Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2011., 18:50   #41
Evo da spomenem Clean&Clear shine control liniju koja obećava čišćenje od prištića, i ponajprije masnoće lica. Meni je čak bila u redu, bar gel za pranje lica, ali s obzirom na sastojke od kojih neki izazivaju i rak i toksični su za stanice, radije bježim od toga.
Napisala sam cijeli post o sastojcima i sličnome.
__________________
Breath Of Color
6ftunder is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 21:18   #42
Quote:
blentori kaže: Pogledaj post
Ako ima tko Sonu (prednost dajem kremi jer ne ulazi zrak) da mu ne pomaže ili ne odgovara molim da me kontaktira ako je za prodaju (nemam kada ići dr. i dermatologu-u drugom gradu su mi, a u ljekarnama više ne daju bez rp.). Imam cleanance k i diacneal kreme ako je tko za zamjenu; kiseline mi ne pomažu. Hvala,doslovno mi je za lijek!
imam ja sonu i ne pomaze mi bas,a meni ovo tvoje pomaze pa se mozemo mijenjat

javi se
matea2505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 13:55   #43
meni tu i tamo izbije bas akna neka al zato imam brdo nekih sitnih pristica koji izgledaju kao neki vulkani mali sa gore rupicom i kad stisnem izađe mi kao čep iz toga i tako imam po čelu ,obrazima a prije nisam imala takve pristice ne kuzim sta mi ih izaziva dal hormoni mozda...
__________________
***pinterest***
ajetam is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 21:05   #44
Jel netko probao možda sapun od meda ?? iskustva?
dianna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 20:40   #45
dianna kako je stanje kod tebe? jel bolje?
tinaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2011., 16:58   #46
probala sam prekjucer onaj novi rozi neutrogena gel za umivanje i osula sam se po cijelom licu . crveni mali sitni pristici ,uzasno bolni neki su vec dozreli(zuti-taman za istisnuti) i hrpetina ih je. mazem vec dva dana Avene cicalfate i spricam se termalnom i nista. ne znam sto bi kupila da se to makne. a da ne spominjem da sam prije toga imala dva pristica ,napokon mi se lice dovelo kolko tolko u red i sada ovo.
micek<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2011., 12:12   #47
Quote:
tinaa kaže: Pogledaj post
dianna kako je stanje kod tebe? jel bolje?
ma kakvi ništa
stvarno više ne znam šta ću, samo na bradi imam problema ostatak lica je skroz čist

sve moguće pretrage sam obavila i nigdje ništa a meni akne samo izbijaju
dianna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2011., 15:58   #48
Ajoj nadam se da bude bolje. Super za ostatak lica da je čist!
Ja danas krećem opet sa pilulama, na neko vrijeme.
Inače pijem doksiciklin 2 tjedna i ok mi je, nema više upala.
Samo vjerujem da je učinak samo onda kad se uzimaju antibiotici, a poslije...
tinaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2011., 16:06   #49
samo da javim,stigao meni aknemycin iliti eritromicin; kako to sušiiii

sad sam uzela pauzu od njega jer mi lice izgleda ko zažareno i suho je
šta ću kad imam suhu kožu i još na to agresivne preparate za akne..
jučer sam mazala kožu e uljem,nieveom,bioderma cicabiom..niš ne pomaže..
možda kupim cera di cupru,nju hvale da je masna..
na antibioticima sam oralnim već skoro mj. dana tak da je većina upale otišla, sad opet ožilljke sređivat. a ak se ponovno vrate nakon ove kure antibiotika i yaz ne popravi stvar-roaccutane me čeka

micek<3
meni je ta neutrogena nova takooo fina,tako dobro miriši,lice meko i osvježava. al isto me nekak nešto u njoj smeta
Yumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2011., 18:33   #50
Yumi koje si ti antibiotike koristila?
tinaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2011., 21:10   #51
elicina

dakle drustvo da vam javim =)
evo puna 3 tjedna koristim elicinu ujutro i navecer =) i odusevljena sam =))))
trenutno na licu imam samo 5 upaljenih akni, a one su toliko plitke da kad ih prekrijem aknitolom uopce se ne vide =) ja bum vam i dalje javljala kakvo bude stanje jer su mi bitni i oziljci da mi se maknu

eto, svima preporucam, vrijedi svake lipe =)
matea2505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 12:10   #52
@tinaa
minociklin. jedino kaj mi je pomoglo, al ne na duge staze. ovo mi je već druga kura, al sam i na yazu pa će možda rezultati bit bolji jerbo imam pcos.
za tj. dana mi je prošlo 90% upale
Yumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 13:33   #53
Quote:
matea2505 kaže: Pogledaj post
dakle drustvo da vam javim =)
evo puna 3 tjedna koristim elicinu ujutro i navecer =) i odusevljena sam =))))
trenutno na licu imam samo 5 upaljenih akni, a one su toliko plitke da kad ih prekrijem aknitolom uopce se ne vide =) ja bum vam i dalje javljala kakvo bude stanje jer su mi bitni i oziljci da mi se maknu

