Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2010., 18:02   #41
Quote:
torrey kaže: Pogledaj post
jasmine, znam sve što se tiče parfema itd. ti si ovdje na forumu definitivno expert za to!

hvala draga
ovo mi je ustvari drugi proizvod koji mi je fantastičan a ojeg se moram riješiti radi mirisa. prije am imala jednu kremu od gatinua i na očigled je davala odlične rezultate kao i ovaj serum al me toliko taj miris izmućio da sam rekla nikad više ma kako mi lice bilo u lošem stanje.
jako je veliki izbor kozmetike i postoji za svakoga od nas savršena kremica a meni mora biti dobra i imati ugodan miris da uživam u njoj a ne da me muči.

sad sam na 100 muka jer am si htjela naručiti i onaj c serum al bojim se da mi se nedesi s nim isto što i sa ovim.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 18:10   #42
taj vitamin c anti-aging face serum nisam probala, tako da ne znam kako miriši.. rose & apricot antioxidant day creme ti miriši po ružama, a ova mandarin maximum moisture po ciklamama (meni barem)!

slažem se za ovo iznad što si napisala. svatko neka koristi što voli, bilo sintetsko ili prirodno, ja volim prirodne stvarčice, ali ne volim ulazit u neka filozofiranja šta kome bolje paše itd.
torrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 20:51   #43
Quote:
torrey kaže: Pogledaj post
taj vitamin c anti-aging face serum nisam probala, tako da ne znam kako miriši.. rose & apricot antioxidant day creme ti miriši po ružama, a ova mandarin maximum moisture po ciklamama (meni barem)!

slažem se za ovo iznad što si napisala. svatko neka koristi što voli, bilo sintetsko ili prirodno, ja volim prirodne stvarčice, ali ne volim ulazit u neka filozofiranja šta kome bolje paše itd.
Slazem se u potpunosti. Također vec dosta dugo koristim prirodne proizvode,ujedno i JM sampone,koji su mi savrseni. Nebi ih mijenjala za nista. Je da su skupi,ali se doista isplati. Sve preporuke Torrey,sta koristis sve od njihove kozmetike? Imas kakve preporuke?
Lolita22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 21:24   #44
pa ono sa slike koristim, mislim da sam napisala na prošloj stranici. od šampona koristim ovaj od lavande, onaj od zinca mi kosu napravi nekako prepufnastom, a meni to nimalo ne treba jer imam i previše kose, a ova druga dva sam probala, ali mi je ovaj od lavande bolji (nemam toliko oštećenu kosu, ne farbam ju itd.).
torrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 21:42   #45
Quote:
torrey kaže: Pogledaj post
pa ono sa slike koristim, mislim da sam napisala na prošloj stranici. od šampona koristim ovaj od lavande, onaj od zinca mi kosu napravi nekako prepufnastom, a meni to nimalo ne treba jer imam i previše kose, a ova druga dva sam probala, ali mi je ovaj od lavande bolji (nemam toliko oštećenu kosu, ne farbam ju itd.).
Joj da,oprosti,nisam vidjela. Ja koristim od nocurka i ok mi je,najbolji mi je bio onaj HAIR RECONSTRUCTER od meda,nisam tocno sigurna kako se zove..bozanstven je. Inace imam problematicnu mjesovitu kozu,pa se dvoumim oko njegovih novih proizvoda..ako je netko probao neka se svakako javi Torrey puno ti hvala!
Lolita22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 21:48   #46
Quote:
Lolita22 kaže: Pogledaj post
Joj da,oprosti,nisam vidjela. Ja koristim od nocurka i ok mi je,najbolji mi je bio onaj HAIR RECONSTRUCTER od meda,nisam tocno sigurna kako se zove..bozanstven je. Inace imam problematicnu mjesovitu kozu,pa se dvoumim oko njegovih novih proizvoda..ako je netko probao neka se svakako javi Torrey puno ti hvala!
ma niš!

da, to bi ubrzo trebalo doći i u hr! ali ja nemam problematičnu i masnu kožu (više!) tako da ne vjerujem da ću to isprobavati, serume općenito ne volim, eventualno možda probam ovu pjenu za umivanje.
torrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2010., 18:56   #47
stigli mi šampač i regenerator, lajkam jako!
poslali su mi i četiri testerića, kremicu (rose antioksi), jojoba & ginseng exfoliating face cleancer, i gel za tuširanje i body milk (blood orange & vanilla).
probala samo kremu i jaaako mi se sviđa , malo je treba a dovoljno me nahrani. mislim da ću kupiti!

Zadnje uređivanje muukigirl : 26.04.2010. at 19:02.
muukigirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2010., 21:01   #48
Quote:
muukigirl kaže: Pogledaj post
stigli mi šampač i regenerator, lajkam jako!
poslali su mi i četiri testerića, kremicu (rose antioksi), jojoba & ginseng exfoliating face cleancer, i gel za tuširanje i body milk (blood orange & vanilla).
probala samo kremu i jaaako mi se sviđa , malo je treba a dovoljno me nahrani. mislim da ću kupiti!
torrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2010., 19:56   #49
hej torrey

