Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2017., 00:59   #1641
Quote:
iva06 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, jel imaju negdje slike kako izgledaju usne prije i nakon filera? Ne mogu naći na nijednoj stranici. Hvala
Ja ti mogu na pp
whyoowhy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 21:27   #1642
Pozdrav ima li netko preporuku gdje je u Zagrebu najbolje raditi korekciju nosu filerima? I koja je cijena?
ertzuiop is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 21:32   #1643
Pozdrav žene drage.

Povećala bih usne hijaluronom. U Zagrebu sam i razmišljam da li da odem kod Milojevića ili Eljuge. Ili možda preporučujete treću opciju?

Stvarno ne znam gdje bih, osim što znam da neću preko ponude dana

Pomagajte
dextra_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 10:40   #1644
Quote:
dextra_ kaže: Pogledaj post
Pozdrav žene drage.

Povećala bih usne hijaluronom. U Zagrebu sam i razmišljam da li da odem kod Milojevića ili Eljuge. Ili možda preporučujete treću opciju?

Stvarno ne znam gdje bih, osim što znam da neću preko ponude dana

Pomagajte
Ja sam radila u Poliklinici dr.Maletić, prezadovoljna,individualan pristup, dobre cijene...

Kako moraš kupiti određenu dozu popunila sam sve sitnice time na licu..ovisi koliko želiš raditi na usnama.
dolchevita is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 10:43   #1645
Quote:
Andrijana1312 kaže: Pogledaj post
Ma kakve su ovo gluposti?
Ja već barem 6-7 godina svakih 4 do 6 mjeseci nadopunjavam (prije Juvederm, zadnje vrijeme Teosil), usne mi izgledaju normalno, isto kao i prije, nikakvo ožiljkasto tkivo ili neke promjene...
ne znam kod kakvog mesara je išla osoba kojoj tako usne izgledaju od hijarulona ili joj organizam jednostavno tako reagira... ovo može biti samo debela iznimka, nikako pravilo
ili možda ako napumpa usne do iznemoglosti ko majmunska guzica, onda možda
Ja osobno ne vjerujem u takve nuspojave ako se malo naglase usne u nekakvim normalnim manjim količinama.

slažem se, i kod mene je isto iskustvo, nikakvih promjena na gore, hijaluron navlači vlagu na sebe dok ga ima, pa tkivo izgleda "sočnije"
dolchevita is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 19:25   #1646
Quote:
dolchevita kaže: Pogledaj post
Ja sam radila u Poliklinici dr.Maletić, prezadovoljna,individualan pristup, dobre cijene...

Kako moraš kupiti određenu dozu popunila sam sve sitnice time na licu..ovisi koliko želiš raditi na usnama.
Hvala
dextra_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 02:15   #1647
Quote:
whyoowhy kaže: Pogledaj post
Bok svima!
Gledala sam po proslim forumima ali nemogu nigdje naci iskuatva vezano uz POSLJEDICE povecanja usana hijarulonom. Dakle upucena sam vec i u cijene, doktore, postupak.. ali me zanima da li se nakon sto se hijarulon razgradi koza usana ostane "rastegnuta" odnosno "naborana".?
Mislim da ne ostaju jer se usne i inace razvlace, dok jedes,pricas, ako se kreveljis..nisam kod nikoga vidjela takve promjene, cak ji poslije silikona u usnama hm.

