Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.08.2009., 00:09   #81
Quote:
izzy_the_onne kaže: Pogledaj post
Overrated..
Jedine pjesme koje mi valjaju su disturbia,i don't stop the music.Umbrella je dobra pjesma,samo sto mi je postala iritantna
Da sve su pomalo dopizdile,al ima stvarno par dobrih pjesama.....
nikol@j is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2009., 02:27   #82
Quote:
misty333 kaže: Pogledaj post
ahahahahahaaha
Hvala ti na ovome.
a kaj je tu smiješno? ajd mi objasni
 
Odgovori s citatom
Old 08.08.2009., 05:36   #83
Rihanna i Chris Brown - Sve priče vezane uz Rihannu i Chrisa Browna, njihovim svađama, vezama, pomirenjima i ostalo...

Čuo sam da izdaje svoj novi 4. album

Na četvrtom albumu željela bi postići malo zreliji zvuk, stoga je i došlo do suradnje sa Justinom Timberlakom, Jay-z-em i Kanye Westom koji će joj uskočiti u pomoći na snimanju novog albuma.

Album će sadržavati više rock i pop pjesama nego njen prethodni album Good Girl Gone Bad i navodno je otkazan planirani duet sa bivšim dečkom Chrisom Brownom.

Izvor iz diskografske kuće Def Jama je dodao i da je moguća suradnja ponuđena i Soulja Boyu i Pharrellu Williamsu.

Rihanna je, ranije ove godine, opovrgnula glasine da je s Lady GaGa napisala pjesmu o svom razlazu sa Chrisom Brownom.

Što mislite o sve ovome? Ako se nevaram, mislim da ima nove pjesme sa nazivima I'm back i Sexuality...
 
Odgovori s citatom
Old 11.08.2009., 18:43   #84
Prije sam ju slušala, sad više i ne toliko...
Jako mi se sviđa pjesma Haunted, iako nije toliki hit kao recimo Umbrella ili Disturbia.
 
Odgovori s citatom
Old 11.08.2009., 18:44   #85
kako je ružna
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2009., 18:53   #86
najgore mi je kad počnu o narodnjacima, kako neki imaju loše tekstove.. ovu hvale na sva zvona što pjeva "Kišobran, kišobran, stani ispod mog kišobrana"

uh...
Toni I. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2009., 04:59   #87
Jeste li čuli za ovo?




Trenutak isitne!

Zadnje uređivanje Mr. Duma : 12.08.2009. at 05:14.
 
Odgovori s citatom
Old 09.10.2009., 15:02   #88
[IMG][IMG][/IMG][/IMG]rihanna je super al malo je luda...
sara is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2009., 19:24   #89
Quote:
Toni I. kaže: Pogledaj post
najgore mi je kad počnu o narodnjacima, kako neki imaju loše tekstove.. ovu hvale na sva zvona što pjeva "Kišobran, kišobran, stani ispod mog kišobrana"

uh...
E kako mi ovakve izjave idu na jetra! Pa kak možeš uspoređivat jednu Rihannu za koju zna cijeli svijet i koja stvarno ima kvalitetne pjesme (iako mi se baš ne sviđaju sve, al one najpoznatije su mi super), sa cajkama?! Ja ne kažem kako su tekstovi njezinih pjesama oličje mudrosti, al čovječe tekstovi cajki se mogu sakrit naspram ovoga. Uostalom Umbrella je odlična i kvalitetna pjesma em melodijom em tekstom!
Mopsi 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 19:11   #90
Prvi singl sa novog albuma izasao danas!!!
Odlican je!!!

Novi album izlazi 23.11.09!!!!!!!

Rihanna - Russian Roulette

http://www.youtube.com/watch?v=ejIYQDuaRS0

cyrusfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 19:29   #91
Obožavam '10. Toliko novih albuma. U svakom slučaju super mi je pjesma.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2009., 00:35   #92
Odlicna pjesma. Jedva cekam album
JureT is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 21:02   #93
Rated R


Rated R ( restricted — under 17 requires accompanying parent or adult guardian) je naziv novog albuma. Izlazi 20. studenoga.

Lista pjesama.



