Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2012., 14:33   #81
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Ja ovih dana ne mogu prestati slušati Love You Like a Love Song
Ta pjesma je totalno zarazna...kad sam je prvi put čula,nisam je mogla izbiti iz glave slijedeća 3 dana
Lollyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2012., 14:36   #82
Ja sam si je skinula na telefon

Ljudi mi govore-wtf? slušaš Biberovu žensku???

al' boli me uvo
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2012., 14:44   #83
Hahaha,tako i meni govore. Ali ja sam je otkrila,tj. slušala prije nego što je završila s njim.
Lollyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2012., 14:47   #84
Ja bome nisam

Mislim znala sam za nju ali nisam obraćala pažnju

Veza s njim joj je najbolji potez u karijeri
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2012., 14:52   #85
Istina
Ja sam prvi put čula za nju kad se pojavila u Hanni Montani
I onda sam čula pjesmu Naturally i tako...zainteresirala se za nju
Mada mi je od tih Disney zvjezdica najbolja Demi Lovato-glas a i zadnji album
Lollyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2012., 22:18   #86
Ja sam je prvi put ubrala prije dvije godine na onom njenom Disneyu show Wizards of Waverly Place kad sam bratu tražila crtane. Davno prije nego što je ovo sve s Bieberom počelo.
Nije neka velika pjevačica, ali ima skroz simpatične i zarazne pjesme.
Mary Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2012., 08:26   #87
Ja sam je prvi put vidjela u sestrinom OK!-u

Al' mi nije bila interesantna do ovog zadnjeg albuma
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 16:43   #88
Thumbs up

Misli da je super!To što neki kažu kmezav glasić.......oni je za pravo ne slušaju!Jer onaj tko nauli uši dok ona pjeva zna o ćemu ja sada pričam!Zamislite samo da je model!Postala bi žena za koju bi se glupani od (oni koji sjede u birtijama i gledaju utakmicu)otimali to jest slinili za njenim zavodnim tijelom.Zato svi fanovi koji ste slinili ili koji slinite za njom u pjevačkim i glumačkim vodama ili pak u modnom svijetu samo nastavite tako i nedajte se zavarati!!!!
Emili Dragaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 10:19   #89
Selena Gomez & The Scene - Hit The Lights (Version 2)
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 11:32   #90
Bolji mi je prvi spot
Lollyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2012., 09:50   #91
Novi single: My Dilemma
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2012., 03:28   #92
Quote:
*soul*mate* kaže: Pogledaj post
jedino ne znam što se dogodilo s Leighton (aka Blair iz GG) da je tako nisko pala i snimila skoro pa dječji filmić u kojem je sporedna uloga.
Mozda činjenica da je švorc jer ju mama tuži, pa mora snimat i gluposti, ali opet
ne tuži nju mama nego je leighton nju tužila,i što ima veze što je snimila dječji filmić?zapravo uopće nije dječji nego više za teense,ali i da je dječji što je tu loše
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2012., 09:05   #93
Cura je preslatka,ma i on je makar mi je ona naspram njega žena a njemu još mliječni zubiči nisu ispali
Kovrčava mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 09:21   #94
Selena Gomez: My Dilemma 2.0 Teaser

Commercial For Selena Gomez's Debut Fragrance
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2013., 02:51   #95
Slucajno naletio na Hit The Lights i super je

Samo problem je sto ima muzevniji glas od Biebera
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2013., 11:17   #96
Raskinula je sa Bieberom

Ima ona dobrih pjesama
Softa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 16:12   #97
cover novog singla

Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 16:48   #98
meni je ona užasna pjevačica.mislim,loše pjeva.al pjesmice su ok.sam nek nastavi.bude se poboljšala.
__________________
just do it.
just-do-it is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 18:03   #99
Stargate je producirao Come and Get It,ovo mora biti dobro
__________________
If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be dealt with.
material_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 19:48   #100
Sam naziv zvuči obečavajuće
fentydown is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:59.