Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2003., 23:27   #1
Živo blato

(za sve one koji nisu u procitali u vecernjaku prije par dana , a voljeli bi da jesu )

eto, mitu(vuco) & co su se povukli u studio da sprze svoj drugi album pod nazivom "Ti si kurva kojoj nemoram da plaćam"
nadajmo se samo da ce biti u najmanju ruku odlican kao i prvi:2up: :asshole:
__________________
so long suckers...
nobrainatall is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2003., 10:29   #2
a jel spominjao "klanje ljudi"?
__________________
... to je zato što vrijeme ide.
paški sir i vrhnje is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2003., 14:37   #3
Re: uskoro...novo Živo Blato

Quote:
nobrainatall kaže:
[B"Ti si kurva kojoj nemoram da plaćam"
[/B]
uf jebote, can't wait!
naslov je predobar
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2003., 15:05   #4
Ovako:

Ovo je clanak iz jutarnjeg na kojeg sam se kidao od smijeha (izvadci):
"Nakon sto je u poslijednjih deset godina objavio devet nosaca zvuka i natalitet u Hrvatskoj popravio s cetvero djece, Sinisa Vuco je do slijedece godine posto-poto objaviti jos cetiri albuma i time zavrsiti svoju misiju u domovini.
Ovog mjeseca izlazi album "Vuco Megamix" na kojem ce kroz sest mikseva provuci svoje najvece hitove. a vec slijedeceg mjeseca mukom steceni novac (...) potrosit ce na snimanje albuma Zivog Blata "Ti si kurva kojoj ne moram da placam"
Da stvar bude "gora", svestrani Trljanin prije 20-ak dana sa svojim pet godina mladjim bratom Hrvojem (...) pokrenuo je jos jedan bend koji su u skladu sa glazbenim izricajem nazvali "Klanje ljudi". Rijec je (...) o beskompromisnu minimalistickom trash metalu, u kojem narodni pjevac Sinisa Vuco, transformirajuci se u Admirala Koljaca , urla, rezi i izvikuje gadne parole.
Drugi album Zivog Blata u listopadu ce poceti snimati u Splitu, i na hrvatskom i engleskom jeziku. Na njemu ce (...) gostovati i glazbenici iz bivsih republika, a bonnus ce biti mini album "Tales From The Balkans" . Rijec je o materijalu namijenjenu americkom trzistu s heavy metal verzijama Vucinih narodnjackih hitova na engleskom jeziku "Volim piti i ljubiti" i "Ima zena, nema broja". Inace, heavy metal izvedbom pjesme "Love and Drinkin" s harmonikasem Zivo Blato je sablaznjavalo publiku na medunarodnom rock festivalu Emergenca u Dortmundu.

I taj se tip htio kandidirati za predsjednika. Wicked
__________________
...
Munch is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2003., 17:12   #5
Moj glas na izborima bi dobio... Ovo Klanje ljudi dobro zvuci...
wyrm is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2003., 23:06   #6
e a jel netko od vas zna gdje se mogu naci tablature za konac konca(znam da su rifovi lagani al mi se ne da skidat)
__________________
so long suckers...
nobrainatall is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2003., 08:15   #7
procitah!
i potrositi cu pare na njega!
nula is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2003., 08:17   #8
Eeeeee, živijo Vuco....jedva čekam da čujem taj album....ja bi njega za precjednika.....jebe se men` za sve, sam` da ima pive (legendarna izjava gospona Vuce)
__________________
...nisi pijan ako bez držanja možeš ležati na podu...
Gianluca Vialli is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2004., 16:11   #9
zna li itko išta o novom živom blatu?

trebalo je izaći poslije nove godine ali ništa o tome još nisam čuo.Dakle ako tko zna išta...navalite sa pisanjem i HVALA
atlantique is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2004., 22:34   #10
ha ha ha, jel su to oni metalci kojima je frontman Vuco?
Ne kužim kako nekome uopće padne na pamet postaviti post o tome...
Paranoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2004., 08:19   #11
Quote:
Paranoid kaže:
ha ha ha, jel su to oni metalci kojima je frontman Vuco?
Ne kužim kako nekome uopće padne na pamet postaviti post o tome...
jer su zanimljviji, zivlji, ukratko bolji od velike vecine bendova koje ti slusas?
nula is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2004., 10:40   #12
"Ja bio sa loš.
Ma ko te jebe
Bolje ja tebe
Nego ti mene..."