eto, svima preporucam, vrijedi svake lipe =)
a gdje si je nabavila? u ljekarni ili online?
ja sam razmišljala o njoj.
meni su unazad mjesec dana nastale akne i ožiljci od obračuna s komedonima
__________________
srce bi, da može misliti, stalo
pitseleh is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 16:15   #54
Quote:
matea2505 kaže: Pogledaj post
eto, svima preporucam, vrijedi svake lipe =)
Jeeei, lijepo je čuti da pomaže! Hvala na dojavi, budem ju i ja uzela.
A reci, jel je stavljaš na cijelo lice ili samo zaostale flekice? Smije preko akni/upala?

Vidjeh da ih na ebayu ima za cca 150 kn, a kod nas u ljekarni preko 350 Tak da bum definitivno prek neta naručila
__________________
ursula1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2011., 10:29   #55
Quote:
matea2505 kaže: Pogledaj post
imam ja sonu i ne pomaze mi bas,a meni ovo tvoje pomaze pa se mozemo mijenjat

javi se
imaš pp
__________________
kredenac primaci natkaslu..
blentori is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 19:02   #56
Otišla danas kod dermatologice...rekla mi je da lice perem sindet sapunima i prepisala mi Diacneal-ovu i Akicare-ovu kremu za lice..to moram koristiti 3 mjeseca i onda da dođem na kontrolu.
Napomenula je da ću osjetiti peckanje i crvenilo kože ali da je cilj tih krema da mi se stvore ljuskice na licu(stari sloj koji treba otpasti)...
Imate li vi kakvih iskustva s te dve kreme?
Tatjana3333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 20:40   #57
Quote:
Tatjana3333 kaže: Pogledaj post
Otišla danas kod dermatologice...rekla mi je da lice perem sindet sapunima i prepisala mi Diacneal-ovu i Akicare-ovu kremu za lice..to moram koristiti 3 mjeseca i onda da dođem na kontrolu.
Napomenula je da ću osjetiti peckanje i crvenilo kože ali da je cilj tih krema da mi se stvore ljuskice na licu(stari sloj koji treba otpasti)...
Imate li vi kakvih iskustva s te dve kreme?
meni je takoder dermatologica prepisala Diacneala al meni je napravio jos vecu katastrofu, jer imam uzasno osjetljivo lice. No, vidla sam puno pozitivnih komentara vezanih uz njega. Sretno

on topic:

Danas bila na kontoli kod dermatologice, na koju idem svakih 3 tj.. Zadnji put mi je prepisala Effaclar za osjetljivu kozu no i on mi je prejak. Jednostavno mi se nakon 2-3 koistenja pocinje uzasno guljit koza, a akne ne prolaze.
Sad mi je prepisala doksiciklin i izvadit nalaze od jetre.
Dal ima netko iskustva s doksiciklin kapsulama?
Nadam se da ce mi ovo napokon rjesit situaciju, bar malo.
__________________
" Per Aspera Ad Astra. "
Anci_92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 20:55   #58
Ja ih pijem oko 2 tjedna i mislim da mi se stanje poboljšalo. Akni nema toliko, a i lice je općenito čišće. Bojim se samo što će biti kad ih prestanem piti
Berlinea is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 14:16   #59
Wink

Bok, ljudi.
Evo, čitam tu sve i svašta o aknama i stvarno ne znam otkud bih počela i koje preparate bi bilo najbolje koristiti, pa da ja ispričam tu svoju priču.
Imam probleme s aknama od 12. - 13. godine i bila sam kod previše dermatologa i ne znam što bih više koristila. Znači, sad imam 18. godina i stanje je još uvijek isto!
Imam dosta masnu kožu, i prištići mi se uglavnom pojavljuju na području brade i obraza. Ima dana kad normalno izgledam, no ti je stvarno rijetkost.
Trenutno koristim Akneroxid 5% u kombinaciji s Pantexol kremom (to je krema za rane inače). Preko dana stavljam puder Vichy NormaTeint, a ispod njega Johnson's 24hour moisture kremu. Lice čistim i sa Clean&Clear deep cleansing losionom.
Evo, to je uglavnom to. Koristila sam već brdo kreme, gelova, tableta i ne znam čega sve ne, no ništa nije pomoglo.
Pa ako netko može tu da me savjetuje što bi bilo najbolje za moju kožu?
I samo molim vas, bez slanja dermatologu, jer sam ih već stvarno previše posjetila!
ivana59 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 21:19   #60
Ja pijem doksiciklin mjesec dana i super mi je lice.Nema više upala i baš se pročistilo lice.. Počela sam prije 2 tjedna i sa dianama, pa neznam jel bi i one već počele djelovat na akne..
tinaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:06.