Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2008., 11:53   #21
ja sam za crvenilo koristila od eucerina neku kremu za osjetljivu kozu. jos je pakiranje bilo u nekoj plasticnoj posudici i kostala je oko 60, 70kn i bila mi je dosta dobra. ali meni se crvenilo javljalo samo po zimi kada bih izasla van na hladno i znalo bi trajat cijeli dan.
ovo je ta kremica
http://www.eucerin.com.hr/empfindlic.../ph5_creme.asp
GothicRomance is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 21:06   #22
Quote:
merlinka kaže: Pogledaj post
Evo javlja se još jedna crvena....

Jučer sam bila kod svoje prijateljice s medicine i rekla mi je da tu nema nekog trajnog rješenja, kao prvo teba naći kremu koja ti paše (čitaj: potošit puno love, strpljeja i vremena)...Evo sad koristim Avene Antiredness, pa ću vidit šta će bit...Meni je problem što me koža i peče, npr. kad se tušuram malo toplijom vodom lice mi bude kao vulkan, crveni, peče, boli...I ne koža mi na većinu proizoda burno reagira...Tako da sam hiper hipe osjetljiva i crvena
čini mi se da ti je frendica također skroz u pravu, očito nijedna krema nam neće pomoći doživotno, možda neki kratak period al krema će koštat masno, napravio bi bilo šta samo da se makne ta glupost s mog lica
Zy1991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 21:32   #23
Rosacea (rozacea, kuperoza) se moze dovesti pod kontrolu. PRvenstveno izbjegavajuci faktore koji je pogorsavaju. A i kremama i tabletama koje moze prepisati lijecnik.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 11:25   #24
Quote:
Zy1991 kaže: Pogledaj post
čini mi se da ti je frendica također skroz u pravu, očito nijedna krema nam neće pomoći doživotno, možda neki kratak period al krema će koštat masno, napravio bi bilo šta samo da se makne ta glupost s mog lica
Ma, dajem šansu Avenu, kad sam ga već kupila...još sam svijetle puti, pa kad se zacrvenim, to se baš lijepo vidi...ne treba mi rumenilo
__________________
Wherever I am
I am what is missing.
merlinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 11:35   #25
Quote:
merlinka kaže: Pogledaj post
Ma, dajem šansu Avenu, kad sam ga već kupila...još sam svijetle puti, pa kad se zacrvenim, to se baš lijepo vidi...ne treba mi rumenilo
ta krema bi trebala odma prikrivat to crvenilo ili nakon nekog vremena?! ..ajde javi svoje rezultate ako ti nije problem, dal ti šta pomaže krema ili ne...

a ja ću otić kod dermatologa čim uhvatim nekog vremena, da vidim ima li šanse za mene da se to makne
Zy1991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 11:38   #26
Ma čisto sumnjam, trebala bi ga ublažit...Mora proći neko vrijeme, javit ću ti, ne brini... Medicinaraka mi je savjetovala toniranu kremu...Sad ću koristirt ovo šta sam kupila i čekat...
__________________
Wherever I am
I am what is missing.
merlinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 23:45   #27
nikad nisam mislila da ću pisat na ovoj temi
well shit hepenz,dakle skurila sam si facu plante system (prirodna kozmetika) micelarnom za suhu kožu.to je bilo u subotu,osjetila sam užasno peckanje i odma sam umila lice,ali još uvijek imam jedva vidljive,ali ja vidim crvene mrlje,točno ondje di sam prešla s blazinicom po faci.
užas grozno koma
e nikad više prirodna kozmetika,fuj odvratno,to je još gora kemija! inače imam tolerantnu kožu,testirano na vichy normaderm liniji

