Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.08.2009., 19:45   #61
Quote:
_alias_ kaže: Pogledaj post
p mislim da oni kojima to nije cilj sigurni ne bi gledali temu o posnom siru. je taj sir jestiv, ali mislim da ga nitko s ovog pdf-a ne jede jer mu je to najfiniji sir koji je probao u životu.
e vidis, meni je dukatov posni sir nekaj najbolje kaj sam probal
__________________
Goa <3
unkn0wn is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 22:07   #62
Quote:
unkn0wn kaže: Pogledaj post
e vidis, meni je dukatov posni sir nekaj najbolje kaj sam probal
ama ti nisi normalan!!!
meni je taj sir fin, ali da mi bi mi jedna pizza bolje legla prije spavanja-eee bome bi!! ili jedan big mac menu....

a btw-potaknuta raznim inf s ove teme idem ja isprobati razne vrste posnog. danas sam dovršila dukatov i idem ja jesti zdenkin. a jebate kako je suh i čudan. više se ne sjećam tko je to napisao tu na forumu, ali bio je u pravu. zdenkim sir
još m kupila onaj standard, moram vidjeti kakav je taj. ak je i taj odvratan brijem da odustajem od experimentiranja
_alias_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 07:43   #63
Quote:
_alias_ kaže: Pogledaj post
ama ti nisi normalan!!!
meni je taj sir fin, ali da mi bi mi jedna pizza bolje legla prije spavanja-eee bome bi!! ili jedan big mac menu....

a btw-potaknuta raznim inf s ove teme idem ja isprobati razne vrste posnog. danas sam dovršila dukatov i idem ja jesti zdenkin. a jebate kako je suh i čudan. više se ne sjećam tko je to napisao tu na forumu, ali bio je u pravu. zdenkim sir
još m kupila onaj standard, moram vidjeti kakav je taj. ak je i taj odvratan brijem da odustajem od experimentiranja
je, al zdenkin je cudo sa 19 g proteina, zato ga ne mora jesto tolko puno ko dukatovog
a kaj se pica i hambija tice, vec sam se odviknul od toga, uopce nemam neku zelju
__________________
Goa <3
unkn0wn is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 08:09   #64
Gdje nabavljate tako jeftinu hranu da vas pitam ????

Kod mene posni dodje 20 kn i jos nes sitno , jetrica dodju 30+ kn ???

Ako je tako jeftino onda se selim iz Pule (kada se vratim iz BG-a)
vidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 09:10   #65
@vidra , ne mogu precizirati ali po mnogim istrazivanjima Pula je medju najskupljim gradovima u Hr ( marketi, trznica.... )

BTW-ja posni kupujem kod nonica na placi.......... definitivno najbolji, je da nema deklaracije ali ako ima i deseterostruko vise masnoca od "kupovnih" boli me k.
__________________
lovci su skupina smiješno obučenih, naoružanih i pijanih ljudi koji teturaju šumom u potrazi za gostionicom
bubica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 12:48   #66
Quote:
vidra kaže: Pogledaj post
Gdje nabavljate tako jeftinu hranu da vas pitam ????

Kod mene posni dodje 20 kn i jos nes sitno , jetrica dodju 30+ kn ???

Ako je tako jeftino onda se selim iz Pule (kada se vratim iz BG-a)
dode i kod mene posni 24/kn kg a jetrica kupujem u ducanu perutnine ptuj
__________________
Goa <3
unkn0wn is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 13:30   #67
jetrica ne jedem, a posni ovisi, između 10 i 15 kuna je 5oo grama, ovisi koji kad kupim.....


sad jedem posni (ne da mi se kuhati niš) i to taj zdenkin. s jogurtom je ok, ko svaki drugi....al sam, bez ičega......nikako...
_alias_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 17:32   #68
Quote:
_alias_ kaže: Pogledaj post

sad jedem posni (ne da mi se kuhati niš) i to taj zdenkin. s jogurtom je ok, ko svaki drugi....al sam, bez ičega......nikako...
Meni ovaj od gurmana prejeben....moš ga solo krkat bez po frke....
__________________
“You spend the first years of a child’s life teaching it to walk and talk, then you spend the rest of its life telling it to shut up and sit down”
Dwarfinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 21:02   #69
Quote:
Dwarf980 kaže: Pogledaj post
Meni ovaj od gurmana prejeben....moš ga solo krkat bez po frke....
haha, da si to prije rekao, poslala bi ti svoj ovak je jadan u smeću završio
__________________
you own me...
Andariel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 23:48   #70
ja sam našla "konzumov" standard posni za 10 kn pol kile. ja ga uvijek sa vlascem i jogurtom jedem
__________________
Athletes Row, Everyone Else Just Plays Games
Balkanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 01:49   #71
Quote:
Balkanka kaže: Pogledaj post
ja sam našla "konzumov" standard posni za 10 kn pol kile. ja ga uvijek sa vlascem i jogurtom jedem
ja sam upravo jela taj. isto ga jedem s jogurtom.. ponekad i s vlascem i crvenom paprikom. ovaj gurmanov ću kupiti kad potrosim zalihe ovog standard i zdenkinog.