__________________
Muza mi je rekla da sva umjetnost nastaje iz boli.
A zatim mi je velikom silinom smjestila koljeno u medjunozje.
tuk'bah is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2004., 20:32   #13
Živo Blato

Vjerujem da su mnogi čuli za ovu odličnu grupu sa Vucom na čelu pa me zanimaju dojmovi jer kome god sam pustio njihov album (inaće prvijenac) "konac konca" svi su bili oduševljeni i automatski su postali "big fans"!!!!

meni je osobno taj album zajedno sa grupom remek djelo na hrvatskoj sceni


__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2004., 23:21   #14
trash prve klase
__________________
[umobolan] znate sta me nervira
[umobolan] TO STA SE DUKAT NASELIJO U MENZU OD ES CEA JEBOTIJA DUKATOV PUDING KURCEVI
[umobolan] I ONO GUSTO PJENASTO COKO MLIJEKO OD KOJEG TI JE ZLO I NEIMANJE KISELOG VRHNJA KAD TI TREBA I LGG TI JEBO DA TI JEBO :D
Narantxa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2004., 00:01   #15
Quote:
Narantxa kaže:
trash prve klase


Ipak, valjda ste mislili zadnje klase stovani kolega.
TzU is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2004., 00:15   #16
Quote:
TzU kaže:


Ipak, valjda ste mislili zadnje klase stovani kolega.
evo ponešto i o tome
http://www.inet.hr/~oberic/vuco.html
__________________
[umobolan] znate sta me nervira
[umobolan] TO STA SE DUKAT NASELIJO U MENZU OD ES CEA JEBOTIJA DUKATOV PUDING KURCEVI
[umobolan] I ONO GUSTO PJENASTO COKO MLIJEKO OD KOJEG TI JE ZLO I NEIMANJE KISELOG VRHNJA KAD TI TREBA I LGG TI JEBO DA TI JEBO :D
Narantxa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2004., 01:28   #17
Vuco je kralj trasha! Smijesan je, Hrvat, a smijesan! Ma, ja cu poceti ''skupljati Vucu''! Super mi je Živo Blato, a Quicksand čak još i bolji. Koja genijalna ideja da snimis narodnjak s pripadajućim naglaskom - na engleskom -

''Endles nambr of d vimen. Aj vil kis a lot of deeem...''

Ili da uzmeš grunge, punk ili metal pa na to ubaciš stihove karakteristične za našu domovinu i sve to skupa prikladno nazoveš ''Tails from the Balcans''. Koji cooler, a Pogotovo kad pjeva heavy - metal stvar ''Tale from the Balcans'', nije mi jasno kako ga branitelji još nisu razapeli, pa nije normalan. Totalno se sprda.

''Ši lost hr madr in d bosnijn vor ven ši voz pregnnt. Dis iz nat es bed es it luks, đost komon sićuejšn for d slodr in d balkans. Ders nating hir tu vori abaut, ders nating hir tu ker for, koz dis iz a normal stori vić vil sun hepn agen!''
I onda dođe neki piskutavi glas i cvili: ''Aj lost maj madr, aj lost maj madr,...''

Najbolje mi je kako opako izgovara neke riječi, npr. BALKANS

A to Klanje Ljudi, kak to zvuči? Samo ime benda mi zvuči da bi moglo biti još bolesnije...Ali se bojim da to više neće biti smiješno, nego prije ''disgkasting''.
__________________
it's been agreed that whole world stinks so no one's taking showers anymore
la mer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2004., 01:52   #18
Quote:
la mer kaže:
nije mi jasno kako ga branitelji još nisu razapeli
Jesi ti debil, srbin ili što? U čemu je tebi problem s braniteljima? I zašto bi napali Vucu? Vjerojatno i ne znaš za jednu od njegovih najboljih stvari - "Petar Krešimir".

Spremni smo i život dat'
Za narod svoj da ima mir
Mi smo brigada livanjska
"Petar Krešimir"!
Force is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2004., 01:53   #19
Re: Živo Blato

Quote:
Attack kaže:
Vjerujem da su mnogi čuli za ovu odličnu grupu sa Vucom na čelu pa me zanimaju dojmovi jer kome god sam pustio njihov album (inaće prvijenac) "konac konca" svi su bili oduševljeni i automatski su postali "big fans"!!!!

meni je osobno taj album zajedno sa grupom remek djelo na hrvatskoj sceni






a kako mu se zvao onaj prvi bend... BLOOD



*update*

ah vidim nije Blood već Witchcraft i Evil Dead, još bolje
__________________
Ya fuking eejit!
Katatonični Dabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2004., 02:32   #20
Vuco, ispešli Quicksand
Jest da se nakro Milića Vukašinovića, ali je ovdje svejedno veličina bez pogovora

kroz prerije duge
i gradove divlje
on je zakon
bilo gdje da stigne
teksaški je rendžer
dobro poznat svima
a najviše onom
tko šporku savjest ima
Viler Teks
Viler Teks
on ne zna za drogu i seks
on ima svog Kit Karsona
zakon je cijelog divljeg zapada

Silajn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:43.