Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2011., 20:26   #21
Dali mi može tko reći naslov američke krimi serije koja se emitirala prije nekoliko godina na RTl-u mislim.Radnja je bila smještena u San Franciscu,a radnja se vrtila oko serijskih ubojica koji su ubijali na vrlo podmukli način.Glavni lik je bio policijski detektiv macho izgleda kojemu je u prvoj epizodi ubijena partnerica,pa poslje mu se pridružuje neka nova partnerica plave kose.Tu je bio i njihov šef,crnac krupnijeg izgleda.Sjećam se da mi je serija bila dobra pa bih je volio nać da je skinem.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 16:01   #22
Neka serija na rtl-u od prije par godina u kojoj je bila radnja u nekoj američkoj "problematičnoj" srednjoj školi?

Mislim da je bila ta škola u NY, Philadelphiji ili Bostonu
__________________
Heartbreak Hotel
LOST01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 16:52   #23
Quote:
LOST01 kaže: Pogledaj post
Neka serija na rtl-u od prije par godina u kojoj je bila radnja u nekoj američkoj "problematičnoj" srednjoj školi?

Mislim da je bila ta škola u NY, Philadelphiji ili Bostonu
Boston public?
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 16:56   #24
^^
Ja mislim da je, i ja upravo na tu mislila, odlična mi je bila ta serija
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 18:06   #25
Quote:
megan2711 kaže: Pogledaj post
^^
Ja mislim da je, i ja upravo na tu mislila, odlična mi je bila ta serija
I ujedno si tvojim linkom riješila "misteriju" serije koju sam ja tražio: Killer insinct,http://en.wikipedia.org/wiki/Killer_...28TV_series%29
Isti glumac glumi u oboje serije,Chi McBride (ravnatelj škole odnosno poručnik policije).
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2011., 22:48   #26
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
U originalu se zove "Kings", a nisam sigurna jesu li je kod nas preveli kao "Kraljevi" ili nekako drugačije.
Da, to je bilo vrlo labavo temeljeno na Bibliji, dijelovi iz 1. Samuela. Zanimljiva prva epizoda, nisam pratio dalje.
imbrod is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2011., 23:12   #27
Exclamation Kako se zvala serija....

Zanima me naziv ratne serije o Domovinskom ratu i ljudima koji su živjeli u vagonima?
zambata 9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2011., 23:42   #28
Quote:
zambata kaže: Pogledaj post
Zanima me naziv ratne serije o Domovinskom ratu i ljudima koji su živjeli u vagonima?
Vukovar se vraća kući?
seljo bear is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2011., 09:28   #29
jako malo mi je ostalo u glavi, glavni lik ako se ne varam ili živi sa sestrom,ili je i ona glavni lik, upoznaju tog lika, koji je totalni čudak,ali kao svugdje je bio i sve zna.
bila je jedna epizoda u kojoj je lančić koji nosi izvor njegove kao privlačnosti ženama, samo mi je ta epizoda baš u glavi
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2011., 11:16   #30
Question TRAŽIM ime serije

pozdrav prije svega
tražim ime jedne serije prikazivala se oko 2006 ili 2008 godine..
na federalnoj televiziji...
serija je bila za tinejđžere
radnja serije je takva da se radnja najčeće odvija u školi postoje dva lika muško i žensko i oni "su gledali u neki kamen" i postali geniji...
tih dvoje muško i žensko postali geniji nakon gledanja u neki kamen.....
i sad oni izmišljaju razne naprave koje ovaj svijet nije vidio.......
ako se netko sjeća molila bi da mi pomogne.....
zahvaljujem svima unaprijed

ZNAM DA SAM MALO INFORMACIJA DALA ALI ŠTO MOGU
marija1111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 04:05   #31
jedna serija koja je išla prije stvarno dosta godina. više ni to ne mogu procjeniti, ali rekla bih da je 8 ili više. išla je na hrt-u u jesen u večernjem terminu. e sad. sjećam se samo nekoliko scena. i čini mi se da je naziv samo jedna riječ. ime nekog grada/škole/nečeg trećeg?

dakle. ono čega se sjećam. postoji ta glavna obitelj. kćer tinejdžerica. ona ide u internat. svi imaju uniforme u internatu, tj. školi. obitelj je zapravo upletena u neke zločine. postoji zločin povezan s nekim bazenom koji se razotkriva. netko je ubijek i zakopan ispod bazena ili nešto slično. uglavnom, mislim da ona otkriva neke sitnice da nije sve kako se čini i onda istražuje to i kopa i otkriva sve te skrivene obiteljske tajne. imaju tu onda ta braća od mame/tate, poslovni sastanci, spletke, pregovaranja.

zvone mi slovo e i a kao prvo slovo, ali ne mora bit. nemam čak ni sjećanje je li serija dobra, jedino se sjećam da sam gledala tu i tamo i tih nekoliko scena. samo me muči što se ne mogu sjetit imena
__________________
Ama et fac, quod vis
into.the.wild is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 09:31   #32
Quote:
into.the.wild kaže: Pogledaj post
jedna serija koja je išla prije stvarno dosta godina. više ni to ne mogu procjeniti, ali rekla bih da je 8 ili više. išla je na hrt-u u jesen u večernjem terminu. e sad. sjećam se samo nekoliko scena. i čini mi se da je naziv samo jedna riječ. ime nekog grada/škole/nečeg trećeg?

dakle. ono čega se sjećam. postoji ta glavna obitelj. kćer tinejdžerica. ona ide u internat. svi imaju uniforme u internatu, tj. školi. obitelj je zapravo upletena u neke zločine. postoji zločin povezan s nekim bazenom koji se razotkriva. netko je ubijek i zakopan ispod bazena ili nešto slično. uglavnom, mislim da ona otkriva neke sitnice da nije sve kako se čini i onda istražuje to i kopa i otkriva sve te skrivene obiteljske tajne. imaju tu onda ta braća od mame/tate, poslovni sastanci, spletke, pregovaranja.