iznenadio me da zrnati ima samo 2.2 g m.m. moja stara to jede pa sam bas pogledala. iako meni ima malo 'masniji' okus.

ali s obzirom da je skoro ko posni (pogotovo kaj kažete da neki posni imaju i 3 g m.m) nije loše ponekad za promjenu
_alias_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 01:57   #72
Quote:
unkn0wn kaže: Pogledaj post
a kaj se pica i hambija tice, vec sam se odviknul od toga, uopce nemam neku zelju
nemam ni ja fizicku želju, tj.javi se, ali rijetko.
ali psihicka želja......

ne znam kak vi drugi, ali mene zna s vremena na vrijeme uloviti 'kukanje nad vlastitom sudbinom'
pogotovo kad se dulje vrijeme trudim (oko prehrane i treninga) ko manijak, a rezultata ni od korova. ili kad vidim kak neki super izgledaju, a (skoro) uopće ne paze na prehranu. ne mislim time samo na cure koje su prirodno mrsave i zgodne, nego i na dečke s misicima.

jbg, ja sam hranoljubac u duši
_alias_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 08:49   #73
Quote:
_alias_ kaže: Pogledaj post
nemam ni ja fizicku želju, tj.javi se, ali rijetko.
ali psihicka želja......

ne znam kak vi drugi, ali mene zna s vremena na vrijeme uloviti 'kukanje nad vlastitom sudbinom'
pogotovo kad se dulje vrijeme trudim (oko prehrane i treninga) ko manijak, a rezultata ni od korova. ili kad vidim kak neki super izgledaju, a (skoro) uopće ne paze na prehranu. ne mislim time samo na cure koje su prirodno mrsave i zgodne, nego i na dečke s misicima.

jbg, ja sam hranoljubac u duši
genetika je marica... marica je kurva....
__________________
Goa <3
unkn0wn is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 13:19   #74
Quote:
unkn0wn kaže: Pogledaj post
genetika je marica... marica je kurva....
nije to genetika nego prehrana od rođenja i stil života pa do danas...
freeze is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 20:12   #75
Quote:
freeze kaže: Pogledaj post
nije to genetika nego prehrana od rođenja i stil života pa do danas...

ajde mi, molim te, objasni taj svoj zaključak.....

dvije osobe dobro izgledaju. jedna se hrani po pravilima pvog pdf-a, a druga baca u sebe sve i svašta. možemo reći da i obje vježbaju, ajd. iako bismo mogli reći i da ova prva se ubija ko konj, a ova druga ne radi apsolutno niš.

hmmm, ja b' rekla isto genetika. a možemo reći i 'biti rođen pod sretnom zvijezdom'

ali bih voljela da mi pojasniš kaj si htio reći jer ne kužim
_alias_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 20:20   #76
e, jel jako 'loše' ak ja jedem posni bez ikakvog povrća?
baš mi je tlaka siliti se jesti neko povrće uz to.... skroz mi je fuj samo salata uz posni. onda moram ubaciti i dimcek ili prsa, a to je ok ak sam baš gladna, al ak tek tolko hoću pojesti par zlica posnog onda mi nema smisla šopati se s hranom.....
_alias_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 22:43   #77
Quote:
_alias_ kaže: Pogledaj post
e, jel jako 'loše' ak ja jedem posni bez ikakvog povrća?
baš mi je tlaka siliti se jesti neko povrće uz to.... skroz mi je fuj samo salata uz posni. onda moram ubaciti i dimcek ili prsa, a to je ok ak sam baš gladna, al ak tek tolko hoću pojesti par zlica posnog onda mi nema smisla šopati se s hranom.....
Dodaj neke masti.. bademi, orasi, lješnjaci, laneno/maslinovo ulje...
__________________
'A single death is a tragedy. A million deaths is a statistic.'
Delan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 15:52   #78
Quote:
_alias_ kaže: Pogledaj post

ajde mi, molim te, objasni taj svoj zaključak.....

dvije osobe dobro izgledaju. jedna se hrani po pravilima pvog pdf-a, a druga baca u sebe sve i svašta. možemo reći da i obje vježbaju, ajd. iako bismo mogli reći i da ova prva se ubija ko konj, a ova druga ne radi apsolutno niš.