Ja 2 mjeseca koristim JM taj regenerator bjeli od lavande na tvojoj slici i šampon od noćurka vidila sam samo malu razliku u kosi iako pijem i vitamine za kosu i koristim i prirodno bademovo ulje i baš se trudimali meni je kose stvarno oštećena i suha pa ipak vjerujem da će mi pomoć linija JM samo me zanima koliko dugo trebam koristiti otprilike za rezultate znaš li možda i imaju li nešto efikasno da štiti kosu od sunca
čarobnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2010., 22:58   #50
Quote:
čarobnica kaže: Pogledaj post
Ja 2 mjeseca koristim JM taj regenerator bjeli od lavande na tvojoj slici i šampon od noćurka vidila sam samo malu razliku u kosi iako pijem i vitamine za kosu i koristim i prirodno bademovo ulje i baš se trudimali meni je kose stvarno oštećena i suha pa ipak vjerujem da će mi pomoć linija JM samo me zanima koliko dugo trebam koristiti otprilike za rezultate znaš li možda i imaju li nešto efikasno da štiti kosu od sunca
Hm, možda nešto od styling proizvoda bi bilo i za zaštitu, pa si pogledaj malo na stranici, ne znam točno što tražiš/koristiš..Pitanje je da li feniraš kosu, peglaš itd. to ti najviše isušuje kosu. ja vjerujem da od šampona i regeneratora kosa trenutno može ljepše izgledati, ali ako je jako suha jedino škare pomažu. i ishrana.
torrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2010., 11:06   #51
Prirodno sušim kosu i ne koristim peglu jer mi je kosa jako osjetljiva čim je vani jako hladno ili jako sunce ona ispuca problem je što je jako osjetljiva zato i pitam za zaštitu od sunca.Ma vjerujejm ja u JM jer vidim malu razliku na kosi naspram drugih šampona i regeneratora(mnoge sam probala)dobri su.Ti kažeš koristiš 2god.pa vidiš li dosta razliku na kosi na bolje nego prije
čarobnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2010., 11:17   #52
Ja ti ni prije nisam imala strašno lošu kosu, samo jako ispucale vrhove. No čini mi se da mi je za ispucale vrhove najviše pomoglo to što sam ih ošišala i prestala peglati kosu. I dalje ću kupovati njegov šampon i regenerator od lavande jer ih jednostavno volim. Nadam se da će ti kosa biti sve bolje i bolje. Probaj jedino umjesto bademovog ulja kupiti argan ili avokado. Samo da te upozorim da je avokado dosta jeftiniji od argana, ali smrdiii.. Ja kombiniram argan i badem. E da, i jojoba, ricinus..
torrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2010., 10:07   #53
Potrošila sam tonik od aloe vere i ruže. Nedavno sam kupila i onaj od lavande pa ću kad njega potrošim vidjeti koji mi je bolji. Uglavnom, zadovoljna sam s ovim.
torrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2010., 11:44   #54
E da. Za sada sam jako zadovoljna sa mlijekom za čišćenje lica od lipinog cvijeta! Imam osjetljivu kožu, probala sam gel za pranje lica od ruže, ali nakon što su promjenili sastav mi više nije odgovarao. Inače sam ljubitelj gelova za pranje lica i uvijek sam bila skeptična da li probati mlijeko, ali kao što sam rekla, za sada - . Nikakvog crvenila nema oko nosa i ispod ustiju, zatezanja itd. nakon što operem lice. Nadam se da me dužom uporabom neće razočarati.
torrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 11:45   #55
Ja sam prezadovoljna svim njihovim prozvodima koje sam dosada probala Doduše, nije ih bilo puno, ali svi su me oduševili Koristim većinom gel i kremu za tuširanje, i mirišu..mmmmmm....savršeno... A i jedno vrijem sam koristila šampon i regenerator od meda i hibiskusa, čak sam jedan dan negdje pročitala da je taj regenerator dobio neku nagradu, hehe... Sve u svemu, svakome bi ih preporučila A što se tiče cijene, za ljepotu ništa nije puno:P
Maria del Mar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 20:45   #56
Ja isto koristim njihove proizvode i super su mi.. imam dosta osjetljivu kožu koja na sve i svašta reagira, a njihovi proizvodi su mi se pokazali super za mene osjetljivu.. Uglavnom imam šampone i regeneratore (trenutno imam onaj od agruma i gorke naranče, prepredobro raspetljava i kosa je takoooo mekana), i kreme za lice (trenutno navečer koristim onu od mandarine, a preko dana neku antioksidans).
Skupi su im proizvodi, ali iskreno nije mi žao jer su kvalitetni. Jel tko probao onaj njihov peeling sa jojobom?
Hana020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 23:54   #57
Planiram kupiti njihov piling za kosu, samo mo fali još nečije mišljenje, jel ga ko probao?
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 11:05   #58
copy/paste sa teme Iskustva s online kupovinom kozmetike za one koji ne čitaju tu temu:

Moram podijeliti s vama današnje iznenađenje!
Naime, riječ je o online shopu bb natura vera, uvozniku john masters organics proizvoda za Hrvatsku. U ponedjeljak sam naručila njihov regenerator od lavande i avokada i u paketu su mi poslali novi travel kit
kao zahvalu što već dugo kupujem i koristim john masters organics proizvode i kao poklon za nadolazeće blagdane!!!
Ne moram ni spominjati koliko sam sretna, iznenađena i zahvalna!!!
Pa zato još jednom, hvala Vam od srca bb natura vera, zaista ste prekrasni!! Svaka pohvala!!
torrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 11:14   #59
torrey baš mi je drago
ako je itko to zaslužio onda si to ti
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 11:20   #60
eyedetox, hvala!

ma predobri su! tako sam prije otprilike 2 godine pitala kada će doći u hrvatsku sea salt spray, odgovorili su mi da kroz nekih godinu dana (tako nekako je išlo, ne sjećam se točno ). i što me za 2 dana dočekalo u paketu..potpuno nov sea salt spray kojeg su oni svejedno imali (kao distributeri, u hr se još nije prodavao)!!

zaista su prekrasni!
torrey is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:21.