Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2009., 23:29   #21
Evo odavde se isto naručuje.UK,poštarina 2,5 funte,stigne od 7-10 dana.
http://www.cheapsmells.com/
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 19:26   #22
Quote:
evita kaže: Pogledaj post
Zadnji sam narucila kod FragranceXa 16.12.,jos malo,i biti ce mjesec dana..ne salju preporuceno,pa ako se izgubi,imala sam peh.
Jos se nadam..ali sve manje i manje.
Gledala sam i neke druge stranice,postarina se krece od najmanje 11,50$,za jedan parfem,za dva 14$,pa na drugoj oko 20$ i na trecoj oko 30$.Cijene globalno za internacionalni shipping,ali ako npr. Hrvatska nije na spisku,treba pitati mailom-kazu,u principu salju u cijeli svijet,ali ipak pitajte.Ima i da je besplatna postarina za 5 i vise parfema,ili preko 75$ besplatna...neznam sad sve linkove,zapravo narucujem kod FragranceX-a,ali,eto.Free shipping,ali ako ne stigne,moj problem...

Ja sam isto s FragranceX naručila parfem 12.12. i još nije stigao, na moj upit su mi poslali valjda standardni odgovor da je parfem poslan i da oni ne znaju gdje je. Jel postoji mogućnost da se dobije povrat novca jer već gubim nadu da će parfem stići? Jel ima netko iskustva s tim?
bejbe is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 20:05   #23
Quote:
bejbe kaže: Pogledaj post
Ja sam isto s FragranceX naručila parfem 12.12. i još nije stigao, na moj upit su mi poslali valjda standardni odgovor da je parfem poslan i da oni ne znaju gdje je. Jel postoji mogućnost da se dobije povrat novca jer već gubim nadu da će parfem stići? Jel ima netko iskustva s tim?
ja sam jednom naručila nešto na cosmetictimes i nikad mi nije došlo. Bilo sad pred Božić godina dana. Isto slala mailove, al ovi se nisu udostojili ni odgovoriti
Jolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2009., 21:08   #24
Quote:
Jolly kaže: Pogledaj post
ja sam jednom naručila nešto na cosmetictimes i nikad mi nije došlo. Bilo sad pred Božić godina dana. Isto slala mailove, al ovi se nisu udostojili ni odgovoriti
Meni je stiglo u petak!
Nakon što sam na carini gotovo optužila frajera za krađu i bombardirala mailovima ove s FX-a da hoću refund, parfemi stignu! Tko zna kojim su bespućima putovali ili su možda čamili negdje u pošti, ali drago mi je da su napokon stigli!
bejbe is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 19:19   #25
ja sam upravo naručila jedan sa cheapsmells za probu )
lois_lane is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 21:10   #26
Ima li negdje da se naruci Oxygen od Lanvina na netu?
__________________
Il faut sourire pour être belle!
Mikany is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 21:29   #27
Quote:
Mikany kaže: Pogledaj post
Ima li negdje da se naruci Oxygen od Lanvina na netu?
Imaš na FragranceX, i to prilično povoljno!

http://www.fragrancex.com/products/_..._products.html
bejbe is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 21:39   #28
http://eu.strawberrynet.com/wfrag.as...d=389&goChar=L
OpticaLL is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2009., 17:57   #29
Quote:
bejbe kaže: Pogledaj post
Imaš na FragranceX, i to prilično povoljno!

http://www.fragrancex.com/products/_..._products.html
Bas ti hvala.
Tamo nisam jos nikad narucivala a povoljan je tu vidim.

Hvala i tebi optical,ali nije bas povoljan na strawberryju.
__________________
Il faut sourire pour être belle!
Mikany is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2009., 20:01   #30
Quote:
Mikany kaže: Pogledaj post
Bas ti hvala.
Tamo nisam jos nikad narucivala a povoljan je tu vidim.

Hvala i tebi optical,ali nije bas povoljan na strawberryju.
Ma da, cijena je super, malo duže čekaš da stigne, ali isplati se!
bejbe is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2009., 20:15   #31
Narucila sam.
__________________
Il faut sourire pour être belle!
Mikany is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2009., 20:25   #32
bejbe is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2009., 10:22   #33
Quote:
bejbe kaže: Pogledaj post
Imaš na FragranceX, i to prilično povoljno!

http://www.fragrancex.com/products/_..._products.html
Ja sam taj Lanvin ljetos u Toscani platila 11 eura,30 ml,u normalnoj parfumeriji
i pitala sam zašto je on tako jeftin,u odnosu na druge njihove.Prodavačica mi je rekla da se više ne proizvodi i da ga izbacuju iz linije.Ali i to mi nije logično,i drugi su se izbacivali,pa nisu bili tako povoljni.