hmmm, ja b' rekla isto genetika. a možemo reći i 'biti rođen pod sretnom zvijezdom'

ali bih voljela da mi pojasniš kaj si htio reći jer ne kužim
dijete koje roditelji šopaju sladoledima, slatkišima, kinderbuenom, čokolinom, coca colom i sličnim stvarima umjesto sarmom, majčinim mlijekom, mesom, sirom, vrhnjem, krvavicama, sirutkom, kobasama, jajima, i svom domaćom hrqanom iz bakine kuhinje obično izrastu ili skinny ili fat...šta nisi primjetila?

plus ta sranja sa genetikom ne drže vodu...bauštelci drmaju sve nezdravo, da nabrojim, špek, šunku, bijelog kruha koliko može pojest, kolače, pivu, sve NEZDRAVO...nisu debeli dakle dobrih su gena..zanimljivo..ja mislio da nisu debeli jer cijeli dan rade fizički i sve to potroše...

ljudi koji su mršavi i kažu da jedu sve živo i kolko hoće SERU GOVNA...jer si ikada vidjela nekoga takvog da se stalno prejeda? VJEROVATNO NISI..osim ako ti prejedanjem smatraš pojest dve kremšnite za marendu...
freeze is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 17:33   #79
Quote:
freeze kaže: Pogledaj post
dijete koje roditelji šopaju sladoledima, slatkišima, kinderbuenom, čokolinom, coca colom i sličnim stvarima umjesto sarmom, majčinim mlijekom, mesom, sirom, vrhnjem, krvavicama, sirutkom, kobasama, jajima, i svom domaćom hrqanom iz bakine kuhinje obično izrastu ili skinny ili fat...šta nisi primjetila?

plus ta sranja sa genetikom ne drže vodu...bauštelci drmaju sve nezdravo, da nabrojim, špek, šunku, bijelog kruha koliko može pojest, kolače, pivu, sve NEZDRAVO...nisu debeli dakle dobrih su gena..zanimljivo..ja mislio da nisu debeli jer cijeli dan rade fizički i sve to potroše...

ljudi koji su mršavi i kažu da jedu sve živo i kolko hoće SERU GOVNA...jer si ikada vidjela nekoga takvog da se stalno prejeda? VJEROVATNO NISI..osim ako ti prejedanjem smatraš pojest dve kremšnite za marendu...
iskreno, taj dio mene skroz interesira i nikak ne mogu to shvatiti..... pa volim čuti tuđa mišljenja....
ovo prvo kaj kažeš- da ljudi budu ili skinny ili fat. pa...hmmmm...nisam primijetila. ali nisam baš ni obraćala pažnju, tj.gledala na taj način. osobno mislim da smo se svi do neke godine hranili tako. pod 'tako' mislim na svakako- bilo je tu i sarmi i jaja i ostale domaće hrane, ali i mekića, pizza i ostalih govana. ja ti mgu reći na sebi- bila sam normalna, ni mršava, ali ne debela. ok sam izgledala, ali nište pretjerano woooow. ljudi iz moje okoline (pod tim ne mislim na familiju, već na frendove) i dalje tak jedu, trpaju bilo kaj u sebe. neke frendice su mi full zgodne (neke imaju i mišiće i to bolje od mene, neke su skroz mršave, neke su 'normlne', nijedna nije debela). moj dečko recimo vježba i fakat ima mišiće. oš pločice, bicepse, leđa, ma kaj god. pojede on i zobene i posni, ali uredno jede u menzi (znamo kakva je tamo hrana, nije ama baš ništa zdravo), u pekari kupi bilo kakvo pecivo, štrudlu, kuratz-palac.
znači, stvarno mi nije jasno. svi kažu vježba je 30 %, prehrana 70 %. neki bez imalo sređene prehrane imaju predobre rezulzate, neki ajd mrvicu paze.
ja (kao i mnogi ovdje) fuuuul pazim koji vrag stavljam u sebe. i neću reći da loše izgledam, ali koliko se nekad trudim trebala bih biti nova miss svijeta.
ne kažem da se svi ti ljudi koji su mršavi prejedaju, ali da uopće mnogi ne paze-ne paze. a i dalje su takvi kakvi jesu. možda 2 kremšnite nisu prejedanje, ali ja nakon dvije kremšnite moram 3 dana pziti, ubiti se u treninzima i tak da ne dobijem koju kilu.

kaj se bauštelaca tiče- istina, s tobom se slažem.

i jedna stvar mi nije jasna nikad bila. ja u biti ne brojim kalorije. gledam koju hranu jedem, ali ne zbrajam pojedine kcal. a svi na forumu stalno naglašavaju da treba biti u deficitu, da treba biti u deficitu. (što mi je apsoutno jasno)
ali, kad se već toliko naglašava taj deficit, pa onda je bolje pojesti šnitu bijelog kruha nego šakicu badema. im manje kcal. ili možda ipak ne.