Quote:
Puki20 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, evo moje iskustvo povećanja usana s hijaluronskom kiselinom, možda nekome pomognem s odlukom. Nemojte ići kod razno raznih zubara jer sam se i sama uvjerila da jednostavno nisu dovoljno stručni. Otišla sam u jednu poznatu stomatološku polikliniku na konzultacije, ali nude usluge popunjavanja usana te ostale estetske korekcije. Nisam se na kraju htjela kod njih raditi jer mi se doktor nije činio kao da je to ikad radio, nije mi znao odgovoriti na sva pitanja i djelovao mi je nezainteresirano. Tako sam tražila dalje i odlučila sam se za polikliniku Eljuga, tj zahvat mi je radio dr.Domagoj Eljuga. Doktor je bio jako ljubazan i bio je spreman odgovoriti na sva pitanja i u dogovoru s njim sam se odlučila za 0,5 ml. Točnije htjela sam najvise u gornju usnu staviti samo kako bih bila proporcionalna doljnoj, a ostatak u donju. Kada je dosao dan zahvata, doktor je još jednom samnom prošao moje želje i točno mi opisao cijeli postupak i tako smo se odlučili za Juvaderm Smile. Tijekom zahvata nisam ništa osjecala(zbog anestezije) tako da je zahvat skroz bezbolan. Prva 2-3 dana su mi usne bile dosta natečene, ali s vremenom su splasnule i nakon tjedan dana je bilo sve normalno. Sada sam prezadovoljna rezultatom, i ako netko želi mogu poslati slike, prije-poslije..i dok su bile natečene.. Tako da pazite kod koga radite i dobro proučite sve.
Mozes li.meni poslati da procijenim kako bi moje ispale?
Meni je gornja usna nejednaka, tanja mi je na lijevoj strani, ali mi je i inace gornja usna jako tanka pa bi ih malo povecala da mi bolje pasu licu. Nemam usne kao Kylie Jenner prije filera, ali nisam ni daleko od toga..
__________________
Možemo je Pametno i Fokusirano, 2 u 1.
VitaliK is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 15:10   #1648
Quote:
dolchevita kaže: Pogledaj post
Ja sam radila u Poliklinici dr.Maletić, prezadovoljna,individualan pristup, dobre cijene...

Kako moraš kupiti određenu dozu popunila sam sve sitnice time na licu..ovisi koliko želiš raditi na usnama.
A cijena je?

I gdje se uopće nalazi ta poliklinika?
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 00:01   #1649
Jel netko radio usne u Poliklinici Dzepina- dr.Ivo Dzepina? Dezeliceva ulica
kuksi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 08:06   #1650
Quote:
whyoowhy kaže: Pogledaj post
Bok svima!
Gledala sam po proslim forumima ali nemogu nigdje naci iskuatva vezano uz POSLJEDICE povecanja usana hijarulonom. Dakle upucena sam vec i u cijene, doktore, postupak.. ali me zanima da li se nakon sto se hijarulon razgradi koza usana ostane "rastegnuta" odnosno "naborana".?
U nekoj stranoj emisiji je jedna cura htjela trajni filer nakon što je godinama koristila filere koji nisu trajni i znam da je doktor komentirao da su joj usne pune ožiljkastog tkiva. Svaki put kad te bocnu injekcijom, nastane ožiljak. Ja darujem krv (imaju malo veće igle) i ti ožiljci se baš vide. Sličnu priču sam čula i za botox i ostalo što se koristi na licu. Mislim da se može sakriti ispod šminke, ali vaša kozmetičarka će primijetiti da ste nešto "radili" na licu (zavisi kakvu kožu imate). Mene je taj podatak odbio od filera koji nisu trajni jer se na mojoj koži baš sve vidi. Do 70-e godine bih imala više rupica na koži nego kože.
__________________
Ginger Rogers did everything Fred Astaire did, but she did it backwards and in high heels.
sugababe156 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 14:15   #1651
Ne kuzim o kakvim oziljcima govorite....4 puta sam filerima punila usne pa mi nisu ostali nikakvi oziljci.
Hm.... mozda necija koza i tako reagira. Svasta je moguce.
kuksi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 14:17   #1652
Mene zanima ak je netko radio grudi, koliki ima oziljak (cm)?
kuksi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 14:22   #1653
Ja bih na PM slike prije/poslije uz ime doktora/poliklinike i cijenu. Sve vise razmisljam o filerima jer mi je gornja usna ne proporcionalna u odnosu na donju, pa bih ju povecala da budu proporcionalne

