Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > iOS

iOS Apple uređaji pokretani iOS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2013., 10:53   #41
Jednostavnije je ne kupovati na daljinu. A i ako je cijena manja od 2000 kn policija neće pisati nikakve prijave niti se zamarati s tim, jedino možeš privatno tužiti.
Firelord is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 13:16   #42
Kupnja Iphone5 od " Firme iz londona "

Dobar dan vam želim !! Kao što spomenuh, našao sam na njuškalu oglas za Iphone 5, poslao mail, i dobio odgovor da je to firma iz londona pod nazivom ELECTRONIC SOFTWARE DISTRIBUTION LTD.... U oglasu stoji da kupnjom 2 iphonea dobivaš treći gratis, i sve to po pristupačnoj cijeni... Naravno nisam budala da odmah panem na foru, pričao sam s čovikom, on mi je ostavio sve svoje podatke i podatke firme, te skype, poslao mi je adresu, našao sam adresu na google maps live view, sve to ok, međutim uplata novca se mora izvršiti prije, znači uplatom se potvrđuje narudžba, danas sam dogovorio i telefonski razgovor s njim. Poslao mi je i identifikacisku iskaznicu sa slikom, ali normalno može mi poslat šta oće, ako je prevarant, vrhunski je, jer mu je priča čudo Zanimaju me vaša iskustva, i možete li mi dat kakav savjet u vezi toga, postoji li neko rješenje problema koje je prilično sigurno u takvoj situaciji Hvala, i odgovore što prije ako nije problem
Zadro80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 13:41   #43
nema sanse! meni se lik nudio auto prodat iz engleske, sve 5 podaci, slike itd. 2 mj kasnije citam u novinama o toj istoj prevari, to je bilo proslo ljeto.

mani se toga, lova unaprijed, mob nes nikad vidjet. garantiram!
__________________
Subbacultcha
fugazi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 17:04   #44
Gle http://m.dnevnik.hr/bin/mobile/index...---279561.html
__________________
Subbacultcha
fugazi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 17:20   #45
Hahahahha, hvala, ali prokužio sam ga već, postavio sam mu par pitanja, zbunio se D i ljudi na njuškalu ima puno oglasa postavljenih, i ako vam se predstave da su iz londona, samo ima recite Nabijem vas na k.....
Zadro80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2013., 23:21   #46
Ima i ovdje par primjera koje treba izbjegavati u širokom luku
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2013., 01:47   #47
dal neko ima iskustva s ovim:


Pozdrav,

Hvala na upitu o Apple iPhone 5 64GB.

Apple iPhone 5 64GB je potpuno novi, 100% originalan i tvornički otključan na bilo mobilnim mrežama. to dolazi s 64 GB memorije potpuni. Apple iPhone 5 64GB također dolazi s 1 godina jamstva na Apple i potpunom pribor u svojoj kutiji proizvođača. Jamstvo vrijedi za korištenje u bilo koje Apple servis u Hrvatskoj.

Apple iPhone 5 64GB cijena 2530 Kn + dostava
Dostava troškovi: besplatno
Dostava Courier: FedEx Express / Usluge DHL / UPS kurirske usluge
Rok isporuke: 48 sati

E-LECTRONICS LTD je mobilni telefon bavi tvrtka nalazi ovdje u Velikoj Britaniji .. Mi brod u svijetu putem FedEx Express, UPS kurirskom službom i DHL uslugu .. Dostava na Vašu adresu je besplatna i traje samo 48 sata.

Promotivna ponuda: Kupite 2 jedinica, dobiti 1 slobodan.

Koliko jedinica ste spremni kupiti?

Način plaćanja:
Western Union Money Transfer (100% siguran i zajamčena)
Transfer Money Gram
T / T Bank Transfer

Za više informacija se o našoj dostave informacije i plaćanja jamstva, molimo posjetite sljedeći link: http://e-lectronicsonlineshop.com/in...formation_id=6

Više o tvrtki.
Naziv tvrtke: E-LECTRONICS LTD
Tvrtka Web stranica: www.e-lectronicsonlineshop.com
Kontakt e-mail: [email protected]
Tvrtka Registrirani Link: http://ukdata.com/company/06900881/E-LECTRONICS-LTD
Redatelj: Ahmed Yousef Badraia
Tvrtka Lokacija: UNITED KINGDOM
Skype: e-electronics-ltd

kako bi se nastavili, vratite se u nas sa svojim obliku narudžbenice kao ispod, tako da možemo nastaviti s označavanje i pakiranje vaše stavke u spremnosti za isporuku.

Narudžbenica obliku.

Puno ime
Adresa (uključujući i grad i država)
Zemlja
TEL #
Količina proizvoda:

Čim primimo navedene podatke, Mi ćemo nastaviti s redoslijedom.

Mi zaštititi prava i interese naših kupaca i osigurati da ćete dobiti najbolje online shopping usluge. Tako se budite uvjereni da ste na pravom mjestu za poslovanje i vaša sigurnost je naša glavna briga.

Čekaju svoj mail.

