora neizostavno prodati 10 kremica po musteriji

Quote:
''I vrat, i vrat namaži, nije ciganov!''
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2004., 00:31   #8
ma moj vrat je skroz izboran a tek su mi 22....grozno...cak ga imazem al cini se da njega to i ne dira previse...
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2004., 01:30   #9
..ja svaki dan prije tusiranja ..predjem po vratu s vaticom natopljenom u mlijeko i odna tonik..pa poslije kremica...radim i piling..isto to vrijedi i za dekolte..
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2004., 06:02   #10
Vidim ima kontradiktornih informacija - jedni tvrde da je na vratu koza deblja nego na licu, a neki da ne.
Pa sam isla malo istrazivati i vidim da ima tih kremica za vrat i za oko ociju ( jedna krema) - sto ce reci da je ta koza ipak njeznija nego ona na licu. I uglavnom sam nasla na tvrdnje da je ta koza njeznija i da treba oprezno sa pilinzima po vratu
A cijene su
Medutim ono sto je meni tlaka je cijela ta procedura.
Sad dolazim do toga da moram imati jednu kremu za lice, tj dvije jednu dnevnu jednu nocnu, pa onda jednu za prigode kad mi je koza extraisusena, pa jednu za oko ociju pa sad evo jednu za vrat .... Pa to je barem sat vremena u kupatilu
__________________
...and in the end the love you take is equal to the love you make..
ah...
diadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2004., 09:10   #11
jutros sam ga nataftala s kremom dobrano, i za one dane kad ga jednostavno preskočim
emili is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2004., 10:14   #12
Moja svekrva je jako dugo kupovala neku posebnu kremu za vrat od HR koja je tada kostala oko 200DM (valjda je skuzila da ne cini cuda pa je prestala )
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2004., 21:47   #13
Nemam one borice na vratu koje ima vecina cura, ali mislim da je to stvar genetike.

Inace, otkad koristim kremu za lice uvijek namazem i vrat.
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2004., 10:59   #14
I ja pocela mazati vrat,odmah se vidi razlika
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2004., 11:07   #15
Bas nikako, mislim da neman tu potrebu da njegujen vrat.
__________________
I hate quotations. Tell me what you know.
zucchera is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2004., 00:19   #16
Moj vam vrat zahvaljuje što ste me podsjetile da i on postoji!

Btw, jel mažete samo prednji dio ili i onaj odpozadi, iznad leđa?
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2004., 06:39   #17
hm.... sad sam se malo zamislila.. otkako koristim preperativnu kozmetiku vrat trackam onim stvarima kojima trackam tijelo... a ne onima za lice... al je to ono mazanje prema gore....e sad, smijem li ja ovako nastaviti, il da vrat prikljucim licu
__________________
Bil'in, my love...
heureka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2004., 13:20   #18
Mislim da se po vratu skroz može s preparatima za tijelo i da nema potrebe na njega nanosit kreme za lice sve do nekih 'zrelijih' godina kad se tracka s kremama za lice da se tamo postigne isti što i na licu - sprječiti opuštanje kože i bore....ili liječiti...kako tko...
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2004., 08:42   #19
Negujete li vrat?

Juce sam videla jednu zenu, kasne tridesete, imala je vrat totalno izboran i smezuran, ma izgledao joj je minimum desetak godina stariji od lica.....

I onda sam dosla kuci i zagledala svoj vrat.
I shvatila da ga ni ja ne negujem posebno, kremu koju mazem na lice razmazem i na njega (a i to ne svaki put).

Sta vi radite? Koristite li neke posebne kreme (koje?), vezbe (koje?), utice li i drzanje glave?
Ili niko ne radi nista, a ja sam samo malkice paranoicna jer sam juce videla ekstreman primer ruznog vrata?
lyna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2004., 09:21   #20
Pročitaj što su cure ovdje napisale o tome.
Anteaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:11.