deelayla. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 23:58   #28
Ajme
Jojo Ungh is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 00:06   #29
to izgleda kao nakon čupanja brkova s onim trakama za depilaciju,samo područje nije perutavo,koža mi je glatka kao i inače,nema prišteva ali baš se vidi crvenilo na dodir
ne boli,ne peče,samo se crveni
deelayla. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 00:07   #30
Jesi uspjela to nečim smiriti?
Jojo Ungh is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 00:13   #31
Quote:
Jojo Ungh kaže: Pogledaj post
Jesi uspjela to nečim smiriti?
ne u splitu sam,nisam ponila ništa za hitne slučajeve
ja se nadam da će to nekako proč.
svakakva govna sam stavljala na sebe,ali nikad ovakvu reakciju nisam imala
deelayla. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 01:04   #32
To je očigledno alergijska reakcije na nešto u njihovom proizvodu,što koriste,vidiš kako smo reagirale ja i sestra na njihove kremice za izbjeljivanje.Nešto što doslovno prži kožu.Da bar imaš onaj Bepanten Plus,pa da ti on malo smiri kožu.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 01:08   #33
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
To je očigledno alergijska reakcije na nešto u njihovom proizvodu,što koriste,vidiš kako smo reagirale ja i sestra na njihove kremice za izbjeljivanje.Nešto što doslovno prži kožu.Da bar imaš onaj Bepanten Plus,pa da ti on malo smiri kožu.
Jojo Ungh is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 15:11   #34
ja sam tako jadna i nikakva jer mi je ponovno buknuo seboreicni derm. i sad ponovo moram radit pauzu i mackat samo ds kreme. a kako stvari stoje mislim da cu ovaj put morat i kortikosteroide (kojih doma imam na zalihi i izbjegavam koliko je to moguće).

popucala mi je koza izmedju lica i usiju, a od jednog uha do brade sve na crvene fleke koje ovaj put izgledaju ko malo opekotine i svrbe za pop...
u zadnjih godinu sve cesce mi se vraca dermatitis, a kad ga nema lice mi je ko u bebe....

idem kukat i smosazaljevat se
Annnete is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 14:58   #35
Quote:
GothicRomance kaže: Pogledaj post
ja sam za crvenilo koristila od eucerina neku kremu za osjetljivu kozu. jos je pakiranje bilo u nekoj plasticnoj posudici i kostala je oko 60, 70kn i bila mi je dosta dobra. ali meni se crvenilo javljalo samo po zimi kada bih izasla van na hladno i znalo bi trajat cijeli dan.
ovo je ta kremica
http://www.eucerin.com.hr/empfindlic.../ph5_creme.asp

isto je i kod mene. sto je hladnije, to se vise crvenim! obrazi i pogotovo nos( izgleda ko jagoda)! i to me izludjuje. inace mi je koza mjesovita. a vecina ovih krema za kozu sklonu crvenilu je dosta masna pa mi ne odgovaraju.....
liliput99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2008., 11:35   #36
baš sam jučer bio kod dermatologa i rekao je da je to prirodno te da je nemoguće uklonit (što sam i sam već pretpostavljao ), ali mi je preporučio neku kremu koja bi to mogla ublažiti, kremu sam platio 145kn i nadam se da će učinit svoje za te novce inače ću poludit
Zy1991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2009., 09:29   #37
https://www.forum.hr/showthread.php?t=431066
evo nastavka teme....
esperanza0905 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2009., 10:59   #38
Meni je za crvenilo dobra Roc calmance hidratantna krema...probala sam i Avene antiredness legere (spf 10)- ona kao zelenkasta, al mi nije tak dobra. Jel ima neko da je probo ovo od Eucerina: http://www.eucerin.com.hr/empfindlic...nde_lsf_15.asp
Ja naručila uzorke, al nikak da stignu
nilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 16:40   #39
Quote:
nilly kaže: Pogledaj post
Meni je za crvenilo dobra Roc calmance hidratantna krema...probala sam i Avene antiredness legere (spf 10)- ona kao zelenkasta, al mi nije tak dobra. Jel ima neko da je probo ovo od Eucerina: http://www.eucerin.com.hr/empfindlic...nde_lsf_15.asp
Ja naručila uzorke, al nikak da stignu
eucerinova mi uopće nije valjala. ne upija se u kožu, ostavlja debeli zelenkasti sloj na površini koji se peruta. ubije crvenilo zelenilom.
noćna krema je bolja, laganija- ali ništa posebno.
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2009., 08:10   #40
Quote:
Splenda kaže: Pogledaj post
eucerinova mi uopće nije valjala. ne upija se u kožu, ostavlja debeli zelenkasti sloj na površini koji se peruta. ubije crvenilo zelenilom.
noćna krema je bolja, laganija- ali ništa posebno.
thaks
Sva sreća da ju nisam išla kupovat na svoju ruku...naručila one uzorke, al nikako da stignu
nilly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:12.