Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti > Kazalište

Kazalište Daske koje život znače

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2008., 23:36   #1
Kauboji

http://www.teatarexit.hr/kauboji.html

Evo nedavno je bila premijera.
Cula sam da je predstava super i namjeravam ju otici pogledati.
Pa vi koje ste bili,napisite svoje dojmove.

Eh da...vidjeh da u predstavi glumi i Zivko Anocic
To svakako moram vidjeti.
__________________
If there was a reason, it was you (...)
Ninn@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 12:51   #2
Kauboji

Odlična predstava, u biti, pola je mjuzikl, odlično su to napravili Saša Anočić zna okupiti pravu ekipu, ekipa iz Lojtrice i još nekoliko odličnih glumaca, pjevača, plesača..
Imala sam sreću i dobila karte za premijeru, da, traje 3 sata i nesto sitno, ali isplati se
A Živko, ahh taj mali, ubit će me
Yvaine is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 20:20   #3
ja sam gledala tu predstavu, preprepredobra je, meni je bolja od londonskog "chicago" kojeg sam gledala u jednom od londonskih najcijenjenijih kazalista. znam da zvuci smijesno, al predstava je doslovce tolko dobra, pregenijalno, koreografija, radnja, gluma, stil, pjevanje, cijela ideja, sve je genijalno. kad sam ja to gledala, po zavrsetku predstave je publika pljeskala 10 minuta bez prestanka, a glumci su se na scenu vracali jaaaaaaaako puno puta. i da, glumi anocic, i predobro glumi, kao i uvijek.
natasha7b is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 01:43   #4
Iduci petak ju napokon idem pogledat.
Trebali smo ic ovaj,ali su karte rasprodane.
Inace,cula sam da predstava traje 3 h i da ima pauzu.Ajme,3 sata Zivka
Dođem ja za tjedan dana i javim dojmove
__________________
If there was a reason, it was you (...)
Ninn@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2008., 15:53   #5
Quote:
Ninn@ kaže: Pogledaj post
Iduci petak ju napokon idem pogledat.
Trebali smo ic ovaj,ali su karte rasprodane.
Inace,cula sam da predstava traje 3 h i da ima pauzu.Ajme,3 sata Zivka
Dođem ja za tjedan dana i javim dojmove
Evo ja sam bila jučer.
Predstava je zbilja za svaku pohvalu.
Exit je bio krcat.
Da, predstava traje nesto vise od 3 sata.
Nakon sat i pol bila je jedna pauza od 5 min.
No kako sam bila uzasno umorna jedva sam izdrzala sjediti tamo od 20:00 do 23:15.
Glumci su fenomenalni... Zivko pogotovo.
Ima par zbilja dobrih scena no o tome drugi put kada jos netko pogleda predstavu.
betty_blu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 00:51   #6
Evo maloprije sam dosla s predstave.
Sto reci,jos sam pod dojmom.
Ovo je definitivno jedna od najboljih koje sam gledala.Koreografija,gluma,pjevanje,ples,radnja,sv e je tako dobro smisljeno i tako savrseno odrađeno.Bilo je zbilja puno komicnih trenutaka.
Scena psovanja
Scena pucnjave
Ipak,najdraza mi je ona u kojoj Zivko pjeva pred kraj
Tri sata je zbilja proslo prebrzo i ona pauza od 5 min mi je dobro dosla jer smo ja i frendica stajale kod pozornice i gledale Zivka
Imala sam srecu da sam sjedila u prvom redu,tako da sam sve jasno vidjela,glumcie,mimiku lica,sve.
I da,nakon ove predstave sam definitivno jos vise zaljubljena u Zivka.Predobro je glumio,pa pjevao,pa svirao.
Ajme,kad je sjedio sa strane i svirao gitaru u onoj bijeloj majici
Super mi je i scena na ratistu s leptirom
Exit je bio krcat,a nakon zavrsetka publika nije mogla,nije zeljela prstati pljeskati i otici.
Naravno sasvim zasluzeno.
SVe u svemu,predstava me odusevila i namjeravam je ponovno ici gledati za par mjeseci
__________________
If there was a reason, it was you (...)
Ninn@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 01:40   #7
ja sam ju gledala sad po drugi put, iz prvog reda isto, jos bolje nego prvi put, ajme radovan.... al saša anočić je čisti genijalac, ona predstava je plod ciste genijalnosti, nema drugih rijeci, njemu treba podic spomenik, trebao bi se trg marsala tita oko kojeg je sad sva ta strka zvat: trg kauboja: by saša anočić. i onda tamo kipovi svih glumaca u životu nisam bolju predstavu gledala, a fakat je predobra scena sa leptirom: "sijećam se da sam prije početka pucnjave ugledao prelijepog leptira kako bezbrižno šetucka ispred uzarenih cijevi, kako sav saren i leprsav, slobodno leti svojim nebom, usred krvoprolica. sijećam se da sam tada pomislio: ma pička tebi materina!" a predobro mi je i ono "-jesi ti srbin? -NE! -pa ne trebas se bojat... -mi srbi se ne bojimo!" rakan je predobar glumac, zivko me svaki put odusevi, a o radovanu da i ne govorim.
natasha7b is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 09:34   #8
O Saši Anočiću se ne treba trošiti riječi, puno se već puta dokazao kao genijalac ! Meni je oduševila, npr. Alisa. A nekako se malo o njoj priča, valjda zato što "bi trebala" biti dječja predstava. A napraviti predstavu u kojoj i dijete i odrasli mogu iščitati "nešto više"...Svaka čast!
Ali da se vratim Kaubojima. Glumcima, svima odreda, kapa do poda! Tako nadahnuto glumiti, pjevati, svirati, plesati... i to sve tri sata.... ma, nemam riječi
PixyDust is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 22:44   #9
Quote:
natasha7b kaže: Pogledaj post
Al saša anočić je čisti genijalac, ona predstava je plod ciste genijalnosti, nema drugih rijeci, njemu treba podic spomenik, trebao bi se trg marsala tita oko kojeg je sad sva ta strka zvat: trg kauboja: by saša anočić. i onda tamo kipovi svih glumaca
Potpis
Super mi je jos bilo kad su pjevali onu pjesmicu ''Ja sam peder'' pa ona koreografija
I kad onaj (e sad se ne mogu sjetit kak se zove da se ubijem) prica da ga to podsjeca na djetinjstvo,tako se igrao s mamom,ona se skinula a on ju je kljucao
Aaaaaa,predobra predstava,moram to opet ic gledat
__________________
If there was a reason, it was you (...)
Ninn@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2008., 12:53   #10
zove se javor i jos uvijek zivi s mamom. onaj debeli lol: ja sam stari peder, ja sam stari peder, ja sam peder! lol i ona erotska:
natasha7b is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2008., 17:13   #11
Evo gledao i ja jučer,predobro!jest da traje 3 sata i prvi dio su malo previše razvukli,ali stvarno su super!
Scena s indijancima i titlovima
Virđinija sine!
Zmija i škorpion!