Hvala i pozdrav
E-LECTRONICS LTD

http://e-lectronicsonlineshop.com/image/data/Logo.png

(Registered No 06900881)
UNIT 150, IMPERIAL COURT, EXCHANGE STREET EAST,
LIVERPOOL, L2 3AB

UNITED KINGDOM
Tel: +44(7)031-907-590
Fax: +44(7)031-907-590


Company Website - www.e-lectronicsonlineshop.com

Company Status - Active

Company Type - Private Limited Company

Incorporation Date - 11/05/2009

Registration Link - http://ukdata.com/company/06900881/E-LECTRONICS-LTD


ovo nije preko njuškala, nego drugog oglasnika, ovaj sam odgovor dobio na mail kad sam se javio tim ljudima...
declaration is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2013., 02:17   #48
Procitaj samo 5 postova iznad tvoga!
BUBI69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2013., 02:18   #49
Quote:
Zadro80 kaže: Pogledaj post
Dobar dan vam želim !! Kao što spomenuh, našao sam na njuškalu oglas za Iphone 5, poslao mail, i dobio odgovor da je to firma iz londona pod nazivom ELECTRONIC SOFTWARE DISTRIBUTION LTD.... U oglasu stoji da kupnjom 2 iphonea dobivaš treći gratis, i sve to po pristupačnoj cijeni... Naravno nisam budala da odmah panem na foru, pričao sam s čovikom, on mi je ostavio sve svoje podatke i podatke firme, te skype, poslao mi je adresu, našao sam adresu na google maps live view, sve to ok, međutim uplata novca se mora izvršiti prije, znači uplatom se potvrđuje narudžba, danas sam dogovorio i telefonski razgovor s njim. Poslao mi je i identifikacisku iskaznicu sa slikom, ali normalno može mi poslat šta oće, ako je prevarant, vrhunski je, jer mu je priča čudo Zanimaju me vaša iskustva, i možete li mi dat kakav savjet u vezi toga, postoji li neko rješenje problema koje je prilično sigurno u takvoj situaciji Hvala, i odgovore što prije ako nije problem

šta je na kraju s ovim, jesi kupio?
declaration is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2013., 22:36   #50
Daj im foru kao da si u posjeti u engleskoj i da bi sam podignuo uređaj pa da vidimo kaj budu odgovorili
__________________
It’s a joke, not a cock. Don’t take it so hard.
Armstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2013., 21:18   #51
moze li mi netko reci, koja je realna cijena za iphone 5 16gb u dobrom stanju (rabljeni). gledam na njuskalu, ima ih za 2500 i sl kuna ("novi iz njemacke"), a onda ima polovni za 3500 i stajaznam. nista mi nije jasno sta je tu realno a sta potencijalna prevara.

isplati li se kupovat na ebayu npr njemackom iphone 5?

jer nema sanse da kod nas uzmem na nevidjeno tj postom (da, vise virujem svabama)

hvala
mrgud12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 16:21   #52
Onaj koji valja ne košta ispod 3000 kn.

A kod Njemaca pazi da nije lockan na njihovog operetera.
Sarek is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2013., 10:48   #53
nudi mi se vakumiran iphone iz tcoma-znači kutija netaknuta
kako se onda ovjeri garancija? ak se kutija nije otvorila još?

mob je na firmu uzet,račun u računovodstvu
ima se samo neka kopija gar.lista i na njemu kemijskom napisan imei od moba u kutiji ( pročitan na kutiji ) i tcom štembilj
jel to važeče?
__________________
I went through my darkest time alone, so sorry if I act like I don´t need anyone..
rapajic_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2013., 11:16   #54
Garantni list je posebno i ispunjava se kod kupnje. Tako sam i ja dobio, sama kutija od mobitela se ne otvara, kako se zapakira u tvornici tako se proda kupcu.

Trebalo bi biti važeće, makar sam ja u Vipu uvijek dobio kopiju računa.
Sarek is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2013., 12:24   #55
Prizna se bilokaj, samo je bitno da je datum kupnje gore. To vrijedi za tcom
U vipu znaju ponekad malo otezavati ali i ondje prolazi.
__________________
It’s a joke, not a cock. Don’t take it so hard.
Armstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 15:05   #56
Bok. Zanima me kako se može saznati koliko je star iPhone 4s ako nemaš garanciju ni račun? Dogovorila sam se za primopredaju za 4s, rekla je cura da je star par mj mob, dobiven preko bodova, da ima garanciju, ali da ne može nać taj papir, 1800kn je bio, ali je spustila na 1400 jer je na vipu, a meni treba tmobile..
malenadv is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 15:22   #57
Zaobiđi taj oglas onda,najbolje su te fore kao ne mogu naci garanciju i kao drugo spusti ti samo tako za 400kn cijenu...


Sent from my iPhone using Tapatalk
max4444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 17:36   #58
molim vas, kaj velite na ovih par oglasa ????

http://www.njuskalo.hr/iphone-4s/iph...-oglas-9847282

http://www.njuskalo.hr/iphone-4s/iph...-oglas-9836000

http://www.njuskalo.hr/iphone-4s/iph...-oglas-9782347
__________________
Sve se vraća, sve se plaća...
corella is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 19:22   #59
nijedan vrijedan spomena......prvi mucka,drugi neaktivan,treci zakljucan na sunrise......
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 21:39   #60

drugi neaktivan, misliš na oglas?
trćei zaključan na sunrise?? kaj?
__________________
Sve se vraća, sve se plaća...

Zadnje uređivanje corella : 24.11.2013. at 22:01.
corella is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:46.