zvone mi slovo e i a kao prvo slovo, ali ne mora bit. nemam čak ni sjećanje je li serija dobra, jedino se sjećam da sam gledala tu i tamo i tih nekoliko scena. samo me muči što se ne mogu sjetit imena
Pasadena možda
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 23:29   #33
Quote:
into.the.wild kaže: Pogledaj post
jedna serija koja je išla prije stvarno dosta godina. više ni to ne mogu procjeniti, ali rekla bih da je 8 ili više. išla je na hrt-u u jesen u večernjem terminu. e sad. sjećam se samo nekoliko scena. i čini mi se da je naziv samo jedna riječ. ime nekog grada/škole/nečeg trećeg?

dakle. ono čega se sjećam. postoji ta glavna obitelj. kćer tinejdžerica. ona ide u internat. svi imaju uniforme u internatu, tj. školi. obitelj je zapravo upletena u neke zločine. postoji zločin povezan s nekim bazenom koji se razotkriva. netko je ubijek i zakopan ispod bazena ili nešto slično. uglavnom, mislim da ona otkriva neke sitnice da nije sve kako se čini i onda istražuje to i kopa i otkriva sve te skrivene obiteljske tajne. imaju tu onda ta braća od mame/tate, poslovni sastanci, spletke, pregovaranja.

zvone mi slovo e i a kao prvo slovo, ali ne mora bit. nemam čak ni sjećanje je li serija dobra, jedino se sjećam da sam gledala tu i tamo i tih nekoliko scena. samo me muči što se ne mogu sjetit imena
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Pasadena možda
da, pasadena ti je to
http://www.imdb.com/title/tt0280287/
__________________
“Don't ever think you're alone here, we've just been trapped in different hells, and people aren't against you dear, they're just all for themselves.”
hope.cc is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 04:46   #34
To je to!! Hvala vam
__________________
Ama et fac, quod vis
into.the.wild is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 11:43   #35
Sjeća li se netko sitcoma koji je bio na HRT-u prije 5-6 godina, o nekoj bogatoj obitelji koja živi u apartmanu na vrhu neke zgrade? Znam da su bili majka, plavuša koja je voljela cugat, ta glumica često glumi po serijama, al ne znam kako se zove; otac, jedan sin koji je totalna ljenčina i sad ne znam jesu li ima još jednog sina ili kćer ili možda oboje. Sjećam se i portira, nekog ludog starog lika i njegovog stančića u toj zgradi.

I još se sjećam da je na uvodnoj špici bila bijela pozadina i crna panorama grada. Upomoć, tražim tu seriju već dugo, pokušala sam guglat sve iz ovog šturog opisa i ništa nisam uspjela naći. Vi ste mi zadnja nada.
elise is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2011., 00:15   #36
Francuska serija, bila je prije nekih 10-15 godina na HRT-u, mislim da se radilo o parfemima ili vinu ili tako nešto...?
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2011., 10:26   #37
Serija pocinje tako da se neka grupa ljudi skupi kraj nekog jezera i pojavi se neko svjetlo i svi nestanu , posli se vrate i svatko od njih ima neku "sposobnost" , tipa telekineze , citanja misli itd..
wanna76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2011., 12:03   #38
Quote:
wanna76 kaže: Pogledaj post
Serija pocinje tako da se neka grupa ljudi skupi kraj nekog jezera i pojavi se neko svjetlo i svi nestanu , posli se vrate i svatko od njih ima neku "sposobnost" , tipa telekineze , citanja misli itd..
Nisam gledao, ali mislim da bi to trebala biti serija "The 4400":

http://www.imdb.com/title/tt0389564/
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2011., 09:53   #39
Quote:
Wild Horses kaže: Pogledaj post
Nisam gledao, ali mislim da bi to trebala biti serija "The 4400":

http://www.imdb.com/title/tt0389564/
Slažem se.

wanna76, pogledaj video od 4:26 minute:

http://www.youtube.com/watch?v=1JRhw...eature=related
fliper_01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 12:09   #40
Quote:
elise kaže: Pogledaj post
Sjeća li se netko sitcoma koji je bio na HRT-u prije 5-6 godina, o nekoj bogatoj obitelji koja živi u apartmanu na vrhu neke zgrade? Znam da su bili majka, plavuša koja je voljela cugat, ta glumica često glumi po serijama, al ne znam kako se zove; otac, jedan sin koji je totalna ljenčina i sad ne znam jesu li ima još jednog sina ili kćer ili možda oboje. Sjećam se i portira, nekog ludog starog lika i njegovog stančića u toj zgradi.

I još se sjećam da je na uvodnoj špici bila bijela pozadina i crna panorama grada. Upomoć, tražim tu seriju već dugo, pokušala sam guglat sve iz ovog šturog opisa i ništa nisam uspjela naći. Vi ste mi zadnja nada.
šturog opisa? a gle Dumber dole.. Šturije bi bilo jedino da piše

Francuska serija, bila je prije nekih 10-15 godina na HRT-u, mislim da je trajala oko 45 min i imala odjavnu špicu..ili nije...?

Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Francuska serija, bila je prije nekih 10-15 godina na HRT-u, mislim da se radilo o parfemima ili vinu ili tako nešto...?
Zajebajem se.. sori ljudi, začudo fakat ne znam niti jednu niti drugu seriju. Čak mi ni ne zvuče poznato. Ova prva zvuči zanimljivo, doduše.. al Francuzi i ne baš toliko. Sori, Dumber.
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:53.