ne znam, s prehranom se bavim već dugo, pročitala sam razne knjige, članke, forume, bla, bla, ali i dalje mi mnoge tvari nisu jasne i čini mi se da mi nikad neće biti.
_alias_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 20:31   #80
Quote:
_alias_ kaže: Pogledaj post
iskreno, taj dio mene skroz interesira i nikak ne mogu to shvatiti..... pa volim čuti tuđa mišljenja....
ovo prvo kaj kažeš- da ljudi budu ili skinny ili fat. pa...hmmmm...nisam primijetila. ali nisam baš ni obraćala pažnju, tj.gledala na taj način. osobno mislim da smo se svi do neke godine hranili tako. pod 'tako' mislim na svakako- bilo je tu i sarmi i jaja i ostale domaće hrane, ali i mekića, pizza i ostalih govana. ja ti mgu reći na sebi- bila sam normalna, ni mršava, ali ne debela. ok sam izgledala, ali nište pretjerano woooow. ljudi iz moje okoline (pod tim ne mislim na familiju, već na frendove) i dalje tak jedu, trpaju bilo kaj u sebe. neke frendice su mi full zgodne (neke imaju i mišiće i to bolje od mene, neke su skroz mršave, neke su 'normlne', nijedna nije debela). moj dečko recimo vježba i fakat ima mišiće. oš pločice, bicepse, leđa, ma kaj god. pojede on i zobene i posni, ali uredno jede u menzi (znamo kakva je tamo hrana, nije ama baš ništa zdravo), u pekari kupi bilo kakvo pecivo, štrudlu, kuratz-palac.
znači, stvarno mi nije jasno. svi kažu vježba je 30 %, prehrana 70 %. neki bez imalo sređene prehrane imaju predobre rezulzate, neki ajd mrvicu paze.
ja (kao i mnogi ovdje) fuuuul pazim koji vrag stavljam u sebe. i neću reći da loše izgledam, ali koliko se nekad trudim trebala bih biti nova miss svijeta.
ne kažem da se svi ti ljudi koji su mršavi prejedaju, ali da uopće mnogi ne paze-ne paze. a i dalje su takvi kakvi jesu. možda 2 kremšnite nisu prejedanje, ali ja nakon dvije kremšnite moram 3 dana pziti, ubiti se u treninzima i tak da ne dobijem koju kilu.

kaj se bauštelaca tiče- istina, s tobom se slažem.

i jedna stvar mi nije jasna nikad bila. ja u biti ne brojim kalorije. gledam koju hranu jedem, ali ne zbrajam pojedine kcal. a svi na forumu stalno naglašavaju da treba biti u deficitu, da treba biti u deficitu. (što mi je apsoutno jasno)
ali, kad se već toliko naglašava taj deficit, pa onda je bolje pojesti šnitu bijelog kruha nego šakicu badema. im manje kcal. ili možda ipak ne.

ne znam, s prehranom se bavim već dugo, pročitala sam razne knjige, članke, forume, bla, bla, ali i dalje mi mnoge tvari nisu jasne i čini mi se da mi nikad neće biti.
pa prehrana je onih 70% kada želiš smršavit i izgradit tijelo...onda paziš na prehranu kako bi se riješila sala i izgradila mišiće...kasnije se s vremenom navikneš jesti umjereno...pa se iz navike ne prežderavaš...onda možeš jesti i đank fud ali bitno da je količina umjerena jer ionako vježbaš ako želiš to tijelo držat u nekakvoj kondiciji...pa ti je onda poslje kad tijelo izgradiš 70% vježbanje a 30% prehrana jer ti je tijelo već fit i izgrađeno pa samo trebaš potrošit svu tu hranu koju uneseš u sebe...dakle jedeš sve i svašta ali umjereno i vježbaš...i to je to...onaj jo jo efekt je kad ljudi mršave pa se onda vrate starim navikama...počmu se prejedaj opet ko po starom i stanu s vježbanjem...bauštelci su čisti dokaz toga...njima je od puno rada tijelo prilagodilo metabolizam pa bez obzira na hranu koju jedu tijelo to ionako pretvara u energiju...a dnevne nutricionističke potrebe tijela su u gramima i miligramima...mislim da je po 10g masti, UH i proteina a po nekoliko miligrama ide ostalo...a to sve možeš nać u jednom jogurtu i jednoj jabuci...praktički nutricije za tijelo pokriješ jednim desertom..ostalo ide u kalorije...
freeze is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:16.