Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2011., 18:48   #1
Nicki Minaj

http://en.wikipedia.org/wiki/Nicki_Minaj

Po meni pravo osvjezenje na svjetskoj sceni Osebujan stil i izricaj.

_el_diablo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 20:15   #2
Ne sviđa mi se nikako
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 20:20   #3
A joooooj
_el_diablo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 20:23   #4
Ne znam ...nisam ljubitelj tih što nabrajaju
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 20:25   #5
HAHAHAAH recitacije. A neznam malo odmora od gage i rihanne.
_el_diablo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 00:15   #6
Odlična je. Jako zanimljiva reperica,iako je njezin album zapravo nekakav pop-rnb-rap miks; više se iskazuje u suradnjama, ali, neovisno o tome, odlična je!
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2011., 10:40   #7
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 00:25   #8
annoying
__________________
"Vidiš, godine nas obrade različito... Nekom postane važno s kim će leći, a nekom s kim će se probuditi."
Queen_T is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 03:42   #9
Meni je odlična...
Stan2003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 09:42   #10
Naučila sam onaj prvi dio iz Super Bassa, trebalo mi sto godina!
Mary Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 11:26   #11
Super mi je njen glas, jedan trenutak visok, drugi dubok, fascinantno. Negdje sam čuo da je se Nicki bavila prostitucijo, je li to istina?
The Druid is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 12:48   #12
meni je odličan njen dio u pjesmi monster kanye westa, dobro treba roka
Clatkiš is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 15:20   #13
ja opceniti ne volim rap,a pogotovo ne zenski rap. treba dobro izgleda,malo se previse glupira s tim grimasama. Iskreno,bolja je Lil' Kim
Joza Cimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2011., 09:37   #14
Nicki na VMA,osvojila nagradu za najbolji Hip Hop video i predstavila novi spot 'Fly'



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Nicki Minaj - Fly ft. Rihanna

__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2011., 14:36   #15
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Ne znam ...nisam ljubitelj tih što nabrajaju
potpis =D

dodala bi da me cak malo zivcira sa tim osebujnim stilom jer otkad je gaga pocela sa cudnim stilom svaka pjevacica nabacuje ko zna sta na sebe bzvz samo da bude sto cudnije/ruznije i ja to ne kuzim vise
prije je to bilo fora a sad svi pretjeruju
__________________
Sreća, ljubav i toliko više...
SashaFierce is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2011., 15:57   #16
Mene ona zivcira,njezina pojava,glas ma sva mi kompletno nije sjela
__________________
Da je meni biti žena,biti voljela da je meni jedan dodir iznad koljena da je meni drugo lice i da mi je bal i da nisam streberica nego femme fatale
00iva00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 03:10   #17
Posto sam fanatic znam svima biografiju iz YMCMB nije se nikad bavila prostitucijom, odrastala je siromašno, otac je bio alkoholičar inače joj tata crnac, a mama porjeklom iz indije, slušo sam ju i prije potpisa za YMCMB dok je bacala freestyle sa oj da juicom i Waka Flockom http://www.youtube.com/watch?v=HkkYuS0zG9A bila je druga osoba dok ju wayne nije postao mentor i manager, ovo je uplodano nedavno, ali je staro mnogo http://www.youtube.com/watch?v=-a-7ZuovuHs uživajte ako volite brick squad i billionerse!

Zadnje uređivanje timimix : 22.09.2011. at 03:26.
timimix is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 09:35   #18
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 10:11   #19
Inace mi bas nije nesto, cak i malo iritantna pojavom, ali njezina stvar Moment for life mi je vajda jedna od boljih koje su izasle zadnjih godina.
need4speed is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 17:58   #20
Nicki je pjevala sa svojim fanovima u Ellen show-u, djevojcice imaju 5 i 8 godina, preslatke su:

http://www.youtube.com/watch?v=FxaQZi4Rm9Y

Paratres is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:57.