Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2008., 00:21   #81
Svaka čast Branko:
1.Ne kriješ se iza nicka
2.Serija je osim Bitanga najbolje što HRT emitira
3.Mislim da na pohlepi pojedinaca treba stati na kraj
buze is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 20:50   #82
E ljudi trebam vasu pomoc...

Da ko zna ,kako je ime one pjesme koja pocne kad au novoj epizodi na pocetku pokazuju ono sto je bilo u prethodnoj,zvuci kao techno

nema glasova pjevanja kao u ovoj spici,ono sa bubnjevima na brzinu,ma znate sigurno jel mi moze ko pomoc u vezi s tom pjesmom i opcenito sa takvom muzikom,ako moze nek se javi na pvt ili nek napise na javno!!!

HVALA
Dobrenamjere is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 20:51   #83
Znaci ne mislim na onu pjesmu od NATALI DIZDAR u spici,nego ono prije spice u svakoj epizodi,kad naprave kratak sadrzaj prethodne epizode...

molio bih pomoc u vezi sa tom muzikom
Dobrenamjere is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2008., 01:10   #84
Quote:
bigli kaže: Pogledaj post
Meni je serija fenomenalna! Samo ljudi, Tarik vam je viška... Jel istina da je mafija počela prijetit scenaristima pa da moraju ubacivat sapunicu mjesto onog što su mislili pisat??? Navodno zato i daju otkaze al ne smiju reć. Ako je to istina, bježim iz ove države! Ekipa, ne dajte se, mrak ste!
ma daj koji jeftin pokušaj reklamerstva! serija je od početka zamišljena kao sapunjara - neka mi netko kaže jednu ozbiljnu seriju za koju se od početka znalo da će u PRVOJ SEZONI ima ti više od 60 epizoda



i kao mafija se boji neke sapunjare na telki
__________________
...
dim is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2008., 03:24   #85
he he, pa cak i da ima nešto u tome (sprdacina) da bi mafija reagirala prema ikome sa seta zbog sadržaja serije, onda bi ih prije hvalili nego kudili jer napokon glavni mafioze nisu prikazani ko seljacine, bradati, prljavi, jebu zguza oznojeni i brutalno vicu "pizda li ti materina droljo", nego ko Grgic cii je lik sjajan, a taj glumac uvjerljivo jedan od najboljih u HR i dalje. maestralno. serija je fantasticna u svakom pogledu, rolling stones medju našim tv proizvodima
__________________
Život je prevara, On mora da se slatko smije...
sobba is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2008., 16:16   #86
još jednom ću ponoviti da iako stvarno ne volim previše HR serije i filmove,zbog užasne kazališne glume naših glumaca,dobre namjere su fakat odlična serija.naravno da bi se moglo puno toga napraviti da bude još bolja.čini mi se da se u zadnje vrijeme HR produkcija popravlja.
Kiki Ugrina jedna od svijetlijih karika u seriji,kao i Lončarićka.Jedino mi Vejzović ne djeluje nekako uvjerljiv.I opet ta teatralna gluma.
__________________
01.02
07.09
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2008., 17:24   #87
E ljudi trebam vasu pomoc...

Da ko zna ,kako je ime one pjesme koja pocne kad au novoj epizodi na pocetku pokazuju ono sto je bilo u prethodnoj,zvuci kao techno

nema glasova pjevanja kao u ovoj spici,ono sa bubnjevima na brzinu,ma znate sigurno jel mi moze ko pomoc u vezi s tom pjesmom i opcenito sa takvom muzikom,ako moze nek se javi na pvt ili nek napise na javno!!!

HVALA
Dobrenamjere is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 22:55   #88
Bila danas dobra epizoda. Evanđelje po Vjeranu,spjev 2. : Kurve se ne računaju...
__________________
Zgaženih nema mnogo. Ima ih samo u tragovima.
Bljuzga is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 00:43   #89
Nitko nema problema s dijalozima, mislim nema, ima, ali ne na taj način.
Ta dioba posla je meni totalno besmislena, ali dobro kako produkcija oće tako bude.
Problem kod takvih serija je, nema adekvatne promocije i praćenja serije, a i taj
tip storytellinga se kod nas tek razvija dok u SAD-u je u punom pogonu već deseljećima.
Dobre Namjere su gledljiva serija i tehnički dosta dobro napravljena, ali raditi tako nešto nakon
Sopranos-a je nezahvalno jer mislim ta serija je postavila nove za mnoge nedostižne standarde, a da ne pričamo o realizmu Wire-a i sl. Pohvalno je to što se pokušava tako šta, ali treba prvo vidjeti koja su pravila serijskog storytellinga i otvorenih krajeva i kontinuiteta likova...
Serija će se gledati jer nema baš ničeg drugog vrijednog spomena, tako da bez brige.
Mnogo drugih komponenti ovdje zakazuje da bi se sve svalilo na scenariste i tu mislim na autore priče i likova, ali i oni moraju podnijeti kritike jer mislim i dan danas ja pojma nemam o čemu je riječ u toj seriji zapravo.
__________________
They say jump, you say how high? -You braindead...
Aaron_Turner is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 10:29   #90
Quote:
dim kaže: Pogledaj post
ma daj koji jeftin pokušaj reklamerstva! serija je od početka zamišljena kao sapunjara - neka mi netko kaže jednu ozbiljnu seriju za koju se od početka znalo da će u PRVOJ SEZONI ima ti više od 60 epizoda