Definitvno pogledati!
Pljačkam Invalide is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 11:04   #12
Jel netko zna imena nekih od pjesama iz kauboja?
Pisala sam o njima pod radovan i živko pa mi se sada neda opet.
Ajde hvala vam
daskepodnogama is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 14:46   #13
ovako sto mi sad pada napamet
rakan pjeva 'try a little tenderness' otisa reddinga
sarcevicka pjeva tennessee waltz i i heard it through the grapevine

i mozak mi je stao i ne mogu se prisjetit cega ima jos. morat cu ic ponovno
mogli bi manje senilni ljudi pripomoć
__________________
grizlić <3
pet is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 10:00   #14
Živko pjeva "Long As I Can See The Light" Creedence Clearwater Revival. Inače jedan od najdivnijih trenutaka predstave
Više se ne mogu trenutno sjetiti. Valjda ću morati ići gledati četvrti put
Ovaj put sam gledala u Kerempuhu. Razveselile su me osobito neke sitnice koje su ubacili, ne znam je li riječ o tenutnoj improvizaciji ili novinama, ali upravo te sitnice svjedoče o tome koliko svi oni žive s predstavom i u predstavi. A osmijeh na njihovim licima kad izlaze po tko zna koji put dok publika stoji i plješće govori da su uživali na sceni. Zato obožavam Kauboje!

Zadnje uređivanje PixyDust : 07.06.2008. at 11:30.
PixyDust is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2008., 10:55   #15
Evo još jedne.
 
Odgovori s citatom
Old 24.06.2008., 15:56   #16
S Dana satire 2008.

Nagradu Ivo Serdar za ulogu najbolje prihvaćenu od publike dobio je glumac Rakan Rushaidat za ulogu u predstavi Kauboji Saše Anočića, također u Anočićevoj režiji i izvedbi Teatra Exit.

Nagrada Sabrija Biser mladom glumcu za uspjelo interpretiranu ulogu karakterne komike dobio je Živko Anočić za uloge u predstavi Kauboji.

Posebno priznanje dodijeljeno je ansamblu predstave Kauboji za skladno autorsko i izvođačko zajedništvo, primjerenu uigranost i vrhunsku discipliniranost u izvedbi predstave Kauboji.

Bravo!!! :klap:
__________________
"There is no remedy for love but to love more." Henry David Thoreau
I'mTheOne is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 16:41   #17
Predstava nad predstavama (ne uključujući Lojtricu i neke Gavelline)
Saša je odličan glumac, a uz to i režiser..Predstava mi je odlična..pogledala sam je već 4 puta..čak sam i išla na gosotvanje u Split..heh..kako prepredeno..

Saško zna napraviti vraški dobru predobru predstavu ..

Danas idemo opet.. Kauboji (pogotovo ti Đimi Rutim) here I come..
__________________
Mišljenje je poput šupka, svi ga imaju.
sarahlakomb is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 16:44   #18
Javite kako je bilo, zanima me jesu li ubacili štogod novo.
 
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 16:55   #19
Quote:
malena_1309 kaže: Pogledaj post
Javite kako je bilo, zanima me jesu li ubacili štogod novo.
uf, naravno, naravno ... ne vjerujem da su nešto ubacili..al' sam skužila jednu sitnicu da su izbacili ..
__________________
Mišljenje je poput šupka, svi ga imaju.
sarahlakomb is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 00:26   #20
Kauboji report

Vratila sam se maloprije iz Exita...a, uf..Bolji su nego ikad..
Bilo je masu ljudi..okej publika..reagirala je kad je trebalo i kad nije..
A oni, profesionalci do bola..
__________________
Mišljenje je poput šupka, svi ga imaju.
sarahlakomb is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:33.