Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2012., 13:30   #61
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Fuj, kako bi mu ja uši izvukla.
Od toga bi sigurno postao bolji čovjek.

Okreneš se i ne platiš ono što ne želiš plaćati.
darkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 13:30   #62
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Kad na minus 4 u 10 do 8 sretnem ženu sa skroz malom bebom u dekici, ne želim joj dati novac nego batine. Ne da bi pomoglo.
Zašto?
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 13:32   #63
Quote:
June kaže: Pogledaj post
Inače, jedno vrijeme su se mali Romi dosjetili pa kupili harmoniku i onda svirali po tramvajima. To je bilo 'veselo' za čut. Hvala bogu da im ljudi nisu niš davali pa su brzo odustali.
Jao šta nije to bilo i u novinama? Sjećam se da su stalno ulazili u tramvaje i radili buku s tim jebenim harmonikama. Nikad im ništa nisam dala, naravno. Bilo je nešto kao da je tu bilo cigana iz Mađarske il od tako negdje. Prestali su valjda jer su se vratili doma.
Bit će nitko više nije mogao slušat njihov iznimni talent tamo pa su probavali po drugim zemljama.
Maiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 13:35   #64
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Kad na minus 4 u 10 do 8 sretnem ženu sa skroz malom bebom u dekici, ne želim joj dati novac nego batine. Ne da bi pomoglo.
A možda i ona ima doma nekoga tko će joj dati batine ak ne izađe s tim djetetom.
Libertango is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 13:36   #65
Quote:
Lozimka kaže: Pogledaj post
Zašto?
Zašto poželim dat batine glupači kojoj je problem pričekat da barem sunce izađe pa da bude bar malo manje hladno kad malenu bebu izvuče van? Oni agresivni primitivni impulsi iz kičme.
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 13:37   #66
U svakom slučaju, drago mi je da se taj običaj nije udomaćio.
Govorim o sviranju po tramvajima....ubacila se 2 posta prije mene.
June is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 13:37   #67
Quote:
darkić kaže: Pogledaj post
Od toga bi sigurno postao bolji čovjek.

Okreneš se i ne platiš ono što ne želiš plaćati.
A što, ja bi trebala biti u misiji preodgajanja loših ljudi u bolje?

Iskreno, boli me kurac za balavca, ako "prosi" takvim načinom, zaslužuje i adekvatnu reakciju. Pa neka pokuša opet to nekome napraviti.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 13:38   #68
Quote:
Libertango kaže: Pogledaj post
A možda i ona ima doma nekoga tko će joj dati batine ak ne izađe s tim djetetom.
Onda i njemu želim dat batine. Vrlo jednostavno.

Onaj razuman dio mene želi funkcionirajuću pravnu i socijalnu državu.
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 13:39   #69
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
A što, ja bi trebala biti u misiji preodgajanja loših ljudi u bolje?

Iskreno, boli me kurac za balavca, ako "prosi" takvim načinom, zaslužuje i adekvatnu reakciju. Pa neka pokuša opet to nekome napraviti.
Ne mislim ja da bi ti trebala biti u nekoj misiji, al očito jesi ako misliš da će ga povlačenje ušiju odvratiti od nečega u budućnosti.
darkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 13:40   #70
Quote:
darkić kaže: Pogledaj post
Od toga bi sigurno postao bolji čovjek.

Okreneš se i ne platiš ono što ne želiš plaćati.
Pa ja sam htjela platit normalan gablec od 35 kn, a ne 2 gableca, 2 torte, 2 soka i salatu! Ostala sam u soku kad je tolko stavio.. I treba ga izvuc za usi jer je bezobrazan, u nekim situacijama vrijedi- pomozi sirotu na svoju sramotu..
w.stella is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 13:43   #71
Ne treba ga izvuć za uši, treba reć "htjela sam ti platiti gablec od 35 kuna, sad neću ništa" i bok.
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 13:43   #72
Quote:
darkić kaže: Pogledaj post
Ne mislim ja da bi ti trebala biti u nekoj misiji, al očito jesi ako misliš da će ga povlačenje ušiju odvratiti od nečega u budućnosti.
Ne, povukla bi ga za uši zbog bezobrazluka prema MENI. Nemam ti ja ni živaca ni energije za velike mislije budućnosti
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 13:45   #73
Quote:
w.stella kaže: Pogledaj post
Pa ja sam htjela platit normalan gablec od 35 kn, a ne 2 gableca, 2 torte, 2 soka i salatu! Ostala sam u soku kad je tolko stavio.. I treba ga izvuc za usi jer je bezobrazan, u nekim situacijama vrijedi- pomozi sirotu na svoju sramotu..
Jebote, zamisli, povrijedio ti je humanitarne osjećajčiće pa ga treba sad naučit pameti