Singles:

Russian Roulette


Hard

Promo single:


Wait Your Turn
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 21:42   #94
cijeli album izašao danas!!! Odličan je!!!!
nije zbirka hitića poput GGGB....

evo nekih pjesama!!!!


najbolja pjesma... Fire Bomb http://www.youtube.com/watch?v=MsReQdsrJMw

The last Song.... The Last Song ova pjesma je ono...zbilja nešto posebno!!

Rude Boy....novi hit http://www.youtube.com/watch?v=KfYBiKWTr8c

Stupid In Love..http://www.youtube.com/watch?v=ZQeizVudai8

album je zbilja odličan!!!!!!!!!!!!!!!!

i da..i video je izašao i ono...bez riječi sam!!!

pogledajte ga ovdje http://www.youtube.com/watch?v=GfFqekoa5VU
ucky is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 23:47   #95
The Last Song

http://www.youtube.com/watch?v=lrstZJm2kgs
ucky is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2009., 19:59   #96
This video has been removed by the user.

nemogu ništa otvorit, daj neke valjane linkove

jeste vidjeli spot od russian roulette?

odličan je kao i pjesma
BoyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2009., 10:26   #97
Obožavam Rihannu
I još jedan u nizu njezinih hitova.
Pjesma Russian Roulette je briljantna. Pomalo tužna, mračna i tamna, srednje brza pjesma bez drske produkcije, singl koji se tiče svega o Rihanni, a ona je napravila najbolje od toga – malo laden, hrabar, s vokalom jakim toliko da nadmaši duvački orkestar.
Također, i spot je savršen.
Prikazuje Rihannu u stresnim situacijama, uključujući pojavljivanje u gasnoj sobi, igru ruskog ruleta, a vehicular assualt, pucanje ispod vode i sobu za mučenje. Prikazuje se igra s pištoljem, scena ispod vode u kojoj je Rihanni probijeno srce i iz njega teče krv u oblacima.
Pjesma je bila 9. u SAD-u na Billboard Hot 100. Slušam je 100 puta dnevno
Frankenstein. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2009., 11:45   #98
Dobar je novi album, dosta mračniji od prethodnoga i ne s toliko hitova koji odmah ulaze u uho ali opet će par stvari sigurno isplivati na površinu.
Btw. spot za Russian Roullete mi je bezveze, a novi Rihannin imidž mi je tak-tak...
Moji favoriti: hard, fire bomb, photographs.
tranquility is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2009., 12:50   #99
presluso sam ga tek dva put i fali mi onaj dance sound

no meni uvijek uhvati nostalgija kad slusam bilo koji novi album tak da morat se naviknut.

za sad, najbolja stvar stupid in love *yes*
Ethan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2009., 19:49   #100
Quote:
tranquility kaže: Pogledaj post
Btw. spot za Russian Roullete mi je bezveze, a novi Rihannin imidž mi je tak-tak...
Meni je spot odličan. Ok, to je tvoje mišljenje, ali ona tim spotom želi samo dokazati kako je slomljena zbog prekida sa bivšim dečkom, točnije zbog onog što joj je napravio.
Dobro je rekao i Frankenstein, prikazuje Rihannu u stresnim situacijama. Već nakon prvih kadrova jasno je da se radi o spotu prilično depresivnog sadržaja. Inače, zvijezda serijala "Uvod u anatomiju" Jesse Williams u spotu igra krvožednog ljubavnika.
Rihanna je rekla kako je snimanje tog spota bilo toliko snažno emocionalno iskustvo da je na trenutke morala izaći iz studija kako se ne bi slomila.
Rekla je i da joj je inspiracija za novi album bio i bend Prodigy, a od klasičnog RnB zvuka, koji je dominirao na prethodnim albumima, "Rated R" je više u hip hop i rock fazonu.
Spot je u skladu s cijelim tonom albuma ‘Rated R’ i potvrđuje da vesele i vedre djevojke više nema, već ju je zamijenio netko mračniji i zlokobniji.
Ima i dosta scena povezanih s naslovom pjesme.
Očito je samo da ovo nije tipična pop pjesma niti spot, te da Rihanna s novim umjetničkim izričajem riskira, jer je pitanje hoće li njezini obožavatelji prihvatiti ovaj novi zvuk i stil...
Sve u svemu, vrlo zanimljiv i atraktivan spot.
Inače, i pjesma mi je izvrsna, slušam ju po nekoliko puta na danu
Russian Roulette
Osim te, još su mi dobre Fire Bomb i The Last song
Ben Marshall is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:46.