i kao mafija se boji neke sapunjare na telki
Popio sam fore, vidim i sad da je blekasto. I meni je jučer bila doooobra epizoda. Ali ljudi, ja seriju više uopće ne kužim!!! Dijalozi su mi super i uz rame nenadjebivim Bitangama i scene su dobre, ali radnju općenito ne kuuužiiiim! Ko tu koga o čemu....
bigli is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 18:02   #91
Quote:
Dobrenamjere kaže: Pogledaj post
Znaci ne mislim na onu pjesmu od NATALI DIZDAR u spici,nego ono prije spice u svakoj epizodi,kad naprave kratak sadrzaj prethodne epizode...

molio bih pomoc u vezi sa tom muzikom
Mislim da je to dio iste pjesme koja Natali Dizdar pjeva u špici samo instrumentalni dio.
Inače pjesma je nekakva? obrada Nataliene "Dan po dan" od grupe Headoneast, pa ako te zanima takva glazba posjeti njihovu web ili myspace stranicu.
Barny is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 21:30   #92
E hvala brate ,poslao sam im e-mail i zamolio ih da mi posalju taj song,nadam se da ce proc i da ce mi pomoc,jbg ga ako mi oni ne pomognu niko drugi nece...jer njihovu mjuzu pogotovo ovako ne poznato je tesko nac na netu,al jos jednom hvala na savjetu
Dobrenamjere is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2008., 18:33   #93
Quote:
Dobrenamjere kaže: Pogledaj post
E hvala brate ,poslao sam im e-mail i zamolio ih da mi posalju taj song,nadam se da ce proc i da ce mi pomoc,jbg ga ako mi oni ne pomognu niko drugi nece...jer njihovu mjuzu pogotovo ovako ne poznato je tesko nac na netu,al jos jednom hvala na savjetu
aj javi mi ako budeš imao sreće.
Barny is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2008., 20:05   #94
Vazi! za sada se niko ne javlja dva su dana prosla :S
Dobrenamjere is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 18:49   #95
ajme, koji je taj bakula jebač...legenda...
dr. van Nostrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 19:26   #96
E Barny...ove pice mi se ne javlaju vec 4 dana i ne vjerujem da se oce...A mislim stvarno ne mogu vjerovat,ko da ce ih ta jedna obicna instrumentalno.elektricna pjesma stajat zivota...isuse boze da mi to ne mogu poslat ...

Stvarno jadno i ja sam jadan,da od miljone takvih pjesama koje postoje na svijetu ja ne mogu nabavit ni jednu...to je isto kao kad sam htio nac onu muziku sa CSI,ne onaj klasicni CSI soundtrack kojeg mozes nac na amazonu,nego onaj kad npr idu u labatorij pa tamo nesto kemijaju pa nekih 10-20 sekunda u pozadini bude ona slicna muzika poput ove sa dobrih namjera...stvarno ne mogu vjerovat da ne mogu doc do neceg takvog...sta ces ti rec ?
Dobrenamjere is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 20:03   #97
nego vi sto po zadatku ovdje hvalite taj proizvod radije pitajte sefove kad ce isplatit ljude koji im rade ili su im radili. po gradu se svasta prica, pazite da i sami ne ostanete bez honorara
__________________
U supermarket su uveli dvije nove stvari, mesarov kutak i pekarnicu, pa je miris svježeg kruha i kolača kombiniran s pogledom na čovjeka u haljetku poprskanom krvlju koji udara po komadima svježe teletine bio prilično uzbudljiv za sve nas. - Don DeLillo
vihorsthename is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2008., 13:03   #98
jednom sam popio patku, možda je i ovo...Možda nije jer nije iz istog izvora. Čuo sam da se sprema prekid snimanja jer glumci i režija nisu dobili novce. Navodno ni scenaristi pa se spremaju kolektivne tužbe.
bigli is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2008., 11:55   #99
a šta se ono pisalo po novinama da jednu epizodu uvaljuju htv-u za koliko - 150, 200 tisuća kuna? užas. bit će da je produkcija stvarno zahtjevna kad nemaju za glumce i redatelje. scenaristi ionako ostaju bez love pod normalno...
__________________
...
dim is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 18:39   #100
Definitivno se snima. Vidio danas na ulici. Kolić i pametniji Deverić u crvenoj alfi 156 a ispred njih neki kombiji s kamerom. A alfa takodje na sebi ima kameru. Stojao sam pored ceste. Mozda su me uhvatili
wes craven is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:17.