Fragrancex u zadnje vrijeme primi naruđbu,drži preko tjedan dana procesing i onda pošalje mail,da su refundirali iznos.To se meni već tri zadnja puta desilo,pogotovo na tester parfemima.Među njima su bili Lanvin eclat i oxygen.
To mi je skroz glupo,ako nemaju parfem,prime ti naruđbu.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2009., 10:25   #34
Meni su sutradan odmah poslali mail da je shippan.
__________________
Il faut sourire pour être belle!
Mikany is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2009., 11:25   #35
Jesu li parfemi sa cheapsmellsa pravi? kupila sam kod njih burbery parfem i kad se namirišem s njim ( i to ga obilno stavim) već nakon par minuta ishlapi. Do sada su mi svi parfemi bili postojani na koži, ovo mi je prvi kupljen preko interneta pa se bojim da je fake
plave oči is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2009., 11:48   #36
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post

Fragrancex u zadnje vrijeme primi naruđbu,drži preko tjedan dana procesing i onda pošalje mail,da su refundirali iznos.To se meni već tri zadnja puta desilo,pogotovo na tester parfemima.Među njima su bili Lanvin eclat i oxygen.
To mi je skroz glupo,ako nemaju parfem,prime ti naruđbu.
Ja naručila Magnetism prije 10 dana, možda koji dan više i odmah drugi dan poslan i evo, već je stigao
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2009., 22:08   #37
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Ja naručila Magnetism prije 10 dana, možda koji dan više i odmah drugi dan poslan i evo, već je stigao
Dosta sam ja naručivala od njih i sve pohvale.Ali nešto mi se u zadnje vrijeme sve loše zaredalo.Točno predviđam što će se desiti,ako mi ne pošalju mail nakon dva dana.Ali kad ga pošalju,stvarno dođe,ali nije mi nikad tako brzo stiglo kao tebi.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2009., 23:16   #38
Quote:
plave oči kaže: Pogledaj post
Jesu li parfemi sa cheapsmellsa pravi? kupila sam kod njih burbery parfem i kad se namirišem s njim ( i to ga obilno stavim) već nakon par minuta ishlapi. Do sada su mi svi parfemi bili postojani na koži, ovo mi je prvi kupljen preko interneta pa se bojim da je fake
Na cheapsmellsu je sve pravo i oni sto imaju maloproizvoda,svi su original to sam se uvjerila 100%. Drugo,i ja sam kupila kod njih burberry edt i odlican mi je,postojan i sve to.Mozda si kupila toaletnu vodu edt a mislis da je parfem edp pa ti se cini da brzo izlapi. Meni traje cijeli dan a nekad me zna i zagusiti ako ga vise puta spricnem,to ne volim.
__________________
Il faut sourire pour être belle!
Mikany is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2009., 17:32   #39
Cure, nemam nikakva iskustva sa naručivanjem preko interneta, a ovi parfemi su me zaintrigirali, pa me zanima sljedeće:
-imate li loših iskustava sa davanjem broja kartice na net?
-ako naručim parfem od cca 30 EUR-a, plaćam li na njega carinu?
-ako nisu testeri, da li dolaze u original pakiranju i da li su to original parfemi?
Pitanja se odnose na FragnanceX.
Zahvaljujem! Pozdrav
luna73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2009., 20:57   #40
Quote:
luna73 kaže: Pogledaj post
Cure, nemam nikakva iskustva sa naručivanjem preko interneta, a ovi parfemi su me zaintrigirali, pa me zanima sljedeće:
-imate li loših iskustava sa davanjem broja kartice na net?
-ako naručim parfem od cca 30 EUR-a, plaćam li na njega carinu?
-ako nisu testeri, da li dolaze u original pakiranju i da li su to original parfemi?
Pitanja se odnose na FragnanceX.
Zahvaljujem! Pozdrav
Što se tiče Fragrance-a, ja ti preporučam da plaćaš putem PayPal a ne direktno sa karticom jer onda nemaš garanciju povrata novca. Znam da su neki pisali da npr. nisu dobili parfem ili tako nešto, a ako si platio karticom onda se baš i nemaš kome žaliti.

Ja sam nedavno naručila parfem, Magnetism od Escade i platila PayPalom, stigla za 10 dana na adresu.

A za carinu ovisi - možeš i ne moraš platiti. Čim naručuješ nešto sa neke stranice to podliježe carine, no najvjerojanije nećeš platiti. Ja nisam platila.

Moj parfem je sigurno original. Stigao je sa folijom, sve za 10 Prezadovoljna sam
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:52.