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
mateichh is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 16:56   #1654
Quote:
kuksi kaže: Pogledaj post
Mene zanima ak je netko radio grudi, koliki ima oziljak (cm)?
Imas ono da ti kod pazuha ubace silikon pa bude rupica, ili preko bradavice pa ju zasiju oko rubova. Tako nekako ide, googlaj si. Oziljci su gotovo neprimjetni kako se sjecam s tih emisija
__________________
Možemo je Pametno i Fokusirano, 2 u 1.
VitaliK is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 16:58   #1655
Quote:
vitality kaže: Pogledaj post
Imas ono da ti kod pazuha ubace silikon pa bude rupica, ili preko bradavice pa ju zasiju oko rubova. Tako nekako ide, googlaj si. Oziljci su gotovo neprimjetni kako se sjecam s tih emisija
A što je sa ožiljcima nakon redukcija? Koliko sam vidjela to je baš grdo, a ja što sam starija ozbiljnije razmišljam na redukciju otići :/
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 23:33   #1656
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
A što je sa ožiljcima nakon redukcija? Koliko sam vidjela to je baš grdo, a ja što sam starija ozbiljnije razmišljam na redukciju otići :/
Moja teta ima dva mala okomita oziljka izmedju grudi od redukcije. Doduse, ona je to radila prije 20 g, ali pretpostavljam da sad to rade samo bolje. I ja razmisljam o tome nakon jos jednog djeteta.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 12:57   #1657
Quote:
vitality kaže: Pogledaj post
Imas ono da ti kod pazuha ubace silikon pa bude rupica, ili preko bradavice pa ju zasiju oko rubova. Tako nekako ide, googlaj si. Oziljci su gotovo neprimjetni kako se sjecam s tih emisija

Tnx Vitality!
Znam za metode, ja imam oziljak ispod dojke. Cini mi se poprilicno velik. Pa sam htjela pitati druge cure jel i kod njih tako velik ili? Ili to ovisi o velicini implatanta?
kuksi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 09:38   #1658
Sto se tice filera u usnama, jucer sam ih stavila po prvi put. Prezadovoljna sam vec dan nakon "zahvata"! Nema nikakvih hematoma, jedino usne bole sto mi je i normalno, ali mislim da ce kroz neka dva-tri dana bol skroz nestati. Izgledaju prirodno, teta mi je popunila i dvije nazolabijalne borice oko usana i bas mi osvjezilo i pomladilo lice, sve preporuke za cure koje se neckaju! Ja sam radila u poliklinici Mediderm u Splitu, nemam nazalost slike prije/poslije, stavljen mi je Teosyal Kiss, cijena je 2.200 kn.



Sent from my iPhone using Tapatalk
Heather is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 18:06   #1659
Quote:
kuksi kaže: Pogledaj post
Mene zanima ak je netko radio grudi, koliki ima oziljak (cm)?
I mene isto zanima. Pliz neka netko napiše ako ima iskustva sa tim. Na temi ili na pp.
Mene taj ožiljak najviše brine od svega jer nagrdi cjelokupan dojam. Ok imaš super sise kad se to sve oblikuje i zacijeli tkivo, ali i jako vidljiv ožiljak.

Jel netko zna jel se može ožiljak uspješno tretirati laserom, negdje sam to čula? Znam da se ožiljci nikad ne mogu potpuno otkloniti, ali navodno da se laserom može to fino izblijediti, da bude jako jako malo vidljiv.


Quote:
vitality kaže: Pogledaj post
Imas ono da ti kod pazuha ubace silikon pa bude rupica, ili preko bradavice pa ju zasiju oko rubova. Tako nekako ide, googlaj si. Oziljci su gotovo neprimjetni kako se sjecam s tih emisija
Ja sam pročitala da se više ne radi to ispod pazuha, pa čak ni oko bradavica, da nije baš preporučljivo, jer tu ima osjetljivih živaca koji se mogu prerezati, a i limfa je pod pazusima.
A i ovo oko bradavica ako se i radi, opet je jako vidljiv ožiljak, kao i ispod dojke.
n0_limits is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 20:20   #1660
Ne znam da li da pitam na pravom mjestu,ima li netko preporuku za mezoterapiju u Splitu?
Hvala.
cvirena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:28.