Onak, okreneš se i odeš i odlučiš bit pametnija kad idući put budeš pomagala nekome. Izvučeš neku vražju pouku iz svega. Npr. da nije dovoljno reći kupit ću ti ručak osobi koja žica nego da specificiraš točno što i kako i da ne dopustiš da te klinac prevesla.
darkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 13:46   #74
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Ne, povukla bi ga za uši zbog bezobrazluka prema MENI. Nemam ti ja ni živaca ni energije za velike mislije budućnosti
I šta ako bi te krenuo tuć, a braća se pridružila?
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 13:47   #75
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
I šta ako bi te krenuo tuć, a braća se pridružila?
To je već problem
U tom slučaju, bolje je ne platiti i otići, pa nek se snađe i žica nekog drugog.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 13:52   #76
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
To je već problem
U tom slučaju, bolje je ne platiti i otići, pa nek se snađe i žica nekog drugog.
Mda, jako je pametna početna pretpostavka da bi ti natezala uši, a on bi valjda govorio oprostite milostivica neće crni cigan nikad više oprostite.
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 13:56   #77
Quote:
darkić kaže: Pogledaj post
Jebote, zamisli, povrijedio ti je humanitarne osjećajčiće pa ga treba sad naučit pameti

Onak, okreneš se i odeš i odlučiš bit pametnija kad idući put budeš pomagala nekome. Izvučeš neku vražju pouku iz svega. Npr. da nije dovoljno reći kupit ću ti ručak osobi koja žica nego da specificiraš točno što i kako i da ne dopustiš da te klinac prevesla.
Nije mi povrijedio humanitarne osjecaje, nego mi je poremetio financijsku situaciju. Kad nekom ides platit rucak, ne racunas s tim da ce uzet hrpu hrane, nije mi palo na pamet da jedna osoba uzme kolicinu hrane za 130 kn, zato nisam specificirala koji meni smije uzeti..

Ali ocito tebi nije strano da netko kad ga se casti uzima pohlepno i nezasitno, polazeci od sebe ( npr kad me neko casti vecerom sigurno necu narucit skampr) nisam pretpostavila da ima bezobraznika koji su u stanju pojest i uzet toliko ( to je hrana, ne moze ju preprodat, samo pojest ili bacit, nisam mislila da tu moram bit na oprezu koliko uzima)..
w.stella is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 13:59   #78
Quote:
w.stella kaže: Pogledaj post
Nije mi povrijedio humanitarne osjecaje, nego mi je poremetio financijsku situaciju. Kad nekom ides platit rucak, ne racunas s tim da ce uzet hrpu hrane, nije mi palo na pamet da jedna osoba uzme kolicinu hrane za 130 kn, zato nisam specificirala koji meni smije uzeti..

Ali ocito tebi nije strano da netko kad ga se casti uzima pohlepno i nezasitno, polazeci od sebe ( npr kad me neko casti vecerom sigurno necu narucit skampr) nisam pretpostavila da ima bezobraznika koji su u stanju pojest i uzet toliko ( to je hrana, ne moze ju preprodat, samo pojest ili bacit, nisam mislila da tu moram bit na oprezu koliko uzima)..
I jesu li došla braća? Šta je uradio s tacnama?
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 13:59   #79
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Mda, jako je pametna početna pretpostavka da bi ti natezala uši, a on bi valjda govorio oprostite milostivica neće crni cigan nikad više oprostite.
Figurativno govoreci izvuci usi, sigurno se ne bi tukla sa ciganom u resoranu! O Boze, ne govorim fakat vuci cigana za usi..
w.stella is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 14:01   #80
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
I jesu li došla braća? Šta je uradio s tacnama?
Ne znam jesu dosla, stavio je jednu pa drugu tacnu na blagajnu ja platila i otisla, nije ni hvala rekao.. Putem doma sam psovala..
w.stella is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:42.